dhl

Kraków

dhl
3 11

Opinie o dhl

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mikołaj

Ostatnie opinie zostały napisane przez klientów firmy DHL. Na forum rozmawiamy na temat warunków pracy w tej firmie. Czy ktoś z Was podjął w ostatnim czasie współpracę z tą firmą? Jak się Wam pracuje do tej pory w firmie? Czy jesteście zadowoleni ze współpracy? Czy DHL oferuje swoim pracownikom dodatkowe świadczenia socjalne?

Karolina

Dramat !! Firma kompletnie nie ma pojęcia co się dzieje z paczkami, gdzie są i udziela błędnych mylących informacji !! Zero profesjonalizmu, zero czegokolwiek !! Nigdy z żadną firmą nie miałam takich problemów !! 14 maja została wysłana do mnie przesyłka, która do dnia dzisiejszego nie dotarła i nie mam pojęcia gdzie jest !! 15 maja dostałam smsa z informacją, że kurier mnie nie zastał w domu (oczywiście zadzwonić nie było komu czy przypadkiem nie jestem u sąsiadki) i możliwością przekierowania paczki co od razu zrobiłam. 16 maja byłam od godziny 8:00-16:30 w ustalonym miejscu odbioru paczki, która miała dotrzeć w godzinach 13:00-14:00 według informacji od firmy, oczywiście nikt się nie pojawił i dostałam maila treści "Na wstępie pragnę serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności związane z nieterminowym doręczeniem przesyłki. Zgodnie z posiadanymi przez nas informacjami przesyłka zostanie doręczona dnia 17.05.2018" Jednocześnie na stronie DHL pojawiła się informacja, że moja paczka znajduje się w Niepołomicach i proszą MNIE o odbiór w przeciągu 7 dni więc gdzie w końcu jest ta paczka !! Zablokowano mi możliwość przekierowania paczki więc dokonałam tego mailowo i dostałam potwierdzenie, że paczka przyjdzie dzisiaj w godzinach 13:00-14:00. Kurier DHL był po godzinie 14:00 w mojej kamienicy i zeszłam do niego po czym dostaję informację, że nie ma żadnej przesyłki dla mnie !! Na stronie DHL nagle w śledzeniu paczki pisze "brak informacji o przesyłce" !! Widzę, że nie tylko jest brak komunikacji z klientem ale i między pracownikami firmy !! Wciąż nie wiem i nie mam żadnych informacji co się w ogóle dzieje z moją paczką po mimo próśb mailowych !!

Janko Krk

Porażka. Czekam drugi dzień. Wczoraj miała przyjść przesyłka, nawet zatwierdził na stronce internetowej. Wchodzę o 15 śledzić paczkę napisane że dzisiaj dostarcza 10.30-14.30. Do tej pory żadnego kontaktu od kuriera. Dwa dni do (usunięte przez administratora)

nick

Na jakie zarobki może liczyć operator wózka w Modlnicy?

Zostaw opinię o dhl - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dhl