DHL EXSPRESS

Głuchowo-komorniki

Opinie o DHL EXSPRESS

xxxxxxxxxx

Nie polecam tej firmy syf wyzysk i złodziejstwo !!!!Uwaga na oddział dhl Koninko

xxxxxxxxxx

sortownia dhl Koninko ,nie polecam tej firmy .Kirownik Piotr .R To kłamca ,kłamie i oszukuje na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko jest wspaniale i piękne .Cała eikipa jest z głuchowa, i to ona rządzi o urlopie zapomnij jak juz to dostaniesz go z łaski ,drugą osobą nie godną zaufania jest pani Marta B czyli spec ds Administracji tak samo kłamie i oszukuje jak jej szef .Nie polecam tej firmy wyzysk praca za śmieszne pieniądze !!!!!!

jarzmo

Ciezka harówka, ale przynajmniej pewne zarobki na sortownika ok 1850 na reke (praca tylko na popołudniowki i nocki) operator wózka 2200 zł (popołudniowki i nocki). Jak ktos mam mocne zdrowie to niech pracuje, ale w innym przypadku nie polecam

Zostaw opinię o DHL EXSPRESS - Głuchowo-komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL EXSPRESS