Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DHL?

Olek Nowy wpis

A wypłaty w całości na konto wpadają?

Ulka Nowy wpis

warto sprawdzać gdzie piszemy swoje uwagi. To jest forum pracowników a do firmy najlepiej pisać na adres firmy!!

Radom 31

Najgorsza firma nie polecam zero kontaktu z kurierem zero SMS czekam na paczkę od poniedziałku dziś miała być między 9:30 A 11:30 do tej pory nie ma jak weszłam na śledzenie gdzie jest moja paczka napisano że w sortowni kurierskiej Nie można się dodzwonić cały czas gada sekretarka i zjada pieniądze z konta totalne dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić pracowników kurierzy nie mili

MarcinChodakowski Nowy wpis
@Radom 31

to nie mozesz se pakietu nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy za 25 zl kupic?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcin

Najgorsza firma kurieska w Radomiu nie polecam! Kurier nie doręcza przesyłek tylko zgłasza bezczelnie informacje o próbie dostarczenia i nieobecności odbiorcy i zmusza do osobistego odbioru przesyłki z siedziby firmy. Arogancja i brak profesjanolizmu. Moje sugestie dla DHL: Proszę o wyciągnięcie wniosków na temat pracy kurierów w mieście Radom Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kurierów i zasady doręczenia przesyłek

Oki

Mam pytanie pracy jako kurier w firmie dhl radom dobra czy zła?

gość

Praca na pół etatu od 5;30 do 9;30, ewentualnie od 16 do 20, ale zazwyczaj zostaje sie dłużej 30-60min, co nie jest minusem , bo wlicza sie w nadgodziny. Praca fizyczna, dosyć ciężka, ale czego innego można sie spodziewać po pracy na magazynie, każdy wie o co chodzi. Koordynatorzy mili , na początku wszystko tłumaczą i pokazują, da się z każdym pogadać. Na miesiąc zarabia się zazwyczaj coś w granicach 1000zł, dla mnie praca na wakacje przyjemna, cały dzień wolny. Polecam

poszukiwacz

Jak widzicie pracę w DHL w Radomiu. Pracował tam ktoś w magazynie? Jakie warunki, jak przełożeni?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.