DHL

Olsztyn

Opinie o DHL

gabi

witam miala byc dzisiaj dostarczona przesyłka o nr 15478774687 tj dnia 12.05.2017 jak do tej pory przesyłka nie dotarła nawet wasz kurier nie zadzwonił i nie raczył powiadomic oceniam dhl olsztyn za negatywna firme nie spełniajaca warunki dostawy poprostu olewaja klienta

Żaba

Czekam na przesyłkę dwa dni pani na info lini stwierdziła że kurierowi nie starczyło czasu żeby doręczyć.

Gladiator

Praca jako kurier Kategoria (B) Praca zaczyna się od godz.7 gdzie wyjazdy są praktycznie o 11.00 bo spoznieni przewoznicy tira z paczkami z WWA np . i praca do 18-20 więc nie polecam ,jeżli ktoś nie ma zajęc w życiu jest samotny i lubi robić jak łoś to w sam raz dla niego , a tak odradzam , pozdrawiam .

Dorota

Jestem bardzo zadowolona z kuriera o nr 519

Paweł

Praca jako Kurier na kat.C Samochody trupy, DHL ma to w nosie nie ma swoich aut tylko podwykonawcy czyli myją ręce! Normy Euro 3 jakie normy (od 2017 euro 4) auta max Euro 2 a trupy takie że strach w trasę jechać. Nie mają nikogo naiwnego to korzystają z już obecnych znajomków udupionych własną rodziną . Niby mało punktów ale kasa lipa 2200zł na rękę na Kat, C to żenada sami se róbcie uprawnienia i Ci z biura do rozwożenia. Jedynie robota dla desperatów świeżo po kursie kat C. Żadna perspektywa rozwoju ! podkreślam żadna tylko przetrwanie!

Zostaw opinię o DHL - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL