Opinie o DHL w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DHL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Dąbrowa Górnicza

Miła maaa

Pracowałam w Biurze .Pani pseudo K.M.D Jest nie kompetentną osoba nie zna się na niczym .Wogole Magazyn idzie na dno przez Panią kolejna D.K.W Wogole same korpo szczury ..Nie szanują ludzi .

Witam
@Miła maaa

NAPISZE TYLE CI CO BYLI KIEROWNICY LIDERZY PANIE ...Brak szacunku dla ludzi na magazynie .Jak jedna Pani z drugą po wiedziała co lizała (usunięte przez administratora)pani Dyrektor a Pani Detektor Nie wiedzila napewno Jak ludzie są Traktowani że Ludzie są od tego żeby mnie słuchać a oni mają (usunięte przez administratora) ...To samo za siebie mówi .(usunięte przez administratora)Tylko większość firmach ludzie sobie pomagają czy lider czy kierownik .Jest szacunek duży w innych firmach oprócz PEPCo oczywiście ..Władza uderza do głowy ale można szybko z krzesła wiadomo ????

whatever whatever....
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

DHL Philips - Nie Polecam Pracownik traktowany jest jak nikt. Po trzech latach ciężkiej pracy przed podpisaniem umowy na czas nieokreślony dowiadujesz się, że jednak nie nadajesz się do pracy. Czyli przez trzy lata było ok???? Wszyscy kierownicy na czele z DC managerem rozumieją, że masz dzieci itp. Wiadomo, że dzieci chorują. Możesz wsiąść opiekę, która Ci się należy, co skutkuje rozwiązaniem umowy. Możesz iść na L4, które Ci się należy, co skutkuje rozwiązaniem umowy. Możesz się spóźnić- pamiętaj, że to skutkuje rozwiązaniem umowy. Czyli o co chodzi...? Typowa korpo gadka = rozumiemy Cię, szanujemy Cię, robimy wszystko by Ci się pracowało lepiej- a w rzeczywistości wygląda to całkowicie inaczej. Kasa bardzo mała. Obiecywane podwyżki, ale tylko na obietnicach się kończy. Co roku to samo. Jeśli słyszysz, że będą podwyżki w styczniu tzn., że są in process czyli faktycznie mogą być w listopadzie. W każdym, innym magazynie zarobisz więcej - o przepraszam! DHL Philips to nie magazyn, tylko Blue room, więc nie możemy się porównywać, nieprawdaż nasz drogi DC? XD Choć proces ciężki i skomplikowany, to oczekują znajomości języka angielskiego, a nasz DC manager, który bierze lekcje angielskiego opłacane przez DHL mówi tylko” whatever whatever”. Nie wiem, czy on wie co mówi, bo to nie ma sensu. Nie wie, nie rozumie na czym polega proces, a jest pierwszy, by kogoś zwolnić czy zabrać premię. To świadczy o czymś. Ryba najpierw psuje się od głowy.

whatever whatever.... Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w DHL wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Miła maaa

Witam Nowy wpis
@Miła maaa

Dziękuje ale juz nie skorzytam Nowy wpis

Nigdy nie bedę już korzystała i moja rodzina notabene nie polecam DHL SMS Twierdzący iż przesyłka 11-13 bedzie na miejscu to (usunięte przez administratora) Wczoraj dostawa była o 16.30 dziś jest 15.40 nadal nikt się nie dobija z przesyłką Wystawiam Fakturę za zabranie mi czasu które 2 dni zabrałam z własnej firmy

Firma DHL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

Czy w DHL zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Żenada dno i wodorosty

Tutaj poprosimy opinie o wspaniałym DHL Philips , na pewno więcej osób ma coś do dodania ? Ja dodam ze większego bajzlu w życiu nie widziałam , (usunięte przez administratora) sodora i gomora

anonymous :)
@Żenada dno i wodorosty

Do pewnego momentu praca była slaba. Wybawieniem okazał się nowy dyrektor, który jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Człowiek empatyczny, konkretny i słowny. Praca prosta, w wiekszosci przy komputerze, z mozliwoscia awansu..

Prezes
@anonymous :)

Hahaha, jaka reklama, nowy dyrektor... bzdury :)

Słucham?
@anonymous :)

Mam nadzieję że ten komentarz to sarkazm. Taki komentarz można było dać w momencie kiedy DC był Łukasz SZ. Teraz pod przywództwem nowego "cesarza" ten projekt zmienia się w (usunięte przez administratora). Obraża się jak małe dziecko, nie ma pojęcia o procesie i problemach jakie go trapią, ale za to najważniejsze jest że jest różowa skrzynka (usunięte przez administratora) Nie ma możliwości awansu, jak pokazuje ten projekt stanowiska są obsadzane ludźmi z zewnątrz. Wcześniej poleciłbym nawet tą pracę ale od kiedy jest u władzy OMS champion to tylko tym którzy już nie mają za co żyć.

Haha
@anonymous :)

Co za bzdura co za kłamstwo ...Wszyscy wiedzą ,że to kłamstwo kto został i niema....Pani Derek...ludzi traktowała z góry liczy się pracownik biurowy.Magaxyn idzie w dół zamkną nie długo ludzie są po rozrzucani.Na inne Magazyny.Jak tak można Typowa propaganda ????Ładnie tam się weszłow w (usunięte przez administratora) ,że się tak kłamie na forum ..Pani kierownik też puściła na dno Magazyn ..Kto takich ludzi powybierał do zarządzania Magazynem i są konsekwencje.Szkoda ludzi co ciężko pracowali ..Na tych (usunięte przez administratora) .

Pepco Sosnowiec

Siema, DHL zamyka jeszcze jakiś projekt oprócz Moderny?

Hej

Czy ktoś z was wie czy są przyjęcia do DHL BAT? Jak się tam pracuje? Jakie są zarobki?

krycho

ja robiłem jeszcze za zająca to był bałagan straszny

Dramat

Nie polecam DHL Philips wszyscy z biura są fałszywi pierwszy raz się spotkałem z taką firmą. Największym dramatem jest laska z administracji gdyby mogła doniosła by na każdego mimo iż nie ma do tego podstaw. Człowiek z którym nie da się współpracować jeśli coś jest nie po jej myśli jest obrażona na cały świat potrafi się obrazić na swojego kierownika, mam nadzieję że nigdy nie spotkam jej na swojej drodze.

Milim
@Dramat

A praca jak tam wygląda? Słyszałem o jakieś możliwości zakażenia się nawet. Dostałem propozycje tam pracy ale nawet nie wspomnieli w ogłoszeniu, że wymagają języka angielskiego.

Xyz
@Milim

Język angielski to tam każdy umie jak odpala translator. Nikt nie potrafi angielskiego a wymagają.

Żenada dno i wodorosty
@Dramat

Potwierdzam tą opinie warto wspomnieć ze ręka rękę myje

Nick of time

robiłem jak liderem był zając (usunięte przez administratora) i wtedy był bałagan

Basia

Nie polecam aplikować CV do firmy DHL Dąbrowa Górnicza, mimo zapewnień liderki w sprawie odedzwania się z odpowiedzią zatrudnienia był brak odpowiedzi zwrotnej, zero kontaktu a zapewnianie że nie są jak inne firmy i że napewno odezwą się jest śmieszne

...

Nie polecam przyjmować się na ten moment bo jest praca i potrzebują pracownikow później pracy nie będzie i te nowo przyjęte osoby od razu są zwalniane

Czy firma DHL w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zombie

Jakie szkolenia? Tam nie ma żadnych szkoleń!

Kuki19

Śmiech na sali co tam cie dzieje jeden wielki bajzel nic więcej jak dbają tak maja im nic nie idzie szkoda tylko agencyjnych bo jak nie ma dla nich nic to odrazu zwalniają było się zastanowić wcześniej czy będą wam potrzebni pracownicy zostawiacie człowieka z dnia na dzień bez pracy i odrazu mówię jeśli ktoś będzie chciał tam iść to niech nie liczy na długa współpracę bo jedynie maja ją te osoby które już pracują tam po wiele wiele lat reszta jest olewana i Dziekuje .

Gość 2

Jak wygląda szkolenie stanowiskowe dla nowych pracowników i czy taka osoba może liczyć na pomoc innych pracowników czy też zostaje pozostawiona sama sobie ile trwa takie szkolenie ????

Beeeka
@Gość 2

Nie ma szkoleń, idziesz i robisz. Pokażą Ci jak klikać w skaner

Kuki19
@Gość 2

Hahah nie licz na profesjonalne szkolenia dadzą cie na jakis dział babkę co robi tam więcej niz 3 lata i ty (usunięte przez administratora) a ona stoi i piedzieli przez 8 h z koleżaneczkami

Jarosław

Nie polecam pracowałem tam przez agencję pracy. Czuję się jakby ktoś mnie wykorzystał jak szmatę do podłogi. Agencja pracy przy końcu umowy powiedziała że umowy nie przedłóży z powodu niskiej wydajności ciekawe jak to zmierzyli. (usunięte przez administratora) jesteście i tyle.

ciekawa

Cześć, jakie są zmiany w firmie ? czy pracujecie też na nocki czy nie koniecznie ?

Progres

Czy ktoś z was pracuje na BAT? Jeśli tak to jak tam jest? Jaka atmosfera? Są przyjęcia? Jakie zarobki?

Zainteresowana

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jaka jest stawka, ile dostaje się na rękę bez premii (oraz z premią) no i czy łatwo jest wyrobić normę? Oraz jakie są zmiany ( jakie godziny pracy). Zastanawiam się nad próbą podjęcia pracy w tej firmie i chciałabym się dowiedzieć czy warto się w to pakować. Atmosfera też jest dla mnie ważna i jak wygląda piking. Dzięki za info :)

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL