Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Krycha

Witam nic się nie zmieniło chyba nikt nie czyta tych wiadomości żaden kierownik menadżer bo nic się nie zmienia, p. MK, lider zmiany A nic sobie nie wzięła do serca drze aby ta swoją nie wyparzoną gębę Marlena weź się ogarnij

Elżbieta
@Krycha

A nie ma nikogo gdzie można to zgłosić? W pracy wszyscy powinni być traktowani tak samo bez względu na narodowość czy inne aspekty.

Malowana Lala

Do zmiany A Zmiana A jest najgorszą zmianą wchodzenie w du*e to jest codzienności na tym magazynie. Podlizywanie się nowych pracowników do starych to codzienności. Branie nowego pracownika na KO ( ten w czapecce) to wiadomo jak zdobył tak szybko to stanowisko umawianie się po pracy i jeżdżenie na imprezki to jego specjalności. Picie alkoholu i nie tylko bo różne substancje w tym magazynie są spożywane a później tacy jeżdżą wózkami. Dowiedzenie się czego kol wiek graniczy z cudem. Od Liderek z Mezz dowiesz się jedynie gdzie robią paznokcie albo rzęsy. Pomoc ich dla polskich pracowników zerowa ale ukraina jak się zapyta o co kolwiek a szczególnie chłopacy to liderki pierwsze do pomocy są. Smyranie po kolanach pod biurkami to codzienności na mezzach. A jeszcze jedno Wydawanie i oddawanie skanerów na centralnym jest masakrą Klaudia która uważa się za Panią skanerowni to porażka wielka dama Ale spodnie codziennie te same w pracy i po pracy katastrofa. Picie kawki i ciasteczka na skanerowni to rzecz normalna ale jak ktoś chce skaner wymienić to już wielki problem moją dwie dameski.

@Malowana Lala

A na PTS-ie na zm. B tam to jest dopiero bar na stoliku liderki.

SPL
@Malowana Lala

Do menadżera pandemia się już skończyła a dlaczego nadal małżeństwa pracują razem na jednej zmianie jak tu ma być wszystko w porządku. Raz trzeba z tym skończyć Empik się za to weżnie

XXX
@Malowana Lala

Do Karoliny i Klaudii dlaczego wybijacie wcześniej skanery tym swojm ulubieńcom a inniy muszą w kolejce stać niech ktoś się za nie weźmie

@XXX

Bo mogą XD

@Loli

Dużo tych swoich ulubieńców mają?

@Anna

Jak widać ^^ Co masz na myśli mówiąc ulubieńców? :D

XYZ
@XXX

Radzę zauważyć że to samo dzieje się na zm. B i C. Jakoś Weroniki i Karoliny o oto się nie czepiacie. Skoro się dziewczyny dogadały z tą grupką osób to czemu wy tak nie możecie?

Carry Potter
@Malowana Lala

+1 o tych liderkach, a jeśli chodzi o KO to śmieszny dodatek kosztem obowiązków zależnie chyba od działu

Dawid

Kiedy będzie można pobrać ciuchy. Dzięki

xxx
@Dawid

Już od tamtego piątku było można pobrać nowe ubrania.

lala

Do Po, ale do tego to potrzebny HONOR a tu głęboki deficyt nie widzisz jak mszczą sie na ludziach roszadę między działami wymyślili czemu to ma słuzyć tak zaślepieni nienawiścią i chęcią zemsty ze nie widzą ze sie jeszcze bardziej kompromituja zobaczymy jak to sie skonczy.

Kevin De Bruyne
@lala

Rozwiniesz, o co chodzi?

Zaciekawiona
@lala

Podpinam się do pytania

Po

Po takiej krytyce to tylko rezygnacja albo radykalna zmiana postępowania trzeciego wyjścia nie widzę

@Po

Po jakiej krytyce? Co się stało?

Spr

To samo dotyczy liderki z pakowania MW zieje chamstwem i pogardą i jeszcze szczyci się tym że ma ludzi za nic WIOCHA a sama nic nie umie i nic nie robi ale uważa się za niezastąpioną NARCYZ to trzeba leczyć.

@Spr

Wiem o kogo ci chodzi a na dodatek tak się drze że słychać ja na pół magazynu tak samo jak MK. Mają ta samą chorobę tylko pilnują jak (usunięte przez administratora) nawet słowa nie można zamienić a same przestója lub przesiedzą przez całe 8 godz pytam czy kierownik nie widzi i nie słyszy

Spr
@Krycha

Dobrze że ja utrącili jak startowała na kierownika bo by dopiero miała pole do popisu i by szalała szalał a tak to tylko na pakowaniu cierpia

Dokładnie;)

Dior
@Spr

Cierpią? Oni tam mają z nią i tą KO solidnie przewalone. Tak się składa, że większość zmiany mam podgląd na jej "zarządzanie zespołem" i powiem szczerze, że nie wygląda to za ciekawie. Co tylko ją widzę to albo się na nich wydziera albo pogania, a sama tylko łazi i ich obserwuje czy aby nie przystanęli na chwilę albo siedzi przy biureczku. Lider do pozazdroszczenia, nie ma co.

@Spr

MW sama jest z wiochy ,uważa sie za taką mądrą a szkoły brak.Powinna wrócić do sklepu gdzie pracowała haha

@Spr

Po szkole zawodowej chyba nie dają takiego stanowiska ?

Karośka

Nie polecam pracy w tym miejscu ???? Wielkie "Panie" na centralnym łaskę robią z wydania, czy przyjęcia skanera. Cokolwiek tam się dowiedzieć to odsyłanie z miejsca na miejsce. Kit w to, że nie zna się magazynu- idź tam, tam, czy tam. Od liderek ze zmiany A co najwyżej można się dowiedzieć, gdzie zrobiły rzęsy- albo jakie drineczki w weekend z ukraińskimi pracownikami piły. Dziwne potrącenia z wypłaty i brak wypłaconej premii. Najzabawniejszy jest ten KO w czapeczce z P3 ????(usunięte przez administratora)

Swieta

Szanowni Państwo MENEGEROWIE KIEROWNICY LIDERZY składam WAM serdeczne życzenia zdrowych , wesołych, spokojnych świąt zasłużonego odpoczynku wiary i nadziei że nowa nadchodząca przyszłość i czekające WAS wyzwania przyniosą tylko radość i spełnienie PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Krycha

Pani lider ze zmiany A weźmie się pani za pracę bo całe 8 godz. p. przespaceruje traci p. czas na pilnowaniu pracowników do pracownika który zapitala na p. premie trzeba podejść z szacunkiem a nie drzec swoją nie wyparzoną gębę ze nikt nie zwraca na to uwagi

Kevin De Bruyne

Która?

@Krycha

Nie napisałam o którą chodź ale wszystkie takie same chamstwo i jeszcze raz chamstwo Lider M. K dawna p. KO a no stołek dostała i chce się wykazać może to przeczyta i weźmie sobie do serca te uwagi

Duo
@Krycha

Nie liczyłbym na to tacy ludzie bez serca i empatii a kierownicy nie reagują bo tacy sami.Ta z mezy za co dała ludziom notatki że nie mogli kliknąć bo koszyk startował i to na innym procesie to podchodzi pod mobilny ale przyjdzie i dla nich zapłata wcześniej czy pożniej.

Koles
@Duo

Prawdziwy i kompetentny lider to umie zarządzać i szanować tych co na nich ciężko pracują a tu takich nie ma , nieudolność aż wali po oczach a maskują to zastraszaniem ,NIEUDACZNICY ale ludzie w większosci mają to głeboko (usunięte przez administratora)

Dior
@Koles

Są, ale jest ich bardzo mało. W większości Liderzy w tej firmie to życiowi frustraci, patrząc na ich zachowania, a o K.O to już nie będę wspominał, bo to już jest śmiech na sali. Są ledwie zastępcami liderów, a niektóre tak się panoszą po firmie jakby byli conajmniej kierownikami. Ja akurat mam to szczęście, że mam spoko lidera i całkiem znośną KO, także nie narzekam.

Pracownik z misją

Często piszecie o złych liderach lub k.o i macie do tego prawo bo takich nie brakuje ale są też pracownicy zasługujace na pozytywne opisanie.Jako że jestem często przezucana na różne działy całego magazynu mogę stwierdzić że k.o. zmiana A na p7 to dziewczyna która zawsze chętnie pomaga nawet jak jest zawalona robotą A chyba jest często zawalona bo biega tylko góra dół i dźwiga te tołty czy szuka jakiś braków A mimio to zawsze miła pomocna i kulturalna. Inni mi mówili też że pracownicy ją lubią i jesni ich o coś poprosi zawsze jej pomogą czyli coś w tym jest.Takich ludzi trzeba promować bo scakaja zespół. Mam nadzieję że znowu trafię na jej dział, choć słyszałam że niedlugo opuszcza firmę jeśli to prawda to wielka szkoda dla dhl. Ps.jesli też znacie osoby które są niedoceniane opiszcie je tutaj może ktoś z przełożonych to przeczyta A jeśli nie to może chociaż sami opisani o sobie przeczytają i zrobi mi się miło

Do kiedy miały być wypłaty bonuw na święta

Mania

@Mania

1 kwietnia.

Natalia
@Mobi

Wow, ale fajnie macie. Na Boże Narodzenie też tyle dostajecie?

XD
@Natalia

Więcej.

Mar

Czy w DHL Sochaczew możliwa jest praca na umowa zlecenie (np. na akord) jako praca dodatkowa? Byłbym zainteresowany pracą w godzinach 14-22

Mania

Ma ktoś Num do hr w Sochaczewie

Polak

Ogólnie, współczuję tym osobom, które potencjalnie nie dostały pracy, bo na rynku pojawiły się osoby, które, ani płynnie nie mówią w języku pracodawcy, czasem nawet w ogóle, ani nie potrafią czytać. Gratuluję, że ktoś taki był w stanie wam "odebrać" pracę, może czas na podniesienie kwalifikacji? Życzę wam powodzenia oraz pozdrawiam :)

Pola

Kiedy ruszy rekrutacja dla POLAKÓW ?

Zuzi.
@Pola

Teraz inna nacja ma pierwszeństwo.

Pola
@Pola

Porażka, zaraz ludzie z ukrainy będą mieć większe prawa niż my obywatele..

@Zuzi.

Mylisz się

@Loli

A zobacz co się dzieje na PTS-ie na zmianie B.

Emi
@Pola

Teraz wszędzie faworyzują banderowców zabierających Polakom pracę

Natalia
@Emi

Chyba żartujecie. Jeśli ktoś ma dobre kompetencje na dane stanowisko, to chyba dostanie pracę niezależnie od tego, jakiej jest narodowości? Czego więc się boicie? :)

John.
@Natalia

Jak masz plecy u lidera to dostaniesz lepsza fuchę.

Fantazja

Brak informacji że strony HR na temat wyjazdu do Niemiec i bonuw na święta???

fantas(i)ja
@Fantazja

wyjazd do Niemiec ogarnij sam/sama np: (usunięte przez administratora) bony, jakie bony? - Dhl będzie przejmował się bonami jak oddaje nas w maju?

Łukasz

Do tej koleżanki co pomaga przy skanerach zmiana A. Ale nie zapominaj ze to ty masz obowiązek odebrać i odłożyć ten skaner na swoje miejsce a nie głupie uwagi. Tak że wes sobie to do myślenia bo to lekka przesada żeby tak mordom mlaskac

Klaudia
@Łukasz

Cieszę się, że są w tej firmie osoby, które znają moje obowiązki lepiej niż ja sama, ten komentarz dał mi wiele do myślenia :)

t
@Klaudia

cieszymy się ze dotarło

Lider
@t

Żeby do ciebie jeszcze szybciej to dotarło że ty jesteś zwykłym pracownikiem magazynowym a tak wogule to zobacz sie w lusterku jak ty wyglądasz hi hi

Lider
@Lider

Do Klaudii

Moje pytanie brzmi co z tym wyjazdem do tych Niemiec wiadomo coś czy to tajemnica jakaś

@Adam

Nie ogarnęli tyłu zgłoszeń

Halina

Bedom pieniądze na święta wielkanocne jak tak to kiedy

Pracuś

Podobno liderów mają zamieniać zmianami.

Hortensja
@Pracuś

Bardzo dobry pomysł

loco
@Hortensja

też jestem za, może jakby byli na innej zmianie docenili by to co mają teraz a nie ciągle pretensje

Lornetka
@loco

Na zmianie C też?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL