DHL

Bergen op zoom

Opinie o DHL

andrzej
użytkownik zarejestrowany

Podpowiecie mi, na jakim stanowisku w DHLu najlepiej aplikować? Ofert jest sporo, ja ma dość różne doświadczenie zawodowe. Zainteresowała mnie oferta na magazyniera.

gosc

Harry Roos i jego pieski wąchaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie nawzajem a normalnych ludzi gryzą po kostkach.

TEKEN18

POTWIERDZAM NIC REWELACYJNEGO W TYM DHLU NIEMA ZERO SZACUNKU JAK CIE POTRZEBUJA TO SA MILI MALO CI W DUPE NIE WEJDA A JAK CIE JUZ NIE POTRZEBUJA TO MAJA CIE GDZIES [-

Szukasz pracy?

dhl

praca jest ok.ale wyciskaja z człowieka wszystko ma poprostu zapieprz... i sie nie odzywac ani nie pytac.jak cie potrzebuja to jest ok a jak nie potrzebuja to traktuja cie jak swinia.odradzam prace w bergen op zoom w dhl

Zostaw opinię o DHL - Bergen op zoom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL