Old Nowy wpis

Najgorsza firma przewozowa .dzuadostwo.Kurier dojeżdża nie zostaje zostawia wiadomość. Rozmowa że będzie jutro w godz 12 14 jest 16 kurueracani widu . Dziadostwo.Mam was w ... jutro Ty będziesz czekał na mnie jak pies

Kamila Nowy wpis

O której zaczyna się pracę w DHL w Bydgoszczy? Zastanawiam się czy są też jasno określone godziny pracy i kończy się o umówionej godzinie czy może trzeba w ciągu dnia wyrobić swoje i zdarzają się nadgodziny. Napiszcie proszę jak to wygląda.

JCSpy

Telefon od kuriera. Nie mogłem odebrać. Piszę SMS: "O co chodzi". Kurier: "Kurier, mam przesyłkę, nie mam adresu". Ja: Podaję adres.... "Kiedy mogę się spodziewać?". Kurier: "Za minutę". Mija pół godziny. Ja: ?. Kurier dzwoni, jestem pod przysznicem, nie odbieram. Oddzwaniam po dwóch minutach. Kurier: "Nie mam paczki, nie wzięłam z magazynu, mogę tylko przeprosić. Przywiozę jutro." Ja: "No, trudno". Sprawdzam status online: Nie zastano odbiorcy.... Wtedy się zagotowałem. Dzwonię na infolinię, po wszystkich schodkach, dowiaduję się, że mogę złożyć skargę... (usunięte przez administratora)

rob
@JCSpy

Z tego co napisałeś to wynika że jesteś bardzo nieodpowiedzialny.Z rozmowy wynika że lada moment będzie pod drzwiami to się czeka aż przyjedzie, a nie idzie się pod natrysk.Dzięki takim nieodpowiedzialnym typom jak ty zbieramy złe opinie.Na drugi raz się zastanów nad swoim zachowaniem.

albi Nowy wpis
@rob

Nie zauważyłeś wpisu "będę za minutę" a potem "mija pół godziny?". Bezczelność Panie Kurierze.

Zdenerwowany
Klient

Witam ta DHL to kpina jak mam zamówiona przesyłkę i ma dostarczyć ta firma to nigdy jej nie dostaje zawsze kurier pisze ze nie zastał nikogo pod wskazanym adresem jaja sobie robią dzisiaj miałem dostać przesyłkę, siedzę i czekam cały dzień w domu bo mam dziecko po operacji. Ale nie kurier nie zastał nikogo pod wskazanym adresem, nawet nie łaskaw zadzwonić bo po co. Klient pojedzie po paczkę do Solca kujawskiego z Bydgoszczy. Bo nie można było gdzieś w punkcję bydgoskim zostawić.

Kamila Nowy wpis
@Zdenerwowany

Respektuję Twoje zdanie. Jednak w pewnym sytuacjach trzeba wykazać się nieco większym zrozumieniem. No ale powiedz jeszcze - taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy, czy też to był pierwszy raz, jeśli chodzi o takie niedopatrzenia ze strony DHL?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niezadowolona!
Klient

Nie polecam!!! Cały dzień ktoś jest w domu, bo kurier ma przyjechać, a na e-maila dostaje wiadomość, że niby kurier był, a nikogo nie zastał, a oczywiście wcale go nie było, nigdy nie zamówię już niczego za pośrednictwem tej firmy!

As
Klient

Nie doręczają przesyłek, kłamiąc że nie zastali adresata pod wskazanym adresem. Adresatem był ich punkt odbioru Servicepoint DHL Żabka Czarne ul. Szkolna 1/1 i 6. Czyżby wskoczyła na czas upału do stawu? Nie otrzymałam w ogóle kodu PIN do odbioru przesyłki. Żałosne (usunięte przez administratora)

Post
@As

Na interwencję odpowiadają jednak szybko!

Siwy

Brak słów firma i kurierzy robią sobie kpinę z ludzi nie dostarczają przesyłek na czas nie przyjeżdżają a wysyłają smsy ze byli a to nie prawda (usunięte przez administratora) i kpina powinni zwolnić tych nierobów za kółkiem i zmienić dyrekcje bo nie potrafią nic zrobić nawet jak dzwonisz na infolinię

PREDOM

Proszę o wyjaśnienie dlaczego kurier nie dostarczył przesyłki z LG 9.04.02020r do serwisu Jest informacja z LG że nikogo nie zastał .Serwis pracuje od godz. 8 - 16 paczki są odbierane na bieżąco .Proszę o przesłanie przesyłki w trybie pilnym - są tam materiały ochronne dla techników .

DHL
@PREDOM

Czy opinia dotyczy przesyłki krajowej czy międzynarodowej?

Blondynka

Paczka na ktora czekalam, nie wychodzac z domu oraz majac na skrzynce do listow wywieszony numer komorkowy dla kuriera, nie zostala doreczona i zostala zwrucona zpowrotem do nadawcy przez dhl parcel!

Klient

Co za tandetna firma z tego DHL. Przy doręczaniu przesyłek za pobraniem robią problemy, że nie mają wydać reszty i nawet nie mają terminala do płatności kartą. Wydaje mi się, że kurierowi nie chciało brać się terminala z samochodu. Twierdził, że nie ma wydać - ciekawe... skoro dostarczał przesyłkę około godz. 11 a wcześniejsze od 7 rano. ponadto kurier był bezczelny i arogancki. Na dodatek wymachiwał przesyłką bezmyślnie, nie myśląc, że może uszkodzić zawartość tej przesyłki. (usunięte przez administratora)

Wkurzony

Moim zdaniem oddział DHL Parcel w Solcu kujawskim powinien być zlikwidowany, a kurierzy zwolnieni dyscyplinarnie za to, co odwalają z przesyłkami !!! Nie dość, że nie potrafią dostarczyć paczki i poszukać dodatkowych informacji na innych etykietach zamieszczonych na paczkach to jeszcze nie potrafią wpisać prawidłowo nazwiska osoby odbierającej. W ogóle to odbiorca powinien kwitować odbiór swoim podpisem tak, jak robią to inne firmy. W takim wypadku jak robi to DHL to kurier może paczki nie dostarczyć i jeszcze sobie wpisać, że przekazał komuś innemu. DHL BYDGOSZCZ W SOLCU KUJAWSKIM POWINIEN BYĆ ZLIKWIDOWANY NA BRAK WŁAŚCIWEJ ORGANIZACJI !!!

Wkurzony

Kurierzy DHL to (usunięte przez administratora). Po zobaczeniu statusu w śledzeniu paczki zauważyłem status W DORĘCZENIU i komunikat, że paczka została błędnie zaadresowana. Po kontakcie z infolinią okazało się, że w systemie mają zły adres a kuriera obowiązują dane w systemie. Wysłałem dyspozycję interwencji i powiedziano mi, że paczka będzie doręczona następnego dnia. Rano tego dnia okazało się, że paczka nie została wydana kurierowi. Na infolinii powiedzieli mi, że nie udało się przygotować paczki. W DHL mają nieudolnych kurierów, bo skoro w systemie mają zły adres to kurier powinien ruszyć (usunięte przez administratora) i zobaczyć co jest na paczce. Wtedy zobaczyłby prawidłowy adres i nawet numer kontaktowy. Ponadto pierwszego dnia kurier gdy nie doręczył paczki, w systemie wpisał zdarzenie jako dwie oddzielne próby doręczenia z 1-minutowym odstępem czasu. ODRADZAM WSZYSTKIM NADAWANIE PRZESYŁEK PRZEZ DHL A TAKŻE NAWIĄZYWANIE Z NIMI WSPÓŁPRACY BIZNESOWEJ !!! Dodatkowo już kilka razy zauważyłem, że kurierzy DHL przeładowują paczki na osiedlowych ulicach do nieoznakowanych pojazdów nienależących do DHL - i co z tego wynika ??? Paczki giną a ślad po nich urywa. DHL TO NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA JAKĄ ZNAM I Z JAKĄ MIAŁEM DO CZYNIENIA. JAK NAWET ZATRUDNIAJĄ NIEUDOLNYCH KURIERÓW, KTÓRZY W DODATKU SĄ BEZCZELNI.

Krzysztof G.

Przesłałem z Niemiec do Polski dla mojej ciężko chorej szwagierki pomoc medyczną przez firme DHL. Kurier DHL z Bydgoszczy który miał dostarczyć przesyłkę jej nie dostarczył albo nie próbował nawet dostarczyć. Napisał że odbiorcy nie było w domu w momencie dostarczenia co nie zgadza się z prawdą gdyż szwagierka oczekiwała cały dzień na przesyłkę. Niemieckie DHL poinformowało mnie że Kurier zostawił wiadomość, niestety żadne wiadomości nie było. Do ponownej próby dostarczenia przesyłki nie doszło. Okazało się że przesyłka została odesłana z powrotem jak napisał DHL Bydgoszcz jako powód podali że adresat jest nieznany. Nadając przesyłkę w Niemczech napisałem szczegółowy adres i numer ulicy a dla DHL Bydgoszcz adresat nieznany to oznacza czy brakowało numeru mieszkania w starym domu gdzie jest tylko 10 mieszkań. Firma w której paczkę zamówiłem poinformowała mnie że bardzo mnie przepraszają za nieprzyjemności związane z przesyłką gdyż DHL Bydgoszcz poinformowałam ich ze przesyłka została uszkodzona, dlatego odesłali z powrotem. Mieszkam od wielu lat w Niemczech korzystam często z usług DHL jest to naprawdę bardzo solidna i odpowiedzialna Firma. To co wyprawia DHL Bydgoszcz to jest hańba dla całego DHLu. Kurierzy z tej firmy powinni nauczyć się odpowiedzialności I uczciwej pracy czego im właśnie brakuje.

Miro

Czy tak trudno sprawdzić gdzie klienci zostawiają swoje uwagi? To jest forum pracownicze!!!

Daro

Ta firma to totalne dno, czekam cały dzień na kuriera nie przyjeżdża , kontaktuję się z DHL dostaje informację ,że moje zlecenie jest zrealizowane :) . Ale jak zrealizowane skoro paczka czeka na kuriera żeby ją odebrał. W ogóle nie przyjechał i zaznaczył sobie, że zlecenie zrealizowane.

Marlena

Porażka w tej firmie, kurier nie przyjezdza z przesyłka, jestesmy w domu a potem otrzymuję informację, że nie było nas w domu.... zapraszają po odbiór do Solca....masakra ta firma

Zibi

Szkoda, że nikt z pracowników nie zagląda na forum. Jest powód?

Post

Klienci niech składają reklamacje na właściwy adres gdyż to jest forum pracownicze!!

Kama

Totalna porażka. Kurier BY 748 Nawet nie podjął próby doręczenia. Zostawił przesyłkę duża,zagraniczna w punkcie.... dostalam info,ze mnie bylo,. Bylam,czekałam .nikogo nie obchodzi jak odbiorę duża przesyłka. Infolinia nie pomogła. Nie polecam!!!!!!!

Tomek

Już drugi raz kolejnej przesyłki kurier nie podejmuje się dostarczyć. Paczka trafia na magazyn a kurier jej nie odbiera i dostarcza .

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Bydgoszcz