Anna Nowy wpis
Klient

Kurier DHL to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Jestem bardzo rozczarowana dostawą swojej przesyłki. Dostałam SMS-a, a także maila, w którym została podana godzina dostarczenia "11.15", paczkę natomiast otrzymałam o godz.13.30. Kurier miał ogromne szczęście, że jeszcze byłam obecna w domu, bo nie spodziewałam się ponad 2h opóźnienia. Godziny dostarczenia, które są podawane daleko odbiegają od rzeczywistości. Najzabawniejsze w tym wszystkim było to, gdy kurier, który został poproszony o "zostawienie paczki pod drzwiami mieszkania", a zostawił ją na szybko pod drzwiami klatki schodowej, bo cytując słowa "śpieszył się, bo zostawił odpalony sam samochód i nie może go na długo zostawiać". Jeden wielki żart. Stanowczo odradzam i NIE polecam.

Michał Nowy wpis
@Anna

Widzę, że jesteś rozżalona tą jedną sytuacją, która niestety spotkała Cię w przypadku odbioru paczki dostarczanej przez firmę DHL POLSKA. Napisz proszę, czy próbowałaś może na infolinii wyjaśnić całą sytuację albo chociażby zgłosić to firmie, aby tego typu sytuacje nie miały w przyszłości miejsca? Napisz, proszę.

Wojtek Nowy wpis

Czy w dhl obowiązuje jakiś dress code ?

Damian Nowy wpis

Koordynator to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zastępca kierownika jak i kierownik też (usunięte przez administratora) trzy buraki ucinają godziny pracy stosowany jest mobbing praca za grosze przez agencje pracy wiecznie brakuje pieniędzy na podstawowe materiały barki taśm klejących czy foliopaków to już przesada widać Niemiecka firma tylko z nazwy paczki są niszczone przez podkręcanie taśmy przez Koordynatora chłop ma chorobę psychiczną i za wysokie ambicje rotacja pracowników ciągle kogoś brakuje magazyn wygląda tragicznie tak jak i samochody dostawcze wszystko w rdzy dziwię się że nie zamknęli tego magazynu to nie są standardy na 2020r NIE POLECAM TU PRACOWAĆ można nabawić się choroby psychicznej.

Opinia
Klient

Czekałem na przesyłke trzy dni, a ona leżała sobie na odziale w Lublinie. Bardzo mi na niej zależało i pojechał bym po nią nawet ponad 100 km , ale z nimi nawet kontaktu tel niema . Dziwie się że takie coś jeszcze istnieje . (usunięte przez administratora) totalne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

cybi49

Oddzial Lublin zero kontaktu z kurierem totalne dno oddzial jeszcze wieksze drzwi zamykaja przed nosem.

Nadal wątek DHL POLSKA jak na razie nie jestkontynuowany, my czekamy na wieści od obecnych byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL POLSKA - Lublin

DHL POLSKA