Opinie o DHL w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DHL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Dąbrowa Górnicza

oww

Jakie stawki dla oww?

Bigos
@oww

Szkoda Twojego czasu. Lepiej poszukać innych ofert. Stawki najniższe z możliwych.

Mieteek

A jjak tam na Philipsie? Zyjje to jeszcze?

ktoś tam

Po tym jak zwolnili agencyjnych z końcem marca, działo się tam coś ciekawego?

Magazynierka

Jedno pytanie :) czy są przyjęcia do waszej firmy ? Czy te wszystkie ogłoszenia to pic na wodę?

Firma DHL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Jakie są warunki zatrudnienia w DHL?

Trust

Szczerze? Daruj sobie. Najniższa stawka na rynku magazynowym, nierealne wymagania i kierownictwo oderwane od rzeczywistości...

Szacunek to rzecz ważna

Cytując klasyka. "Paaaanie, idź Pan w (usunięte przez administratora) Nie ma co się nawet zastanawiać, lepiej wybrać co innego. Mamy 2022, rynek pracy ma masę lepszych ofert.

Xyz

Teraz nie ma pracy i jest wielki bum na BHP chodzą przepytują robią z siebie wariatów a od wielu wielu lat w ogóle nie zwracali na to uwagi. Zabieranie premii nagle za nieprzestrzeganie bhp śmieszne jak cała kadra kierownicza :D

Lopse
@Xyz

No cóż, nauczyli (usunięte przez administratora) nie odzywania się, to teraz jest jak jest

Kee yaaah
@Xyz

Nie ma pracy, bo nie ma kto ratować upadającego projektu. Tutaj żyje się z dnia na dzień, aby ino się kręciło dziś, jutro coś się wymyśli....

Trzy kropki

DHL w Dąbrowie Górniczej prowadzi obecnie bardzo dziwną politykę personalną. Zwalniani są Polacy, a na ich miejsce zatrudnia się rosjan popierających Putina.

skucha
@Trzy kropki

To się do mediów nadaje. Nawet nie wiedzą kogo zatrudniają

panda
@Trzy kropki

Podobno Ukraińców pozwalniali, a ruska zatrudnili. Widać w którą stronę zmierza DHL...

Globus
@panda

Może geografia nie jest mocną stroną, tak jak i angielski ;)

Tutaj wpisz swój nick

No dzień dobry. Na wstępie pragnę pozdrowić wszystkich magazynierów pracujących w firmie, bo to z jakimi ludźmi ( w większości) przyszło mi tam pracować, jest aż godne podziwu, każdy skory do pomocy, z każdym można zamienić słówko w czasie pracy, pożartować i ponarzekać. To jedyny pozytyw tej firmy, bo firmę tworzą ludzie pracujący w szeregu, a nie stołki i słoiki ????. Poza ludźmi, niestety pozytywów brak, może co prawda stabilne wynagrodzenie, chociaż i tak na niskim poziomie w odniesieniu do pracy. Kierownictwo - można wskazać tylko jednego kierownika który liczy się z pracownikami, potrafi spojrzeć po ludzku na sprawę i porozmawiać, chociaż też niestety ma nad sobą naciskający przełożonych. Reszta kierownictwa prowadzi dialog z pracownikami tylko na zebraniach, raczej rzadko twarzą w twarz, nawet kiedy karzą Cię utratą premii, czynią to przy pomocy liderów. A no i właśnie, praca w dhl wiąże się zazwyczaj z jedną pewną kwestią, stresem czy dotrwasz do końca miesiąca z premią. Premia odbierana jest za rzeczy regulaminowe jak bhp, ale też za wcześniejsze kończenie pracy i ustawienie się w kolejce czy brak maseczek. Nikt z góry niestety nie prowadzi dialogu z pracownikami, którzy mają swoje pomysły, ale również argumenty za/przeciw "urozmaiceniom" które zazwyczaj wprowadza ktoś, kto nie wykonuje tej pracy. Najczęściej po dyskusji można stracić premie, a i odnosi się wrażenie rozmoey samego że sobą. Częsty brak logiki w planowaniu pracy i zarządzaniu ludźmi. - praca : Co do pracy, sama praca jest praca fizyczna, na magazynie.Kazdy kto tutaj przychodzi musi liczyć się, że towar będzie miał określone gabaryty oraz wagę od 1kg-60kg.Praca JEST ciężka. Pracuje się fajnie, bo panuje bardzo dobra atmosfera wśród pracowników magazynowych, czas szybko mija ale jednak trzeba się napracować, dla przykładu; na jednym z działów firma ładuje/rozładowuje auta w większości ręcznie, w mniejszym stopniu paletowo. Jest parę udogodnień, pokroju owijarek do palet, chociaż większość jest wyłączona z użytku przez awarie które je trapią.Firma stara się coś w nich naprawiać, ale kiedy naprawi się jedną, zaraz psuje się kolejna.Czasem warto przyznać się do błędu, i po prostu wymienić sprzęt na coś co będzie robić robotę, i zaoszczędzi trochę pracy ekipie. - Liderzy, w większości są w porządku (Ci co zostali), tutaj akurat nie ma do czego się przyczepić. Parking, ogromny pod magazynem, spokojnie każdy zaparkuje samochodem, troszkę gorsza komunikacja autobusem, ale firma coś tam kombinuje z transportem zbiorowym. Stabilność zatrudnienia, to bardzo sporna kwestia jak już ktoś wyżej napisał. Można być wzorowym pracownikiem i nie dostać przedłużenia umowy, można być obibokiem i ją dostać. Żeby było zabawniej, o nie przedłużeniu umowy dowiadujemy się, jakże by inaczej tydzień, lub parę dni przed końcem terminu rozwiązania umowy. O ile można zoruzmiec nie przedłużenie umowy, to jednak dla pracownika lojalnego, który robił robotę fajnie gdyby informacja ta była podawana z początkiem miesiąca na zasadzie; "XYZ słuchaj, niestety nie mamy w planach przedłużania Ci umowy, ale żeby być fair wobec Ciebie, damy Ci czas na szukanie pracy, nie będziemy mydlić Ci oczu" Tutaj jest niestety całkowicie odwrotnie, i mam wrażenie, że jest to jakaś strategia, w której niestety szeregowy pracownik jest na końcu brany pod uwagę. Heh, ktoś kiedyś wspomniał o dzieciach.. Każdy jest kowalem swojego losu, więc nie podejmuj decyzji na podstawie mojej opinii, nie zniechęcam i nie zachęcam, każdy ma swój horyzont i swoje spojrzenie na sprawę, ale jeśli już się tam zatrudnisz, i chociaż raz zauważysz coś co opisałem wyżej, daj proszę tutaj pozytywną opinię dla tego komentarza ;) Te negatywne wiadomo skąd się zaraz pojawia ???? P.s firma chyba zatrudnia też ludzi z orzeczeniem, tak mi się wydaje, więc to na plus. ;)

Adinex
@Tutaj wpisz swój nick

Cóż, niekompetencja kierownictwa jak widać dalej aktualna

Nick nie może być pusty

Tak

Lps
@Tutaj wpisz swój nick

Warto dodać, że DHL w tej chwili ma najniższą stawkę stosunek płaca/praca, chodź kierownictwo szczyci się że daje premie i podwyżki xD

Taka
@Lps

O tak! Rozmawiając z ludźmi, którzy tam pracują i porównując stawki z ogłoszeń o pracę, nie znalazłam niższego wynagrodzenia...

Krótkie momenty
@Taka

Ale przecież Pani dyrektor powiedziała. "Ja wiem że porownujecie zarobki, oraz że inne oddziały zarabiają więcej od was, ale weźcie pod uwagę jedno, oni nie mają premii" To zarabiają więcej bez premii, niż my z premią... która i tak zazwyczaj znika pod koniec miesiąca... Śmiech na sali, na kasę do biedrony a nie do zarządzania

Tak. Ty mówisz po angielsku a oni biorą tłumacza

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DHL?

Shej

Wyjazdy chyba na psychikę co najwyżej, nawet na naprawę wózków firma nie ma środków xD

Wszystko było by okej, gdyby nie wykorzystywanie nowych pracowników, żeby popracowali chwilę na noc i wyrzucają bez grubszej przyczyny. Osobiście czuje się wykorzystana przez firmę. Harowałam jak wół tylko po to, żeby później dowiedzieć się że nie ma dla mnie roboty i że zostałam wyrzucona. Nie jestem zbyt w stronę aby polecić firmę.

@Gość

Hej. Podaj jakieś szczegóły tej sytuacji. Bo na teraz wiemy, że ciężko jest z pracą, ale bez przyczyny nie zwalniają a zapotrzebowanie na ludzi jest. Pozdrawiam

anabelroxy
@Gość

Witaj. Właśnie Ja do takich osób należę , to samo zrobili ze Mną.Przepracowalam tam aż 7 dni..!! Nawet nie wiem za co zostałam zwolniona . Co prawda za pośrednictwem agencji Trenkwalder ale dowiedziałam się o tym że wpływ na to miał nie lider lecz kierownik którego na oczy nie widziałam . Także w najbliższym czasie udam się do PIP ..A może i do Sądu pracy . Nie tylko Ja nie otrzymałam umowy lecz także koleżanka którą tam właśnie poznałam. Prawdopodobnie przyjeli Nas do pracy na szalony Black Friday.. Zapieprzalysmy pod presją czasu . Nie paląc, nie szlajajac się po magazynie , nie odchodząc nawet na chwilę od stanowiska pracy , do toalety tylko na przerwie która trwa aż 25 minut .. Dodam że na przerwę do stołówki trzeba iść około 1 kilometra...???? Ludzie współpracownicy nawet fajni ale da się zauważyć pewną grupę kobiet które niby trzymają się razem lecz zauważalna jest rywalizacja o normy parkowania paczek które są bardzo wysokie ,nie możliwe do wykonania w ciągu pierwszych dni pracy, dodam że nikt z przełożonych nie podał Nam do wiadomości jaka to jest liczba. Tylko zasłyszane od kobiet pracujących na packu . W dodatku pomyłki w dokumentach do wysyłki i problemy ze skanerami. Wszystko to zabiera cenny czas do wykonania owych narzuconych norm.. Także wszystkich Was przestrzegam przed pracą w magazynie DHL w Dąbrowie Górniczej ul. Roździeńskiego 12 ( Tworzeń) Strata forsy na dojazd , robienie badań lekarskich w Poliklinice (usunięte przez administratora) wszystko było bez sensu aby pracować tam tydzień lub trochę więcej.. Szkoda zdrowia ..... Pozdrawiam Cię serdecznie..????

Efi
@anabelroxy

Dopisuję się do tego, zero szacunku dla pracowników, dziewczyny tam pracujące ponad rok s#ają wyżej niż doopę mają. Bo one robią dwa razy więcej mimo,iż ja pracowałam 5 razy na packu w ciągu tych 2 tygodni. I jak ja miałam zrobić normę??? A na dodatek dawali nas na klejenie kartonów. Poza tym brud,smród, jadalnia jak dla zwierząt, jak kawy w automacie brakło, to na drugi dzień kubków nie było. Żenada. Nie polecam nikomu pracy w Dhl w Dąbrowie Górniczej.

Czy pracownicy DHL mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

były

Na rampie

leśny_pukac

Dzień Dobry Zastanawiam się tam nad pracą, ile wynoszą zarobki ? Ile trwa cały peak sezon?

@leśny_pukac

Zarobki na chwilę obecną 3000 plus 20 % premii. Peak sezon - trwa od października do grudnia

Antonio

wrt
@Antonio

brutto, ok 2300 netto

Dominika

@Gość a jakieś inne tego typu sprawy?

Jak jest z pakietem medycznym w DHL? Można dołączyć rodzinę?

Medicover - tak można dołączyć rodzinę

karolina.larys@wp.pl

Firma w miarę ok da się przeżyć za pieniądze które płacą ale niestety jest jeden (usunięte przez administratora) zwany liderem o imieniu (usunięte przez administratora). Celowo imię napisałam z małej litery bo wystarczy że on sam uważa się za wielkiego ale to psychopata który jak mu coś nie pasuje to zwalnia ludzi bez przyczyny a widocznie "dyrekcja" ufa mu w 100% bez weryfikacji jego decyzji. Firma z w miarę porządnej kiedyś na dzień dzisiejszy spadła na psy.

@karolina.larys@wp.pl

Z tego co pamiętam - Karolino - Twoja przygoda skończyła się dość szybko. Sfrustrowany pracownik, którego jakość pracy była tak żałosna, że nikt ze współpracowników nie chciał z Panią pracować. Szkolenie trwało tyle, że dziecko z przedszkola szybciej by się nauczyło. Daliśmy Ci szansę - ale Ty niestety nie wykorzystałaś jej. Ciągle toaleta, ciągle - zmęczona jestem, nie wyspana, o jak mi tu źle - a najgorszy - jak zawsze lider. Szkoda, że nie wspomnisz, że próbowaliśmy Ci pomóc, kilkukrotnie pomagając Ci choć po kilku dniach było widać jakim jesteś pracownikiem. Pozdrawiam Cię serdecznie. Twój ulubiony lider

Czy często w firmie DHL zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak - obecnie jest w trakcie

Asia

Są może przyjęcia do pracy?

@Asia

Tak - szukaj ogłoszeń

Dodaje opinie o Dhl Sosnowiec, gdyż nie ma jej gdzie dodać. Byłem operatorem wozka widlowego, kasa dobra, wtedy dawali wysokie podstawy bo otwierali magazyn i potrzebowali ludzi. Ogolnie w magazynie gdzie jest wiele ludzi przyjemniej mnie zle sie pracuje. Wiele osob skupiona na normach, które były podnoszone dzieki ambitnym, którzy robili ponad normę. Zaszkodzili tym samym sobie i ogółowi. Dużo lamusow, ktorzy za lepsza normę jakby mogli to by po tobie przejechali wozkiem.

Cupra4

No to na samym wstępie Witam wszystkich każdy będzie mnie kojarzyć z tego Magazynu , niestety po 6 miesiącach moja przygoda się z nim zakończyła, byłem pod DHlem drugą umowę dostałem na 3 miesiące niestety przez brak pracy nie dostałem kolejnej umowy mimo że byłem pracownikiem tip top , genelranie Magazyn kibel , Lider Tomek z załadunku to pajac z małym (usunięte przez administratora) pozdrawiam cię serdecznie napewno się jeszcze spotkamy, nie masz kolego szacunku do nikogo już raz od innych Pracowników dostałeś nauczkę ale niestety bez żadnego efektu , reszta Liderów jest spoko mimo że niektórzy tam kręcą makaron na uszy no ale cóż tak bywa , pracownicy są ok zależy na którym dziale bo niektórzy myślą że jak zarabiają 2K i jadą autobusem do roboty to są Królami życia ale cóż czasami muszą być takie ułomy, generalnie nie polecam bo nawet jeśli masz lepsze auto od Lidera to już będzie chciał ci (usunięte przez administratora) życie w tej firmie.

kick
@Cupra4

Chłopie dobrze prawisz polać Ci. Tam jak byś Oko zostawił to nie ma po co wracać. Nie ma się przejmować co Tym chłopkiem roztropkiem ważącym tyle co mysi bobek. Gościowi jedynie co w życiu wychodzi to wchodzenie tam gdzie jest ciemno ciasno i śmierdzi komuś na wyższym stanowisku no ale cóż i tak bywa. Podejrzewam że ludzi w niebieskich i inego typu kolorach kamizelek jest więcej niż zwykłych roboli którzy na nich Tyrają a Ci siedzą i szczerzą zęby. Pozdrawiam

Taki jeden
@Cupra4

Biedny Tomek od zawsze każdy ma go w powazaniu.Król magazynu... Ogólnie do gościa nic nie mam...nawet szacunku.

@Cupra4

Olaf - ogarnij się chłopie. Pracownik TipTop ? Chyba w ściemnianiu i podróżowaniu bez celu w magazynie. W tym byłeś mistrzem ale tylko przez małe m. Masz lepszy samochód ? I co z tego ? Czy to o czymś świadczy ? Chyba tylko o Twoim buractwie. Nie pozdrawiam

@Gość

Tomeczku nadal widać że czegoś ci brakuje ????

@Gość

Pan Lider Tomek przychodzi zwrócić mi uwagę bo jego Pracownik mu płaczę " Karzełek" że jestem zbyt silny i nie będzie z moją osobą pracował, w sumie każdy normalny człowiek by się cieszył że ktoś za niego rzuca ciężarami ale jak byś był zainteresowany to szybki cykl teścia możemy wam zaoferować mogę ktoś w końcu będzie miał do was szacunek

Chyba Tobie.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL