Opinie o DHL Express w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie DHL Express, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DHL Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL Express w Legnica

Hggh Nowy wpis

Wyzysk

staszek 48 Nowy wpis
Klient

(usunięte przez administratora) jakich mało, unikać, jak się tylko da, wszystko tylko nie DHL, Oni lubią jak klient sam sobie odbiera w formie, bo nie raczą dostarczyć do domu

arturo11974 Nowy wpis
Klient

Praca kurierów w Legnicy jest tak nieudolna że aż się nie chce komentować paczka przez tydzień dostarczana przy tym przeszło trzy interwencje dopiero doszło do skutku nie polecam!!!

Paweł Nowy wpis
@arturo11974

Zgłaszałeś fakt bezpośrednio centrali firmy DHL Express, że masz jakieś zażalenia co do dostarczania przez ich kurierów paczek? Napisz mi to proszę bo ciekawi mnie, jak na centrali rozwiązują takie sytuacje i czy warto w ogóle ubiegać się o interwencję. Przedstawisz, jak to wszystko wyglądało? Bo widzę, że przyniosło efekt ale czy tak szybko, jakbyś chciał?

Nina

Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy mają tu wpisy klientów? Czyżby konkurencja chciała zaszkodzić?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arek

Czy w dhl każdy dostaje samochód?

Wanda

Firma dramat. Od trzech dni czekam na paczkę, która jest u kuriera. Kontakt z kurierem żaden. Przy okazji sprawdzania statusu przesyłki dowiedziałam się, że mam właściwości znikania z własnego domu! Ostatni raz zamówiłam coś z dostarczeniem przez DHL Legnica. Dodam, że nie pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja, ale już ostatni.Dodaj treść twojego wpisu

Jan

Bardzo miła pani na moją prośbę przyniosła paczkę z magazynu . Pozdrawiam i dziękuję.

greg

Zdecydowanie nie polecam Przetrzymują paczki na magazynie nie dotrzymują terminów, moja paczka od 03.07.2018 leży w DHL Legnica i czeka na wydanie kurierowi dziś jest 05.07.2018 dzwoniłem do centrali i dowiedziałem się że dziś też nie dostanę swojej paczki. Warto poszukać i znaleźć inną bardziej rzetelną firmę .

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Express - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DHL Express