Opinie o DHL w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DHL. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DHL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Bydgoszcz

Mr

DHL kpi z klienta. Nadalem paczkę przez ich stronę internetową, wybierając opcję dostawy następnego dnia roboczego. Wybierając punkt nadania wyskoczyła mi domyślnie pobliską żabka, więc skorzystałem bo czemu nie. Przesyłka nadana w poniedziałek po 16 więc domyśliłem się że pewnie odbiorą we wtorek ale w środę na pewno dostarczą. Oczywiście tak się nie stało, dostarczyli w czwartek. Jeszcze Pani na infolinii uparcie twierdzi że niemożliwe jest żebym mógł wybrać opcję dostawy następnego dnia roboczego..... Płacisz za coś czego nie dostaniesz. Reklamacja olana totalnie bo nie widnieje usługa dostawy następnego dnia roboczego - mimo że na fakturze widać rozpiskę!!!

Ireneusz

Zero informacji o przesyłce. Jak się sam zainteresowałem o statusie przesyłki to się dowiedziałem, ze przesypkę dostanę 5.01.2022r w godz. od 13 do 22. Oczywiście przesyłka nie dostałem. 7.01. 2022 dalej na stronie DHL dalej figuruje wpis, że paczkę dostanę 5.01.2022. To są kpiny z klienta. Uważam DHL jako najgorszego dostawce kurierską na naszym rynku.

Zocha

Od tygodnia czekam na paczkę, codziennie dostaje SMS I e-mail,że paczka dziś przyjdzie,są podane godziny, po czym kurier sobie nie przyjeżdża!!! Od tygodnia!!! Ktoś siedzi w domu i czeka!!! Dhl ma(usunięte przez administratora) ludzi i ich czas. Paczki chyba już nie otrzymam, nie wiem.

Sebastian
@Zocha

Ja dostajesz termin w którym ma być dostarczona paczka to kurier powinien się zjawić, chyba że zdarzy się coś nieprzewidzianego. Dzwoniłeś do centrali? Po numerze przesyłki namierzą gdzie jest twoja paczka.

klient
@Sebastian

Cięzko sie do nich dodzwonić. Nikt nic tak zwykle nie wie.

Jowita

Pierwszy raz spotykam się z taką firmą. To jest poprostu delikatnie mówiąc kpina. Paczka na którą czekam została nadana 4 listopada. 8 listopada miała trafić do punktu odbioru. Niestety na stronie sledzenia przesyłek pojawił się komunikat że przesyłka czeka na kolejny cykl doręczenia i tak kilku krotnie. Zadzwonilam więc na infolinię i codziennie słyszałam że będzie jutro. Po kilku telefonach w końcu powiedziano że mam zgłosić interwencję. Takzrobilam. W odpowiedzi dowiedziałam się że z przyczyn technicznych nie można doręczyć do punktu odbioru i mam podać adres dostawy. Odpisałam że proszę o dostarczenie na adres domowy. Odpowiedzi nie dostałam. Zglosilam kolejną interwencję ale niestety zero odzewu. Gdy kolejny raz zadzwonilam na infolinię dowiedziałam się że kurier niby był u mnie w domu a mnie nie było (byłam cały dzień). Jest 18 listopada i paczki nadal nie mam a firma nawet nie raczy mi odpisać. W tej chwili jest dużo firm kurierskich więc tą zdecydowanie odradzam

Sebastian
@Jowita

To masz niezłe perypetie z firmą. Jak z horroru. Ja nigdy nie spotkałem się z tym żeby kurier miał aż taką obsuwę. Bo to ile? 10 dni? To już by piechotą doniósł;) Nie odpuszczaj tylko ślij e-mail do firmy. Bo będziesz stratna.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie DHL? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Old

Najgorsza firma przewozowa .dzuadostwo.Kurier dojeżdża nie zostaje zostawia wiadomość. Rozmowa że będzie jutro w godz 12 14 jest 16 kurueracani widu . Dziadostwo.Mam was w ... jutro Ty będziesz czekał na mnie jak pies

Don kurier
@Old

Hahahaaha. Pamiętaj i zapamiętaj- kurier to Twój "PAN"

Iza

Dużo kobiet pracuje na magazynie? Chciałam się tam zgłosić z papierami. Jestem ciekawa czy sytuacja wygląda tak źle jak to opisujecie, że kilka osób pracuje a reszta pali papierosy i obgaduje.

Madzia

Kurier dhl nie pojawił się w miejscu doręczenia paczki, a pół godziny później sobie przypomniał, że był wirtualnie. Dostałam smsa Infolinia nie potrafiła podać numeru telefonu do kuriera i cały dzień mnie zwodzili. Straciłam towar, na którym mi zależało. Nie pozdrawiam.

mariano69

w DHL kurierzy nie rozróżniają kodu pocztowego od adresu dostawy dla nich paczka zostawiona gdziekolwiek jest paczką doręczoną no i gitara tylko klient który za to zapłacił musi się szarpać z całym systemem aby odzyskać pieniądze

nikodem_tiktok

witam, firma DHL to bardzo przyjazny zakład pracy, polecam dla kazdego jako pierwsza prace dla młodzieży jak i dla innych. świetny start w dziale kurierskim jak i na magazynie, a do tego piekne panie i wspaniałe towarzystwo innych Pracowników. żyć, nie umierać! pozdrawiam

Potencjalny pracownik

Zastanawiam się czy aplikować do firmy. :) Podzielcie się proszę opinią z perspektywy obecnych lub byłych pracowników. Szczególnie interesują mnie warunki w działach wspierających. :) Z góry dziękuję. ;-)

Ruda
@Potencjalny pracownik

Nie polecam aplikować na magazyn na żadną zmianę a jeżeli już ktoś chce aplikować to jedynie zmiana ranna .. Zmiana popołudniowa to porażka zarozumiałe osoby jednym słowem jeden pracuje reszta pali a nocka to wgl porażka parę osób jest tak wrednych jak człowiek nie ogarnie w 5 minut są ciągle docinki szczególnie od paru chłopaków .

Kamila

O której zaczyna się pracę w DHL w Bydgoszczy? Zastanawiam się czy są też jasno określone godziny pracy i kończy się o umówionej godzinie czy może trzeba w ciągu dnia wyrobić swoje i zdarzają się nadgodziny. Napiszcie proszę jak to wygląda.

JCSpy

Telefon od kuriera. Nie mogłem odebrać. Piszę SMS: "O co chodzi". Kurier: "Kurier, mam przesyłkę, nie mam adresu". Ja: Podaję adres.... "Kiedy mogę się spodziewać?". Kurier: "Za minutę". Mija pół godziny. Ja: ?. Kurier dzwoni, jestem pod przysznicem, nie odbieram. Oddzwaniam po dwóch minutach. Kurier: "Nie mam paczki, nie wzięłam z magazynu, mogę tylko przeprosić. Przywiozę jutro." Ja: "No, trudno". Sprawdzam status online: Nie zastano odbiorcy.... Wtedy się zagotowałem. Dzwonię na infolinię, po wszystkich schodkach, dowiaduję się, że mogę złożyć skargę... (usunięte przez administratora)

rob
@JCSpy

Z tego co napisałeś to wynika że jesteś bardzo nieodpowiedzialny.Z rozmowy wynika że lada moment będzie pod drzwiami to się czeka aż przyjedzie, a nie idzie się pod natrysk.Dzięki takim nieodpowiedzialnym typom jak ty zbieramy złe opinie.Na drugi raz się zastanów nad swoim zachowaniem.

albi
@rob

Nie zauważyłeś wpisu "będę za minutę" a potem "mija pół godziny?". Bezczelność Panie Kurierze.

Zdenerwowany

Witam ta DHL to kpina jak mam zamówiona przesyłkę i ma dostarczyć ta firma to nigdy jej nie dostaje zawsze kurier pisze ze nie zastał nikogo pod wskazanym adresem jaja sobie robią dzisiaj miałem dostać przesyłkę, siedzę i czekam cały dzień w domu bo mam dziecko po operacji. Ale nie kurier nie zastał nikogo pod wskazanym adresem, nawet nie łaskaw zadzwonić bo po co. Klient pojedzie po paczkę do Solca kujawskiego z Bydgoszczy. Bo nie można było gdzieś w punkcję bydgoskim zostawić.

Kamila
@Zdenerwowany

Respektuję Twoje zdanie. Jednak w pewnym sytuacjach trzeba wykazać się nieco większym zrozumieniem. No ale powiedz jeszcze - taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy, czy też to był pierwszy raz, jeśli chodzi o takie niedopatrzenia ze strony DHL?

Niezadowolona!

Nie polecam!!! Cały dzień ktoś jest w domu, bo kurier ma przyjechać, a na e-maila dostaje wiadomość, że niby kurier był, a nikogo nie zastał, a oczywiście wcale go nie było, nigdy nie zamówię już niczego za pośrednictwem tej firmy!

As

Nie doręczają przesyłek, kłamiąc że nie zastali adresata pod wskazanym adresem. Adresatem był ich punkt odbioru Servicepoint DHL Żabka Czarne ul. Szkolna 1/1 i 6. Czyżby wskoczyła na czas upału do stawu? Nie otrzymałam w ogóle kodu PIN do odbioru przesyłki. Żałosne (usunięte przez administratora)

Post
@As

Na interwencję odpowiadają jednak szybko!

Siwy

Brak słów firma i kurierzy robią sobie kpinę z ludzi nie dostarczają przesyłek na czas nie przyjeżdżają a wysyłają smsy ze byli a to nie prawda (usunięte przez administratora) i kpina powinni zwolnić tych nierobów za kółkiem i zmienić dyrekcje bo nie potrafią nic zrobić nawet jak dzwonisz na infolinię

PREDOM

Proszę o wyjaśnienie dlaczego kurier nie dostarczył przesyłki z LG 9.04.02020r do serwisu Jest informacja z LG że nikogo nie zastał .Serwis pracuje od godz. 8 - 16 paczki są odbierane na bieżąco .Proszę o przesłanie przesyłki w trybie pilnym - są tam materiały ochronne dla techników .

DHL
@PREDOM

Czy opinia dotyczy przesyłki krajowej czy międzynarodowej?

Blondynka

Paczka na ktora czekalam, nie wychodzac z domu oraz majac na skrzynce do listow wywieszony numer komorkowy dla kuriera, nie zostala doreczona i zostala zwrucona zpowrotem do nadawcy przez dhl parcel!

Klient

Co za tandetna firma z tego DHL. Przy doręczaniu przesyłek za pobraniem robią problemy, że nie mają wydać reszty i nawet nie mają terminala do płatności kartą. Wydaje mi się, że kurierowi nie chciało brać się terminala z samochodu. Twierdził, że nie ma wydać - ciekawe... skoro dostarczał przesyłkę około godz. 11 a wcześniejsze od 7 rano. ponadto kurier był bezczelny i arogancki. Na dodatek wymachiwał przesyłką bezmyślnie, nie myśląc, że może uszkodzić zawartość tej przesyłki. (usunięte przez administratora)

Wkurzony

Moim zdaniem oddział DHL Parcel w Solcu kujawskim powinien być zlikwidowany, a kurierzy zwolnieni dyscyplinarnie za to, co odwalają z przesyłkami !!! Nie dość, że nie potrafią dostarczyć paczki i poszukać dodatkowych informacji na innych etykietach zamieszczonych na paczkach to jeszcze nie potrafią wpisać prawidłowo nazwiska osoby odbierającej. W ogóle to odbiorca powinien kwitować odbiór swoim podpisem tak, jak robią to inne firmy. W takim wypadku jak robi to DHL to kurier może paczki nie dostarczyć i jeszcze sobie wpisać, że przekazał komuś innemu. DHL BYDGOSZCZ W SOLCU KUJAWSKIM POWINIEN BYĆ ZLIKWIDOWANY NA BRAK WŁAŚCIWEJ ORGANIZACJI !!!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

DHL