Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jaki dress code obowiązuje w DHL?

Tomasz Nowy wpis
Klient

Tragedia to jedyne slowo ktore od dzis bedzie mi sie kohazyc z firma DHL . P...... kurier nawet nie byl u mnie a dostalem info o probie dostarczenia przesylki i ze mnie nie ma jak czekam na typa od rana ma moj nr adres nie zadzwoni nic cisza . Najgorsza firma jaka znam nie polecam dramat . Powinni was zwolnic i cos zrobic z ta firma zeby byla normalna i europejska poprostu brak slow zero kontaktu firma kogucik :(

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DHL?

Gosia

Czy mogłabym uzyskać kontakt do agencji pracy tymczasowej, która współpracuje z firmą DHL? Z góry dziękuję :) Pozdrawiam

Grzesiek Nowy wpis
 Problem
@Gosia

Nie polecam tu w ogole sie kontaktowac. Fatalna praca i ludzie zarzadzajacy ta firma..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arleta

Najgorsza firma kurierska jaka znam. Kurier był dziś tak leniwy ze nawet z paczka do mnie nie dotarł a później wmawiał ze nikogo w domu nie było. Cała rodzina pracujemy zdalnie ale oczywiście kurier dalej swoje. Na ich nieszczęście mamy monitoring przed domem i spr cała godzinę w której mógł u Nas być. Nawet samochodem nie przejechał obok. Oczywiście reklamacja nie uznana bo kurier powiedział ze był u Nas, wiec przecież on ma racje mimo ze nagranie ukazuje albo raczej nie ukazuje go. Śmieszna firma ze śmiesznymi pracownikami leniami smierdzacymi. Takie rzeczy pasowało by gdzieś zgłosić żeby w końcu nie okradali ludzi bo inaczej tego się nie da nazwać

Patryk

Czy w dhl obowiązują stałe godziny pracy?

dorota
Klient

szkoda słów nie ma zadnego kontaktu z firmą , zadnej informacji 2 dni uziemienia w domu ostatni raz korzystam z DHL

SYLWIA Z MUCHARZA

Dzień dobry. Muszę napisać swoją opinię o kurierze z mojej okolicy Panu Krystianowi nie spotkałam się z tak miłym kurierem pomimo swojego młodego wieku. Zawsze paczkę dostarcza z uśmiechem na twarzy jest bardzo punktualny wszystkim życzę aby mieli takiego kuriera w swojej okolicy. Pozdrawiam

Jeremi

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie/ Pewnie trzeba rozmawiać z szefostwem.

Kraków praca

Zdecydowanie nie polecam tam pracować, obiecują duże zarobki, ale w rzeczywistości to mit, okres próbny (7 dniowy ) BEZPŁATNY, problemy przy rozliczeniu pracowników, bezczelność i nie poszanowanie ludzkiej pracy i czasu.

Hel.

najgorsza firma kurierska

Rafał

Ta firma to jakis jeden wielki żart!!!! Dwie przesylki w przeciągu dwóch tygodni i z obiema problem, jedna niedostateczna pod podany adres druga w ogóle nie dotarła pod zaden adres i zostala zwrócona do nadawcy... na infolinii oczywiście nikt nic nie wie, nie sa w stanie pomóc, to pytanie od czego oni tam są? Totalne (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś ma opcje wyboru innego przewoznika to nie ma co sie zastanawiać! Stanowczo ODRADZAM !!!!!!

Justyna
@Rafał

@Rafał Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Opłatę za kuriera opłaciłeś z góry, przelewem? Co z pieniędzmi w takim przypadku, gdy przesyłka nie została dostarczona?

Magda

Najgorsza firma kurierska i w dodatku jeden pracownik (usunięte przez administratora) Może to też moja wina, bo mogłam naszykować zgodne pieniądze... miałam zapłacić za kuriera 108 zł paczkę odebrała niania więc naszykowałm 210 zł myślała że odliczyłam... ale nie zrobiłam tego dała mu całe 210 zł kurier zabrał wszystkie i odjechał pozdrawiam Pana który jeździ na okolicach powiatu pińczowskiego

Karolina

Dramat !! Firma kompletnie nie ma pojęcia co się dzieje z paczkami, gdzie są i udziela błędnych mylących informacji !! Zero profesjonalizmu, zero czegokolwiek !! Nigdy z żadną firmą nie miałam takich problemów !! 14 maja została wysłana do mnie przesyłka, która do dnia dzisiejszego nie dotarła i nie mam pojęcia gdzie jest !! 15 maja dostałam smsa z informacją, że kurier mnie nie zastał w domu (oczywiście zadzwonić nie było komu czy przypadkiem nie jestem u sąsiadki) i możliwością przekierowania paczki co od razu zrobiłam. 16 maja byłam od godziny 8:00-16:30 w ustalonym miejscu odbioru paczki, która miała dotrzeć w godzinach 13:00-14:00 według informacji od firmy, oczywiście nikt się nie pojawił i dostałam maila treści "Na wstępie pragnę serdecznie przeprosić za wszelkie niedogodności związane z nieterminowym doręczeniem przesyłki. Zgodnie z posiadanymi przez nas informacjami przesyłka zostanie doręczona dnia 17.05.2018" Jednocześnie na stronie DHL pojawiła się informacja, że moja paczka znajduje się w Niepołomicach i proszą MNIE o odbiór w przeciągu 7 dni więc gdzie w końcu jest ta paczka !! Zablokowano mi możliwość przekierowania paczki więc dokonałam tego mailowo i dostałam potwierdzenie, że paczka przyjdzie dzisiaj w godzinach 13:00-14:00. Kurier DHL był po godzinie 14:00 w mojej kamienicy i zeszłam do niego po czym dostaję informację, że nie ma żadnej przesyłki dla mnie !! Na stronie DHL nagle w śledzeniu paczki pisze "brak informacji o przesyłce" !! Widzę, że nie tylko jest brak komunikacji z klientem ale i między pracownikami firmy !! Wciąż nie wiem i nie mam żadnych informacji co się w ogóle dzieje z moją paczką po mimo próśb mailowych !!

KASKA
@Karolina

ta firma to dno

Katarzyna
@Karolina

Popieram. Mam jeszcze gorsze doświadczenia. Myślę że tam pracują sami niedorozwinięci ludzie . Proponuję nie zamawiać z tej firmy i czekać aż w końcu zniknie z pola widzenia nas wszystkich. Porażka na maxa

Katarzyna

Najgorsza firma na świecie . Nawet nie myślcie żeby w niej pracować . Strata czasu . Uwstecznia .

Jakie są mocne strony pracodawcy DHL?

KASKA
@Pytanie

nie ma

marcin

Czy kierowcy mają mocno normowany czas pracy, czy muszą jeździć, aż odwiedzą wszystkie adresy z listy?

atomic

Prawdopodobnie najgorszy kurier (?) z jakim miałem do czynienia. Dlaczego? Ano dlatego, że nawet nie zadzwonił aby potwierdzić dostawę. Dostałem email mówiący o tym że paczka zostanie dostarczona w godzinach od 10 do 14. Osoby w domu były w nim cały dzień gotowe aby odebrać paczkę, jednak ani widu ani słychu po kurierze. O godzinie 17 otrzymałem email który mówi że paczka jest w drodze, natomiast o godzinie 17:40 doszły SMSy które mówią, że przesyłka zostana przesłana do ServicePoint po "NIESKUTECZNEJ PRÓBY DOSTARCZENIA POD WSKAZANY ADRES", mimo że do takiej próby w ogóle nie doszło. Jedyne problemy z kurierami jakie kiedykolwiek miałem to DHL.

grzywacz

Może ktoś podpowie mi czy firma potzrebuje nowych pracowników?

Mirek

Po zmianie adresu doręczenia moja przesyłka po prostu zamiast powędrować do sklepu żabka została zwrócona nadawcy... zastanawiam się dlaczego opcja zmiany adresu doręczenia w ogóle istnieje, skoro przesyłki są odsyłane... 3 tygodnie stracone na czekanie. 12 dni braku postępu w transporcie paczki... a żaby było zabawniej to wiadomości od dhl same sobie zaprzeczały wzajemnie, jedna mówiła, że paczka jest w drodze, inna - gotowa do odbioru. Nigdy nie miałem problemu z tą firmą, ale w tym przypadku to już przesada. Dzwoniłem, pisałem w związku z paczką i jak widać nic nie pomogło. Mają jak widzę swoje chore procedury, albo ktoś niekompetentny był na stanowisku niestety wymagającym kompetencji, co odniosłem po głosie. No cóż tak to jest jak się bierze pierwsze lepsze osoby do pracy wymagającej troszkę odpowiedzialności... ale takie czasy, gdzie naprawdę trudno znaleźć dobrych pracowników. Także ja serdecznie dziękuję firmie dhl za dostarczenie przesyłki, szkoda, że nie do odbiorcy, a nadawcy, ale co tam. Ważne, że dostarczyli :).

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.