Opinie o DHL w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Racibórz

magazynier

3k brutto magazynier, czyli z premią jakieś 2,5k na rękę 3,5k wózkowy, z premią nie całe 3k na rękę. Nadgodziny 100% płatne (nawet w tygodniu), nie raz dodatkowo jeszcze 100PLN dorzucą do nadgodzin jak pilnie potrzeba. Premie za frekwencje bez L4 i NN (2 dni dopuszczalne L4) 300 PLN po 3 miesiącach, 500 PLN po pół roku, 1000 PLN po roku. System poleceń 300 PLN za osobę. Wczasy pod gruszą i drobne bony na święta. Tyle.TAK TO WYGLADA W SOSNOECU

rex

I gdzie jest ten ktory wszystkich namawial na przejscie do Eko okien?Niestety jak sie okazuje to DHL wcale nie jest takim zlym pracodawca ,a w paru punktach nawet lepszym niz oslawione Eko okna.

@rex

Tak, bo w dhlu czy się stoi czy się leży 3500 brutto się należy (a paru kumatych robi za takich jak ty) proste. Niestety eko ma jeden wielki minus tam trzeba pracować, za leżenie nie płacą tak jak w dhlu. Ale kto pracuje ten spokojnie 4000 netto zarabia...

@Eko

Ty to rzeczywiscie masz pojecie o pracy w jednej i drugiej firmie.Przedstaw mi jednego ktory za lezenie w DHL dostaje 3500?

@rex

Sorry, a jakie macie stawki? Starzy wyjadą że po 3300 brutto +330 premi. Mlodzi wg stażu trochę mniej.

@Eko

Zgadza sie takie mamy stawki.Pytalem kto tyle dostaje za lezenie?

@rex

Ile dostajesz kasy za pisanie dobrze o dhl bo sam od siebie tego nie robisz

rex

A w ktorymmiejscu pisze "dobrze"? Pisze tylko jak wyglada sytuacja.

@rex

Chłopie, nie będę wymieniać nazwiskami bo jeszcze się ktoś obrazi a nie chodzi o to. Ci co jeszcze tam zostali i potrafią pracować to dokładnie wiedzą o kogo chodzi.

Zostalem,pracuje ,i nie wiem

che
@Eko

Jesli w eko tak dobrze to dlaczego juz tam nie pracujesz?

@rex

Widzisz, a ja wiem i dlatego nie zostałem.

@Eko

Nie powiedziwlem że tak dobrze tylko że ci co chcą i potrafią pracować to dobrze zarobią. Niestety muszę cię rozczarować bo pracuje w eko i narazie nigdzie się nie wybieram. Jednak muszę przyznać że każda firma ma swoje plusy i minusy (nie chodzi mi tu o kasę) bo tu DHL ewidentnie przegrywa. Ale jest wiele rzeczy które należało by jeszcze poprawić. I napewno jest w DHL rzecz która jest całkowicie nie potrzebna - mowa oczywiście o OMS

kolek
@Eko

OMS to zbawienie dla nas

@kolek

Dla pracowników magazynowych tak, bo legalnie można robić połowę co kiedyś. dla firmy nie.

@Eko

A co mnie obchodzi firma?Ja tego po...go OMS nie wymyslilem .sami sobie zrobili kolo (usunięte przez administratora)

Znawca
@rex

No firma powinna cię dużo obchodzić, bo przecież masz masz ją godnie reprezentować. Przecież każdy z was jest jej istotną częscią - bynajmniej tak wmawiają na szkoleniach. A z drugiej strony to czegoś tu nie rozumiem, z jedej strony tak zachwalasz dhl a z drugiej masz tak firmę w (usunięte przez administratora) tak nie ładnie

@Znawca

A gdzie to zachwalam firme???Mam taki szacunek do firmy jaki ona ma dla mnie.Wszyscy jestesmy tam przede wszystkim dla kasy.

Dawno temu w dhl-u

Za chwilę będę Ukraińców zatrudniać

@Dawno temu w dhl-u

Ukraińcy chcą więcej zarabiać od pracowników dhl - u więc oni za takie grosze nie będę robić

EmRe

Ludzie. Czemu nie idziecie do Eko 3500 na dzień dobry bez premii. jJakaś DK. Was nie wyzywa że jesteście Debile co nie umieją palety wsadzić do miejsca wskazany przez skaner. I nie trzeba wyrobić norm żeby nie schodzić wogole z wózka. Powaga wasz Dhl to żenada

clin

100% racji

@EmRe

Do tego dochodzi potem premia. A na dodatek na halach jest ciepło i nie trzeba marznąć tak jak na Jasnej.

jaaa
@EmRe

przecież idą chyba że chcesz żeby w jeden dzień poszli naraz i Ci to jebło

@EmRe

Oh bez przesady...watpie zeby tutaj wypowiadali sie ludzie ktorzy faktycznie tam pracuja, wypowiadaja sie Ci ktorzy zostali zwolnieni i z braku laku poszli do eko

Fachowiec

A co za różnica? W każdej firmie jest za i przeciw. Wszędzie trzeba pracować tylko pytanie za ile? W jakich warunkach? Itd... Jak dobrze myślisz to w eko tak samo jak w DHL popracujesz 5 - 6 godz tylko zarobisz dużo wiecej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DHL odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.

Jak tam Dhl? Co nowego?

Nowy dzien

PONIEDZIAŁEK

Jak teraz wygląda praca w dhl na jasnej

@PONIEDZIAŁEK

A o co ci chodzi konkretnie?

Poniedziałek
@rex

Ogólnie chce dać papiery na wózkowego

@Poniedziałek

Skladaj przyjmuja ciagle na poczatek 2800 brutto umowa na trzy miesiace potem umowa na stale i 3 000 plus premia

Poniedziałek
@rex

A jaka jest atmosfera liderzy cisną czy na spokojnie praca

@Poniedziałek

Sa normy do wyrobienia ale spokojnie da sie wyrobic chyba ze nie chce cisie pracowac

@PONIEDZIAŁEK

Pewnie nie za ciekawie skoro najlepszych ludzi nie ma..

@rex

Najlepszych ludzi ?To znaczy kogo???

@rex

Tych co już nie ma, czego nie zrozumiałeś?

@Fachowiec

Moze bys podal chociaz jakies inicjaly?

Gall anonim

Witam Czy ktos posiada wiedze na temat stanowiska wave planner ? Zarobki charakterystyka pracy etc z gory dzieki

@Gall anonim

W Raciborzu nie ma takiego stanowiska

Iwona

@rex, Twoje wpisy na forum nie wnoszą żadnych konkretnych informacji dla potencjalnych kandydatów. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jak oceniasz firmę DHL? Jak Ci się pracuje w tej firmie? Co najbardziej doceniasz w tej pracy, czy jest szansa na rozwój w strukturach wewnętrznych tej firmy?

@Iwona

DHl jak kazda firma ma swoje plusy i minusy plusem jest nie najgorsza pensja znosna atmosfera niewielka ale zawsze mozliwosc awansu ;praca w miare latwa i lekka,a minusy to ciasnota na magazynie rozne dziwne pomysly zarzadu ja OMS przestawianie towaru i ogolnie brak jakiejkolwiek konsultacji z pracownikami .

@rex

Hehe dobre z ta pensja !!!masz pojecie ilu sie teraz zarabia?chyba nie

@Hehe

Oswiec nas ile sie zarabia w Raciborzu na podobnym stanowisku???

@rex

Drogi kolego,jako pracownik magazynowy 4000,jako pracownik biurowy 5500 takie sa zarobki.Ludzie nie swiadomi pracuja tam za smieszne stawki dlatego tez odeszlam z tej firmy poniewaz tam czlowieka z wieloletnim doswiadczeniem nie potrafia docenic finansowo, a wiadomo ze chodzimy do pracy zeby zarobic

A w ktorej to firmie pracownik magazynowy ma 4000?Tylko mi nie mow o Ekooknach

kino

Gabi napij sie melisy

Elwer

Netto czy brutto

Werner

Brakuje nam Ciebie DS!

Coś dużo ofert pracy jak tam wygląda praca ?

DS

Co tam nowego w Raciborzu?

Ds wróć
@DS

Gorzej niż było ale niektórzy myślę że to sielanka ale w końcu im się oczy otworzą.

DS
@Ds wróć

A co sie stalo?

Zagniewany

Przepracowalem w dhl 15 lat i dopiero jak się zwolnilem i zacząłem prace w innej firmie to zrozumiałem że straciłem tam 15 lat.Żadnego szacunku dla pracownika a zarobki szkoda gadać to jest korporacja oni tylko mają za zadanie wycisnąć z ludzi ile się da i obiecywać mógłbym pisać tu godzinami ale nie o to mi chodzi.Chciałem tylko napisać ludziom z którymi pracowałem tyle lat a wiem że też mają już tego dosyć żeby się nie bali zmienić pracy ja znalazłem super pracę i choćby mi teraz dali w dhlu 4 tyś do ręki (śmiech na sali) to bym tam nie wrócił.

zadowolony
@Zagniewany

he he he.. lepiej powiedz czemu się zwolniłeś? miałeś największą stawkę z wszystkich i nigdy się nie przepracowałeś. Przyszedł nowy majster który zaczął wymagać od ludzi to uciekłeś i teraz jedziesz na DHL. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

magazynier

widze ze ostatnio duzo ofert na magazyn do pracy, warto sie fatygowac z cv i jaka stawka ? pracowalem 4 lata na wozku widlowym

@magazynier

Warto

mat
@olo

za 3000 to robota dobra tylko dla osob z raciborza

nick
@mat

A gdzie w okolicy wiecej placa bo chetnie zmienie prace?

jp
@nick

moze eko okna ?hmm

nick
@jp

A poza ekooknami?

alii

Jakie wrazenia po nowych podwyzkach?

Hehehe
@alii

Jest to pensja dla składacza a nie dla pracownika z uprawnieniami

@Hehehe

A jaka roznica

Monia

Witam, Widzialam ostatno oferte do biura jako administrator jak to wyglada ?jakie zarobki ? mam wyksztalcenie wyższe ,posiadam rowniez doswiadczenie ale w mag. Niemcy Holandia

kilo
@Monia

z tego co wiem to nie ma zadnych przyjec do administracji,ale mozesz zadzwonic i zapytac.

@Monia

Przyjdz, pogadasz z kadrowa albo z ktoryms z kierownikow to Ci przekaza jak to wyglada. Praca jest ok, jeden dzien w biurze drugi na magazynie przyjmujac towar. Przyjdz zapytaj

Zadowolony

Widze, ze tu same negatywne opinie na temat dhla. Coz każdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, i kazdy ma prawo sie z nim nie zgodzić. Każdy z nas pracowników chcialby przecież zarabiac jak najwiecej, to oczywiste. Ale jakim kosztem? Czy tak nam w Dhlu zle? Fakt zarobki nie sa najlepsze jak na Racibórz ale to zawsze mozna zmienić. Ale zarobki to nie wszystko, nie ma nas duzo, wszyscy sie znamy, atmosfera jest dobra, zawsze mozna sie dogadac z kierownikiem ws urlopu, mozna sobie dorobic w nadgodzinach. Mimo OMS nie trzeba pracowac odgwizdka do gwizdka tzn 8h, na wszystko jest sposób, dalej jest kawa 3 razy w ciagu dniowki, i nic sie praktycznie nie zmienilo. Nazekac zawsze ktos będzie. Jak to mówią: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

oko
@Zadowolony

Zgadzam sie sie z toba chociaz z ta kawa to pojechales

@Zadowolony

Chodzisz do pracy dla "pasji" czy zeby zarobic ? Ja moge nie pic w ogole kawy tylko przerwa ale chce zarobic chyba o to chodzi-widocznie nie masz rodziny ...

kilo

Znowu sie uruchomilas?

zadowolony
@Hehe

Wiesz odp jest prosta, jak nie lubisz danej pracy to nie będziesz też tam pracował. Nie chodzę dla pasji, tylko dla pieniędzy ale cała reszta też jest ważna. Atmosfera na zmianie, dogadanie ws urlopu czy wolnego z kierownikiem też ma wielkie znaczenie. Dla 100 czy 200zł nie zamieniłbym tej pracy na jakiś (usunięte przez administratora) co się nazywa eko...

@zadowolony

A jakby chodzilo o 500-700 zl to co bys zrobil ?

Dalej nie odpowiedzialas gdzie wozkowy zarabia 4000

@Hehe

To bym sie juz zaczął zastanawiac. Ale place dla wozkowych mniej wiecej kształtuja sie na tym samym poziomie. A 4000 to nawet w Czechach nie zarabiaja. Chyba ze w eko z 3-4 sobotami to tak.

Iwona

@Nick, gdzie można znaleźć dokładne informacje odnośnie oferty pracy na wspomniane przez Ciebie stanowisko? Czy orientujesz się, jakie są wymagania od kandydata i w jaki sposób można zgłosić swoją kandydaturę? Odpowiedzi na te pytania, mogą okazać się pomocne dla osób poszukujących pracy w Raciborzu.

Ostatnio znów z DHL odeszła doświadczona administratorka, więc z pewnością jest wakat. Nie przypominam sobie, żeby były jakieś szczególne dni próbne. Przychodzisz, uczysz się i usamodzielniasz. Stawka od początku normalna, jak dla standardowego pracownika.

Iwona

Czy DHL w Raciborzu zapewnia swoim pracownikom dodatkowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania na dojazdy do pracy lub do karty sportowej. A może firma zapewnia swoim pracownikom pakiet socjalny i spotkania integracyjne?

Iwona

@Eko, rozumiem, że uczestniczyłeś w rozmowie kwalifikacyjnej do firmy DHL? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej. Jakie odniosłeś wrażenia? Z ilu etapów składała się Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Czy próbowałeś negocjować warunki umowy i wynagrodzenie? Jeżeli posiadałeś już doświadczenie na tym stanowisku, może warto było je wykorzystać jako argument!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Racibórz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL