DHL

Opinie o DHL

zbyszek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: W dniu 6.11.2018 czekałem na przesyłkę z Zalando i czkałem tak od godz. 11.00 do godz. 18.30 i nic. Sprawdziłem status swojej prtzesyłki a tu: 06.11.2018 17:53 Tarnobrzeg (z siedzibą w Sandomierzu) Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia. Ponowna próba doręczenia nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych Panie Kurierze tak się nie robi, są telefony i można zadzwonić i przynajmniej poinformować że się nie dostarczy przesyłki, powód wg uznania i inaczej to wygląda (na budynku w którym mieszkam jest monitoring).

Kiero

Czy opłaca się tam wstawić solówkę i samemu na niej jeździć ?

abcd

Panowie kurierzy bardzo mili, gorzej z Paniami pracującymi za biurkiem. Psują atmosferę w pracy do tego stopnia, że odechciewa się tam przychodzić. Gdy szefa nie ma dwie panie biorą się za rządy. Kultura osobista pod psem, potrafią nawet rzucić przekleństwo w twoją stronę. Zarobki w porządku, ale nikt długo miejsca nie chce tam zagrzać.

Zostaw opinię o DHL - Sandomierz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL