Opinie o Lufthansa Global Business Services sp. z o.o w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lufthansa Global Business Services sp. z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lufthansa Global Business Services sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lufthansa Global Business Services sp. z o.o w Kraków

Dusigrosze

Żeby nie było, są pewne plusy: - zadaniowy tryb pracy - coś co wydawało się absolutnie niemożliwe, by zaufać pracownikowi, że jak ma zadanie to je wykona, i nie trzeba rozliczać go z każdej minuty od odbicia się w bramkach, to stało się faktem. Dla mnie największa zaleta pracy w LGBS - praca zdalna/hybrydowa - przed pandemia- nie do pomyslenia, marzenia ściętej głowy i zakurzone rozklekotane laptopy wydzielane na podróże służbowe. Dziś praca w 90% zdalna na fajnym, nowym sprzęcie. Minusy to, niezmiennie od 20 lat: wynagrodzenia i śmieszne akrobatyczne fikołki managementu, żeby nie dać nikomu przypadkiem godnej podwżki I żeby nikt się nie zorientował że jest robiony w kuku. Sytuacja w tym roku: firma likwiduje bonus za performance, czyli sprawiedliwy, ceniony przez wszystkichi i jedyny odczuwalny w ciągu roku zastrzyk gotówki. Propozycja w zamian, hucznie ogłoszona z początkiem roku w takim mniej wiecej stylu: UWAGA, BĘDĄ PODWYZKI , w dwóch transzach, one zrekompensują Wam tego bonusa, zrównoważą inflację i w ogóle będzie wspaniale,będą DWIE TRANSZE, odczujecie to, cieszcie się, i czekajcie na kolejne wspaniale wiadomosci!!! Wszyscy TL poinstruowani w jakich slowach zapowiadac ten wiekopomny finansowy krok milowy "Wiemy że Wam ciężko, że inflacja, ale firma zadba, będą DWIE podwyżki, DWIE!!! Cyrk trwa. Małe wtrącenie, dla porównania, w 2018, gdy działał jeszcze system bonusowy, wypracowałam sobie 18% rocznego wynagrodzenia. Dodatkowo na przełomie roku była zawsze mini podwyżka inflacyjna (3-4%) a w kwietniu, razem z bonusem, coroczna podwyżka na poziomie 8-12% w zaleznosci od performance'u. Wrocmy wiec na ziemie, AD 2023. Inflacja na poziomie 15% Bonusa brak. Wyniki finansowe grupy LH najlepsze od dekady. Marzec, pierwsza transza - podwyżka 6%, bez wyrownania za pierwsze dwa miesiace. Lipiec , druga transza , podwyżka 6,5%. Po przeliczeniu tych piorunujących kwot za cały rok, w porównaniu do poprzedniego, zarobię całe 8% więcej ( 15% inflacja, przyp. redakcja) Niemiec płakał ze śmiechu jak podpisywał. Kurtyna

Spoko
@Dusigrosze

I tak lepiej niż w mojej obecnej firmie, gdzie performance wynosi 3%. W zeszlym roku podwyzka roczna to bylo zawrotne 112 zł. Także z mojej perspektywy Lufthansa i tak jest lepszym wyborem niż moja obecna firma.

Kkr

Zalezy do jakiego zespołu sie trafi, Team leader DKL niszczy juniorów, urlopy daje kogo bardziej lubi, mimo iz sa mozliwosci szkoleń to często blokuje. Łapie plotki, uwagi dotyczące jednej osoby kieruje do wszystkich. Z tego co wiem w innych zespolach czesto jest lepiej. W mojej ocenie praca ok zaraz po studiach ( jesli trafisz na uczciwego TL), raczej malo wymagająca a pieniądze przyzwoite, trudno o awans.

@Alicja

Na szczęście nie pracuję w tym kurniku już od prawie 2 lat. Podwyżki się nie doczekałam. Jak masz możliwość to idź do innej firmy

przyszlypracownik

W LGBS zaproponowano mi umowe na 3 miesiace na okres probny, pytanie czy ktos wie,jaka jest kolejna umowa po okresie probnym? To juz kolejna na czas nieokreslony czy to zalezy? I czy wiele osob "odpada" po 3 miesiacach?

ptracownik
@Grażyna

Zacznij prace to sie przekonasz :) praca jednostki wplywa na caly zespol. Jesli bedziesz cos zawalac zespol Ci o tym da znac szybciej niz mrugniesz okiem. Jesli to sie powtorzy zwroci na ciebie baczniej uwage team leader. Nie ma tu z moich obserwacji wynika nic bardziej niezwyklego niz wszedzie indziej :D po prostu rob co ci kaza.

Rozczarowana

Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii tej firmie. Po szkoleniach wstępnych kiedy dołączyłam do zespołu (który był 1 plusem tej pracy), miałam złe wrażenie. Niestety z tygodnia na tydzień utwierdzałam się w przekonaniu, że to wrażenie nie było mylne. Szkolenia pobieżne, z ogromną presją, żeby jak najszybciej robić samodzielnie tickety. Niestosowne komentarze ze strony przełożonych, które trzeba jasno stwierdzić są po prostu mobbingiem. Na drugi dzień po trzygodzinnym szkoleniu, dostajesz tickety do samodzielnego robienia, w ticketach zupełnie inne przypadki niż na szkoleniu, bo możliwości jest tyle, że trzeba by się przynajmniej 3 miesiące uczyć, żeby czuć się pewnie i swobodnie i czuć się komfortowo siadając do pracy. Szczucie przez przełożonych, sprawdzanie wiadomości wysyłanych do klienta, wypominanie najmniejszych błędów i sposobu komunikacji - bez wczesniejszego przeszkolenia. Wymagana ogromna samodzielnosc. Junior traktowany jak specjalista z doswiadczeniem. Zle odbierane pytania w razie watpliwosci, odsyłają do Manuali. Brak planu wdrożenia nowych pracownikow. Brak zrozumienia ze strony przełożonych, że wszystko wymaga czasu, albo pracujesz jak automat albo Cie nie ma. Czas na zrobienie ticketa nieadekwatny do tego ile w rzeczywistości ten ticket zajmuje. Elastyczne godziny pracy po to żeby nie płacić za nadgodziny, które wszyscy robią bo się nie wyrabiają z ilością pracy. Płaca poniżej przeciętnej. Ucieli bonusy roczne, po pandemii owocowe czwartki ;) nie wróciły już do biura. Oszczędności na każdym kroku! Standardy o których się tak głośno mówi to pic na wodę. Przełożeni z kompletnym brakiem kultury osobistej, brak kompetencji miękkich, brak umiejętności zarządzania zespołem. Jedyne, co potrafią to zdemotywować człowieka. Nie wspomnę o systemach, które wiecznie nie działają i człowiek się zawsze rano boi czy uda mu się zalogować, czy będzie musiał dzwonić na Help Desk albo jechać do biura. Praca dla osób bez doświadczenia, które chcą zdobyć 1wszą pracę, siedzą cicho i robią co im każą. Bo nie wiedzą, że może być naprawdę normalniej. Z całego serca nie polecam i żałuję, że mnie nikt wcześniej nie ostrzegł, bo nie traciłabym zdrowia, czasu i nerwów. Nigdzie nie zostałam tak źle potraktowana, brak jakiegokolwiek ludzkiego podejścia do człowieka.

Ciekawski
@Rozczarowana

Hej, mogłabyś napisać jakie stanowisko/ogólnie dział? Chcę złożyć papiery na jedno stanowisko ale po doświadczeniach z poprzedniej pracy wolałbym uniknąć tego o czym piszesz, bo to brzmi na zbyt znajome problemy

Troppaoftommorow
@Rozczarowana

Myślisz, że tak jest tylko tutaj? Rozczaruje Cię, bo w większości korporacji tak jest. Każdy chciałby profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem, a właśnie sami nie wiedzą, kogo szukają. Najlepiej osoba, która mną mniej niż 26 lat i wiecej niż 50 lat doświadczenia.

Kolek
@Troppaoftommorow

Jakże się zgadzam! Lepiej iść do szkoły lub na staż z UP niż to tego (usunięte przez administratora). Może i zarobi się najniższą krajową, ale przynajmniej pewność zarobku, a nie patrzenie na fochy jakieś chorej psychicznie baby.

@Rozczarowana

Zgadzam sie z opinią Rozczarowanej. Wszystko co napisałaś pokrywa się z moim przeżyciem w tej firmie dlatego nawet nie ma sensu powtarzać. Pracowałem tam kilka tygdni w tym roku i zostałem bezczelnie zwolniony pod byle jakim pretekstem. Omijać szerokim łukiem ! Mamy 2024 i dalej to samo ...

Farfocl

Co wiecie o stanowisku TL z Niemieckim w dziale finansowego Lufthansy - Bundled Solutions Cluster. Interesują mnie zarobki oraz czy mozna miec nowoczesne podejscie do zarzadzania zespolem a nie dojezdzanie ludzi jak w wielu korpo?

Roman
@Farfocl

LGBS nie ma formatu korporacji. Atmosfera bardzo dobra tylko że grosze zarabiają tam

@Roman

Dlatego ciagle szukaja i nie wyciagja wnioskow dlaczego. Do tego brak szacunku do czasu kandydatow wlaczonych w proces. Rekrutacja z tendencja do negacji, doszukiwania sie powodow, by odrzucic kandydata. Kontaktuja cie wiedzac, ze na 99% cie odrzuca. Totalny (usunięte przez administratora).

Gonia
@Farfocl

To jest super zespół i miał mieć super perspektywy rozwoju, ale właśnie go niszczą. Osoba, która go stworzyła odchodzi, a w zamian za merytorycznego i ludzkiego managera postawili na czele działu finansowego germanistkę z HR bez żadnej wiedzy ksiegowej i bez żadnego doświadczenia w finansach i jeszcze co spotkanie sama o tym przypomina. Przez ostatnie lata było dobrze, fajna atmosfera i dużo można było się tu nauczyć, ale teraz chyba większe możliwości dają inne towery, bo trochę dziwnie jak Tower Head działu finansowego zadaje pytania co to jest konto księgi głównej i cost center i czym to się różni, więc to już nie będzie ten sam zespół. Więc jak masz wiedzę księgowa to aplikuj, bo teraz to będzie potrzebne.

@Gonia

Nie wierzę, jakim sposobem szefem takiego działu jest ktoś spoza finansów? Jeśli jest tak jak piszesz, to dobrze, że się tam nie zatrudniłem, bo agencja mówiła co innego, że to zaawansowany zespół i że mają duże wymagania względem kandydatów. To gdzie leży prawda?

Ola

Wszyscy w firmie zadają sobie to pytanie, skąd się tam wzięła. To jest jakiś przekręt roku. Ona nawet nie potrafiła rozszyfrować skrótów PtP, OtC i RtR...Ogromne nieporozumienie i osłabianie zespołu, bo spowodowało odejście managera, który tworzył ten tower od zera. Morale w naszym zespole są bardzo niskie i duże znaki zapytania o przyszłość zespołu.

Kandydat Nowy wpis

Cześć, czy możecie powiedzieć jaki jest teraz status i kto jest szefem? Ktoś z finansów czy jakaś osoba od administracji? Agencja podsunęła mi ogłoszenie do tego działu i miałem już rozmowę, ale na rozmowie przepytywała mnie jakaś managerka, która zadawała dużo pytań z różnych obszarów finansów i widać że ogarniała temat. To ona jest tam szefem czy tylko prowadzi rekrutację? Teraz pracuje w biurze rachunkowym i dużo się uczę od głównej księgowej, więc chciałbym wiedzieć czy ten dział daje takie możliwości?

Zainteresowana

Cześć! Mam pytanie do pracowników (także byłych) i działu HR. Nigdy nie pracowałam w korporacji zagranicznej stąd moje pytania. a) Czy CV należy wysyłać wyłącznie w języku angielskim? b) Czy osoba na poziomie języka angielskiego około B2 sobie poradzi? Podkreślam około. c) Czy zarobki są godne. TZN 4500 tys. netto w górę. d) Czy Niemiecki jest obowiązkowy, czy GREMAN/ENGLISH oznacza, że wystarczy angielski? Pozdrawiam!

FRANEK Nowy wpis
@Zainteresowana

a) najlepiej w jezyku niemieckim albo angielskim b) najwazniejszy jezyk tutaj to niemiecki i to glowna zaleta kandydata c) zarobki sa niskie , ale godzimy sie na to . Zaakceptowalismy to ile zarabiamy i nie przeszadza nam to d) znajomosc niemieckiego jest mocno rekomendowana

TERRY Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Cześć wszystkim, 1. czy ktoś z Was może napisać parę słów o stanowisku : Procurement Specialist (Contract Management) -trwa obecnie rekrutacja tj. atmosfera, jak się pracuje etc.? 3. jak wygląda sprawdzenie znajomości języka angielskiego? 2. jak podchodzą w @Pracodawca do osób 50+?...warto aplikować? Dzięki z góry

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko RtR Tax Manager w firmie Lufthansa Global Business Services sp. z o.o? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Ola

Czy jest opcja pracy zdalnej w 100% w finansach? Mam trochę daleko do Krakowa i myślę czy aplikować, czy firma praktykuje taką opcje? (Ewentualnie np pojawianie się w biurze raz w miesiącu)

@Ola

Jest taka opcja, są różne modele. Niektóre teamy pojawiają się raz w miesiącu w biurze, inne raz w tygodniu. Także zależy

Ciekawe001

Wie ktoś jaka jest wysokość podwyżki z Advisora na Specjalistę?

Zainteresowana

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko doradca HR z językiem niemieckim, jak obecnie wyglada sytuacja w Lufie i na jakie wynagrodzenie mozna liczyć mając doświadczenie w pracy w korpo

Witajciewnaszejbajce
@Zainteresowana

Nie polecam. Zmarmujesz swój czas i energię na wysyłanie dokumentów, po czym, jak dojdzie do rozmowy z menagerami dowiesz się, że nie masz wystarczających kwalifikacji (według pani menedżer) i zostaniesz z niczym. Szukaj czegoś innego.

Kandydatka

Bardzo nieprofesjonalny proces rekrutacji. Rekruterka zadzwoniła do mnie i nawet nie spytała, czy mam czas rozmawiać, tylko zaczęła zasypywać mnie pytaniami czytanymi z kartki. Czasami zadawała je w 3 osobie, np. czy kandydat miał doświadczenie z X. Gdy opowiedziałam, co robiłam na poprzednim stanowisku, to za chwilę i tak dostałam pytanie: proszę opisać swoje obowiązki na poprzednim stanowisku. Nie dostosowywała pytań do przebiegu rozmowy, tylko dosłownie czytała formułki z kartki. Kolejna sprawa - długość całego procesu. Rekruterka zadzwoniła 2 tygodnie po złożeniu przeze mnie CV. Feedback miał być w tym samym tygodniu, ewentualnie w następnym. Tymczasem musiałam czekać 1.5 miesiąca. Po takiej firmie spodziewałabym się bardziej profesjonalnej rekrutacji.

Witajciewnaszejbajce
@Kandydatka

Mam takie same odczucia. Czytania z kartki co prawda nie było, ale patrzenie spod byka pani menedżer - jak najbardziej. Rekrutacja trwała ponad miesiąc, poległam na rozmowie z pania menedżer. Widzę, że ogłoszenie na stanowisko o które się ubiegalam wisi nieprzerwanie od grudnia albo dłużej. Pogratulować profesjonalizmu, nie ma co. Widać, że menedżerowie w tej firmie mature, dyplom ukończenia studiów i posadę wygrali w czpisach albo dostali za nie powiem co.

Kandydatka

Przeszłam pozytywnie rozmowę z rekruterką, weryfikację języka niemieckiego - został on oceniony na C1. Mimo dobrego feedbacku od lektora, który sprawdzał mój niemiecki, długo musiałam czekać na zaproszenie na ostatnią rozmowę. Kiedy w końcu się doczekałam to na końcu rozmowy powiedziano mi, że finalną odpowiedź dostanę do końca maja. Nie dostałam żadnej odpowiedzi do dzisiaj. Kompletna strata czasu i brak szacunku.

Troppaoftommorow
@Kandydatka

Pozostaje zgodzić mi się z negatywnymi opiniami na temat rekrutacji do tej firmy. Byłam bardzo pozytywnie oceniona zarówno podczas testu jak i rozmowy z Native, jednak wystarczyło kilka krzywych spojrzeń pani menedżer (celowo z " małej litery") podczas "castingu", bym wiedziała, że nic z tego. Widzę, że to ogłoszenie nadal wisi. Szukajcie dalej jelenia, może znajdziecie. Powodzenia!

Sternenhimmel

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko z językiem niemieckim, niestety, pomimo bardzo dobrej znajomości języka nie otrzymałam oferty pracy. Na rozmowie rekrutacyjnej usłyszałam, ze mam duże doświadczenie akademickie, jednak nie mam doświadczenia korporacyjnego. Żałosne! Niby narzekacie na braki kadrowe, a sami nie wiecie, kogo szukacie. Piszecie, że nie trzeba mieć doświadczenia, a jednak okazuje się, że to doświadczenie trzeba posiadać. Nie polecam, najbardziej stracony miesiąc mojego życia. Widzę, że oferta, na którą aplikowałam znowu jest na pracuj.pl, widocznie nikt Wam nie odpowiada.

Jestem z miasta

Mnie najbardziej przeszkadza obecnie nowe biuro, wiem ze to może nie tak istotne w trybie zdalnym, ale zle się w nim czuje. Jest ciemne, zimne (temperatura jest specjalnie zaniżona tak samo jak woda w kranach) i duszne. Wychodząc stamtąd czuje się jak chora. Salki treningowe to klitki, internet w nich słabo działa, ekspresy do kawy rzadko da czyszczone (wreszcie mamy kawę w biurze), brak praktycznie recepcji na parterze siedzą tam jacyś ludzie z ochrony. Problem z parkingiem podziemnym. Co do pracy mi nie przeszkadza, jest jak w każdej innej korporacji, natomiast nowi pracownicy powinni wiedzieć, ze LGBS to nie Lufthansa, ta prawdziwa jest w Niemczech :) Tutaj to oddział zarządzany typowo w polskim stylu gdzie znajomosci i układy musza dobrze funkcjonować:) Duzo kolesiostwa, dla mnie to taki pseudo management bez wiedzy (sorry guys) Po tegorocznym bonusie (mamy wreszcie jakiś dostać:))) uciekam stad, czyli mysle max pol roku, bo są lepiej płatne prace w Krakowie. Co do lotów, którzy tak się nimi zachwycają to po naszym kontynencie drogo wychodzi trzeba się przesiadać na hub w MUC albo FRA, dlatego w kraju albo po Europie latam LOTem:) Na koniec pozdrawiam wszystkich obecnych i już byłych pracowników

polskim lotem ?
@Jestem z miasta

latasz LOTem powiadasz ? jakbyś nie pracowała w Lufthansie to bez biletów zniżkowych byś w ogóle polskim lotem ani lufthansą nie latała tylko Ryanairem, Easjetem i Wizzairem

@polskim lotem?
@polskim lotem ?

O przepraszam nie doprecyzowałam:) Jeśli latam naszym LOTem to BEZ zniżek. Czyli kupuje bilety jako pełnoprawny pasażer ze swoim miejscem, nie siedzę na standby jak przyczajony podrzutek gdzie akurat maja miejsce jak to odbywa się na naszych biletach zniżkowych. Tego nowi pracownicy powinni być świadomi i również tego, ze nie zawsze wsiada do danego samolotu, który wybrali.

xxx

W jakim języku odbywa się rozmowa rekrutacyjna? Całość po anielsku ?

Nowanowa
@xxx

Zależy jakie stanowisko. Stanowisko z niemieckim: 1) Rozmowa po polsku 2) Rozmowa po angielsku 3) Test poziomujący z niemieckiego 4) Rozmowa po niemiecku z nativem 5) Rozmowa z TL 6) Rozmowa z ofertą jeśli cię chcą przyjąć

xyz

Czy w firmie jest premia świąteczna i wakcyjna? Jak to wygląda?

Jacek

Jak wygląda zadaniowy tryb pracy w tej firmie? Czy jeżeli okaże się, że zawalą kogoś robotą i trzeba zostać dłużej niż 8 h to co wtedy? Płaca normlanie za nadgodziny czy wykorzystują ten niby "przywilej" i trzeba siedzieć bez dodatkowej zapłaty za godziny ?

Zyzio
@Jacek

U mnie w teamie nie ma az takiego nawalu pracy, zeby pracowac dluzej niz 8h. Przynajmniej teamleader i duza czesc zespolu ma takie podejscie. Z tego co wiem, w innych zespolach nie placa nadgodzin, jesli zachodzi koniecznosc pracowania dluzej niz 8h dziennie. W teorii te nadliczbowe godziny mozesz odebrac. U mnie teamleader mowil - juz po ogloszeniu zadaniowego trybu pracy - ze jak np. dzisiaj musisz pracowac 2h dluzej, to innego dnia popracujesz 2h krocej, bo tak czy siak przy zadaniowym trybie i tak mamy pracowac ok. 40h tygodniowo... Ale nie wiem, jak dziala to w praktyce.

ptracownik
@Jacek

Zadaniowy tryb pracy wlasnie po to zostal wprowadzony zeby za "nadgodziny" nie placic gdyz przy zadaniowym trybie pracy cos takiego jak nadgodziny nie istnieje z samej definicji ;-) Jednego dnia mozesz pracowac 10 godzin a drugiego 4 godz. w rozrachunku miesiecznym ma ci sie zgadzac ;)

Nowanowa
@Jacek

To nie jest (usunięte przez administratora) firma. P.S Nie słyszałam, żebyktokolwiek kazał siedzieć komukolwiek po godzinach. A jeśli ktoś siedzi to odbiera to sobie w elastycznym czasie albo wolnym dniu albo w pieniądzach. To on decyduje.

Xyz

Czy jest opcja pracy w wymiarze pracy 1,5 etatu lub 1 i 3/4?

WUZ
@Xyz

na 1,5 etatu? Czyli 60 godzin tygodniowo + dodatkowo niepłatne nadgodziny w ramach tzw. "zadaniowego trybu pracy"? :D Rozumiem, że chodziło o 0,5 etatu i 3/4 etatu? Jest taka możliwość, chociaż na pół etatu pracują rodzice małych dzieci wracający do pracy, a 3/4 etatu też raczej dostają pracownicy, którzy już parę lat w tej firmie przepracowali i z jakiegoś powodu muszą zwolnić tempa. Zawsze można zapytać o to w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, bo hipotetycznie istnieje taka możliwość.....

nie jecz

Dzial HR zawsze byl w porzadku wobec was.

@Kkr

A co to za zespol? Czym sie zajmuje?

Julia
@Xxx

Nie wiem co to za zespół, ale w innych (dział AR) tez tak jest. Tzn. Team Leaderzy wybierani na to stanowisko po znajomosci, a nie wedlug wiedzy i doswiadczenia. Tym samym potem ciezej o awans, team leaderzy maja swoich pupili. Ogolnie, jesli masz cos innego na oku, to bierz, LGBS to ostatecznosc.

@Julia

Dzięki za odpowiedź, niestety już tu pracuję 2 lata. Zgadzam się z każdą negatywną opinią. Kurnik i tyle

Bo tak jest ;)

invoice controlling

@Kkr

Prawda jest taka z teamu DKL praktycznie wszyscy po kolei odchodza... sad but true. Atmosfera generalnie slaba, sama praca nie jest zla tylko jeslli team sie w ogole nie trzyma i jest az taka rotacja to mega ciezko sie pracuje.. Moze ktos z gory wreszcie sie przyjrzy temu kuriozum jakim jest ten team i temu co sie tam dzieje ;)

Josephine
@byly pracownik Lufthanzy

Zgadzam się w 100% z @były pracownik Lufthanzy

@byly pracownik Lufthanzy

No tak, ktoś powinien wziasc sie za DKL w zespole IC, bo mowiac szczerze to z takim leaderem sie nie spotkałem. Inna sprawa ze wydaje mi się ze dla "gory" ta osoba jest poprostu wygodna. Ja juz co prawda od dawna tam nie pracuje, jednak jestem zdziwiony ze dalej ten zespol się trzyma.

@Xxx

Zespol IC jak nadole napisali.

random

' Trzyma ' to chyba za duzo powiedziane :D

Alicja
@Xxx

W jakim dziale pracujesz? Chciałabym zapytać o możliwość podwyżki, bo pracuję w RTR już 2 lata. Czy są jakieś podwyżki możliwe? Nie chodzi mi tutaj o te inflacyjne, ale takie za to jak się sprawujesz itp.

@Alicja

Dusigrosze

Xxxyz
@Dusigrosze

No skoro daliście sobie ten bonus odebrać bez zająknięcia to wasz problem. Już mi się nawet komentować nie chce

Spoko
@Dusigrosze

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 7 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Lufthansa Global Business Services sp. z o.o. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Data Analyst. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Nanka

Hej, szukam kogoś, kto wypowiedziałby się o dziale HR, jak dużo jest pracy, jak wyglądają benefity, czy jest szansa na podwyżkę po okresie próbnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Lufthansa Global Business Services sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Lufthansa Global Business Services sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Lufthansa Global Business Services sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lufthansa Global Business Services sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lufthansa Global Business Services sp. z o.o

Lufthansa Global Business Services sp. z o.o