DHL

Olsztyn

Opinie o DHL

Weronika

@Cezary porównania, które stosujesz wobec firmy są bardzo mocne. Wszystkie są spowodowane przesunięciem dostarczenia przesyłki o jeden dzień? Rozumiem, że to może powodować wiele problemów, jednak w życiu i w pracy różne sytuacje mają miejsce. Czy taka sytuacja przytrafiła Ci się też wcześniej?

Cezary

Ro firma która nie powinna mieć prawa rozpoczecia swej działalności na terenie RP choć może tylko w Olsztynie. Wyrob medyczny wspomagający oddychanie w czasie snu miał być dostarczony w dniu dzisiejszym pomiędzy 12 a 16:30 komuś się nie chciało wiec przerzucono to na jutro. Banda patałachów. Czlowiek może zdychać nie mogąc oddychać w czasie snu. Konfabulacje i.klamstwa to kunszt konsultantów w DHL Parcel. Panienka potwierdziła, że niby to kurier wracajac zabierze paczkę by ją mi dostarczyc a to ściema. Quleśtfo i nic wiecej. Olsztyn DHL nic innego jak neofaszystowska firma.

Franek

Szkoda, że pracownicy tak rzadko się wypowiadają. Pracę do miłych nie należy?

Kamcia

Ta firma powinna zniknąć z rynku są nie kompetentni wczoraj miała być przesyłka między 12 a 16 przesyłki nie otrzymałam jak zadzwoniłam to pan okazał się chamem dziś SMS że nikogo nie zastał a nawet go nie było. Najlepiej trzymać się z dala od dhl jeżeli chce się mieć spokojne nerwy

Olia
@Kamcia 31.01.2018 16:36

Mialam dokladnie taka sama sytuacje tylko ze nie posiadam numeru do kuriera dostalam tylko meila z inf ze dzis miedzy 12-16bedzie paczka po 17 sprawdzilam status i bylo wbite ze nie zastal nikogo w domu. Specjalnie caly dzien czekalam bo zalezy mi na szybkim odebraniu. Za paczke juz zaplacilam i nie wiem co w tej sytuacji mam zrobic.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w DHL? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Misiu

Jaaaa

(usunięte przez administratora) !!! Cały dzień siedzę w domu czekając na paczkę która miała być między 10.30 a 14.30 kuriera nie było po czym dostałam sms ze kurier nie zastał odbiorcy w domu !!! Ja się pytam jak nie mógł Mnie zastać skoro cały dzień siedzę w domu!!!! Nie polecam . Nawet nie można się dodzwonić . A numeru do kuriera nie mam !!!!

Marcin

Nie polecam. Paczka miała być o 14.30 kurier sam osobiście dzwonił po czym zaginął w akcji...

MyszkMyszka

Nie polecam. Dzwoni że dzisiaj będzie paczka a później się nie odzywa wiec ja zadzwoniłam pytam o której będzie a on że dzisiaj paczki nie będzie bo musiał jechać do domu. Żenujące.

herkure

dhl to porażka, muszę jechać na koniec Olsztyna by odebrać paczkę, bo komuś tam nie chciało się przyjechać pod wskazany adres, kłamią jak to w takiej korporacji, tragedia!!!

Edyta

Tak nieuczciwych,chamskich,aroganckich tupeciarzy-naciągaczy należy omijać szerokim łukiem. Wielokrotnie musiałam korzystać z usług tego pseudo przewoźnika i za każdym razem było coś nie tak łącznie z zaginieciem przesyłki. Nie ma osób odpowiedzialnych za przesyłki,nikt pracowników nie kontroluje. Jednym słowem petent zostaje sam z problemem. Paczki za kazdym razem musiałam sama odbierać z różnych miejsc Olsztyna gdyż kurier nie raczył paczki dostarczyć na wskazany adres. Jednym słowem PRYMITYW !!!

anonymous

Napisali że kurier nie zastał nikogo w domu ! Kłamstwo ! ! Rozmawiałem z kurierem przez domofon i zanim doszedłem do bramy on stał dwa domy dalej i usłyszałem coś w tym sensie że on ma więcej roboty i odjechał . D H L to nie jest rzetelna firma !

bardzo nie zadowolony .

Dziady lamusy tupeciarze i ludzie o ile tacy tam pracują bez honoru, podkreślam bez HONORU.

były klient .........

Ludzie jak tylko możecie omijajcie tę pseudo firmę kurierską szerokim łukiem , to jakaś masakra totalna porażka, tam nie rządzi BOS firmy tylko kurier, i to taki bez jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego jako kierowca,najlepiej jak by klient odebrał przesyłkę własnym transportem z siedziby firmy( DHL-OLSZTYN) Warmińsko-Mazurskie, jak tak dalej bedzie to nic innego jak nastąpi zmiana nazwy firmy aby wprowadzić w błąd rzesze nowych naiwnych klientów, powodzenia partacze.

G.G. OLSZTYN

DZISIAJTJ29.11.2017 MIALA BYC DOSTARCZONA PRZESYLKA(OLSZTYN). ZOSTALAM POWIADOMIONA SMS O GODZ 11.50 ZE OTRZYMAM JA W GODZ 16.30 - 20.30...O GODZ 14.59 OTRZYMALAM KOLEJNEGO SMS O NIEUDANYM DORECZENIU...???? JESTEM MOCNO ZAWIEDZIONA, NIE MOGE CALY DZIEN PILNOWAC KURJERA (PRACUJE). UMOWA TO UMOWA

Marcin

29.11.2017 w godzinach 10.30 - 14.30 miała być dostarczona paczka, podkreślam "miała" po co wysyłać sms i nie wywiązać się z tego. Kpina.

Ireneusz Czajkowski

Dzisiaj miała być przesyłka. Imeil z DHLu informuje że między 11.30 a 13.30 Jest 18.30 ani przesyłki ani telefonu od kuriera. Na infolini automat pieprzy cztery te same zdania. Żenada i kpina z ludzi. Nie polecam kategoryczne NIE

gabi

witam miala byc dzisiaj dostarczona przesyłka o nr 15478774687 tj dnia 12.05.2017 jak do tej pory przesyłka nie dotarła nawet wasz kurier nie zadzwonił i nie raczył powiadomic oceniam dhl olsztyn za negatywna firme nie spełniajaca warunki dostawy poprostu olewaja klienta

cccc
@gabi 12.05.2017 21:45

12-05-2017 00:00 piątek Olsztyn Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia. Ponowna próba doręczenia nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych 15-05-2017 12:24 poniedziałek Olsztyn Przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez GNATOWSKA

Żaba

Czekam na przesyłkę dwa dni pani na info lini stwierdziła że kurierowi nie starczyło czasu żeby doręczyć.

Thomas
@Żaba 21.02.2017 17:05

Weź wolne w pracy i popracuj jeden dzień z kurierem obok dla własnej wiedzy szybko zmienisz zdanie. A kuriera będziesz znajdywał sam w mieście ja tak robię jak mnie nie ma pytam jaka firma numery busa i sam go po mieście szukam albo znajduje inne rozwiązanie podpisz za mnie i rzuć za płot daj dla sąsiada szkoda twojego czasu i po temacie. Bierzesz za pobraniem ogarnij żeby kasa była równa i czekała z osobą na niego a nie że to i tamto zrozum pracę kuriera to tak się wydaję że lajt!

Gladiator

Praca jako kurier Kategoria (B) Praca zaczyna się od godz.7 gdzie wyjazdy są praktycznie o 11.00 bo spoznieni przewoznicy tira z paczkami z WWA np . i praca do 18-20 więc nie polecam ,jeżli ktoś nie ma zajęc w życiu jest samotny i lubi robić jak łoś to w sam raz dla niego , a tak odradzam , pozdrawiam .

Dorota

Jestem bardzo zadowolona z kuriera o nr 519

Paweł

Praca jako Kurier na kat.C Samochody trupy, DHL ma to w nosie nie ma swoich aut tylko podwykonawcy czyli myją ręce! Normy Euro 3 jakie normy (od 2017 euro 4) auta max Euro 2 a trupy takie że strach w trasę jechać. Nie mają nikogo naiwnego to korzystają z już obecnych znajomków udupionych własną rodziną . Niby mało punktów ale kasa lipa 2200zł na rękę na Kat, C to żenada sami se róbcie uprawnienia i Ci z biura do rozwożenia. Jedynie robota dla desperatów świeżo po kursie kat C. Żadna perspektywa rozwoju ! podkreślam żadna tylko przetrwanie!

Zostaw opinię o DHL - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL