DHL

Sochaczew

Opinie o DHL

Konrad
użytkownik zarejestrowany

Dobrze , że niektórzy mają nastrój do żartów! Trochę martwią mnie niezbyt przychylne komentarze pisane przez pracowników. Chociaż kwestie wynagrodzenia zawsze są sporne między pracownikami i pracodawcą. A jaka jest atmosfera w firmie, czy fajnie ludzie pracują?

Nowy

broman
@Nowy 6 dni temu
Czy DHL ma jakiś pakiet socjalny dla pracowników? Czy rekrutacja jest skomplikowana(dwa czy jeden etap) czy też nie?...

biorą każdego kto ma ręce i przynajmniej 2 nogi.

ktos

te lider w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłeś gówno widziałeś. teraz nowy pracownik na dzień dobry dostaje 2350 brutto. a Ci co pracują 3-4 lata maja tez w tym zakresie, wiec przy 10% premii ( mogly sie trafic bledy itp. zdarznia losowe przy tak duzym nadmiarze sku) to wlasnie wychodzi 1850zl ~~~iec zastanow sie czasem co mowisz bo ostro bredzisz

Liderka
@Lider tydzień temu
Pracuję tam od 2008 r. Jestem Liderem zastępuje Kierownika i zarabiam tylko ponad 3000 na rękę . To chyba lekka przesada. Za du...

To dziwne Gosiu że tak się żalisz w kwietniu na fokusie mówiłaś o dodatkach widzę że jesteś jak chorągiew na wietrze szybko zmieniasz zdanie

operator112
@Lider tydzień temu

osoba, ktora odpowiada za wasze zdrowie, zycie podczas zbierania informacji o zdarzeniu, odpowiada przed prokuratorem przy kazdym telefonie zarabia... 2400zł BRUTTO (ostatnia premia 600zł po 9mc byla w czerwcu i obowizkowa 13stka byla) ale co to jest za pieniadz za taka odpowiedzialnosc

robertwawa

DHL
@robertwawa tydzień temu
To dhl płaci tak marnie? a za ile godzin pracy? słyszałem, że całkiem dobrze płacą? może ktoś coś na ten temat powiedzieć?...

zwykły magazynier po podwyżce 1850 zl

Lider
@DHL tydzień temu
zwykły magazynier po podwyżce 1850 zl

1850???? To znaczy że w ogóle nie masz premii nygusie !!! Ciesz się że w ogóle zaplacili podstawę

Koralgol
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiam się co będzie jak ludzie będą uciekać z firm kurierskich, kto będzie dostarczał przesyłki? Pracuję tu już kilka lat i czasami jest bardzo ciężko. Przyczyna często leży po stronie klienta!!!

Perspektywa
użytkownik zarejestrowany

Patrząc na tą długą listę ofert pracy dochodzę do wniosku, że firmy zaczną podnosić wynagrodzenia ponieważ konkurencja będzie zabierać im ludzi. Jak wzrosną zarobki to więcej osób zostanie w kraju . A co wy o tym myślicie? Czy nie uważacie , że tak może być?

robert

obserwator
@robert 10.09.2017, 13:09
Jak nie podniosą pensji to ludzie uciekna i będzie problem. Za te 1700 zł nie da się wyżyć . Co najmniej 2500 do ręki....

Nie licz na to :-) Jak podniosą stawkę podstawową to obetną np. premię :-) Oni i tak wyjdą na swoje. Na umowę zlecenie podnieśli stawkę niby o 1 zeta ,a tak sprytnie ogarnęli progi że wyszło 0,50 zeta. Mało tego...na koniec m-ca tak wyliczą produktywność że do progu brakuje ci 0,15 lub góra jeden procent.

DRAJWER
@obserwator 2 tygodnie temu

Tak sobie analizuje i przebieram w myślach ,to masz rację . zawsze mi brakuje ciut,ciut do progu stawki.Oszusty .

Koralgol
użytkownik zarejestrowany

Trochę długa ta lista aktualnych ofert pracy. Co DHL robi żeby tych ludzi pozyskać? Wprawdzie to są braki w różnych miastach ale mimo wszystko ludzi nie mają. Wiecie coś o tym? Przecież to wydłuża czas dostarczenia przesyłek? Sadzę, że zaczną podnosić pensje.

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że DHL ma ciągle duże braki kadrowe. Z tego co mi wiadomo to mają dobrą opinię jako pracodawca. Myślę, że sytuacja na rynku pracy wpłynie na firmy i zaczną podnosić wynagrodzenia. Dużo ludzi jest za granicą!

@Piotr 02.09.2017, 19:23

Podobno niedługo podwyżki i wycieczki do biura podpisywać aneksy... umowę na czas nieokreślony można tam dostać?

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Sądzę, że w polskich firmach w niedługim czasie zaczną się podwyżki. W spółkach państwowych już zaczęli to w innych będą musieli podnieść żeby fachowcy nie uciekli.

Cyprian
@Piotr 29.08.2017, 18:25

Tak a dhl płaci glodowe stawki. Zarabiać poniżej dwóch tysięcy to skandal. Dziwne ze ludzie tu jeszcze pracują. Jak będą płacić co najmniej 2300 do ręki to może zostanę.

Paweł
użytkownik zarejestrowany

Brak ludzi do pracy zaczyna dotykać coraz więcej firm!

tadeusz
@Paweł 25.08.2017, 10:05
Brak ludzi do pracy zaczyna dotykać coraz więcej firm!

Bo polskie firmy są ślepe ze za takie grosze polak nie jest w stanie utrzymać się i rodziny. Bisnesmen powinien sobie troszkę odjąć od koryta a dać pracownikowi bo inaczej będzie sam musiał zawinąć rękawy i brać się za robotę. Dzięki rządowi pensje glodowe odchodzą w zapomnienie.

S

Gdybyś podeszła do nich i powiedziała im to w oczy to byłaby odwaga, bo anonimowe ocenianie i obrażanie to zwykłe tchórzostwo

S

Skromny
użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie praca w firmie, słyszałem, że jest spoko?

RAFAŁ

NA SPL u NA ZMIANIE . A . TO JEST KILKA DAM CO BY ZA AWANS NA . KO. WSZYSTKO ZROBIŁY. JEDNA NA DRUGĄ GADA A SAMA JEST NIE LEPSZA . NAJPIERW TO TRZEBA SE PORZĄDEK Z ZĄBKAMI ZROBIĆ A NIE WŁOSY SE MALOWAĆ NA CZARNO I SIĘ PUSZYĆ JAK PAW . JAK MACIE ODWAGĘ TO POWIEDZCIE LIDERCE W OCZY CO WAS BOLI A NIE ZA PLECAMI OBGADYWAĆ . LATACIE PO TYM MAGAZYNIE JAK LATAWICE A TAK NAPRAWDĘ TO WY DZIEWCZYNY MACIE . ADHD . I TAK NA MARGINESIE TO NIECH LIDERKA ZWRÓCI UWAGĘ TROCHĘ NA SWOICH PRACOWNIKÓW BO PRZYCHODZĄ DO PRACY NA FAZIE

Karol
użytkownik zarejestrowany

Zwykła zazdrość przemawia przez niektóre osoby, niektórzy potrafią pracować!

taki tam
@Karol 18.08.2017, 21:04
Zwykła zazdrość przemawia przez niektóre osoby, niektórzy potrafią pracować!

To nie jest zazdrość tylko szczera prawda bo są niedoceniani ludzie co sumiennie pracują i ci co włażą w cztery litery i tylko tam się czują najlepiej .

biała

Witam A mnie zastanawia sytuacja na SPL-u, czy na liderkę wybiorą naszą wróżkę-zębuszke, to co dziś słyszałam z jej ust i widziałam co ona w nich ma to niech wyjedzie na ukrainę przywiezie złote, a jej koleżance białej to nie tylko witaminy się wypłukały ale chyba i część mózgu, zachowanie obu pań żenujące jadą po liderce a potem po palcu wchodzą w cztery litery.

Panna
użytkownik zarejestrowany

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. DHL to spoko firma!!!

Annona

Przerwę tę dyskusję ???? Znalazłam ogłoszenie do pracy w Empiku jako Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klientów. Czy ktoś może wie jakie są zarobki na takim stanowisku? I jaka panuje tam atmosfera? Będę wdzięczna za dodatkowe informacje odnośnie tego stanowiska czy też miejsca pracy. Pozdrawiam ????

Maniek
użytkownik zarejestrowany

Chyba niektórzy żartują sobie , że jest tak źle i ludzie uciekają z firmy. Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ci w innych sklepach mówią że w DHL jest dobrze!!

fanDHL

han
@fanDHL 06.08.2017, 19:52
powinniście po butach managera całować za 30 min przerwy w upały

Ty możesz mnie pocałować w cztery litery. Wozkowi uciekają do Piotra i Pawła bo tam płacą tysiąc netto więcej.

jako tako
@fanDHL 06.08.2017, 19:52

30 min masz co roku bo każdy co nie jeździ na wózku by tam mdlał z duchnoty

Oleksy
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś wytłumaczyć powód, że DHL potrzebuje tak dużo osób do pracy? Właściwie wszyscy szukaj pracowników to może i tu?

Kaśka
użytkownik zarejestrowany

Nie zgadzam się z opinią, że nie da się w firmie wypracować swojej dobrej pozycji bo tu jest kolesiostwo, kompletna bzdura. Chyba, że ktoś chce w ten sposób wytłumaczyć, że sam nie potrafi lub nie chce dobrze pracować i dlatego nie ma uznania u innych.

@Kaśka 29.07.2017, 12:45

To bardzo ciekawe co piszesz. Wiesz co ja myślę ? Że jesteś tym samym gościem piszącym pod różnymi nickami zatrudnionym w celu "odbijania" wszelkich opinii na temat tego co się tutaj naprawdę wyprawia. Zapraszam. Przyjdźcie i zobaczcie na własne szanowne oczy. To nie jest odosobniony przypadek. Jakiś czas temu na zebraniu manager SPL oznajmił jednemu z pracowników, że jeśli nie chce pracować na wózku za stawkę zwykłego magazyniera to on zatrudni na to miejsce kogoś z Ukrainy tylko nie pomyślał o tym że ci ludzie też mają dosyć tego magazynu to raz, i że są tutaj tylko czasowo to dwa. Coraz więcej z nich zaczyna już całkiem nieźle rozmawiać po polsku i to co opowiadają ile się z nich zdziera i co oni tutaj przeżywają to się w głowie nie mieści. Oddział w Sochaczewie ma już taką opinię, że nic tego nie naprawi nawet wasze "specjalne" opinie, które tu publikujecie. Ludzie są już po prostu zmęczeni i zrezygnowani i tylko garstka pseudo karierowiczów z marnymi wykształceniami oddało by głowę pod topór za tę robotę bo jakby stąd wyszli ( głownie panie fryzjerki, krawcowe i po studium makijażu ) to by wylądowali w sklepie za ladą lub w markecie rozkładali towar na półki. Doświadczonymi pracownikami szeregowymi się gardzi. Niech jeszcze otworzą jakiś inny zakład to znów będzie masowa ucieczka.

@beton 30.07.2017, 02:30

w spożywczaku lekko nie jest też,ale w każdym innym sklepie śmiało ok 2tysie się zarobi i pewnie mniej naużera i napracuje fizycznie, także jak ktoś i tak ma daleko to niech nie siedzi w DHLu na silę... Kolesiostwo też jest, pamiętam jak w tamtym roku zmiany organizowali i w jednej ponad połowa to byli faceci, a w drugiej chyba z 5 na całą zmianę...

Organizator
użytkownik zarejestrowany

Jestem pracownikiem DHL od dawna i nie narzekam na firmę. Jak sobie człowiek wypracuje odpowiednią pozycję w firmie tak będzie miał. Solidna praca daje efekty finansowe ale nie jak tylko ktoś zaczyna pracę. Początki zawsze są trudne trzeba to przetrwać.

@Organizator 23.07.2017, 18:39

Jakie początki ? Tutaj mowa o doświadczonych pracownikach z wieloletnim stażem. O "wypracowaniu pozycji" zapomnij. Nie da się takowej pozycji wypracować bo koleżeństwo jest ważniejsze od kwalifikacji czy doświadczenia. Osoby które nadają się naprawdę na swoje stanowiska to można policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze sporo palców zostanie bo cała reszta jest chamska i agresywna a swoje zachowania poprzynosili ze swoich dzielnic a zwłaszcza panie. Ciekawe jak zostanie uzupełniony stan osobowy na czterobrygadówkę bo nawet ludzie z Ukrainy nie chcą już tu pracować. Przychodzą na góra kilka miesięcy i odchodzą bo nie przywykli do takiego traktowania jakie im się tu serwuje. Całe szczęście że spora część nie zna polskiego bo by do jakiegoś rozruchu tutaj doszło ale ci co znają to jak się z nimi porozmawia to się włos na głowie jeży bo ciągle są ganiani, ciągle źle i ciągle za mało i jeszcze dostają na koniec takie ochłapy że głowa mała. Ci ludzie przyjechali tu uciekając przed wojną, wielu przeżyło tragedie a traktuje się ich jakby byli darmową siłą roboczą i oczywiście wielkie niezadowolenie bo pani lider zabraknie w tym roku na wycieczkę do Egiptu bo "lenie" nie chcą pracować na panią lider. I będzie tragedia bo czym się pochwali na fejsiku ? Władysławowem ? Łebą ? To takie oklepane przecież. Zacznijcie traktować ludzi z szacunkiem i zapłaćcie zarówno Polakom jak i Ukraińcom godziwe pieniądze bo któregoś dnia coś w ludziach pęknie i po prostu wyjdą.

Henry
użytkownik zarejestrowany

Teraz rozumiem dlaczego niektórzy są tak niezadowoleni. Wyniki spadają, co niepokoi szefów a lider, który potrafi robić swoje jest waszym wrogiem? Może lepiej trzeba przemyśleć swoje zachowanie i zabrać się za pracę?

jerzy
@Henry 17.07.2017, 09:02

Nie warto za te 1700 zł na rękę. To śmieszne płacić takie pieniądze.

@Henry 17.07.2017, 09:02

Ty tak na serio ? Przeklinanie i wydzieranie się nazywasz "robieniem swojego" ? Takich trolli jak Ty wynajętych do zwiększania PR firmy to sobie można pod sklepem poszukać. Nie pisz tutaj człowieku bo nie wiesz nawet o co chodzi. Część ludzi pracuje tu od początku założenia tego magazynu w 2008 roku i wszystko mają w małym palcu. Zero szacunku bo ważniejsi są koledzy/koleżanki z pekinu lub chodakowa. Ludzie, którzy przyszli do tej pracy z wyższym wykształceniem pracują tu fizycznie a chamstwo z przewróconych wieżowców i innego syfu gdzie ledwo zawodówki pokończyli są liderami a nawet zastępują kierowników zmian. Co to ma być ? W ogłoszeniach w wymaganiach jest wyraźne napisane że lider zespołu ma mieć wykształcenie minimum średnie. Czy ktoś przeprowadzi weryfikację wymagań ? Nie bo się koleżeństwo, które zalewa się razem na imprezach i zabawia na tyłach lokali jeszcze obraz. Tylko że ten kij ma dwa końce bo ludzie wartościowi odchodzą jak ostatnio z SPL przez pana managera, który jedyny argument jaki posiada na swoje głupie pomysły to "bo ja tak każę" Powodzenia i wytrwałości ludziom życzę, którzy tu pracują i się muszą użerać.

patryk

Moja koleżanka poszła na urlop , tęsknię za nią, za jej ślicznym uśmiechem i cudownym głosem. Za jej ślicznymi czarnymi kręcony mi włosami i zielonymi oczami.

Palmer
użytkownik zarejestrowany

Jak można wiązać zachowanie jednego pracownika z warunkami pracy i finansami w firmie? Firma jest spoko ale to właśnie pracownicy powinni dbać o atmosferę w pracy. Macie zebrania i o tym ktoś powinien mówić dla dobra wszystkich oraz samej firmy. Powodzenia

@Palmer 13.07.2017, 17:04

Z choinki się urwałeś ? To dodam coś aby uzupełnić to co napisałem wcześniej. Były skargi wielokrotnie ale protekcja i ziomalstwo skutecznie odbijają wszelkie zgłaszane problemy. W dodatku jest jedna zasada - lider mający wysokie wyniki jest nietykalny tak samo jak kierownik, nieważne jakim kosztem. To się nie zmieni bo najważniejsze są wyniki biznesowe chociaż na SPL te wyniki zaczynają spadać ale na zebraniu pan manager powie że to zapewne wina zespołu SPL a on sam biedny jest bez winy. Należy zadać sobie pytanie dlaczego tyle ludzi od momentu panowania jaśnie oświeconego pana Jacka zwiewa z SPLa. Uciekają ludzie wartościowi i doświadczeni i nikt nie widzi problemu. Ot zastąpi się kimś innym i po sprawie, tylko że doświadczenia, zaradności i radzenia sobie w różnych sytuacjach nie da się nowemu pracownikowi wklepać do głowy jak słówka do tego komentarza. To trzeba lat pracy żeby wszystko przy takim poziomie skomplikowania magazynu mieć w jednym palcu. Poza tym na magazynie jest bardzo niesprawiedliwy system wynagrodzeń, który nagradza ... liderów i kierownictwo zaś szeregowi pracownicy dostają marne ochłapy, które są podzielone na jeszcze drobniejsze części. To jakiś totalny szwindel oszczędnościowy, który wynagradza operatora bata za ciężką pracę 30 niewolników na dziale. Cały ten system zwany jako aktywne przywództwo jest wzorowany na systemie prac niewolniczych w USA w XIX wieku gdzie nadzorcy na farmach otrzymywali sowite wynagrodzenia za nadzorowanie pracy niewolników porwanych z Afryki. Za dużo żeby umrzeć i za mało aby godnie żyć. Jak zasuwasz ostro przez prawie całe 8h to nawet słowa pochwały nie usłyszysz a spróbuj się do kogoś odezwać albo idź się napić wody to zaraz się teatr zaczyna: a gdzie ty byłeś ? ile tej wody będziesz pić ? cały czas cie widzę jak gadasz itp teksty. Nawet nie sprawdzi czy normę taki pracownik wyrobił ale drze się bo może i przy okazji domowe frustracje może bezkarnie wywalić. Wynik ma być a jak się komu nie podoba to wypad. To nie jest zachowanie jednego lidera ale 90% Może jakaś stacja TV się weźmie za zrobienie materiału o niewolniczej pracy na magazynach w PL bo to wszystko zaczyna ludziom na nerwy działać i po prostu któregoś dnia połowa stanu osobowego firmy stanie i zażąda zmiany warunków albo się pożegnamy i zobaczymy jaki wtedy będzie PR i jaie wskaźniki biznesowe.

beton

Nieważne co powiecie i jakie wspaniałe wizje przedstawicie. Nie poprawicie tym wyników EOS bo nikt wam już nie wierzy. Na zebraniach wszystko cacy a jak się zebranie skończy to dawaj hanaj na głowę. A będzie tylko gorzej bo ludzie już mają dosyć waszych polowań na oszczędzanie pieniędzy kosztem pracowników. Kolejny EOS już wkrótce i choćbyście nie wiadomo ile zebrań zrobili i czegokolwiek byście nie obiecali to ludzie NIE UWIERZĄ bo swoją postawą po tych zebraniach pokazujecie jakie macie o nas mniemanie. Ludzie, którzy mają odrobinę własnej godności i honoru nigdy nie będą jeździć na wasze imprezy bo ciężko jest bawić się z liderami bądź kierownikami, którzy swoje osobiste problemy domowe przynoszą do pracy i prześladowaniem szeregowych pracowników podnoszą swoje ego. Kolejny problem to pan manager SPL, który za swoje teksty i pokazywanie swojej wyższości w stosunku do innych pracowników powinien trafić pod sąd. No ale cóż, jak się jest protegowanym kierowniczki oddziału to można robić co się chce, ale do czasu bo komuś w końcu nerwy puszczą bo człowiek ten nie ma żadnych kompetencji ani podejścia do zarządzania ludźmi tak samo jak jego wierny uczeń Kamilek, kierownik zmiany retailu. Ogólnie sam DHL jako pracodawca jest dobry, gorzej z kadrą zarządzającą na oddziale sochaczewskim, który jest najgorzej sytuowany jeśli chodzi o płace dla szeregowych pracowników, na których nakłada się odpowiedzialności niewspółmierne do zajmowanego stanowiska.

gomez

1700 zł na rękę. Taka kasiora.

gomez

1700 zł na rękę. Taka kasiora.

Ochotnik
użytkownik zarejestrowany

Jak widzę DHL ma bardzo długa listę ofert pracy. Jaka jest tego przyczyna, czyżby jakieś nowe kierunki uruchomili? Składałem już cv na etat kuriera i czekam na ewentualnie zaproszenie. Chciałbym jeszcze wiedzieć jaką umowę podpisują i ile można wyciagnąć?

patryk

A ja się z kochałem w koleżance z pracy. Co mam zrobić ? Jest cudowna i śliczna a przytym sympatyczna i urocza i ma świt ny charakter. Mój ideał. A ja jestem żonaty z zolza.

ALFRED
@patryk 04.07.2017, 20:47

a ty tak na 100 jestes wspanialy ze oczerniasz swoia zone bo z tego co wiem to masz sporo za uszami ale nie bede robil ci przykrosci i o tym pisal'

nadia

wieci moze jak poprawic myslenie niektorych liderow i ko ze zmiany B bo kiepsko im to idzie tylko PRZEKRETY I PODBIJANIE NORM INNYM TO UMIEJA W BARDZO INTELIGENTNY SPOSOB ROBIC

Tamara
użytkownik zarejestrowany

Jeszcze dwa lata temu jak brakowało miejsc pracy każda robota była dobra. Poprawa finansów w firmie nie następuje z dnia na dzień.

Hhh

Na sortowni w Zabrzu, już zatrudni kilku Ukraińców bo nikt nie chce robić za takie stawki, podwyżka w tym roku 4% a paczek więcej o 30%, szczyt paczkowy mamy teraz cały rok..

PULPET
użytkownik zarejestrowany

Jak widać firma DHL ciągle się rozwija. Mają bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników w różnych działach. Obawiam się jedynie, że niektórzy z forum nie zauważą tego.

@PULPET 22.06.2017, 10:39

ahahaha rozwija sie bo szuka pracowników? A może szuka bo starzy pracownicy się zwalniają jak widzą,że więcej pracy niż w latach poprzednich a zarobki takie same?

najlepiej prosperujący dział

to widzimy się na pikniku

Sędimir
użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie praca w dziale celnym i w związku z tym mam pytanie czy ta oferta jest aktualna? Może ktoś wie i mógłby podpowiedzieć?

cart
@Sędimir 18.06.2017, 17:15

juz nie auktualne wypad

@magazynierka 09.06.2017, 00:57
Moim zdaniem jest gorszy M.S. panią też trochę więcej by się przydało zaangażowania a panie L wyręczają się KO bo same chcą b...

A kto na piknik się zapisał? i po co;p?

lary
@Cholera 17.06.2017, 18:46
A kto na piknik się zapisał? i po co;p?

Ja się zapisałem. Ma być tam dziewczyna która mnie pociąga. Chcę być przy niej i patrzeć jej w te piękne oczy.

Pawelec
użytkownik zarejestrowany

DHL to firma kurierska jak wiele innych na rynku. Przy bardzo roszczeniowym społeczeństwie nie jest łatwo tu pracować ale ja lubię swoją pracę to dam radę!

Siwy

leszek
@Siwy 28.05.2017, 21:55
Jarząbek się nie zwolnił, tylko go wyrzuciliśmy. Za dużo wiedział o machlojkach firmy, więc postanowiliśmy się go pozbyć....

Kto to jest jar ząbek? Czyżby Michał?

Andrzej
@Siwy 28.05.2017, 21:55

proszę sie pode mnie nie podszywać

Cezary
użytkownik zarejestrowany

Uważam, że niektórzy sądzą iż gdzie indziej jest lepiej, a to wcale tak nie musi być. Może lepiej zaakceptować pracę ?

Tajemniczy

Praca jak praca :D zawsze mogło by być lepiej :)

tre

czemu jarząbek sie zwolnił?

PULPET
użytkownik zarejestrowany

DHL jest fajną firmą, pracuję tu i nie wiem o co ludziom chodzi.

Andrzej
@PULPET 17.05.2017, 21:47
DHL jest fajną firmą, pracuję tu i nie wiem o co ludziom chodzi.

Takich pracowników nam trzeba.

Jak ta firma potrafi zamieść wszystko pod dywan to żadna inna tak nie umie . Najlepiej pozbyć się kogoś albo przenieść w takie miejsce żeby sam się zwolnił...Chore

Piotrek

Trzeba zmienić liderów z spla wtedy ludzie przestaną się zwalniac

Stella
użytkownik zarejestrowany

Czy mógłby ktoś wyjaśnić jaka praca kryje za etatem dla specjalisty ds. analiz i jakości procesów obsługi Klienta? Słyszałam wiele dobrego o firmie i chętnie spróbuję. Może dowiem się jeszcze coś o firmie?

dal

jak juz macie ściagać ukrainki to bierzcie te najładniejsze

Stefan
użytkownik zarejestrowany

DHL to jedna z wielu firm kurierskich, która dzielnie znosi to ciągłe marudzenie. Nikt nie zada sobie trudu i nie pomyśli, że moglibyśmy być bardziej życzliwi wobec pracownikó, bo to oni wszystko rozwożą.

Zostaw opinię o DHL - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL