Opinie o Vimanet Sp. z o.o. w Kraków

Vimanet Sp. z o.o.
5 2 3 5 1
Dorota Nowy wpis

Czy jeszcze ktoś byłby uprzejmy do komentarza?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
writerman Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Bardzo duże rotacje (poza kilkoma developerami, którzy pracują już długo), ciągle wiszące ogłoszenie z propozycją pracy to standard, mimo że w firmie pracuje ok. 20 osób. Charakterystyczne są nierówne zarobki, których wysokość niekoniecznie jest uzależniona od rzeczywistych umiejętności, a w bardzo dużym stopniu od tego, ile uda się wynegocjować na samym początku. Mimo długiej obecności na rynku firma nie ma wypracowanych żadnych rozwiązań służących ocenie pracownika, gdzie ta bardzo często zależy od widzi-mi-się (albo gorzej, ale o tym za moment). Na plus nowe technologie i naprawdę pomocna postawa kilku developerów, co akurat jest dużym plusem,(usunięte przez administratora) W trakcie rozmowy o podwyżkę możesz spodziewać się dobierania argumentów mających przedstawić cię w gorszym niż w rzeczywistości świetle, żeby tylko wyrobić sobie lepszą pozycję w trakcie negocjacji. Standardem jest powoływanie się na niewielkie doświadczenie, jednocześnie na przykład nie odnosząc się w ogóle do owoców pracy w danym okresie. Pracownik nie zostanie też poinformowany o dobrej opinii klienta, dla którego realizowano projekt (i takie też są, warto sprawdzić na clutch.co), tylko i wyłącznie po to, żeby sztucznie udowodnić, że to nie czas na podwyżkę. (usunięte przez administratora) Firma oferuje też niewielką ilość konkretnych projektów angażujących więcej niż dwie osoby, co znacząco ogranicza możliwość zmiany projektu. Rozwój spowalnia też postawa seniorów, którzy nie wykazują prawie żadnej inicjatywy, jeśli nie podlegasz bezpośrednio pod ich projekt. Finalnie więc, kiedy zdany jesteś w większości na swoje często niewielkie doświadczenie, wywiążesz się dobrze ze swoich obowiązków (przypominam o opiniach klientów na clutch.co), na końcu się dowiesz, że twoja praca jest niesamodzielna i brakuje ci skilla;). Odradzam każdemu tę firmę.

Pomocna?
Tak11Nie6
Zgłoś2
admin

Jakie możesz wymienić zalety jako Vimanet sp.k. jako pracodawcy? Dodaj opinię i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Vimanet Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Vimanet Sp. z o.o.