Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Czy lider ze zmiany A PTS jest normalny ?

DAJCIE PIENIADZE

TO KPINA ŻE WCIAŻ NIE MA PODWYŻEK

Podwyżki!

Kiedy obiecane podwyżki

SPL zmiana B

(usunięte przez administratora) i brud, za mało płacą

Tuu

Ogłoszenie sobie wisi na olx ale raczej nie przyjmują. Czy pracownicy Empik wiecie co się dzieje z przyjęciami?

Natalia
@Tuu

Nie ma przyjęć na razie

@Tuu

Właśnie zaczęły się przyjęcia :)

Michal

Jest szansa wyrobić normy?

Miki
@Michal

Nie ma żadnych szans bo chodzisz po wszystkich działach

Cx
@Miki

A to dziwne, bo jak zobaczysz na listę produktywności to zdecydowana większość jest na zielono ;)

To nie prima aprilis
@Cx

Zdecydowana większość xD

Czy zgadzają wam się wypłaty ?

Kasa

Co dokładnie masz na myśli? Za dużo, za mało?

Pracownik magazynowy

. Empik to rodzina a z rodzina na zdjeciu i z daleka najlepiej. Trzeba zwiewac z tego magazynu bo jest coraz gorzej. Presja , presja , wynik , wynik itd. A mialo byc lepiej.

Miki

Ok tak masz rację

Janina
@Pracownik magazynowy

Jak nie pasuje to do truskawek zapraszam rwania tu presji nie ma

Przemek
@Miki

A Empik to nie widzi tych pseudo Technicznych którzy przechodzą 8 godzin i nic nie robią tylko powietrze zatruwają i na to pieniążki są a gdzie podwyżki. Proszę wescie sie wreszcie za to

Tespsteronus Najmanus
@Przemek

A co mają w szachy grać jak roboty nie mają ?

Tespsteronus Najmanus
@Pracownik magazynowy

Wszystko zależne od liderów jest kilka naprawdę równych osób jak źle trafisz to albo zmień dział jak możesz albo pal gumę bo szkoda zdrowia

Mariusz
@Przemek

Zanim zaczniesz o kimś rozmawiać to naucz się najpierw poprawnie pisać kolego. Ja wiem, że empik zatrudnia też takich analfabetów ale mogłeś się przynajmniej postarać jak już chcesz kogoś obrazić. Techniczni są od tego żeby automatyka na magazynie funkcjonowała i funkcjonuje a jak cię bolą zarobki to zmień firmę a nie wylewasz tu swoje żale przymitywie bo takie osoby jak ty najmniej robią dla magazynu a najwięcej krzyczą

Kiedy podwyżki? Inne magazyny w koło dostają a my nie

kipme

a to ten bon nie wystarczy ?

Mohamed Salah

Nie liczyłbym na to, empik z pewnością nie będzie się rozrzucał na podwyżki.

Kolega z pracy

Pozdrawiam kolegów z pracy

Być może nowy

Zatrudniają jeszcze ?

Tak
@Być może nowy

Tak - ogłoszenie szukaj na olx "Pracownik Magazynowy - Sochaczew - BEZPŁATNY TRANSPORT"

Nowy Pracownik

Warto pracować ?

Kopiuj wklej
@Nowy Pracownik

Tak :P

Dorotka

Panowie z ochrony zmiana B. Umyjcie się czasami lub wypierzcie swoje ubrania bo jak nas sprawdzacie przy wyjściu czy przechodzi się obok was to trzeba zatykać nos.

Szara myszka
@Dorotka

Widzę że komuś się bardzo mocno nudzi i wypisuje głupoty o ludziach. Przecież widzimy się codziennie w pracy, ciężko podejść i powiedzieć swoje żale ludziom w twarz? Może wtedy ktokolwiek by przemyślał swoje zachowanie i je zmienił. Ale pewnie się boisz bo Tobie również można by wiele zarzucić. Bez pozdrowień.

Empik

Jest forum empiku gdzie ludzie z całej Polski głównie z salonów narzekają na nadmiar pracy brak podwyżek mobilny także nie czeka nas nic dobrego pod skrzydłami nowego pracodawcy .Ta sama struktura ,liderzy ,kierownicy dla których tylko ich pieniążki się liczą, pracowników nie szanują wręcz mobingują faworyzując tylko swoich ulubieńców jak na pakowaniu EU,

@Empik

Tak właśnie a dlaczego menagerami i kierownikami zostają osoby które tolerują chamstwo poniżanie a czasami się nawet tymi przywarami posĺugują

Byly

Zmiana B Kacper słuchaj kolego zaimij się sobą i swojm życiem a nie chodzisz po magazynie i bzdury rozpowiadasz i pilnuj siebie. Wózkowy wysoki skład. Bo za krutko pracujesz żeby kogoś oceniać, chyba że zaraziłeś się od Banderasuw bo oni wszystko i o wszystkich wiedzą. (usunięte przez administratora).

Zet

Możecie podesłać link z ofertą pracy do Empik magazyn

@Zet

na stronie OLX PRACA SOCHACZEW z dnia 27,05,2022 r. jest ogłoszenie Empiku i tam można aplikować.

Krycha

Miejmy nadzieję że empik weźmie się za tych pseudo liderów szczególnie za te dwie co drą się na cały magazyn ażaden kierownik nie widzi jak traktują ludzi mowa o zmianie A dział przyjęcia i paczki widocznie mają pozwolone z góry dla nich tylko norma której nie można wyrobić

roma

wrociłam tu spowrotem, Ale widze zmiany w skanerowni, na dzialach...sa znajome i nie znajome twarze. A teraz na zmianie C kto inny....kto moze to ucieka widze...a ja wraacam

Kiedy przyjęcia do Empik fulfilment?

Zuzi.
@Ania

Dziś było hurtowo.

@Zuzi.

Czyli są przyjęcia? Polacy czy Ukraina ?

Xxx
@Ania

Polacy

Xxxxl
@Xxx

Turasy teraz będą zatrudnieni

głodny
@Xxxxl

no i super może jakąś budkę z kebsem postawią w środku będzie co jeść ;)

Mars polska

Liderka zmiany a jest jebnieta plus kluczowa do kwadratu

Mariusz
@Mars polska

Jaki dzial

Mars Polska
@Mariusz

Domysł się PTM i pts

Patiii :))
@Mars Polska

Brawo Jarek ps. Żaden wózkowy nie będzie gadał:)

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL