DHL

Racibórz

Opinie o DHL

abw

ludzie jest ogłoszenie w sprawie pracy do tej pseudo firmy.''OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM' akord akord i jeszcze raz normy trzymajcie się z daleka naprawdę tam nie zarobicie pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

@anonim - Twoja wypowiedź jest obraźliwa w stosunku do osób zatrudnionych w firmie, co nie jest zgodne z regulaminem korzystania z forum. Warto podzielić się opinią o pracodawcy czy sytuacji w firmie, w której pracowałeś, ale w sposób kulturalny, który nie dotknie innych użytkowników.

Przenieśli go do Mysłowic tam ma bliżej i lepiej

E.T.
@anonim 28.07.2017 18:45
Przenieśli go do Mysłowic tam ma bliżej i lepiej

To już nic nie będzie robił Pan Kierownik. Taki to ma dobrze.

Darka nie zwolnili tylko przenieśli bliżej i ma dużo lepsze warunki pracy niż w Raciborzu

ET
@anonim 25.07.2017 19:22

Do Sosnowca?

Empty
@anonim 23.07.2017 11:02
Naprawdę szkoda że już Darka nie ma on na prawdę był spoko.Dużo lepszy niż A [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]...

A gdzie Darek. Czyżby go zwolnili?

Skiba robi co mu się podoba, mamusia nauczycielką była. Ona jest twórcą tego "sukcesu".

sejf

Do Marek!Gdzie lepiej płacą to tam gdzie ja poszedłem 1 zmiana i kasa lepsza bez tego smrodu i pracy dl szfabów!Pracuje w polskiej firmie i jest fajnie atmosfera dużo lepsza a nie tylko narzekanie i siedzenie bez perspektyw na dalszy rozwój.Pozs

takion
@sejf 04.07.2017 18:46

Tomek ty sie lepiej pochwal za co z DHL wyleciales.

@sejf 04.07.2017 18:46

Przyjedź do Bytomia - fabryka patologii! i nepotyzm.

sejf

Do rex!spoko jeśli uważasz że DHL jest spoko firmą to podejrzewam że to jest twoja pierwsza praca,a poza tym pamiętaj że nie tylko eko-okna są w raciborzu więc spokojnie pracy jest w brut tylko trzeba chcieć poszukać czegoś lepszego.A co do Agaty sam się przekonasz wszystko w swoim czasie pzd

marek
@sejf 02.07.2017 09:23

To gdzie jest ta lepsza praca?Gdzie lepiej placa i do pracy nie gonia?

agata

Na wstępie to ta firma nie zasługuje na żadnego dobrego pracownika!Bo tylko idioci się cieszą że mogą za trzy zmiany zarobić 2000tyś to jest śmiech na sali,a co niektórzy się cieszą jak dzieci!A te narzekanie pracowników jak by to była jedyna firma na świecie dajcie sobie siana.Agatka wam pokarze na com ja stać

@agata 20.06.2017 13:14

Kiedy pokarze?

użytkownik zarejestrowany

@nowa18byłaś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o jej przebiegu? Jak oceniasz jej poziom?

nowa18

Witam, właśnie dostałam propozycję pracy w DHL na stanowisko administrator magazynowy i za tydzień mam rozmowę kwalifikującą. Czy ktoś mi doradzi czy warto tam iść ? Czy warto zaczynać tą pracę ? jakie są mniej więcej zarobki ?

nini2342
@nowa18 24.05.2017 20:35

Witam, składałam CV i też dostałam propozycję pracy na olx pisze 2400-2600 brutto zapewne.

Łukasz

Co tam w DHL'u ? ktoś się dorobił już ?

użytkownik zarejestrowany

Często internauci pytają o proces rekrutacji. Jak wygląda on w Państwa firmie? Czy firma zatrudnia studentów ułatwiając im start w karierze? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie w wywiadzie, którego dla naszego portalu udzieliła Dyrektor ds. Personalnych - członek zarządu DHL Express. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,26158,wywiad-maja-chabinskarossakowska Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

ds

I co mozna dac normalne podwyzki? Wystarczy ze sie paru ludzi zwolnilo.

Łukasz

Dno i wodorosty.

ETX
@E 01.11.2016 11:43
czegos sie czepil Janusza?Jak tak dalej pojdzie to on sam tam zostanie ze swoim kierownikiem

To jeszcze( usunięte przez administratora ) tam trzymają? Niech już wraca do Gruzji. Ten balon też trzyma tych swoich lebrow. Z resztą że on sam się tam jeszcze trzyma. Ino kal pójdzie taki ( usunięte przez administratora )

ona
@ETX 29.11.2016 20:02

Dość penetracji

eks

Czy ktoś może mi określić czym zajmuje się pracownik administracyjno-magazynowy? Bo teraz widzę że jest kolejna oferta pracy. Dzięki:)

m

A powiedz mi czy ta praca w biurze jest tak bardzo skomplikowana że jest takie sito? Na czym w DHL-u ta praca polega?

m

Dzięki za odpowiedź...ale jakieś dziwne to wszystko. Jakie znaczenie ma zdanie kolegów z biura skoro dobrze pracujesz no i po co przyjmują skoro za jakiś czas jak nie będzie pracy to będą zwalniać, zupełnie bezsensu...

@m 07.06.2016 14:09

Masz racje ale tego bezsensu to Ci nikt racjonalnie nie wytlumaczy

m

No dobrze to dlaczego w tamtym roku było tak że ogłoszenie na pracownika administracyjno-biurowego nie wiem cz przez Eurokadrę było w Urzędzie Pracy i odbywały się rozmowy kwalifikacyjne na terenie DHLu a teraz nie ma żadnych rozmów tylko pracownicy Eurokadry oprowadzają. Czyli osoba która zostaje zatrudniona przez Eurokadrę trafia do tego biura i pracuje z sytemem czy jest na magazynie czy jak to jest? No i dlaczego tyle ogłoszeń na tego pracownika administracyjno-magazynowego? Czyżby taka rotacja w biurze?

@m 05.06.2016 11:44

Sprawa wyglada tak ze w tej chwili jest jedno miejsce w biurze ogloszen jest duzo bo wymagania sa duze i po prostu jest sito ,a sama praca wyglada tak ze jak nie dajesz rady to po miesiacu wylatujesz jak nie ma roboty to wylatujesz jak koledzy i kolezanki z biura cie nie polubia to wylatujesz.A na przyjecie do DHL w najblizszym czasie nie masz szans.I to tyle.

a

Jeśli zgłosi się kobieta, to tylko administracja, jeśli mężczyzna, to w zależności od zdolnośći. Jak będzie umiał się odnaleźć, to pójdzie do biura. Jak nie, to na wózek.

iii

Czyli ogłoszenia euro kardy typu poszukujemy pracownika administracyjno - magazynowego to poźniej po sprawdzeniu przechodzi sie na do biura?

a

Przez Eurokadrę około roku, do półtora. Aktualnie są dwie osoby na próbę, można próbować się dostać.

iii

Jeśli euro kadra zatrudni to później ile trzeba czekać na zatrudnie w dhlu? Nie wiecie czy szykują się jakieś wolne miejsce na pracownika administracyjno-biurowego?

iii

A jak zarobki pracownika administracyjno-biurowego w Raciborzu? Opłaca się ubiegać o to stanowisko?

sss
@iii 25.05.2016 14:32

Jesli juz cie przyjma to 2100 brutto maksymalnie.

mm

Można przynieść swoje CV bezpośrednio do firmy w Raciborzu?

@mm 19.05.2016 12:21
Można przynieść swoje CV bezpośrednio do firmy w Raciborzu?

Przyniedc mozesz ale na prace nie licz co najwyzej przez Eurokadre ale i to w tej chwili raczej nie

iii

Czy to prawda że w DHL Racibórz szukają brygadzisty magazynu?

@iii 19.05.2016 12:11
Czy to prawda że w DHL Racibórz szukają brygadzisty magazynu?

Nie szukaja a jesliby szukali to biora swoich na przyklad z administracji lub kontroli jaksci

persil

Zadnych bo od roku nie ma przyjec,nawet przez podfirme

persil

A jak podwyzki? Wszyscy zadowoleni?

persil

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to jest forum DHL SUPPLY CHAIN Raciborz firma obsluguje wylacznie HENKLA i nic poza tym . W Raciborzu nie ma i nigdy nie bylo zadnych kurierow,kurierzy to zupelnie inna dywizja z ktora Raciborz praktycznie nie ma nic wspolnego.

olo

ds gdzie moja kasa?

ds

Ty naprawde jestes los gdzie w Raciborzu masz kurierow?

D.S.

Zobaczycie podwyzki jak swinia niebo,ja wam to obiecuje

prawiedyrektor

Co sie martwicie? Od kwietnia powyzki podobno 250 zl na leb

rex

I co myslicie o nowych normach?I o sytuacji ogolnie w DHL Raciborz

rex

W Raciborzu nie ma spedycji a administracja zarabia tyle samo a czasami nawet mniej niz wozkowi.Wiec sie nie napinaj

bywalec

Nie ma się co kłócić. W DHL Racibórz każdy nowy pracownik jest traktowany tak samo. Czy wózkowy, czy administrator, pracuje przez Eurokadrę i zarabia grosze, a jak się sprawdzi i będzie walczył, to ma szanse na zatrudnienie w DHL. Nie szybciej jednak niż po 3-6 miesiącach. Jak komuś się podoba ta praca, to przecierpi te parę mięsięcy, potem jest już o wiele lepiej. A "borsuk" i "kino", którzy piszą powyżej wzniosłe słowa, to prawdopodobnie korporacyjni agotatorzy.

rex

W Raciborzu zatrudniaja tylko przez eurokadre za najnizsza krajowa

ninio

A sam byłeś ? możesz coś powiedzieć?

mila

Czy ktoś wie jakie zarobki obejmuje w DHL kategoria zaszeregowania "L". Będę wdzięczna za pilną odpowiedź.

Pozdrawiam

Witam ludziska widzę że nic się nie zmieniło w DHL ja żałuje że tyle lat tam pracowałem i nie chciałem zmieniać pracy teraz chodzę do pracy z przyjemnością jak zawsze brakowało mi urlopu w DHL tak teraz zastaje mi stary niewykorzystany urlop , ale do rzeczy tam się nic nie zmieni, S dobrze wie jaki jest rynek pracy w Raciborzu a on rozdaje karty niestety , pozdrowienia dla starej ekipy Artura Tomka i reszty ekipa była super, Jorg Artur itd. Pozdrowienia Marek

miejscowy

W Raciborzu nie ma takiego stanowiska.

kandydat

jak wygląda sytuacja na stanowisku specjalista ds. handlowych? jaka podstawa? Jakie premie? plany realne? z góry dzięki za info. pozdr.

luz

Witam, Idę na rozmowę do Staniątek -Niepołomice koło Krakowa na koordynator terminala. proszę o informację czy praca na zmiany? jezeli tak to jakie godziny. 2 czy 3 zmiany? jakich zarobków tam sie można spodziewać? pracując po 8 h dziennie, to w przedziale 2,5- 3 tys na ręke do wyciągnięcia ? proszę o info

ela

Czy pracują kobiety na magazynie i jaką pracę wykonują

on-pracujacy

Ile zarabia kierownik zmiany w dhl we wroclawiu czy innym miescie w PL

praownik

pewnie uciekaj do EKO OKIEN bo DHL to zaraz najniższa krajowa dogoni...

młody

Jakie stawki są w DHL-u? Ile się dostaje na początek, kiedy pensja rośnie

res
@młody 21.11.2014 15:48
Jakie stawki są w DHL-u? Ile się dostaje na początek, kiedy pensja rośnie

DHL nie przyjmuje do pracy od roku.

smigol

Kazdy wie ze DS na magazynie jest BOGIEM i robi z ludzmi co chce wogule ludzi nie szanuje i traktoje jak smieci a Warszawa na to mu pozwala i daje premie roczna za gnojenie ludzi

tak z tym to się zgodzę nawet za szybko się uczą ( tylko nie tego co mają) bo większośc nowych to nie ma pojęcia o robocie!! Nie będzie musiał zwiększyc bo już porobili limity na każdą zmianę ;)

obserwator

Nowi szybko się uczą i też siedzą dziennie na fajce i kawie po dwie godziny. Za nic mają to, że to początek pracy i trzeba się pokazać. Aż żal patrzeć, jak co dwie godziny magazyn staje. DHL od następnego miesiąca będzie musiał zwiększyć nakłady na kawę, mleko i cukier, bo spożycie wzrasta. Że też niektórym serce nie wysiądzie od tych 5 kaw dziennie!

wiec nie macie na co narzekac bo DHL płaci Wam pa palene fajek i picie firmowej kawy i siedzenie w biurze....

Zostaw opinię o DHL - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL