DHL

Olsztyn

Opinie o DHL

herkure

dhl to porażka, muszę jechać na koniec Olsztyna by odebrać paczkę, bo komuś tam nie chciało się przyjechać pod wskazany adres, kłamią jak to w takiej korporacji, tragedia!!!

Edyta

Tak nieuczciwych,chamskich,aroganckich tupeciarzy-naciągaczy należy omijać szerokim łukiem. Wielokrotnie musiałam korzystać z usług tego pseudo przewoźnika i za każdym razem było coś nie tak łącznie z zaginieciem przesyłki. Nie ma osób odpowiedzialnych za przesyłki,nikt pracowników nie kontroluje. Jednym słowem petent zostaje sam z problemem. Paczki za kazdym razem musiałam sama odbierać z różnych miejsc Olsztyna gdyż kurier nie raczył paczki dostarczyć na wskazany adres. Jednym słowem PRYMITYW !!!

anonymous

Napisali że kurier nie zastał nikogo w domu ! Kłamstwo ! ! Rozmawiałem z kurierem przez domofon i zanim doszedłem do bramy on stał dwa domy dalej i usłyszałem coś w tym sensie że on ma więcej roboty i odjechał . D H L to nie jest rzetelna firma !

bardzo nie zadowolony .

Dziady lamusy tupeciarze i ludzie o ile tacy tam pracują bez honoru, podkreślam bez HONORU.

były klient .........

Ludzie jak tylko możecie omijajcie tę pseudo firmę kurierską szerokim łukiem , to jakaś masakra totalna porażka, tam nie rządzi BOS firmy tylko kurier, i to taki bez jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego jako kierowca,najlepiej jak by klient odebrał przesyłkę własnym transportem z siedziby firmy( DHL-OLSZTYN) Warmińsko-Mazurskie, jak tak dalej bedzie to nic innego jak nastąpi zmiana nazwy firmy aby wprowadzić w błąd rzesze nowych naiwnych klientów, powodzenia partacze.

G.G. OLSZTYN

DZISIAJTJ29.11.2017 MIALA BYC DOSTARCZONA PRZESYLKA(OLSZTYN). ZOSTALAM POWIADOMIONA SMS O GODZ 11.50 ZE OTRZYMAM JA W GODZ 16.30 - 20.30...O GODZ 14.59 OTRZYMALAM KOLEJNEGO SMS O NIEUDANYM DORECZENIU...???? JESTEM MOCNO ZAWIEDZIONA, NIE MOGE CALY DZIEN PILNOWAC KURJERA (PRACUJE). UMOWA TO UMOWA

Marcin

29.11.2017 w godzinach 10.30 - 14.30 miała być dostarczona paczka, podkreślam "miała" po co wysyłać sms i nie wywiązać się z tego. Kpina.

Ireneusz Czajkowski

Dzisiaj miała być przesyłka. Imeil z DHLu informuje że między 11.30 a 13.30 Jest 18.30 ani przesyłki ani telefonu od kuriera. Na infolini automat pieprzy cztery te same zdania. Żenada i kpina z ludzi. Nie polecam kategoryczne NIE

gabi

witam miala byc dzisiaj dostarczona przesyłka o nr 15478774687 tj dnia 12.05.2017 jak do tej pory przesyłka nie dotarła nawet wasz kurier nie zadzwonił i nie raczył powiadomic oceniam dhl olsztyn za negatywna firme nie spełniajaca warunki dostawy poprostu olewaja klienta

cccc
@gabi 12.05.2017 21:45

12-05-2017 00:00 piątek Olsztyn Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia. Ponowna próba doręczenia nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych 15-05-2017 12:24 poniedziałek Olsztyn Przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez GNATOWSKA

Żaba

Czekam na przesyłkę dwa dni pani na info lini stwierdziła że kurierowi nie starczyło czasu żeby doręczyć.

Thomas
@Żaba 21.02.2017 17:05

Weź wolne w pracy i popracuj jeden dzień z kurierem obok dla własnej wiedzy szybko zmienisz zdanie. A kuriera będziesz znajdywał sam w mieście ja tak robię jak mnie nie ma pytam jaka firma numery busa i sam go po mieście szukam albo znajduje inne rozwiązanie podpisz za mnie i rzuć za płot daj dla sąsiada szkoda twojego czasu i po temacie. Bierzesz za pobraniem ogarnij żeby kasa była równa i czekała z osobą na niego a nie że to i tamto zrozum pracę kuriera to tak się wydaję że lajt!

Gladiator

Praca jako kurier Kategoria (B) Praca zaczyna się od godz.7 gdzie wyjazdy są praktycznie o 11.00 bo spoznieni przewoznicy tira z paczkami z WWA np . i praca do 18-20 więc nie polecam ,jeżli ktoś nie ma zajęc w życiu jest samotny i lubi robić jak łoś to w sam raz dla niego , a tak odradzam , pozdrawiam .

Dorota

Jestem bardzo zadowolona z kuriera o nr 519

Paweł

Praca jako Kurier na kat.C Samochody trupy, DHL ma to w nosie nie ma swoich aut tylko podwykonawcy czyli myją ręce! Normy Euro 3 jakie normy (od 2017 euro 4) auta max Euro 2 a trupy takie że strach w trasę jechać. Nie mają nikogo naiwnego to korzystają z już obecnych znajomków udupionych własną rodziną . Niby mało punktów ale kasa lipa 2200zł na rękę na Kat, C to żenada sami se róbcie uprawnienia i Ci z biura do rozwożenia. Jedynie robota dla desperatów świeżo po kursie kat C. Żadna perspektywa rozwoju ! podkreślam żadna tylko przetrwanie!

Zostaw opinię o DHL - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL