Opinie o DHL w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DHL, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Zabrze

Przewoźnik/ kurier

Jak chcecie się zajeżdżać fizycznie i psychicznie dla tej firmy to nie warto. To(usunięte przez administratora) korporacja która ma w Ciebie (usunięte przez administratora)i nie ważne czy pracujesz tam 3 lata czy 25 lat jesteś dla nich takim samym śmieciem... Byłam kurierem u pewnego przewoźnika i to co mu zrobiło zasługuje na potępienie! Nie życzę tej korporacji niczego dobrego oby wróciło to do nich co zrobili 20 rodzinom !!!! I żeby się znalazł taki co nagłośni ta sprawę żeby wszystko ujrzało światło dzienne !

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy w DHL zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ola Nowy wpis
Klient

Z daleka od tej firmy. Kurierzy kradną paczki. Fałszują dane potwierdzające odbiór paczki przez właściciela, a paczki brak. Obsługa klienta niekompetentna poza hasłem ,, proszę dzwonić na infolinię,, nic nie potrafią zdziałać. Numeru telefonu do kuriera nie podadzą natomiast kurier może fałszować Twoje dane osobowe nazwiskiem potwierdzając, że paczka została dostarczona. Niestety jasno trzeba stwierdzić że jaki jest niski poziom ludzi tam pracujących taki jest efekt (złych opinii) działającej tej firmy.

Mp Nowy wpis
Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć o warunki pracy kierowcy c+e tandem bdf. Zarobki godziny pracy

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w DHL?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przewoźnik/ kurier

Julia
@Przewoźnik/ kurier

Muszę Ci powiedzieć, że bardzo mnie zaskoczyłaś. Gdzieś kiedyś słyszałam, że firma DHL dba o swoich pracowników. To ciekawe. Tak czy inaczej - i tak chciałabym jeszcze wiedzieć więcej na temat samych warunków pracy. Możesz coś powiedzieć na temat zarobków? Będę wdzięczna.

Jak długo czekaliście na odzew z DHL? Oddzwaniają zawsze?

Agata

Przypominam jeszcze raz o tym, że wątek powinien służyć do wymiany opinii o firmie jako pracodawcy. Opinie klientów także są ważne, lecz nie tutaj powinny być zamieszczane. Czy jest tu ktoś pracujący w DHL? Czy macie negatywne zdanie, jak klienci, czy wręcz przeciwnie, jesteście zadowoleni?

XgentelmanX
@Agata

Pracuje w DHL 13 :) Na magazynie, owszem kiedyś było ciężko (na samym początku mojej pracy) Teraz warunki pracy się poprawiły, jak i stosunek liderów do pracowników. O zarobki nie pytajcie,bo nie wiem ile nowi zarabiają.

Kasia
Klient

Totalna kpina.. Brak słów. Kurier w ogóle się nie pojawił z paczką a dostałem wiadomość że nikogo nie zastał. Jak to możliwe skoro zamawiałem do zakładu pracy czynnego od 7 do 20. Nigdzie nie można zgłosić reklamacji. Nigdzie nie można się dodzwonić. Totalne lekceważenie klienta. Stanowczo odradzam ta firmę DHL totalne (usunięte przez administratora)

Kurjer

Polecam wszystkim, którzy chcą być " (usunięte przez administratora) quot; na kasę. Pseudo biznesmeni po zawodówkach kurierzy zatrudniają na śmieciówkach za 2000 tyś (12 godz. dziennie) a sami za twoją ciężką robotę (każdego dnia przerzucasz pare ton towaru) biorą do łapy 4000. Oczywiście urlop dostaniesz jak znajdziesz za siebie zastępstwo no i co najlepsze bezpłatny. Nigdy więcej takiego wyzysku.

@Kurjer

Głupoty gadacie jakich nigdy nie słyszałem ! Tak to jest jak ktoś jest ciańki i popłacze się od dźwignięcia paczuszki i plecki go bolą. Widziałem tam niejedną starszą osobę i bez problemu sobie radzą, ale jak przyjmuje się kolejny młody co ma wymagania 3,000+ pln (Netto) i po miesiącu stwierdzi, że zasłużył sobie na więcej i się zwalnia, to ja się potem niedziwie, że opisuje potem tą firmę jako nierzetelną, i oczernia każdego z tych pracowników. No w końcu poto idzie się do pracy by zarobić jakikolwiek pieniądz! I na sam początek trzeba się postarać i zapracować sobie na coś więcej (Nic za darmo nie ma!). I co dalej jak takiemu się nie podoba? A no oczywiście, udaje się na strefe i jest skazany na zautomatyzowany system pracy, gdzie z pracodawcą nie pożartujesz, a robotę musisz zrobić bardzo dobrze... a na wypłatę (po odliczeniu koszta transportu swojego tyłka do pracy) jest płacz !!! Że jednak mógł zostać w DHL, że nie było aż tak ciężko,że jednak pracownicy byli OK i można z nimi było pracować i wyluzować. I tak to już jest ! I wcale to nie jest prawda, że pracy nie ma, tylko ludzie wybredni i liczący na każdym kroku, że zarobią kokosy. Dziękuję, za dosyć wyczerpująca opinie być może nie tyle o DHL, co o ludziach którzy tak głośno szczekają bo podwineła im się noga w tejże pracy. I powiem na sam koniec, że rozumiem, że nie ma lekko, ale czy masz inne wyjście ?

były kurier
@Testoviron

cześć człowieku co ty piszesz trolisz takie głupoty kilka lat spędziłem w dhlu (usunięte przez administratora) em od rana do nocy a wypłata była rzędu 2000- 2500 1/4 etatu bo zbyt wysokie koszty wolne miałem z piec dni w roku i to nie wszytkie dni w kupie ale co to za wolne jak pojechał ktoś inny na rejon to dzwonił kurier albo klienci bo on nie wie albo znaleźć nie morze ktoś tam dobrze napisał pseudobiznesmeni którzy tylko chodzą i ględzą ze po kosztach jada , faktury swoje widziałem dwie pierwsza 2013r piersze 6 dni była 1900netto druga była 2700netto ale wtedy woziłem po 30-50 stopów w rozwozie jak odchodziłem w rozwozie miałem 80-100 stopów zbiorów 20a 30 na magazynie i biurach wpąrzadku ludzie pracują (tzn. jak wiesz z kim trzymać i do kogo się odezwać ) praca letka nie jest ale tragedii nie ma i nie jest to praca na 8h może kiedyś wrócę tylko na swojej działalności pozdro 3cie się

@były kurier

Nie wiem jak kurierzy, ale pracowałem wtedy na magazynie

???
@Testoviron

Pracowałem w DHL i praca była zajebista, ludzi lubilem ale co do pieniędzy to nie jest tak że nie wiadomo jakie wymagania Polacy pracodawcy płacą guwno takie guwno że się żyć nie da 2000 na rękę kawalerki 1200-1700 a ta suma to ju dobrze zazwyczaj jest 1600 to jest brak szacunku dla istot ludzkich guwno ochlapy za połowę życia a nie wielkie wymagania i jest możliwość zarobic normalnie spierdalac z polski jakoś na zachodZie potrafią płacić normalnie a jak 3000 to duzo dla ciebie to chyba ty z mamą mieszkasz gosciu

@???

To na co czekasz ? Ja po prostu potrafiłem sobie odłożyć już od najmłodszych lat pieniądze na start i pomału sobie tak dorabiałem teraz skończyłem dwa kursy i pracuję w lepszej firmie, i nie nie mieszkam z mamą gościu po prostu taki pachoł i pasożyt jak ty zawsze będzie narzekać że mało i mało zacznij się edukować lepiej i szukaj lepszej pracy.

Ktos

Praca w tej firmie to kpina polowa ludzi na amfie lata a liderzy dumni ze rozladunek dziala a jak ktos nie pali to musi (usunięte przez administratora)

Marcela

Najgorsza firmu kurierska! Zero konraktu zero poszanowania czasu i pieniedzy klienta.Klient to Pan i wladca.Spotkalo mnie juz chyba wszystko od kuriera DhNastepnym razem to wyrzuci paczke na ulicy i po tygodniu dzwonienia na infolini dowiem sie gdzie lezy... Z uslug tych zlodzieji i arogantow ( czyt.dhl) korzystam TYLKO wtedy gdy sprzedawca nie pozostawiami innego wyboru...

Szofer

Pracują tam sami narkomani, biegają jak opętani, naćpani amfą , liderzy na to wszystko pozwalają twierdząc że taki nagrzany pracownik jest bardziej wydajny, paczkami rzucają, kopią i otwierają na naczepach, strach się odezwać bo zaraz głupio się odgrażają itd.. zresztą to nie jedyna taka firma gdzie dzieją sie takie rzeczy chociaż tu w DHL Zabrze to co tam wyprawiają na nockach to już przegięcie !!!

...

Nie polecam. W czerwcu 2019 dostałem pękniętą płyte,źle zabezpieczoną. Natomiast w maju 2020 zestaw, który co prawda był zabezpieczony, ale w jednym i drugim przypadku zero kontaktu ze strony kuriera. W drugim przypadku sąsiad odebrał za mnie paczke i się podpisał moimi danymi. Co więcej kurier (usunięte przez administratora) mnie i przekazał najpierw że paczka znajduje się w innym oddziale DHL, po czym stwierdził że paczka okazała się małym listem i wrzucił ją do skrzynki, a co to paczka jak Ant-Man - Pomniejsza się? Nie pozdrawiam kuriera

miro

Pracownik sortowni DHL w Zabrzu na nocnej zmianie w dniu 26/05/2020 odesłał moją paczkę do nadawcy w Niemczech z adnotacją "odbiorca odmówił odbioru paczki"., a miał ją przekazać kurierowi jako druga próba doręczenia. Niestety nie udało Mi się zatrzymać paczki i zawróć jej z Poznania, poleciała do Niemiec.

....

Brak kontaktu jakiego kolwiek. Niby kurier był ale podobno mnie w domu nie było jak byłam ..

Xxx

Zdecydowanie nie polecam. Byłam cały dzień w domu, a wysłali powiadomienie, że przesyłka czeka do odbioru w innym punkcie ze względu na moją nieobecność. Ostatni raz korzystam z ich usług.

NIEzadowolona
 Rekomendacja

Paczka zaginęła, infolinii brak.

Czarny

Najgorsza firma kurierska!!!Kurier przyjeżdża i nie wychodzi z samochodu, później przychodzi informacja na @ że był ale nikogo nie zastał w domu! 2 różne zamówienia i 2 raz to samo! Kontakt z firmą zerowy! Najgorsza firma kurierska!!! Omijać z daleka!

Adam.

Najgorsza firma kurierska w Polsce.(usunięte przez administratora)

Magda

Kurier mimo,iż fizycznie nie doręczał paczki, w systemie wypisywał, że nikogo nie zastał w domu kilkakrotnie. Reklamacje i interwencje bez odpowiedzi kilkaktotne. Infolinie nie jest w stanie nic powiedziec i odsyla do skladania elektronicznych reklamacji. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.