bubu

Halo! Ludzie co myślicie o pracującym 2 maja? Przecież 4brygadowka zaczyna się od 4!! Chyba cos jest ni tak??

Do Pana Menadżera

Ja mam pytanie dlaczego pieskowi mają tyle wolnego czasu. Patrzę jak inni ciężko pracują A oni nawet nie pobierają skanerów. Wymiana wózkowych między działami to dobry ruchu .Oczywiście nie można mówić tu o wszystkich. Zlikwidować punkt postojowy przy belownicy potrafią stać tam nawet godzinę .

Pracownik roku

Hej pytanie kto dla was jest najlepszym KO?

GÓRA

LUDZIE CZEMU WY SIĘ NIE PRZEBIERACIE W SZATNI TYLKO JEŹDZICIE W TYCH ROBOCZYCH CIUCHACH. PRZECIEŻ JEST SZATNIA, MACIE SZAFKI. WALI OF WAS JAK OD SKUNKSÓW, ROZNOSICIE ZARAZKI I WIRUSY.

NowyPracownik Nowy wpis

Mam pytanie czy można się przenieść na inną zmianę. Koleżanka jest na zmianie C i bardzo sobie chwali a ja trafiłem na zmianę A a tu jest chora atmosfera. Liderka z mezy nie umie się odzywać tylko się drze, wszyscy plotkują a najlepszą pracę dostaje tylko ukraina. Chętnie bym się przeniósł ale nie wiem kogo się spytać.

Ktoś Nowy wpis
@NowyPracownik

Jak tu trafiłeś to masz przerąbane, a przeniosą cię jak liderka uzna że cię nie chce ????????.

Do Pana Menadżera

Belownik
@Do Pana Menadżera

Andrzej wyloguj się i tak każdy wie że to Ty

Ha Nowy wpis
@Do Pana Menadżera

Nie masz jaj iść do menedżera osobiście tylko tutaj się prujesz . chociaż nie cięzko sie domysleć kim jesteś .niby nie rudy a jednak rudy !!!

Susu

Mam pytanie, czy L4 odcina tylko dodatek frekwencyjny czy tez cała premię jaka się wyrobi w tym czasie

Ad Nowy wpis
@Susu

Zostaje tylko premia za produktywność, frekwencyjny i premia magazynowa przepadają. Nie tylko za L4, za urlop na żądanie też.

o.O

mam pytanie czemu na "centralnym" na zmianie A rolę wózkowego pełni chłop z paleciakiem , tak trudno dać kogoś na wózek żeby woził towar a nie narażać pracownika przecież jak widzę jak leci z paleciakiem drogą dla wózków a z racków wyjeżdża retrack modlę się o jego zdrowie całe szczęście że ma kask bo jeszcze ktoś mógłby się przyczepić ehh

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaka atmosfera jest między działami w DHL?

Pan Prezes Działu DHL
@Pytanie

A co pracujesz tam że pytasz , czy ciebie też zwolnić ?

dża

@Titi

Najgorsza ludzie okropni

Inna
@Titi

Zmiana c jest krótko mówiąc nie normalna. Najlepsza a i b super ludziska.

@Inna

Zmiana C jest najlepsza! Zmiano B chociaż byście po sobie posprzątali na koniec pracy a nie taki (usunięte przez administratora) zostawiacie. Pozdrawiam

Dzordz Majkiel
@Miki

Chyba żeś z konia spadł przyjacielu, zmiana C jest wspaniała

może się zatrudnie
Kandydat

Niech ktoś powie jak tam jest naprawdę , ile dostanie się premii bo oferują do 1085 brutto ? jaki towar jest tam kompletowany ? i na czym to kompletujecie ? na paleciakach ? bo w ogłoszeniu nie ma wzmianki że trzeba mieć uprawnienia na wózki ?

Majki
@może się zatrudnie

Z premią to jest różnie , to jest indywidualna sprawa. Na pewno ma znaczenie , jaki proces kompletacji / jaki dział / jaka norma/1h w danym procesie. Raczej standard paleciak do kompletacji ale są tez wózki wózeczki rożnego typu , kompletujesz na paletę lub do boxa. Uprawnienia na wózki będą + ale jeżeli masz UDT nie nastawiaj się ze z pierwszego dnia wskoczysz na wózek. UDT raczej tu nic nie dają bo dopóki nie zrobią ci ,, uprawnień wewnątrzzakładowych „ to i tak jeździć nie możesz. A zanim ci je zrobią to na pewno poczekasz sobie trochę. Ogólnie każda zmiana rządzi się swoimi ,, prawami” Źle nie jest, przyjdziesz , zobaczysz , spróbujesz i ocenisz. Magazyn nie jest dla każdego. Powodzenia

Pracownik DHL Sochaczew
@może się zatrudnie

Normy z kosmosu 3100zł/Brutto+ premia w zależności od normy (1085 zł/Brutto) normy są z KOSMOSU nie da rady wykonać.Ciekawie jak by dać komuś z góry taką norme zrobić by się zesrał a nie zrobił ale najlepiej obrzerać się za biurkiem i Cisnąć pracowników od takich i nie takich.... nie polecam tej firmy nawet najgorszemu wrogowi

Max
@Majki

Mam pytanie odnośnie kg do przerzucenia bo jeżeli towar jest ciężki to niepcham się bo mam trochę problemów z kręgosłupem.a nie zamierzam chodzić na l4

Bumbuum
@Max

Towar taki jak w sklepie Empik: Książki/płyty/zabawki i czasem jakieś gabaryty typu rowerek dziecięcy

@Max

No raczej tu nie ma pracy lekkiej tylko trzeba dźwigać ciężary a te ich normy to chyba są tak powiedziane żeby zamydlić oczy ludzi

Maslo

Nie trzeba

Er
Kandydat

Ile się realnie zarabia na rękę. Lepiej przez firmę czy agencja

Ktoś
@Er

Lepiej zdobyć wykształcenie i porządną pracę.

@Ktoś

To tobie chyba się nie udało zdobyć wykształcenia skoro tam pracujesz ? hahah Ale zaraz , masz przecież pracę to nie narzekaj !!!

Pytanko
Kandydat

Czy jest możliwość pracy TYLKO na nocki w tej firmie??

Alfa
@Pytanko

Niestety nie ma.

AdamEwaIwonszZdżevva
Kandydat

Rozważam przyjęcie się do DHL. Jaka jest atmosfera ? Czy wypłata zgadza się z tym co w ogłoszeniu ( już bez jakichś wirtualnych premii ) ? Jaki procent ludzi chodzi w kagańcach ?

@AdamEwaIwonszZdżevva

zgadza się podstawa i premia frekwencyjna 300 zł brutto, ale premię za produktywność otrzymują tylko nieliczni

AdamEwaIwonszZdżevva
@pracownik

A co z atmosferą i maseczkami ?

@AdamEwaIwonszZdżevva

Maseczki obowiązkowe a atmosferę tworzą ludzie . A tu jak wszędzie są ludzie i taborety

Fredzis
Kandydat

Dzięki za odpowiedź, a przyjęcia są przez agencje czy zakład. Zmiany są 4brygagowe

Śmieszka
@Fredzis

Raczej 3 zmiany podzielone na połówki tzn jest praca w niedzielę dla jednej połowy później zmiana grupy. proszę ludzi tu w błąd nie wprowadzać

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w DHL?

Pap
@Pytanie

Trzeba złożyć papiery i czekać na telefon z HR-u.

qwer
Kandydat

a co ma brak uzębienia do zatrudnienia?

nikt
@qwer

tam polowa nie ma zębów

Moczowód
@Pytanie

Minimum doktorat z dwudziestoletnia praktyką

Morbek3@gmail.com
Kandydat

Jak tam generalnie jest ? na czym praca polega ? jakie są działy ? czy może ktoś mi powiedzieć czy jest presja na wszystko ? czy warto się tam zatrudnić ? Jak są usuwane komentarze chętnie przeczytam je na maila. pozdrawiam wszystkich

dża
@Morbek3@gmail.com

Jak nie masz pleców to się narobisz, a nie zarobisz.

@dża

W jakim wieku ludzie tam pracują , ze tak narzekają ? Jakie szkoły pokończyliście , że tak wam źle że macie prace ? Czy w innych magazynach jest lepiej ?

ha
@Ja

Emeryci dorabiający po 7 klasach.

@ha

Co ci przeszkadza że robią , ja jestem po 8 klasach !!!

Czy mógł by mi ktoś podać nr telefonu do biura ? Dzwonię po 20 razy dziennie i nikt nie odbiera.... Nie mam ochoty jechać 40 km w sprawie którą mogę załatwić przez telefon... Ale dodzwonić się tam to jest istna porażka!!!!!!

Edek
@Były pracownik

Nic nowego ... jak masz maila spróbuj mailem , z prośba o kontakt ... prędzej odczytają niż odbiorą

mirek
Kandydat

Witam Mam pytanie o pracę zmianową. Mianowicie , czy zmiany są 1,2,3 czy 3,2,1 ? Pozdrawiam

ODP
@mirek

3 , 2 , 1 Nocne, popołudniowe, poranne

Nn

Czy ktoś dostał kiedyś premie i ile ona wynosiła. Pracuję już pół roku i nigdy jeszcze nie miałam

Fredzis
Kandydat

Ile się zarabia przeciętnie miesięcznie, czy niedziela pracująca. Czy przyjęcia są tylko przez agencje

@Fredzis

2600zl niedzielę pracujący i na razie nie ma przyjęć trzeba czekac.

@Miki

Czemu kłamiesz ? Przecież cały czas wiszą ogłoszenia na olx !jak 2600 jest na rękę tzn ze niema premii !

@Ja

Jest premie jeśli wyrobisz 100% normy jeśli nie to masz wielkie (usunięte przez administratora)

@Miki

To czemu tam pracujesz , skoro takie grosze płacą ? wszędzie indziej nie jest podobnie ?

Karol

Jak samochody? Są w dobrym stanie?

Marta W
@Karol

Właśnie nie! Mój został uszkodzony na nocy 22/02, sprawę zgłosiłam na policję, trwa przeglądanie nagrań...

Majki
@Marta W

Palety poleciały ?

Ukraiński koń roboczy
@Marta W

Co tam się zadziało?

Zuzi
Klient

Czy są aktualnie u was jakieś przyjęcia.

Nick
@Zuzi

Pewnie będą, bo nie przedłużają umów tym co powinni dostać już na stałe.

bubu

Iwo
@bubu

W tej firmie pracują tak wspaniali planiści i mamy tak (usunięte przez administratora)uzdolnione i ogarnięte panie w HR do tego Wielebny z wąsem że złożą, zatwierdza i sprawdza grafik aby im byl na rękę, nie ważne że kosztem pracownika i jego wynagrodzenia , kasa i dni wolne mają im się zgadzać a nie nam robolą .Ta sobota 2 powiem a byc wolna albo 100%płatna ale znowu nas(usunięte przez administratora)

Belownik
@bubu

Andrzej wyloguj się i tak każdy wie, że to Ty.

Maniek

Jakie macie zarobki. 8 miesięcy temu dano mi 2800 brutto. Ale jak zobaczyłem palarnie w szklanych boksach na magazynie to ucieklem. To dyskryminacja.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.