DHL

Szczecin

Opinie o DHL

nieważne

DHL przecław NIE POLECAM. Dostaje SMSa, że kurier będzie około godziny 12. Jest już godzina 15.20 a kuriera jak nie było tak nie ma, jak i nie ma z kurierem żadnego kontaktu.

klient- odbiorca

DHL Szczecin -Przecław - nie polecam, nie dostarczają przesyłek w godzinach pracy, kurier z rejonu śródmieście zarozumiały, na złożoną reklamację nie odpowiadają

tomek

odradzam prace w dl szczecin przeclaw najgorsza praca

JULIAN50

uwaga klienci na placówkę DHL szczecinie to oszuści i nie dostarczają przesłek na czas ni polecam nikomu tej firmy nikomu tylko odradzam odrazu.

Ktoś
@JULIAN50 24.03.2016, 23:04

Również nie polecam. Trzy razy zamawiałem przez nich przesyłkę. Ani razu nie była na czas, a kurier nie kontaktuje się wcześniej z informacją o której(chociaż mniej więcej) będzie. Dzwoni, np. o 12 i mówi, że za pięć minut się pojawi. Dodatkowo mylą przesyłki i jak już łaskawie odbierze telefon po dwóch godzinach czekania na przesyłkę okazuje się, że nie zapisał sobie numeru klienta i nie miał jak go poinformować, a inny wziął przesyłkę, który zaś jest na innym rejonie i nie przyjedzie danego dnia... Po prostu cyrk na kółkach ;)

Ktoś
@JULIAN50 24.03.2016, 23:04

XEDOS

Tak się zastanawiam DLACZEGO DHL oddział Przecław ( obrzeża Szczecina ) zatrudnia ludzi do pracy fizycznej przy przesyłkach-segregacja/pakowanie na busy po stawkach rzędu 10-12 zł brutto za 1 godzinę pracy to wychodzi jakieś 7-9 zł netto za godzinę pracy fizycznej !. Dla mnie to jest robienie z ludzi niewolników/białych murzynów !!! na umowę śmieciową !!!

Zostaw opinię o DHL - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL