Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Brawa dla nowego pracodawcy, że się wziął za osoby chodzące na L4.

L5

Co dokładnie zaczął robić?

Tzn?

Pracownik 2
@L5

Nie przedłużają umów a na miejsce starych pracowników sprowadzają ukrainę, ot co.

Pracownik 2

Kto chciał ten chciał, ja napewno nie chciałem.

PrawdaCzyFałsz

A ja z innej beczki polecę.Słychać od liderów ze wszystkim zmian bez wyjątku że jako pan menadżer A. W jest nie dobry, znęca się psychicznie itp.(usunięte przez administratora)i w ogóle. A ja myślę że z nim wszystko jest ok. Właściwy człowiek na odpowiednim stanowisku. Nie jest fałszywy i obłudny jak wszyscy tzw. pseudo liderzy liżący mu (usunięte przez administratora). Mamy wolny kraj więc zawsze mogą mu powiedzieć że nie dadzą rady bądź nie podołają zadaniu.A nie ten owy MOBING stosują na ludziach którzy pracują w ten upal gdzie nie ma klimatyzacji.Gdzie sami sobie siedzą przy wiatrakach i odchodzą tylko od biurka jak pojawi się Pan Menadżer. I tyle w temacie.

Nowa...

Za te marne 3500 zł brutto można znaleźć pracę u siebie w mieście, bez tracenia czasu na dojazdy. Czas zwijać żagle i szukać pracy gdzie docenia pracownika. Niestety nie raz gora pokazala ze UK ma przywileje. To ,że im płaci agencja to musza mieć prace zapewniona cały czas.to ,że my nie mamy i latamy jak te kur.. to inna rzeczywistość.

@Nowa...

Aha, no a o jakie przywileje chodzi?

@Anna

Chodzi o to że opcokrajowcy są pod skrzydłami przełożonych i mają względy i każdy wie o kturych chodzi zmiana A. I wszystko w temacie

@Anna

Tam jest tylko kolesiostwo i nic nie można się od przełożonych dowiedzieć takie tylko odsyłanie do Lidera zero poszanowania dobrego operatora szczerze to już mam dosyć tej firmy. A ten Lider co on wie... Nic

Su
@Anna

Na zmianie A Pani Su .a raczej koordynator rudowłosa Wredota która nie potrafi napisać bez błędnie ogólnokształcące liceum do którego podobno chodziła a słoma z butów wystaje ponad kostki , może trochę kultury dla innych pracowników podległych i współpracujących bo jesteś zadufanym i niemiłym Paszkwilem z wielką(usunięte przez administratora) .Szanuj ludzi .

wojciech

To jest Dramat , przez takie firmy jak te Polska jest w miejscu którym jest , Nie polecam

Mariusz

Witam mam pytanie czy macie jakieś informacje czy empik daje umowy o pracę na stałe czy na ile i jak to wygląda

Podwyżka

Wiadomo co z podwyżkami? Miała być informacja do połowy miesiąca

Klipa

Nie będzie

Ntt

4 5 0 btto

ko
@Ntt

nikt nic nie dostał skąd takie info

@Podwyżka

są podwyżki, proszę nie pisać że nie, bo wprowadzacie w błąd

Termin

Być będą, ale kwota podwyżki miała być podana zdecydowanie wcześniej. Jak się podaje terminy, to się ich podtrzymuje, a tak to pracownicy czekają niecierpliwie. Tak samo z terminami list produktywności. Nie zawsze jest w podanym terminie.

Nowa...

(usunięte przez administratora)200 zł brutto przy zabraniu 1155 zł za 35 % normy. Wrzucenie pracowników do 1 wora a później może 3 % premi dla każdego jeśli jeszcze taka premia wyjdzie. Z czego tu się cieszyć. Żal i złodziejstwo. A podobno mieliśmy przejść że wszystkim do Empiku. Minęły 3 miesiące i zmiana. Przypadek - nie sądzę.

jestOKalboLepiej

Dali 150 zł podwyżki, mniej niż 5%, a inflacja jaka jest każdy wie... firma żałosna. Jak ktoś dostał więcej niż 5% to tylko funkcyjny, od lidera w górę. O tych się dba, są trochę trudniejsi do zastąpienia... charakterki wyssane z mlekiem matki, albo i nie...

Była pracownica PTS
@jestOKalboLepiej

150 Brutto?!

jestOKalboLepiej
@Była pracownica PTS

150-200 brutto zwykli pracownicy

Nowa..

Gdy przyszłam w miarę mi się podobało. Praca jak kazda inna. Norma wyrobiona ponad stan. A teraz gdy słyszę ,ze zmienili nam warunki i ci co wyrabiaja normy ponad stan( bo są z kosmosu na niektórych dzialach) pracuja na cały magazynowy to zwyczajnie się odechciewa. Po UJ pracować. 100% wystarczy

Vindent
@Nowa..

"zmienili nam warunki" Co dokładnie masz na myśli ?

Ula
@Nowa..

Dobrze napisane robić tylko 100 procent i dalej mieć wszystko w d:)

Ula
@Nowa..

Dobrze napisane robić tylko 100 procent i dalej mieć wszystko w d:)

info o JT
@Nowa..

nie rozumiesz jeden rzeczy ty wyrabiałaś normę bo miałaś dobre stanowisko dobry towar idt a teraz postaw się się w sytuacji gdy masz gorsze stanowisko badziewny towar twoja opinia zmieniła by się o 180 stopni stratne będą osoby co wyrabiały po 35% to fakt ale ilość takich osób w stosunku do tych co miesiąc w miesiąc dostawali po 0% lub tak max 5% jest ogromna bo to że ktoś miał tam 0% nie oznacza że nic nie robił jasne są i takie przypadki ale dobrze wiemy że są osoby co pracują za dwie osoby a nie mieli okazji zrobić więcej ( dobry przykład z książką i basenami ) i co ten kto zrobił powiemy 200% na książkach ma być lepiej docenimy niż ten co robił baseny ? system nie jest idealny ale na pewno bardziej sprawiedliwy od tego co był no i zobaczymy jak to wyjdzie bo na pewno będą jakieś tam haczyki o których dowiemy się niebawem

@info o JT

Postaw się w sytuacji osób ,ktore nawet przy zmianie stanowiska i przejściu na inny dział mają te 180 % czyli 35% premii a tu po zmianach zoonk. Więc nasuwa się pytanie po co robić skoro ich praca idzie na cały dział?? To chyba też nie jest sprawiedliwe bo teraz zamiast 35% może dostaną te 5%. Nie ma co Empik leci w uja

Mendetta

Co ciekawe, nie zgłaszasz problemu bezpośrednio kierownikowi podczas pracy, tylko piszesz z domu o 11:59, kiedy cała zmiana Cjest w pracy? Czyli nie jesteś ze zmiany C?

Vendetta
@Mendetta

Oczywiście dla Ciebie byłoby lepsza opcja żeby iść do kierownika a potem zamieść to pod dywan ...Trzeba działać stanowczo w takich zakładach pracy i nie ważne o której godzinie pisze i czy jestem ze zmiany C ,czy nie jestem,czy jestem pracownikiem czy nie jestem . Pracują tam osoby które boją się o pracę i dlatego siedzą Cicho bo potrzebują tego marnego wynagrodzenia żeby przeżyć w dzisiejszych czasach a Pani emigrant im to utrudnia ,radził bym Pani odzywać się w sposób ludzki i kulturalny do pracowników bo Pani jest dla nas a nie my dla Pani ... Proponuję też maść na pewną część ciała. Swoją frustrację i humorki zostawiamy w miejscu zamieszkania

Albert

Vendetta
@Albert

Słucham Panie Albercie ? Dodał Pan pustą wiadomość, tak to jest jak wchodzi się pierwszy raz na takie forum z polecenia Pani z UK i nie zna się obsługi instrukcji oraz Polskiej Pisowni

Nowa..
@Mendetta

Pawłowi? Przecież on sam pracowniki uwagi nie zwróci a co dopiero pani T. Dobry zart

Picker

Obóz pracy

w sumie
@Picker

ale wiesz że nie musisz tam pracować ?

T4CO
@Picker

Niby ''obóz pracy'' a jednak tam pracujesz

Były
@w sumie

Z takim podejściem niestety nie utrzymał byś swojej firmy ...dlatego jej nie masz i pracujesz jako roboL , twój priorytet to strzelić z pupy przełożonemu a po pracy otworzyć małpeczke :)

Natalia
@Picker

Czemu uważasz, że obóz pracy? Jakie masz argumenty potwierdzające, że tak faktycznie jest?

Maria
@Natalia

To już Ci wyjaśniam praca w niedzielę ,krzyki na pracowników przez liderów jak na hińskiej produkcji ,ci którzy nie wyrabiają normy nie są puszczani za karę na przerwę a to jest łamanie praw człowieka ,wiecej wymieniać ? Pisze tylko prawdę

@Natalia

To nie jest (usunięte przez administratora). Jesli ktos nie chce pracowac i nie lubi pracować, to będzie tak pisał. Proszę szanowny gowork o nie usuwanie tego komentarza - umieszczam to już drugi raz.

Maria

Jesteś zdziwiony/na ze admin usuwa ? Przecież to jest propaganda to co wypisujesz ,jak można pisać takie rzeczy że to pracownikom się nie chce pracować, na magazyn nie można wnosić kanapki ani swojego picia, ludzie żyjemy w państwie prawa i praw człowieka w miejscu pracy , zostaliście w tyle i nie nadążacie za ustrojem Te wasze komentarze negujące oskarżenia to są od jednej osoby lub max dwie które mają od górnie nakazane przedstawiać inną rzeczywistość na forum publicznym i mydlić oczy

Dajcie ludziom podwyżki i możliwość wyrobienia normy

SC
@Andrzej

Zapomnij robolu o sensownych podwyżkach, masz zasuwać w tym korpokołchozie bo mają 3 Ukraińców na twoje miejsce.

Kinny Zimmer
@Andrzej

Jak chcesz jakiejś sensownej podwyżki, to polecam wyrobić sobie jakieś kwalifikacje (tak jak ja) i uciekać z tej firmy, bo to szkoda nerwów. Podwyżki mają być, pod koniec lipca mają dawać aneksy do umowy, ale znając życie znowu rzucą jakieś śmieszne 200zł brutto jak ostatnio i to będzie wszystko...

@Kinny Zimmer

No widać, że słabe zdanie o nich masz. Aż ciekawa jestem czy dobry wróżbita z Ciebie, za parę tyg się dowiemy. Czyli tak naprawdę od Ciebie trudno dowiedzieć się czegoś pozytywnego o nich?

Tespsteronus Najmanus
@Anna

A jak można mieć o nich dobre zdanie ? To co tam się dzieje to jakaś parodia

Zmianabc1234

I jak tam podwyżki? Zadowoleni?

Hej,najlepiej to jest na zmianie C na PTM,P3,p4.Tam zamiast pracować by końcu była ta norma to nie lepiej przy biurku posiedzieć kawka herbatka ciasteczka ,kanapeczki, owoce,hihi,I gadanie o każdym a nie pilnowanie samego siebie.niektorzy mają znajomości to tak sobie mogą posiedzieć nogę na nogę.Bo przecież nieproduktywne wbije KO jak cały czas siedzi przy biurku i tylko krzyki do innych co i jak a ktoś święty.Expert też jest jak nie ma kogo uczysz - na co !!!! Są inni w zamian.Przy biurku nie można nic załatwić bo zawsze osoby trzecie są.Tak że tak jakby ktoś chciał posiedzieć na caffe to Biuro P3 zaprasza. Bo inni pracują a nie są szanowani !!!!! A Pan K nawet nie przejdzie nie zobaczy nie nic.W szafce miejsca nie ma na , nic bo są ważniejsze rzeczy takie jak kawki, ciasteczka,wody, noże. Normy działowej nie ma w takiej sytuacji ,a można zrobisz bo inne zmiany robią .A co do atmosfery to już bez komentarza .

Michal

Dojeżdża bus z Żyrardowa?

Miki
@Michal

W likwidacji jest ten bus

Marzena
@Miki

A czemu bus jest w likwidacji? Wiesz może?

Miki
@Marzena

Bo jest mało osob

@Pracownik z Żyr
@Michal

Bus jeździ normalnie, nie jest w likwidacji i nie będzie - pytałem dzisiaj. tylko na sezon urlopowy jeździ jeden zamiast dwóch i tyle

Pracownik FF

Nie ma podwyżek wiec ludzie ida na L4. Kasa wplynie od Empika a reszte sie dorobia na L4. Zamiast dac kase ludziom zeby zarobili to milcza. Wstyd Empik. Nie tak sobie wyobrazali wszyscy.

@Pracownik FF

Czy Empik przedłuża ludziom umowy zawarte z DHL???

POP
@Pracownik FF

Ta, dadzą nam podwyżki, hmm. Już będąc na tym śmiesznym "szkoleniu" co ostatnio było, pytaliśmy co z podwyżkami, to wielka pani prowadząca odpowiedziała jedynie, żeby nie zadawać takich pytań, bo "szkolenie" tego nie dotyczy. To w takim razie kiedy mamy (usunięte przez administratora) pytać o takie rzeczy, jak nie na takich spotkaniach? Takie zachowanie pokazuję tylko, że Empik ma nas w głębokim poważaniu.

@POP

Na jaki okres czasu Empik daje umowy?

POP

Nie wiem jak to teraz wygląda. Z tego co słyszałem, to nie przedłużają umów osobom, które są sporo czasu na zwolnieniu a mają umowę na czas określony.

@POP

Mam umowe do końca lipca ,2 razy miałem zwolnienie ,watpie,że dadza na czas nieokreslony

Jarek

Na tydzień przyjdź i zobaczysz ha hi

Kierownik

Wątpię żeby Ci dali na stałe miałeś l4 to dostaniesz jeżeli dostaniesz na 6mc

@Kierownik

Pracując rok byłem tylko 2 razy na zwolnieniu ,to tak może to zaważyć na ich decyzji

Kierownik

Oczywiście i to im wystarczy

@Kierownik

Kto tym decyduje ,biuro?

najważniejsze jest to czy masz nieobecnosci nieusprawiedliwione czyli N. Wtedy jesteś zdyskwalifikowany. Jeśli byłeś tylko dwa razu na L4 to jest nadzieja że przedłużą umowę ale niekoniecznie na czas nieokreślony

Umowy zawarte DHL jak nie masz NN i pracujesz to są przedłużane

Tola

A jak temperatura na magazynie? Nie pokusili się żeby założyć klimatyzację na magazynie?

Żar z nieba
@Tola

30 °C i więcej temat kilimy pojawia się co roku dlatego dla nowych pracowników wyjaśnię że są to za duże koszta samego montażu jak i efektywnego chłodzenia takiej hali dlatego trzeba się przyzwyczaić do takich upałów

Jest nowe forum dotyczące Empiku?

Marzena

Ale o co teraz pytasz? Bo to forum jest odnośnie pracy. Chodzi Ci o jakieś inne forum poza tym czy jak?

@Marzena

To był zawsze magazyn DHL A obecnie są nabory do Empiku. Nabory do DHL są ale do Teresina. Czy to znaczy że w Sochaczewie zmniejszono działy i zakres towarów i pracy? Pytam, bo to jest niejasne.

Kiedy są kolejne przyjęcia ?

@Nowy

Ogłoszenie jest wznawiane na stronie - praca Sochaczew OLX. Możesz aplikować na tej stronie lub zadzwonić pod nr. 600 645 000

Mobi
@Nowy

Na pracuj.pl jest ogłoszenie

Brak miejsca w stołówce, wieczny przepych do wyjścia, ZEROWE BHP- zasłanianie gaśnic.

Leszek

Zasłanianie granic - z czymś takim to ja się jeszcze nigdzie nie spotkałem. W jakiś jeszcze sposób są łamane zasady BHP?

Pracownik Magazynowy

Ubrania empikowe są tragicznej jakości

Ubrania
@Pracownik Magazynowy

Ubrania są faktycznie tragiczne. Wyskakuje wysypka. Ocierają

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL