Opinie o DHL w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Racibórz

Qwerty

Czy pracownicy z agencji dostają jakieś bony na święta

Tt
@Qwerty

Zapytaj się agencji, w której jesteś zatrudniony.

Qwerty
@Tt

W teamleasing

olek
@Qwerty

Z DHL nie dostaniesz nic musisz rozmawiac ze swoim pracodawca

Hmm
@olek

Coś ucichło, pewnie wszyscy zadowoli, magazyn wam rozbuduja

lol

I jak tam dhlowe ofermy?Cos nic ostatnio nie narzekacie?Czyzby nareszcie wszyscy byli zadowoleni?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

olek

Oczywiscie przeciez nikt nie moze cie zatrudnic bez umowy

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w DHL?

Wszystko na konto

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DHL odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Racibórz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
Ola

Pracownik produkcji - na ile zmian się pracuje? Czy weekendy są obowiązkowe?

@Ola

Trzy zmiany sobota raz na trzy miesiace obowiazkowa poza tym dobrowolne

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w DHL?

ktoś

Najbardziej to znajomości

Nowa

Jakie są zarobki w administracji ? Widziałam ogłoszenie i zastanawiam się czy warto po tych opiniach.

@Nowa

3000 brutto

Bożena
@olo

To nie tak źle. Zresztą - kwestia wysokości wynagrodzenia wciąż pozostaje indywidualna. Ciekawi mnie jeszcze, czy w DHL, oprócz tej podstawy, można spodziewać się jakichś dodatków do wypłaty - premii uznaniowych, dodatków stażowych, itp. Czy pracodawca oferuje coś takiego?

@Bożena

Premia wczasy pod grusza cos pod choinke i czasami paczki z chemia.zadnego stazowego ani innych dodatkow,poza tym z tego co wiem etat w administracji jest juz zajety

Co nowego w Raciborzu

Nowa

A ja mam takie pytanie, bo jestem w dhl od niedawna. Jak to jest z kierownikami zmiany? Jest ich chyba trzech. Da sie u nich załatwić wolne albo wcześniejsze wyjście czy raczej jak w niektórych firmach bez kija nie podchodź

@Nowa

Zalezy ktory kierownik i jaka jest sytuacja na magazynie.Jesli jest duza wysylka to o urlopie zapomnij.

A cos konkretnego?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie DHL? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

olo

Wigilia nie jest dniem wolnym ,jest normalnym dniem roboczym ,jak w calym kraju.

magazynier

I jak tam ile bedzie podwyzki?

stary
@magazynier

Pewnie jakieś 1% bo z 30mln muszą dać temu złamasowi lewemu i Bayernowi za reklamę, a nawa pani menager się pewnie nie bądzie za nami wstawiać bo dostała posadę za darmo..

che
@stary

Co dolewegoto swieta racja,ale naszej menadzer bys nie czepial na razie w niczym nam nie zaszkodzila i nie ma na szczescie takich ciekawych pomyslow jak poprzedniczka.

Rt
@stary

Pani menager jest nasza, wiec wie co i jak wiec bardziej sie wstawi niz ktos z zewnatrz, zobaczymy nie ma co do przodu oceniac....

Tr
@Rt

100% racji wiadomo ze nie kazdy musi sie z tym zgadzac,ale czy do tej pory zrobila cos co by nam w jakikolwiek sposob zaszkodzilo?

Zagniewany
@stary

Za darmo ????????????każdy który tam dłużej robi zna temat jak zrobiła karierę

@Zagniewany

Oswiec nas JAK???????

Beata

W jakich godzinach pracuje się w weekendy?

@Beata

Przewaznie od 6 do 14 czasami zdarzaja sie drugie zmiany

Nadgodziny są dodatkowo płacone?

@Marek

Tak po pierwszych zmianach 50 procent po druhich zmianach soboty i niedziele 100 procent plus posilek regeneracyjny

magazynier

Co nowego w Raciborzu?Widze ze zero marudzenia czyli nareszcie kaxdy robi swoje

nick

Witam, Jakie są warunki finansowe w Raciborzu? jak zarabiają magazynierzy a jak operatorzy wózka widłowego? Czy po okresie próbnym i z większym stażem pensje się zwiększają?

Pracownik2
@nick

3000 pracownik magazynowy, 3200 z uprawnienianiami na dzien dobry, plus premia po okresie probnym 15 %, dodatki za nocki, mozna dorobic w nadgodzinach platnych 50% po 1 zm i 100% po 2 zm.

@Pracownik2

To da stawki netto czy brutto?

Brutto

@rex

Czy są teraz przyjęcia na opertora? Bo nie ma żadnych ogłoszeń.

rex

Sa caly czas,biora ludziod reki

Są na olx

Nie polecam

Menago jest chyba z przypadku taki (usunięte przez administratora) jaki tam jest to ja nie wiem gdzie mozna takie coś zobaczyć.... obyśmy wszyscy pracy nie stracili jak klient to zobaczy. Spóźnienia paru godzinne też nikogo nie ruszają, źle się dzieje

@Nie polecam

To chyba nie do konca wina menago Po prostu brak ludzi i miejsca na magazynie,do tego BPO i kierownik operacyjny wtracajacy swoje trzy grosze nie tam gdzie trzeba i przepis na katastrofe gotowy

@rex

No tak, tych co znali się na robocie i trzymali ten bajzel to już ich nie ma.

Ex pracownik
@Nie polecam

Nie rozumiem postępowania władz DHL, podziękowali gościowi co wszystko trzymał w kupie, a posadzili za kierownika i szefowa ludzi raz ze z przypadku a dwa to ludzi co jeszcze berdziej szkodzili DHL, więc jako były pracownik nie rozumiem tego postępowania i jak w ogóle tak można szkodzić firmie. A teraz nie ma się co dziwić że taka sytuacja w firmie jak tacy znawcy zarządzają

Hehe

Takich wspaniałych włodarzy macie w Raciborzu! Brawo

@rex

Chlopie jak nie wina Menago jak z BPO bywa, więc ręką rękę kryje a kierownik operacyjny dostał trochę władzy i się panoszy i tyle. Więc jak ma ten oddział funkcjonować?? Magazynier ma (usunięte przez administratora) a szlachta u góry się bawi...

Pracownik 1
@Nie polecam

Okres urlopowy to ludzi brakuje...normalne, urlopy sa akceptowane to znaczy ze pracownik sie liczy, a opoznienia raz sa a raz nie ma...logistyka. Nie ma tu winy menago, nie panoszy sie, jest z operacji wiec zna sie jak mało kto!

Etx

Nie wiem czy sie bawi, jak menago robi od rana do wieczora, zeby kazdy mogl isc na planowany urlop...przesadzacie grubo.

clin

Kto z kim bywa nie twoja sprawa,chociarz przyznaje ze BPOjest potrzebny jak deszcz na magazynie .Bierze kase za robienie zametu i nic poza tym

@Etx

Cos w tym jest ale pamietaj ze ma za to dobrze placone.Noi kierownik op.jest chyba nie za bardzo dobrany

@Etx

Chłopie weź się ogarnij, Menago nie ma pojęcia o niczym, bynajmniej nie o logistyce i pracy magazynu. Sorry ale tak jest. Dużo mówić i robić dobre wrażenie to potrafi każdy robić.

kolek

A moge sie z Toba nie zgodzic?Jak dla mnie szefowa ma odpowiednie kompetencje tylko za duzo (usunięte przez administratora)sie wokol niej kreci

Pracownik 8

Jak nie ma pojęcia? Ma ogromny staż w tej firmie chyba na każdym stanowisku. WEZ NIE ROB SPAMU! Z wszystkim do Niej się lata...

Kris

Hej, zastanawiam się nad zmianą pracy, ale czy oprócz pensji są tam jakieś benefity? Może dodatki za staż?

Pracownik2
@Kris

Hej, tak jest premia stala miesieczna po okresie próbnym, podwyżki co rok, czasem mniejsze czasem wieksze, ale są.

@Kris

Sprobuj najwyzej sie zwolnisz

Awizacja zaladunku na trzynasta , o godzininie pietnastej nic nie gotowe nic niewiedza co i jak. Poniżej krytyki żenada

@1111

I co zdziwiony???Od lat takjest

PP

polecam pracę w tej firmie, ten kto chce pracować na pewno będzie zadowolony

Pracownik 1
@PP

Zgadzam sie

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Racibórz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL