Małgorzata

Od prawie miesiąca nie dostarczono mi przesyłki, która została przekazana do DHL. Kurier wystawiał fałszywe awiza, że nie ma nikogo w domu, co oczywiście było nieprawdą. Po moich interwencjach i licznych telefonach, przesyłano tylko @ z przeprosinami i informacją,że przesyłka będzie dostarczona kolejnego dnia, po czym ten sam kurier wystawiał kolejne nie zgodne z prawdą awizo i przesyłki nie dostarczał, na koniec wpisał informację,że odmówiłam odebrania przesyłki i została odesłana do nadawcy. Na podstawie tych informacji otrzymałam @ z dziełu obsługi klienta,gdzie składałam reklamacje, że wobec powyższego sprawa została zakończona. To są KPINY!!! KOMPLETNY BRAK KOMPETENCJI !!! NIE POLECAM TEJ FIRMY

RR

Widać, że większość piszących nie umie czytać ze zrozumieniem. Ta strona dotyczy opini o zatrudnieniu, a nie o jakości usług kurierskich. Gorzkie żale na infolinii lub w reklamacji.

Mateusz Nowy wpis

Tragedia.

Kurier Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Tę opinię za prawdziwe i wręcz(usunięte przez administratora) Kurier mając 120 paczek ma przyjechać jak wam się chce? Ma jeździć do 24 bo szanowne państwo jest gdzie indziej? Zamiecie do pracy do żabki bla bla. Nie ma przekierowan bo jestem tu pan tu podjedzie. Pan poczeka 5 minut 5 minut razy 100 paczek. Plis dojazd itd myślcie barany

Anka Nowy wpis
Klient

Fatalnie, ponieważ pracuję w godzinach wyznaczonych na doręczenie przesyłki (11,00 - 13,00) kurier umówił się ze mną na dostarczenie przesyłki kolejnego dnia. Zmieniłam adres doręczenia, wysłałam wszystkie informacje o które prosił kurier. Niestety to tylko była forma uspokojenia mnie. Pan zostawił przesyłkę u sąsiadów, czego sobie ABSOLUTNIE nie życzyłam tego samego dnia. Sąsiedzi byli niezadowoleni, ja przepraszałam. Z DHL - to nie pierwszy raz. Nie polecam usług DHL.

SZ Nowy wpis

Kurierzy DHL to (usunięte przez administratora) Po raz kolejny nie otrzymałam paczki, bo podobno odmówiono odebrania jej. Dodam, że pracuję w domu i nie mam możliwości, abym nie odebrała przesyłki. Dodzwonić się do infolinii w Przecławiu to także cud. Nie polecam nikomu korzystania z usług tej firmy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.
Klient

Nie rozumiem po co dajecie w wiadomości zakres godzin doręczenia paczki skoro kurierzy się tego nie trzymają? Miała być w godzinach 11-13 paczka i po zadzwonieniu do kuriera po 18 krzyczy, że się nie wyrobi. Po co te daty i godziny skoro się tego nie trzymacie?

RR

Izabela
@RR

Ogółem to klienci też mają prawo się tu wypowiadać. Choć nie ukrywam, że fajnie byłoby poczytać coś więcej o pracy w DHL. Można tam liczyć na jakieś benefity?

Vvvv
@RR

Widzisz opcje dodania komentarza jako klient? Okulary kupić?

Małgorzata

Beata
@Małgorzata

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Firma powinna przestać istnieć lub wreszcie wziąć się za to, za co im płacimy, czyli za pracę. Kurier nie przyjeżdża, nie zostawia awizo, a potem dowiaduję się, że paczka jest w drodze do nadawcy, ponieważ nie zgłosiłam się do DHL w odpowiednim czasie. Oczywiście nadawca ponosi koszty i nikt mu ich nie zwróci. ŻENADA, (usunięte przez administratora) BRAK KOMPETENCJI. Wszystko, co napisałam, nie oddaje w rzeczywistości tego, co myślę o tej firmie, ale słowa, które tak naprawdę powinny pojawić się tutaj, należą do grona niecenzuralnych. Mam jednak nadzieję, że ta opinia będzie jedną z tych, które uchronią potencjalnych klientów DHL przed podjęciem wątpliwej współpracy z tą firmą.

Marian
@Małgorzata

Jak żyję 63lata to nie spotkałem się z takim kurestwem jak dół,nie pokazał się kurier mam nagrania z kamer A oni swoje że był dwa razy II mam sam odebrac w magazynie,zapłaciłem za dostawę usługa nie została wykonana,złodzieje,bydło bez honoru

Marek
@Marian

Marianie, rozumiem Twoje rozżalenie ale na przyszłość staraj się dodawać mniej wybuchowe komentarze. Czy udało Ci się wyjaśnić całe zajście bezpośrednio z przedstawicielami firmy DHL? Możesz coś w tym zakresie napisać? Będzie mi miło móc przeczytać coś merytorycznego.

Anna Kaczanowska

Od ponad tygodnia jestem czekam na odbiór mojej przesyłki od dhl mam maile tylko z przeprosinami i zapewnieniami ze jutro kurier będzie. Nie polecam tej firmy

Karolina

To jakiś żart? Byłam w domu nie dzwonił domofon na tel również cisza i nagle mail że przesyłka została awizowana....!!!! Dziwne bo w skrzynce nie ma nawet awizo... Czekam na paczkę która została opłacona i skoro w wiadomości piszecie bezczelnie że kurier będzie od godz 17 do 22 to powinien być do cholery. Żadnego nr żeby się skontaktować kpina nic więcej kiedyś paczka została wysłana znowu na Niemcy że względu że kurier nie stawił się w wyznaczonym czasie a dzisiaj podobna sytuacja... Najgorsza firma która istnieje pośród kurierów a najgorsze że sama tego nie wybieram tylko tak zostaje przekazane z za granicy. Żeby było zabawniej to z przeclawia ma mega blisko wiec to czysta podłość ze str kierowcy

Anna

Sms: przesyłka o numerze...... została przekazana do punktu DHL po nieskutecznej próbie doręczenia pod wskazany adres. ( siedzę od rana, waruję przy drzwiach i czekam na przesyłkę. Nikt nie dzwonił ani w pobliżu sie nie pojawił). Po dłuzszej chwili kolejny sms że przesylka oczekuje na odbiór w DHL Servicepoint Zabka pod adresem.... A opłaciłam dostawę do domu. zadnej informacji ani sms od kuriera nie było.

Tomazz

Dwa dni pod rząd nie odbierają paczki.

Czarek

@dobrzewiesz czyli nie mają dużych wymogów? Prawo jazdy i czas wolny wystarczą?

Tomek

Szkoda że nie ma oceny zero , bo taką bym dał. Firma dramat aż dziwne że w naszych czasach takie coś egzystuje i jeszcze zarabia. Fenomen...

Ryszard

Jak z wynagrodzeniem w DHL? Widziałem na ich stronie dużo ofert pracy https://www.dhlparcel.pl/pl/praca.html Ktoś napisze jak wygląda rekrutacja i rozmowa z pracodawcą?

dobrzewiesz
@Ryszard

Przychodzisz i mówisz, że masz ręce oraz nogi. Przyjmą Cię z otwartymi ramionami.

Mateusz

Totalny brak profesjonalizmu firmy. Z klienta robia frajera i tyle. Na stronie napisane, że w dniu dzisiejszym paczka zostanie doreczona i tak juz 2 dni bo przesyłka z magazynu wyjść nie może! okazuje sie chyba zbyt trudnym zadaniem dla takich partaczy. Po interwencji otrzymałem informacje, ze paczke dostarcza ale 9.09 ewentualnie mam sobie sam odebrac dziś lub jutro z magazynu na co zapytalem czy sugeruja mi abym wziął taksowke i fakture za dojazd tam im zostawil. NIE POLECAM NIGDY WIECEJ KONTAKTU Z TYMI LUDZMI.

Angel

(usunięte przez administratora) i upośledzeni pracownicy tak oceniam tą firmę jak można te (usunięte przez administratora) firmą nazwać chyba jaki szef tacy pracownicy!!! Umawiają się i nikt nie przyjeżdża i żadnej informacji żadnego tel do kuriera to chyba jakieś jaja.

Marta

Siedzę na własnej kanapie, piję kawę i dostaję *KOLEJNY RAZ* SMS, że nikogo nie było przy próbie doręczenia... Żałosne, słabe, absolutnie nie profesjonalne i powtarzalne. W S T Y D

Roksana

(usunięte przez administratora)- te trzy słowa definiują tę firmę. Nie polecam nawet wrogowi

jan

"nieudana próba doręczenia"- to jest wierutne kłamstwo - mam monitoring bramy! Nigdy więcej DHL Jan

Mietek

Masakra czeka ie w domu i nagle sms kurier nie zastał nikogo w domu zróbcie coś z tym

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.