piotr
 Problem

Oczekuję 3 dni na przesyłkę -leży na magazynie w Rudnej Małej. Porażka Koszt usługi 180 zł Firma ma to gdzieś.Czekaj kliencie do (usunięte przez administratora)smierci.jak nam się bedzie chciało to przywieziemy.

Monika Nowy wpis
@piotr

Opóźnienia mogą wynikać z różnych przyczyn. Nie zapominaj, że na czas dostarczenia przesyłki ma też wpływ aktualna sytuacja w kraju. A czy kontaktowałeś się w tej sprawie z kimś z centrali DHL Express?

daniel Nowy wpis
@piotr

mam to samo . nie wiem co robia w tej rudnej ale kolejna paczka z która mam problem. Firma kiedyś była jedną z lepszych bo z DPD miałem problemy ale się odwróciło i DHL to najgorszy kurier . Najgorsze to to ze nie ma możliwości zadzwonić zgłosić itd ......Koniec z tą firmą

daniel Nowy wpis
@Monika

Człowieku z tą firmą nie ma opcji się skontaktować ... Dzwonisz i automat do ciebie gada ... klikasz nr i albo cię rozłącza bo przesyłka leży w lokalnym centrum dystrybucji ( Rudna Mała ) najlepsze że lezy od kilku dni bez ruchu i powinna byc juz dawno dostarczona !!!!! Polecam Inpost , DPD , itd . z Daleka od DHL !!!!!!!!

Bogdan Nowy wpis
Kandydat

Praca ciężka, aczkolwiek gdy ktoś lubi jeździć autami, oraz kontakt z klientem na pewno będzie zadowolony. Problem jednak powstaje w relacjach z przełożonymi. Firma próbuje imitować od początku hasłami typu wszyscy pracujemy w jednym teamie, jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Jednak gdy przychodzi co do czego liczą się jedynie tabelki. Już nie wystarcza doręczać paczki z dużą skutecznością, ale spełniać wszystkie często chore wymagania kierownictwa, które często spełnić się nie da mimo starań. Stosują środki perswazji, które są często na granicy, albo ponad prawem. Jeżeli masz dobre nerwy to możesz spróbować, lecz jeśli cenisz sobie spokój to odradzam firmę.

Andrzej
Klient

Otrzymałem paczkę z lekarstwami za pośrednictwem DHL. Paczka przepakowana przez DHL, w środku większość lekarstw zalana rozbitym syropem, którego brakowało. Według mnie, a mam spore doświadczenie, DHL to najgorsza firma kurierska w Polsce.

szuriam10
Klient

NAJGORSZA firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Zatrudniają leniwych kurierów którym nie chce się doręczać paczek. Moją paczkę pseudo-kurier pobierał z sortowni przez dwa kolejne dni i zwracał bo ponoć nikogo nie było w domu. A NA PACZCE BYŁ MÓJ NUMER TELEFONU. Po prostu tak im zależy na doręczaniu- a najgorsze to to że byłem złożyć reklamację u jego przełożonego a ten niby "PRZEŁOŻONY" uznał działanie kuriera za prawidłowe - SZOK.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ania

Czy w dhl trzeba mieć jakiś ich ubiór ? Koszulki od nich albo coś w tym stylu?

Gregor

Podpowiedzcie jak firma zabezpiecza pracujące osoby? Czy warto starać się o pracę?

Paulina

Najgorsza firma przewozowa. Nigdy nie przyjeżdżają na godzinę która sami podają i zawsze przychodzi SMS że przesyłka nie odebrana chodź jestem domu.

Monika

Czy ktoś zechce podpowiedzieć, jak przygotować się na nadchodzącą rozmowę rekrutacyjną w DHL Express? Konkretnie chodzi o Rzeszów. I stanowisko administratora magazynu.

mir

Cały dzień zmarnowany na oczekiwanie. Transport wysłany 3.12 miał być dostarczony na 4.12 w godzinach 10:00-12:00 . Kurier nawet się nie pojawił a na stronie gdzie można śledzić paczkę pojawiła się wiadomość około 15:00 że paczka znów wróciła do Koszajca z Rzeszowa. Żałosna firma. Nawet nie da się zadzwonić żeby dowiedzieć się co się stało.

mario

Szanowni kurierzy dhl nie dzwonią tylko od razu nieudana próba dostarczenia. Po to się podaje kurierowi telefon żeby zadzwonił, może ktoś wyszedł na 5 minut. To nie jest mój pierwszy przypadek z takim zachowaniem i w różnych miejscach sam doświadczyłem takiego zachowania. Dla przestrogi jak możecie to nadajcie paczkę innym kurierem bo dhl to wielcy panowie. Szkoda słów i nerwów na tą pseudo firmę kurierską.

Dariusz

Witam. Czy mógłby sie podzielić jakiś kierowca solowki opinią na temat pracy w oddziale dhl Rudna Mała ?

Adamek

Totalne badziewie 4 dni przesyłka jest na magazynie i nie wysyłają ją do mnie stanowczo nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Express - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DHL Express