Opinie o DHL w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DHL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DHL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Olsztyn

Aga 1 Nowy wpis

Nie polecam. Kurierzy nawet nie zajeżdzają pod adres. Dostaje sie wiadomości że nie udało się doręczyć paczki. Kurier nawet nie zadzwon raczy zadzwonić.

Niestety nie polecam usług DHL, jeden raz podjęta próba doręczenia paczki w piątek -wynik paczka nie dostarczona bo nikogo nie było w domu. Muszę czekać kolejne 3 dni bo w weekend nie pracują, dostałam informację od kuriera że dostarczą w poniedziałek. Zastanawiam się czy paczka do mnie dotrze bo w poniedziałek do 15 pracuję:(

kozi Nowy wpis
@Anna

no to sorry zamawiasz cos, masz wiedze w jaki dzien bedzie kurier. a jesli nie wiesz, czy bedziesz w domu to wybierz punkt odbioru i nie zwalaj na kuriera, on ma swoja prace do wykonania i nie jego problem ze Ciebie w domu nie ma :D

Klient.888

SKARGA NA KURIERA. Dzisiaj mialam miec doreczenie mojej paczki. Czekalam na kuriera, bo paczka jest ciężka, a ja mam problemy z kręgosłupem, i nie po to zamawiam na adres, zeby potem odbierac w punkcie. Kurier nie przyszedl ani sie ze mną nie kontaktował. Dostalam tylko smsa, ze paczke awizowano w Zabce z powodu nieudanego doręczenia. Nie wiem na jakiej podstawie, skoro zadnego doreczenia nie bylo. Sprawe zglosilam na infolinii. Odpisano mi, ze kurier wykonal dyspozycję prawidlowo, tj. mial prawo awizowac paczke bez podjęcia proby pierwszego doreczenia , jesli tak mu sie spodoba i ma taki kaprys. Serio? Poinformowano mnie też, ze nie ma mozliwosci ponownego doręczenia. Nie jest pierwsza analogiczna sytuacja z tym kurierem. Kłamie, ze wykonal doręczenie, po czym samowolnie awizuje paczkę w punkcie, bez kontaktowania sie z klientem. Warto zainteresowac sprawą media, bo nie tylko ja mam notoryczny problem z kurierami DHL, a samowolka i patologiczne kłamstwo wśród kurierow DHL to norma. Dziwi mnie, że DHL nie obchodza opinie klientów i miano najgorszej (dzięki postawie kurierow) firmy kurierskiej w kraju. Tragedia.

Zaciszanka
@Klient.888

Popieram negatywną opinię , bo 23-24 mają 2023 miałam podobną sytuację ( mieszkam na Osiedlu ZACISZE ). Wczoraj byłam w pracy, gdy dost. SMS , że paczka będzie dostarczona w godz.12-14. Zadzwoniłam do kuriera, uprzedzając, że w tych godz. PRACUJE (jak większość ludzi! ). Kurier chcial zostawić przesyłkę w " Żabce", ale prosiłam go , aby dostarczyć paczkę 24 maja do domu, BO SPECJALNIE WEZME W PRACY DZIEN WOLNY - CO ZROBILAM ! Dostałam smsa z DHL , że paczkę zabrano do Punktu DHD... DZISIAJ O 7:37 otrzymałam kolejnego SMS , że paczka JEST jednak W " ZABCE " !!! A , GDYBYM CHCIALA OTRZYMAC JA W " ZABCE ", TO PRZY SKLAD. ZAMOWIENIA SAMA WYBRALABYM TEN PUNKT ODBIORU !!! PRZESYLKA WAZYLA OK. 10 KG. I DLATEGO WYBRALAM DHL - Z DOSTAWA NA ADRES ! Postawa kuriera była naganną i wprowadzająca w błąd : straciłam dzień w pracy , nie mówiąc już o nerwach !!! DPD POWINNO W WIEKSZOSCI DOSTARCZAC PRZES. PO GODZ . 16 , A NIE KIEDY IM WYGODNIE NARAZAJAC LUDZI NA KLOPOTY I NERWY !!!

:) Nowy wpis
@Zaciszanka

Pani to chyba ma błędne wyobrażenie "pan płaci pan wymaga". Kurier zachował się ok zadzwonił do pani wczesniej, o której przyjedzie. Zostawił paczkę w Żabce zebyś nie musiała kobieto (usunięte przez administratora) na drugi koniec miasta.

Piotr M Nowy wpis

Ten kurier w Olsztynie to porażka. Od kilku lat bez zmian, bez rozwoju. W innych miastach jest lepiej, wiem ponieważ niejednokrotnie proszę o wysyłkę inną firmę kurierską wówczas słyszę zdziwienie bo tu czyli w innych miastach jest dobrze.Czy to oznacza że tylko kadra zarządzająca w Olsztynie nie nadaje się do organizacji pracy!?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DHL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
petent

Dla kogo jest firma dostarczająca przesyłki- dla kiienta czy dla dla firmy dostarczającej, żeby prowadzić tylko działalność nie licząc się z konsumentem. Jak to jest, że klient musi się dostosowywać do kurierów. Przecież odbiorca też ma swoją pracę, sprawy, które załatwia- nie musi być tylko na sms kuriera, który nawet nie zadzwoni, że jest z przesyłką. ODRADZAM wysyłanie przez firmę DHL

Żaba

Czekam na przesyłkę dwa dni pani na info lini stwierdziła że kurierowi nie starczyło czasu żeby doręczyć.

Thomas
@Żaba

Weź wolne w pracy i popracuj jeden dzień z kurierem obok dla własnej wiedzy szybko zmienisz zdanie. A kuriera będziesz znajdywał sam w mieście ja tak robię jak mnie nie ma pytam jaka firma numery busa i sam go po mieście szukam albo znajduje inne rozwiązanie podpisz za mnie i rzuć za płot daj dla sąsiada szkoda twojego czasu i po temacie. Bierzesz za pobraniem ogarnij żeby kasa była równa i czekała z osobą na niego a nie że to i tamto zrozum pracę kuriera to tak się wydaję że lajt!

Aa
@Thomas

To się palancie w dhl zatrudnij to zobaczysz jak pracauja a właściwie chyba na pace leżą cały dzień. Kuriera po mięsie szukać ?,chyba jesteś wystarczającym debilem żeby się zatrudnić w dhl .powodzenia pasujesz w 100% do dhl Olsztyn polecam

jablonos
@Thomas

Thomas. Kurier to praca jak każda jedna i jedni się nadają inni nie. Nie żyjemy w latach 90 XXw wszyscy mamy telefony i jak jest bystry kurier to dzwoni do klientów i się ustawia z nimi bo nikt nie będzie siedział w domu i czekał czy łaskawie kurier z DHL przyjedzie a może dostanę smsa że nikogo nie zastał bo tak robią w DHL jeżeli płacę za przesyłkę to jest ich obowiązkiem ja dostarczyć a nie jak ty piszesz ze jeździsz po mieście za kurierem , Thomas to u ciebie w pracy przychodzi szef i wykonuje za ciebie twoje obowiązki byś się nie przeprscowal?

Karol
@Thomas

Chciałem to zrobić w Szczytnie i nie powiodło sie.

Niezadowolony

Bardzo arogancki opryskliwy i wredny kurier nie dzwoni przed przyjazdem z przesyłką ani po przesyłkę jak by za karę tam pracował nie polecam tej firmy

Ula

Bardzo miły kurier który był na Kołobrzeskiej . Szybko dodzwoniłam się i umówiwał na wyznaczoną godzinę.Nie straciłam cały dzień na oczekiwanie przesyłki. Wesołych świąt!

AK

SMS otrzymany z numeru 607816632, a na paczkę nie czekam. O co chodzi. W treści jest dhl... Podjelismy probe dostarczenia Twojej paczki, sprawdz jej status tutaj: http://zinide.com/dhl/?53&x1ymgg2w

Koleś

Nie atakujcie kurierów, nie mają łatwo. Wstajesz o 6 rano, od 7 przy taśmie, wyjazd po 10, kurier/kurierka zasuwa ile może, 200 paczek do rozwiezienia, wracają na bazę jest po 18... Oni tez mają żony, dzieci... Chcą wrócić do domu spędzić czas z rodziną... Jeździłem i wiem co piszę... ;)

Niezadowolony

Nie polecam DHL Olsztyn. Wysłałem paczkę i 2 tygodnie temu i do dzisiaj nie trafiła do adresata. Podobno była źle zaadresowana a na infolinii okazało się że adres jest dobrze napisany , tylko nie było podanego numeru i to chyba był wg nich ten problem. Chociaż musze dodać że niegdy nie podawane numeru telefonu i paczka normalnie doszła. Po prostu nie chce im się chyba pracować i dlatego szukają nawet najmniejszego problemu. W przyszłości będę szukał innej firmy.

klient

koleś, który obsługuje Jaroty - Zacisze, narobił niewinnej dziewczynie burdy w gabinecie. Nie znamy danych tego buraka, ale dzwoni z numeru 517 742 617. Szefa tego (usunięte przez administratora) proszę o odpisanie na tą opinie i podanie kontaktu w celu złożenia oficjalnej skargi.

Julkot

Nie polecam tej firmy nie wywiązują się należycie z umowy, chyba wg szefostwa tej firmy klient jest dla firmy a nie firma dla klienta. w dniu 04.02.2021 wg e-maila miałem mięć dostawę w godzinach porannych potem dwa razy zmieniła się godzina dostawy czekałem cały dzień bo chciałem widzieć czy przesyłka nie jest uszkodzona. Po godz. 18:00 otrzymałem SMS-a o takiej treści "Przesyłka NR.... została przekazana do Punktu DHL POP po nie skutecznej próbie doręczenia pod wskazany adres" . Nie rozumiem takiego postępowania przecież czekałem na odebranie a przesyłka została zostawiona do odbioru 7km od mego miejsca mieszkania. Nie po to opłacam dostawę do domu by znowu jechać po odbiór i ponosić dodatkowe koszty. Zaznaczam że to już taka sytuacja to nie pierwsza, wcześniej miałem już podobne zdarzenie.

Kamila

Co sądzicie o usługach DHL? Dajcie znać, czy warto podejmować z nimi współpracę. Paczki są dostarczane w terminie?

Po dwóch latach mieszkania i kilkunastu awizowanych przesyłkach (a praktycznie cały czas ktoś jest w domu), dziś po raz pierwszy zaszczyci mnie osobiście kurier DHL. Upierał się, żeby przyjechać po paczkę, bo mu sie nie zmieściła do samochodu, ale łaskawie się zgodził spróbować ją upakować. Otwieram szampana i czekam.

Olsztynianka

Najgorsza firma na rynku,już lepsi kurierzy są z Poczty Polskiej. Paczka przekazana do Żabki bez wcześniejszych ustaleń,podane godziny doręczenia to kpina bo trzeba być w domu cały dzień a oni nawet nie przyjdą tylko od razu paczka do punktu partnerskiego. I jeszcze w wiadomości napiszą że nie było Cię w domu i z tobą to ustalili! (usunięte przez administratora)

Zła

Firma DHL najgorsza jaka może być. Przesyłka jednego dnia trafia do oddziału drugiego po godzinie 16 wydana do doreczenia godzina 22.15 zero wiadomości o przesyłce. Dodam że to nie pierwsza taka sytuacja. Moja opinia 0

Chyba kasę zgarnięcie żeby chronić DHL Olsztyn a oni przeginają po całości.Jakim cudem oni maja opinie 2 na 5 to druga strona ze chyba tez coś kasujecie od nich pod stołem.

Weronika

Na forum jest grono osób niezadowolonych z usług DHL. Myślę, że jednak pomocne dla przyszłych kandydatów o pracę byłyby wypowiedzi na temat warunków zatrudnienia. Zapraszam obecnych pracowników do dodania wpisów opartych o własne doświadczenia. Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe premie czy profity? Czy płacone są nadgodziny? Jaka ogólna atmosfera panuje w DHL?

Aa
@Weronika

Nie ośmieszaj się już z ta rekrutacja i pytaniami bo każdy wie ze jesteś podstawiona. Tylko po co wy rekrutujecie jak to już wasze ostatnie dni biznesu.

Fake
@Weronika

Chyba wszyscy a nie grono

Dyplomata

Nie mam pojęcia dlaczego administrator usuwa słowo PAtologia Olsztyn niech lidzie prawdę znają.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Olsztyn

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

DHL