DHL

West thurrock

Opinie o DHL

Ollo
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, jeśli chodzi o kurierów to jest tutaj z nimi naprawdę spoko sytuacja, bo nikt nikogo nie pogadania, wszystko jest na czas, umowa o prace też

Borez

Gorszego goowna nie widziałem myślałem że już zamknęli ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Anonim

Jeszcze tego główną nie zamknęli

Anonim

Dziadostwo

Kobietom w ciąży nie wolno usiąść- mają chodzić i zbierać i zbierać i zbierać zamówienia. Nie ważne, że się źle czujesz. Czasem jak są "łaskawe" te ... na desku to dadzą ci inną lżejszą pracę.

Magazyn odzieżowy.Praca za minimum wage.90% staffu z Polski. Nie licz na kontrakt -co rok,dwa zmieniają agencję pracy. Niektórzy pracują tam po 5-6 lat przez agencję. Wyśrubowane targety, pracownicy agencyjni biegają, żeby się wyrobić a pracownicy DHLa chodzą powoli i ściemniają i podrzucają sobie picki w komputerze a czasem i manager im podrzuca. Same pociotki i rodzinki. Mimo zmian agencji w biurze pozostają te same niekompetentne osoby. Dobra praca jak nie masz innej na początek a potem uciekaj! Często odwołują i zwalaniają osoby, duża rotacja pracowników, straszą zwolnieniami. Wymagają wyrobienia norm, ale nie dają odpowiedniego sprzętu-niedziałające skanery, zepsute Z-raile, połamane kółka w wózkach.

XXX

witam dopiero co przeprowadzilam sie do Grays i ucieszyla mnie wiadomosc ze jest taka praca bo bedzie mi wiele latwiej zaczac czy moglabys/ moglbys napisac cos wiecej na jej temat np jak zlozyc CV przeslac na adres czy moze jest jakis nr do biura i jak wyglada rozmowa kwalifikacyja byla bym wdzieczna za jakiwkolwiek informacje z gory dziekuje (usunięte przez administratora) pozdrawiam uczestnikow forum

Diana - 2009-09-12 09:15:22 Praca do ktorej trafiaja polace na samym poczatku .Bywa ze odsylaja ludzi do domu bo nie ma pracy ale jaka poczatkowa prace polecam Bardzo duzo Polakow w tej firmie jezykiem nie trzeba sie przejmowac nawet menagerowie mowia po Polsku POWODZENIA szukam pracy w dhl exel prosze o jakis kontakt i namiary najlepiej kontakt w jezyku polskim

Diana

użytkownik zarejestrowany

firma jedna z najlepszych w jakich pracowalem: zorganizowana , i bardzo ale to bardzo na wysokim poziomie!

Zostaw opinię o DHL - West thurrock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL