Opinie o DHL w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DHL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DHL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Olsztyn

gabi

witam miala byc dzisiaj dostarczona przesyłka o nr 15478774687 tj dnia 12.05.2017 jak do tej pory przesyłka nie dotarła nawet wasz kurier nie zadzwonił i nie raczył powiadomic oceniam dhl olsztyn za negatywna firme nie spełniajaca warunki dostawy poprostu olewaja klienta

cccc
@gabi

12-05-2017 00:00 piątek Olsztyn Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia. Ponowna próba doręczenia nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych 15-05-2017 12:24 poniedziałek Olsztyn Przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez GNATOWSKA

@cccc

Brawo jedna przesyłka na milion dostarczona,nagrodę powinnaś dostać.

@cccc

Brawo jedna przesyłka na milion dostarczona,nagrodę powinnaś dostać.

Weronika

@Cezary porównania, które stosujesz wobec firmy są bardzo mocne. Wszystkie są spowodowane przesunięciem dostarczenia przesyłki o jeden dzień? Rozumiem, że to może powodować wiele problemów, jednak w życiu i w pracy różne sytuacje mają miejsce. Czy taka sytuacja przytrafiła Ci się też wcześniej?

@Weronika

Właśnie DHL jest ta rożna sytuacja w życiu. (usunięte przez administratora) . To cud że mają Ciebie do pisania logicznych i składnych wypowiedzi bo chyba jesteś jedyna osoba z iq na plusie w tej firmie ,ale nie wiele na plusie. I Ty już nic nie wyjaśniaj tylko do Olsztyna (usunięte przez administratora) w delegacje pakuj bo tam jest taki (usunięte przez administratora) ze na (usunięte przez administratora)bredgensa tańczą.

Karol

Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś odpowiadała jakaś firma kurierska. Ważne, żeby dobrze się pracowało, w dobrej atmosferze.

@Karol

To zapytaj w upc, dpd i inpost to usłyszysz Gamoniu.

Zniesmaczona

Kurier, pomimo że podany jest numer telefonu, nie kontaktuje się z klientem. Wyszłam na chwilę wyrzucić śmieci i w tym momencie kurier nie zastał mnie w domu. Dlaczego nie jestem informowana, że kurie będzie? Uczcie się od innych firm kurierskich, które potrafią skorzystać z podanego telefonu. Moje sugestie dla DHL: Korzystajcie z podanych przez klienta numeru telefonu, zaoszczędzicie mój czas. Swój też

Były Kurier
@Zniesmaczona

Po pierwsze kurier nie ma obowiązku dzwonienia a po drugie ludzie nie kupujecie kuriera na własność tylko usługę nie podoba sie to do sklepu kupować... Pozdrawiam

@Były Kurier

Dobrze, że zechciałeś wyjaśnić pewne kwestie użytkownikowi @Zniesmaczona. Jak mniemam - jesteś byłym pracownikiem DHL, dlatego dobrze byłoby, gdybyś opisał Nam tego pracodawcę z własnej perspektywy. Powiedz proszę, czy osoby, które dopiero rozpoczynają tam pracę, mają organizowane jakieś szkolenia przygotowujące ich do wykonywania późniejszych obowiązków?

@Były Kurier

Usługę to chyba Ty świadczysz kobieto. Nie chciało się uczyć to jesteś (usunięte przez administratora) na posyłki, przyjmij do wiadomości i nie próbuj zrozumieć bo to dla Ciebie za trudne. (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DHL? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Dorota

Kurier przywiozl paczkę, zostawił pod domem i nie poinformiwał mnie o tym.Nie zadzwonił, ze jedzie, nic, zero info. Co by było gdyby przesyłka zniknęła? Jak można tak iść na łatwiznę,brak profezjonalizmu i odpowiedzialności. Moje sugestie dla DHL: Po to zostawiam tel, alby kurier przed przyjazdem zadzwonił czy jestem w domu. Tu tego kroku brak!

@Dorota

Kurier mógł kierować się różnymi pobudkami. Czy zatem postanowiłaś wyjaśnić tę sytuację z jakimś przedstawicielem firmy DHL? DHL to globalny lider w branży logistycznej. Specjalizuje się w międzynarodowej dostawie, usługach kurierskich i transporcie. Na ich oficjalnej stronie zauważycie, że aktualnie prowadzą rekrutację: https://www.logistics.dhl/pl-pl/home/praca.html Ktoś z Was chciałby rozpocząć pracę w takiej firmie?

Lider
@Weronika

Lider to może był w XIX wieku a mamy 21 .brak telefonów ,terminali .Propnuje płacić w brązowym bilonie to by się nauczyli szacunki dla klienta inbecyle

Kubacka

W życiu nie miałam do czynienia z tak niekompetentna firma jak DHL. A Olsztyn to wymiarami Wiecznie opóźnienia w dostawie. A kurierzy to takie leniwe kurwy że tylko myślą jak zjechać na bazę jak najszybciej. Chujom się nie chce zadzwonić do klienta. Nawet kurwy nie podjeżdżają do klienta pod fajrant! Norma to wiadomość że klienta nie było i nieudana próba dostarczenia STANDARD! FIRMA PO CHUJU! NIE POLECAM!

@Kubacka

Potwierdzam w dhl Olsztyn największa (usunięte przez administratora) kurierów w Polsce

K_land

Serdecznie nie polecam tej firmy, przyjechał kurier, zero epatii. Nie miałam rozmienionych pieniędzy, zaproponowałam, że pójdę do sklepu, potrwaloby to dosłownie 5 min, a usłyszałam od niego 'nie będzie mi się chciało czekać', trochę szacunku, pozdrawiam

Adrian
@K_land

Pamiętaj, że w zawodzie kuriera każda minuta jest cenna i to osoba zamawiająca paczkę powinna być przygotowana finansowo na jej odbiór. Czy pierwszy raz miałaś okazję odbierać paczkę za pośrednictwem firmy DHL?

Wqrwionu
@Adrian

Ty chyba nie masz mózgu i w dhl pracujesz ?

Zofia

Najgorszy kurier w mieście!!! Zamówiona paczka nie dotarła do mnie pod wskazany adres, została przekazana do Żabki. Jest pandemia, jestem z całą rodziną w domu od miesiąca i dostaję sms-a o nieskutecznym doręczeniu i o rzekomej mojej nieobecności. Szczyt bezczelności! Kłamstow! Pogarda wobec klienta! Dodatkowo naciąganie, gdyż zapłaciłam więcej za opcję dostawy do domu, a nie do punktu odbioru. Z resztą sytuacja powtórzyła się już po raz kolejny. Tylko o ile w czasach przed pandemią mogłam się jeszcze wybrać na spacer do Żabki, tak teraz czara goryczy się przelała. (usunięte przez administratora)

Klient

Cały dzień czekałem na przesyłkę po czym dostałem email z informacją o nieudanej próbie doręczenia, a nawet nikogo nie było i nikt nie dzwonił. To już nie pierwszy raz. Radzę omijać tą firmę z daleka

Mariusz

Czekam na przesyłkę już około 8 dni poczym zajżałem na pocztę email a tam wiadomość z datą wcześniejszą zapraszamy po odbiór przesyłki osobiście w placówce DHL Parcel Olsztyn w godz.. ..takiej do takiej ale za przesyłkę potrafią ściągnąć żenada Nie polecam z dala od tej firmy Może w końcu ktoś się weźmie za nich

Darco

Dostałem smsa w czwarte rano że dostarczona zostanie przesyłka mija już poniedziałek przesyłki brak dziwie się że jeszcze ta placówka istnieje nigdy więcej Nie polecam

Opinie od klientów, a jak tą firmę postrzegają pracownicy? I tu mam na myśli kierowców. Ciężka praca? Dużo jest stresów?

Prezes

Potrzebuje kontakt do kuriera dhl Ostróda Samborowo lub bezpośrednio że mną (usunięte przez administratora)

Anita

To nie forum dla klientów lecz dla pracowników, więc warto lepiej sprawdzać adres!

Asiaasia

Dno. Firma bardzo nieprofesjonalna. Zamówiłam paczkę do domu po to żeby kurier mi ją dostarczył a ten (usunięte przez administratora) przekierować paczkę na punkt odbioru i dostałam przy okazji mejla że próbował doreczyc paczkę a nawet go nie było. Siedziałam cały dzień w domu i czekałam tylko po to żeby pojechać po nia 10 km. Kto mi teraz zwróci różnice w cenie usługi kuriera? O paliwie już nie wspomnę. Omijać będę ta firmę szerokim łukiem. Kurierzy to lenie smierdzące. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak zła jak dzisiaj przez tego człowieka.

Kaja

Jestem bardzo wyrozumiała i szanuję pracę innych, ale jeżeli płacę za przesyłkę po czym muszę jechać i ją osobiście odebrać to proszę o zwrot pieniędzy bo na paliwo mi nikt z waszej firmy nie da. Często zamawiam dostarczenie przez kuriera, i z innych firm potrafią wysłać smsa lub zadzwonić , że w danym dniu kurier dostarczy przesyłkę, a w waszej firmie jest to problem. Tracicie klientów z tego co czytam.

Jakas malo rozgarniera pancia dzwoni ze bedzie za sekunde.Chwile potem wrzeszczy,ze nawigacja pokazuje jej adres pod którym mnie nie ma i zada poprowadzenia.Na koniec kwituje ze nie ma zamiaru szukac i ze moge przyjechac do "grunwaldu"i jej poszukac.??!!!Gdzie werbujecie kierowcow?Wstyd.

Zaskoczon

DHL Olsztyn- tragedia! Przesyłka ma status z dnia 18.02.2019 roku jako dostarczona, jednak ani kurier ani przesyłka nie była u nas widziana. Złodziejstwo. Uważajcie drodzy klienci takich firm jak Zalando, czy Zalando lounge. Moja przesyłka nie została do mnie dostarczona, widnieje status dostarczona i podrobiony mój podpis. Sprawa zgłoszona. Uczcie się profesjonalizmu od firm DPD, czy GLS, z nimi nigdy nie mieliśmy problemu. Wstyd kraść, oszukiwać !!! Jednak najbezpieczniej jest zamawiać za pobraniem, wtedy nic nie ukradną! DHL Olsztyn to firma nieprofesjonalna!

Scarlett

DHL w Olsztynie to zgroza jeszcze nigdy nie spotkałam tak baznadziejnej firmy kurierskiej. Zadziwiajace jest to co wyprawiają kurierzy DHL. Niekompetencja i wymawianie się rzekomy niedoinformowaniem co do miejsca dostarczenia przesyłki jest tak żenujące że nerwów brak. Pytam w jakim celu udostepnia sie klientowi funkcje elektronicznej zmiany adresu lub daty doręczenia przesyłki skoro i tak pan kurier dzwoni do mnie o godz.19:40 pod stary adres a ja otrzymałam kilkanascie godzin wczesniej informacje o tym ze przesyłkę otrzymam na zmieniony adres doreczenia. Niewiarygodne pomijam już utratę innych przesyłek ,poprostu nie miałam siły ganiać po miescie żeby dorwać kuriera. Nie ma sensu ustalac godziny lub daty dogodnej dla nas by odebrać przesyłkę. Uwierzcie pan kurier DHL i tak przyjdzie kiedy uzna to za stosowne i dostarczy pod adres który jemu pasuje, zaznaczam to nie oni dla nas tylko okazuje się że my dla nich.

Danuta

Niestety kurier nie dostarczył paczki.Przyszedł SMS,ze mam paczkę odebrać osobiście,ponieważ nie było mnie w domu. Przez cały dzień byłam w domu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Olsztyn

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

DHL