Opinie o DHL w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie DHL, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Dąbrowa Górnicza

leśny_pukac
Kandydat

Dzień Dobry Zastanawiam się tam nad pracą, ile wynoszą zarobki ? Ile trwa cały peak sezon?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy DHL mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

były Nowy wpis

Na rampie

Gość Nowy wpis

Wszystko było by okej, gdyby nie wykorzystywanie nowych pracowników, żeby popracowali chwilę na noc i wyrzucają bez grubszej przyczyny. Osobiście czuje się wykorzystana przez firmę. Harowałam jak wół tylko po to, żeby później dowiedzieć się że nie ma dla mnie roboty i że zostałam wyrzucona. Nie jestem zbyt w stronę aby polecić firmę.

Gość Nowy wpis
@Gość

Hej. Podaj jakieś szczegóły tej sytuacji. Bo na teraz wiemy, że ciężko jest z pracą, ale bez przyczyny nie zwalniają a zapotrzebowanie na ludzi jest. Pozdrawiam

Czy rozmowa rekrutacyjna w DHL odbywa się również w języku angielskim?

leśny_pukac

@leśny_pukac

Zarobki na chwilę obecną 3000 plus 20 % premii. Peak sezon - trwa od października do grudnia

Antonio

wrt
Klient
@Antonio

brutto, ok 2300 netto

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dominika

@Gość a jakieś inne tego typu sprawy?

Jak jest z pakietem medycznym w DHL? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Medicover - tak można dołączyć rodzinę

karolina.larys@wp.pl
Kandydat

Firma w miarę ok da się przeżyć za pieniądze które płacą ale niestety jest jeden (usunięte przez administratora) zwany liderem o imieniu (usunięte przez administratora). Celowo imię napisałam z małej litery bo wystarczy że on sam uważa się za wielkiego ale to psychopata który jak mu coś nie pasuje to zwalnia ludzi bez przyczyny a widocznie "dyrekcja" ufa mu w 100% bez weryfikacji jego decyzji. Firma z w miarę porządnej kiedyś na dzień dzisiejszy spadła na psy.

@karolina.larys@wp.pl

Z tego co pamiętam - Karolino - Twoja przygoda skończyła się dość szybko. Sfrustrowany pracownik, którego jakość pracy była tak żałosna, że nikt ze współpracowników nie chciał z Panią pracować. Szkolenie trwało tyle, że dziecko z przedszkola szybciej by się nauczyło. Daliśmy Ci szansę - ale Ty niestety nie wykorzystałaś jej. Ciągle toaleta, ciągle - zmęczona jestem, nie wyspana, o jak mi tu źle - a najgorszy - jak zawsze lider. Szkoda, że nie wspomnisz, że próbowaliśmy Ci pomóc, kilkukrotnie pomagając Ci choć po kilku dniach było widać jakim jesteś pracownikiem. Pozdrawiam Cię serdecznie. Twój ulubiony lider

Czy często w firmie DHL zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Tak - obecnie jest w trakcie

Asia
Kandydat

Są może przyjęcia do pracy?

@Asia

Tak - szukaj ogłoszeń

Ja

Dodaje opinie o Dhl Sosnowiec, gdyż nie ma jej gdzie dodać. Byłem operatorem wozka widlowego, kasa dobra, wtedy dawali wysokie podstawy bo otwierali magazyn i potrzebowali ludzi. Ogolnie w magazynie gdzie jest wiele ludzi przyjemniej mnie zle sie pracuje. Wiele osob skupiona na normach, które były podnoszone dzieki ambitnym, którzy robili ponad normę. Zaszkodzili tym samym sobie i ogółowi. Dużo lamusow, ktorzy za lepsza normę jakby mogli to by po tobie przejechali wozkiem.

Cupra4

No to na samym wstępie Witam wszystkich każdy będzie mnie kojarzyć z tego Magazynu , niestety po 6 miesiącach moja przygoda się z nim zakończyła, byłem pod DHlem drugą umowę dostałem na 3 miesiące niestety przez brak pracy nie dostałem kolejnej umowy mimo że byłem pracownikiem tip top , genelranie Magazyn kibel , Lider Tomek z załadunku to pajac z małym (usunięte przez administratora) pozdrawiam cię serdecznie napewno się jeszcze spotkamy, nie masz kolego szacunku do nikogo już raz od innych Pracowników dostałeś nauczkę ale niestety bez żadnego efektu , reszta Liderów jest spoko mimo że niektórzy tam kręcą makaron na uszy no ale cóż tak bywa , pracownicy są ok zależy na którym dziale bo niektórzy myślą że jak zarabiają 2K i jadą autobusem do roboty to są Królami życia ale cóż czasami muszą być takie ułomy, generalnie nie polecam bo nawet jeśli masz lepsze auto od Lidera to już będzie chciał ci (usunięte przez administratora) życie w tej firmie.

kick
@Cupra4

Chłopie dobrze prawisz polać Ci. Tam jak byś Oko zostawił to nie ma po co wracać. Nie ma się przejmować co Tym chłopkiem roztropkiem ważącym tyle co mysi bobek. Gościowi jedynie co w życiu wychodzi to wchodzenie tam gdzie jest ciemno ciasno i śmierdzi komuś na wyższym stanowisku no ale cóż i tak bywa. Podejrzewam że ludzi w niebieskich i inego typu kolorach kamizelek jest więcej niż zwykłych roboli którzy na nich Tyrają a Ci siedzą i szczerzą zęby. Pozdrawiam

Taki jeden
@Cupra4

Biedny Tomek od zawsze każdy ma go w powazaniu.Król magazynu... Ogólnie do gościa nic nie mam...nawet szacunku.

@Cupra4

Olaf - ogarnij się chłopie. Pracownik TipTop ? Chyba w ściemnianiu i podróżowaniu bez celu w magazynie. W tym byłeś mistrzem ale tylko przez małe m. Masz lepszy samochód ? I co z tego ? Czy to o czymś świadczy ? Chyba tylko o Twoim buractwie. Nie pozdrawiam

@Gość

Tomeczku nadal widać że czegoś ci brakuje ????

@Gość

Pan Lider Tomek przychodzi zwrócić mi uwagę bo jego Pracownik mu płaczę " Karzełek" że jestem zbyt silny i nie będzie z moją osobą pracował, w sumie każdy normalny człowiek by się cieszył że ktoś za niego rzuca ciężarami ale jak byś był zainteresowany to szybki cykl teścia możemy wam zaoferować mogę ktoś w końcu będzie miał do was szacunek

Chyba Tobie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie DHL?

Anonim
@Pytanie

Przez agencje, umowa o pracę tymczasową odnawiana co miesiąc. Potem ewentualnie pod firmę bezpośrednio.

Doświadczony Piker.

Witam, pracowałem w tej firmie 3 lata. Praca jest pewna, śmieszna stawka również. Jeżeli ktoś szuka pracy której ma nadzieję na przyszłość, to niech lepiej odpuści. Zalety: Tak jak pisałem, jeżeli chodzi o robotę, to spoko, nie zwolnią cię za byle co. Tam przez 3 lata mojej pracy zwolnili może ze 3 osoby. Prędzej ludzie sami się stamtąd zwalniają niż pracodawca pracownika. Atmosfera w pracy jest naprawdę dobra. Wady: Pieniądze. Lider Tomasz, gość który psychicznie potrafi wykończyć pracownika, wprowadza swoje zasady jak ma zły dzień, potrafi nieźle wykończyć pracownika, lubi się obrażać na pracowników jak mu coś nie podejdzie. Totalnie zero szans na rozwój w tej firmie. Jeżeli jesteś logistycznym szczurem bez ambicji, to śmiało możesz tam iść, jeżeli lubisz lizać (usunięte przez administratora) każdemu, jak masz ochotę podlizywać się liderom i masz zero własnej godności, to dla 2000 tysięcy złotych miesięcznie będziesz tam idealnie pasował. Wprowadzili sztywny czas przerw, na każdym kroku cię kontrolują, co chwilę o czymś jest głośno. Albo wychodzi lider i mówi, że jak nie zrobicie roboty, to nie wyjdziecie do domu. Tak jakby człowiek robił przysługę pracodawcy, że przychodzi do pracy. Podnoszą normy, normy zmianie na cały dzień, wymagają więcej, więcej i więcej, wiecznie im mało. Potem przychodzą i mówią, że dlaczego tak dużo reklamacji... No jest mnóstwo wad, można tak pisać bez końca. Niemiecka firma, Niemieckie wymogi z lat 40 XX wieku. Tak tam jest...

@Doświadczony Piker.

(usunięte przez administratora) Oceń najpierw swoją pracę a potem oceniaj innych jak masz do tego jakiekolwiek kompetencje. (usunięte przez administratora)

Mario

I jak tam teraz jaka kasa na wejściu w DG? Pracowałem w dhl w sosnowcu 3 miechy ale odeszłem ze względu na to że zatrudnili masę ćpunów i handlarzy dopalaczów a ja gardzę takim ścierwem jak tam u was sprawy się mają teraz napiszcie coś więcej z góry dzięki

maczek
@Mario

W tym miesiącu szykują się podwyżki dla pracow. magaz w DG. Broń boże nie traf na zmiane na b2c u pana T, jak juz bardzo chcesz sie tam zatrudnić ;)

Mario
@maczek

Dzięki za odp. Możesz napisać coś więcej o tym gościu i o tych podwyżkach w Sosnowcu jak magazyn się rozkręcał ściągneli z Dąbrowy gościa o imieniu Artur szkolił na wózki gość jest ok

Olej
@Mario

Ale chłopie d.g i sosnowiec razem współpracuję i tam też kupisz co chcesz haha.

Jazda
@Mario

Aplikowalem tam dzisiaj, bo znalazlem ogloszenie na OLX. Warto?

mc
@Jazda

Daj sobie spokój, dookoła dają więcej tylko nie tam za taką robotę.

Gryfny
@Mario

No co chcesz wiedzieć gość nie kompetentny co do zajmowanego stanowiska nie spełniony sportowiec i (usunięte przez administratora) No ogólnie na jeden strzał.

@Gryfny

Ty na pewno jesteś kompetentny. Jak zawsze nic nie popracował, nic nie zrozumiał a czepia się jak by był alfą i omegą. Idź pod sklep i żłop piwsko - jak nie masz nic innego do roboty - bo zapewne nie pracujesz bo kto by Cię chciał przyjąć.

lola

rada dla nowych jeleni nabranych na prace ...nie warto sie angazowac .czy dziala sie pod gazem czy na pól gwizdka to i tak nie można liczyc na dłuższa współprace .ja po wyjściu z dhl nabawiłam się urazu kręgosłupa i grzyba na nogach z buciorów roboczych które nie przepuszczają powietrza .pozdrowienia dla zarządu krwiopijców .

Alice
@lola

Dokładnie, mam tak samo jak ty.

Anna
@Alice

Trochę się niepokoję, ponieważ jakoś w ostatnim czasie bardzo dużo osób w nieprzychylnym świetle przedstawia DHL jako pracodawcę. Czy chodzi tu tylko o niestabilność zatrudnienia, o której wspominała @lola, czy jeszcze są jakieś inne problemy? Powiedzcie proszę coś więcej.

Odpowiedź
@Anna

Chodzi o to że podwyższają normy ludzie nie wyrabiają i są zwalniani. Starsi pracownicy ich nie wyrabiają a co dopiero nowi którzy przyjdą.

Alice
@Anna

Jak już wiadomo zwalniają z dnia na dzień. Absolutnie nie szanują pracownika, twierdzą że jesteś nieproduktywny bo nie wyrabiasz normy a jest to niezależne od Ciebie np. w pickingu. Tak więc możesz się zarąbać a i tak nikt tego nie doceni. Po prostu jest się robolem.

@lola

Trzeba było po prostu myć nogi - nic więcej :) No i trochę więcej dbać o swoją higienę osobistą.

Marcin

Teraz pewnie mega ciężko ale może potrzeba nowych kierowców??

Pandemia

Pewne osoby wróciły z zagranicy do pracy. Jedna dziś odesłali po tygodniu jej pracy na kwarantannę, a druga może wyślą za kolejny tydzień albo wcale. Pozdrawiam

Dhl
@Pandemia

Nawet nie mierzą temp przy wejściu na magazyn.Jak zwykle lekcewarza temat.Tylko pytanie kto będzie pracował gdy pojawi się pierwszy zarazony koronavirusem.Nikt!!!

nnnn
@Dhl

Co Ty się będziesz martwił/a kto tam będzie pracował siądziesz sobie na (usunięte przez administratora) i odpoczniesz widać dla ciebie ten magazyn i te kartony to całe twoje życie:). Widocznie jesteś jesteś jedym lub jedą z Królowych życia które jeżdżą autobusem do roboty jak to kolega niżej podsumował. Zamiast sobie wziąć słowa z poprzednich wpisów do serca to TY się przejmujesz tym jak to będzie jak Ciebie nie będzie firma da rade a i TY SOBIE TEŻ DASZ RADE.

nico

zwalniaja sm bez powodu jedynym argumentem jest tz. brak pracy .

bea

na kartonach można wyzionąć ducha przed ta robota nawet (usunięte przez administratora)się bronia a zwolnili dziewczyne która dwa lata tam meczyła ,uczciwa ,pracowita i solidna pracownica wyleciała na bruk bez powodu .podwyższyli jej norme której nie pogła pokonać .po prostu głupi zarząd dhl .

lola

w dhl nie ma poszanowania dla ludzi którzy tyraja i są zwalniani bez powodu z dnia na dzień .praca polega na dźwiganiu kartonów z towarem o różnym ciężarach ,na targaniu drewnianych palet .normy sa ciagle podwyższane ,ludzie pracują w stresie bez przerw bo wydaje im się ze tym zasłużą sobie na stałą prace ,ale nawet za l 4 można wylecieć .na pewnej zasadzie firmy zewnętrzne za przyjecie nowych pracowników czerpią niebotyczne zyski dlatego jest duża rotacja w zatrudnieniu .

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.