DHL

Zabrze

Opinie o DHL

Agata

@Rufi na infolinii zazwyczaj są ludzie, automat tylko Cie przekierowuje i ostatecznie zawsze masz możliwość porozmawiania z konsultantem. Musisz wysłuchać do końca, który numer na klawiaturze telefonu przełączy Cie na linie z konsultantem z DHL. Spróbuj zadzwonić jeszcze raz.

Agata

@Tomek a czy w informacji był podany kontakt do kuriera? Może warto, żebyś skontaktował się z kurierem firmy DHL i wyjaśnił zaistniałą sytuację? Jeżeli takiego numeru nie posiadasz to może poproś na infolinii o kontakt do niego. I czy dostałeś paczkę czy nadal jej nie masz?

Rufi
@Agata 15.11.2017 08:42

Pani Agato na infolini trudno dogadać sie z automatem by podał cokolwiek !!!!!! kontakt z DHL jest trudniejszy od wygranej w lotto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomek

Nie polecam firmy DHL .Firma poprostu jest żałosna.Prosiłem żeby kurier sie skontaktował ze mna 25minut wcześniej bo wiadomo każdy pracuje.Podjechałbym szybciutko samochodem I paczke odebral.Natomiast dostawca olał mnie totalnie.Otrzymywalem tylko sms ze nieudana proba dostarczenia paczki .Natomiast w skrzynce zadnego awiza nie mialem I mam wrazenie ze nawet nie podjechal pod moj adres . Zadnego telefoniu od kuriera.!!!Skladalem interwencje I nic nie daly.Najlepiej to zamknać ten balagan w Zabrzu.

Agata

@anatol opisujesz konkretnie placówkę w Zabrzu? Czy piszesz ogólnie o firmie DHL? Wiesz, że często dużo może się różnić od placówki, więc proszę sprecyzuj o jaką chodzi. To ważne dla osób, które myślą nad pracą w Zabrzu i tutaj szukają opinii.

anatol

Wyzysk!! obiecują złote góry, Ty się nakręcasz, bierzesz auto w leasing no i, właśnie dałeś się zrobić w konia- parę faktur masz OK, potem coraz więcej paczek, coraz mniej kasy, ale w sumie przyzwyczajiłeś się do tego, gdy jest Ci źle to sobie myślisz.. Kurde, muszę tyrać bo trzeba auto spłacić. Brekuje im kurierów, z wszystkimi są na styk, jak jeden nie przyjdzie to dzielą paczki na pozostałe osoby z pobliskiego rejonu i jedziesz z tematem. Ale myślisz OK, więcej zarobię, fajnie. No i właśnie nie fajnie, bo zapomnij byś to odczuł. Nie jednego kuriera tam przeżyłem. Kończyło się w sumie zawsze tak samo. Jeśli trafili na awaryjne auto, nie jeździli więc nie zarabiali, części z naprawą po kilka tysiaków wykończyły ich biznes. Też trzeba wyczuć czy paczka pobrana do rozwozu nie jest rozwalona bo 90% uszkodzeń paczek, generuje magazyn. A jak to mawiał były kierownik pan Ryszard Ś. : Winny Nie Winny Pisz Pan Kurier :)

Mika

A więc odradzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niesamowity...paczka szła aż 5 dni pomimo że znalazła się w DHL na drugi dzień ,nie przybycie paczki pod wskazany adres potrzebowała aż 5 dni (odpowiedź bo nie została wydana z magazynu).Interwencja dzienna telefoniczna była nie skuteczna gdy paczka miala być ,lecz dalej nie przyszła.Z racji tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] musiałam po paczkę jechać sama ,będąc na miejscu okazało się że pani nie mogła jej odnaleźć,więc można sobie wyobrazić co tam się dzieje...sama nie byłam bo na poczekalni panowie też czekali na paczkę od godziny.11 a była godzina 16 więc naprawdę DHL odradzam na 100 procent

Agata

@??? czy tylko zastrzeżenia masz do płacy? Czy poza tym poleciłbyś pracę w DHL? Praca jest opisana w wywiadzie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,26158,wywiad-maja-chabinskarossakowska. Chciałbyś go jakoś skomentować? Jakie są Twoje doświadczenia? Przyda się taka opinia dla osób zastanawiających się nad pracą w DHL.

Miejscowy

Już drugi dzień waruję w domu czekając na kuriera DHL Parcel. W pierwszym dniu się w ogóle nie pojawił a w raporcie wpisał bezczelnie, że nikogo nie zastał. Kiedy jego przełożonego zapytałem dlaczego nie zadzwonił usłyszałem w odpowiedzi, że ich kurier nie ma takiego obowiązku. No cóż - niemiecka jakość.

trzy ziarna

Oszukują ludzi na wózku trzeba jezdzic jak robot 2600zł netto moga sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzic pracowałem tam rok i dziekuje a P Bogdan mogłbym w bitelsach grać :) wyzysk ludzi

D.

były kurier
@D. 27.01.2017 16:36
Witam. Ja mam pytanie do byłych kurierów pracujących w DHL. Czy ktoś miał taką sytuację, że mu nie wypłacili kasy??...

siema jak jeździłeś u przewoźnika? to jego musisz ganiać!, bo ty tylko wykonujesz usługi na rzec tej firmy długo pracowałeś ?

Kurjer

Polecam wszystkim, którzy chcą być &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; na kasę. Pseudo biznesmeni po zawodówkach kurierzy zatrudniają na śmieciówkach za 2000 tyś (12 godz. dziennie) a sami za twoją ciężką robotę (każdego dnia przerzucasz pare ton towaru) biorą do łapy 4000. Oczywiście urlop dostaniesz jak znajdziesz za siebie zastępstwo no i co najlepsze bezpłatny. Nigdy więcej takiego wyzysku.

Testoviron
@były kurier 23.01.2017 20:00
cześć człowieku co ty piszesz trolisz takie głupoty kilka lat spędziłem w dhlu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] em...

Nie wiem jak kurierzy, ale pracowałem wtedy na magazynie

???
@Testoviron 22.01.2017 23:04
Głupoty gadacie jakich nigdy nie słyszałem ! Tak to jest jak ktoś jest ciańki i popłacze się od dźwignięcia paczuszki i plecki...

Pracowałem w DHL i praca była zajebista, ludzi lubilem ale co do pieniędzy to nie jest tak że nie wiadomo jakie wymagania Polacy pracodawcy płacą guwno takie guwno że się żyć nie da 2000 na rękę kawalerki 1200-1700 a ta suma to ju dobrze zazwyczaj jest 1600 to jest brak szacunku dla istot ludzkich guwno ochlapy za połowę życia a nie wielkie wymagania i jest możliwość zarobic normalnie spierdalac z polski jakoś na zachodZie potrafią płacić normalnie a jak 3000 to duzo dla ciebie to chyba ty z mamą mieszkasz gosciu

Kaja

Ja, polecam jak najbardziej wszystko słownie i bez problemu umówione i odebrane, kurierzy dostarczają wszystko na czas

niezadowolony

Firma nierzetelna nie dzwonią przed doręczeniem ostatnio zostawili mi paczkę za śmietnikiem Nie ma słowa przepraszam jest reklamacja i zobaczymy co dalej Kurierzy są bezczelni i opryskliwi

Kris

Pracuję w DHL już dość długo umowę o prace mam,na urlop możesz iść ale za każdy dzień nieobecności w pracy pracodawca obcina ci 100 zł za każdy dzień urlopu z wypłaty a jak nie wykorzystasz urlopu całego to ci dołoży do wypłaty nie polecam oszukują na każdym kroku

Violka

rozmowa rekrutacyjna rzeczywiście jest zawsze nie lada zaskoczeniem, a mnie stres łapie i zawsze się totalnie wykładam, dlatego pracy nie mogę znaleźć. teraz jednak wybierając się do DHL chcę się przygotować wzorowo - czy możecie mi w takim razie udzielić rad i wskazówek jak sobie poradzić u nich na rozmowie?

lindor
@Violka 12.03.2015 14:35

praca w DHLu nie należy niestety do tych wymarzonych o których każdy myślał , że będzie wykonywał gdy był mały... Nie mniej plusem jest to , że kurierów szukają po całej Polsce także w razie gdyby komuś zabrakło już pomysłów na nowe zatrudnienie to zawsze pozostaje ta firma która raczej przyjmuje z otwartymi rękoma

Kimmi

A w czym tu jest problem. Przecież urlop należy do wykorzystania dla pracownika a pracodawca może chyba tylko i wyłącznie ten urlop zaakceptować albo podać inny termin, w którym pracownik może go wykorzystać, czyż nie? Swoją drogą ciekawe jak teraz z przyjmowaniem nowych pracowników, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna.

dhlsmirdzi

Ja pracowałem tam parę lat i powiem szczerze ze po nagłej decyzji kierownictwa, że się już nie nadaję stwierdziłem, że poszli mi na rękę...przynajmniej w końcu miałem urlop :P

ziom

Kolo to jest temam o warunkach pracy a nie gdzie jest twoja paczka.

fggg

ta firma to banda,zero człowieczenstwa,jestes dla nich robolem do pracy na szefuniów premi

kamil

chce pracowac w dhl Zabrze przy rozladunku paczek ma ktos moze jakies namiart? jak tak to prosze pisac kamil170486@onet.eu.pl

Koledzy chcę pracować w DHL Zabrze morze macie jakieś na miary na tą firmę (firmy) jeśli tak to proszę o cynk na adres jurekmarzena72@o2.pl

generalnie praca jako praca nie jest zla kontakt z ludzmi ze stalymi klientami kawka czasem śmichy hichy tyle tylko ze jak nie bedziesz wlazil w [usunięte przez moderatora] kierownikom i tej calej reszcie bandy nie-kurierow ktorzy tam "pracuja" w pocie czola to stracisz troche nerwow.

Derek

Ja pracuje dla TNT, dla konkurencji. W DHL podobno nieźle placą, skladaj CV i daj znać jak idzie rozmowa i procedura rekrutayjna. Jak będziesz zadowolony daj znać, to przejde do nich. Haha

to znaczy ze nie warto tam skladac papierow do pracy???

poprostu szkoda mi słow o DHL'u mozna rok czekac na przesyłke... zero kontaktu jak zwykle ludzie w dhlu nic nie wiedza wczoraj koles mi powiedzial ze jest juz w moim miescie dzis dzwonilem to nie wiedzieli o co wogle chodzi... nikomu nie polecam DHL poprostu szkoda słow.

karol

Fakt mozna z tego przezyć. zarobić tez tylko ze trzeba jezdzić u siebie i szanować robotę. polityka i traktowanie ludzi to jest ich kłopot., ( usunięte przez administratora )jesteś ich wrogiem. jak Oni potrzebują to wejdą Ci po sznurku do * a jak Ty to mają Cie gdzieś. co do kasy to temat Tabu. niema z kim rozmawiać.. chce sie podwyzke to Cie wysmieją. zarobisz ponad 5tys netto to Ci utną. taka jest polityka ( usunięte przez administratora )

w dhl pracowalem 2 lata moge troche o nich opowiedziec, system procedury daja duzo do udoskonalenia, skonczylem z tym

shedy

Słowa kojarzące się z “DHL Zabrze” fdsfds(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):fds Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .fsd Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..fds . Od jakiej stawki można negocjować pensję?fds Najbardziej podobało mi się w “DHL fdsZabrze”:fds Najbardziej nie podobało mi się w “DHL Zabrze”:fds

Zostaw opinię o DHL - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL