Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Lil

Wie ktoś kiedy mają dawać te nowe grafiki po korektach?

tak będzie

1 listopada

Korekta?
@Lil

O co chodzi z tą korektą?

Lil
@Korekta?

Dzisiaj rano dostaliśmy nowe grafiki, po czym kilka godzin później okazało się, że są w nim pewne nieścisłości, i będą go jeszcze edytować.

Mister magazynu
@Lil

Nic nie bedzie edytowane! Grafik jest bez zmian. Kto to układa??? Zapraszamy biuro do pracy w tej konfiguracji. Ciągle jest mowione, że wszyscy pracujemy na jeden wynik!!! Magazyn zaprasza! Pracujmy wszyscy w jednym systemie.

Dejw

Myślę, że mam jeszcze parę spraw do powiedzenia, nie jak wcześniej nasi specjaliści od wszystkiego się wypowiadali. Zatrudniacie nowych, spoko, jak was empik stać na to ok. Tylko nie ma pracy..... Co wy chcecie osiągnąć swoim gadaniem, które znaczy (usunięte przez administratora) Chodzą (usunięte przez administratora) ubrani z Empiku ludzie, ale na nas nie spojrzą, że mamy podarte ciuchy czy mamy buty. Nie lepiej niech dadzą portki które nie są ani w rozmiarach dobre ani w używalności. Przecież to wszystko się rozpada. Byście to dali dla zakładów pogrzebowych, a nie dla taką firmę. Jeszcze jedna kwestia, czemu empik dąży do tego żeby zrobić z nas (usunięte przez administratora) ? Norma i produktywność to jest kabaret, niech ktoś przyjdzie i wytłumaczy. Oczywiście znowu niesamowite panowie i panie też, przyszli i oceniło magazyn. Jak można coś ocenić gdzie nikt nie widział co się dzieje. Proszę w tej chwili o odpowiedź, bo ja złożę tyle skarg i będę w tym gownie siedzial tyle na długo żeby to się poprawiło. (usunięte przez administratora)

Duzoiwiecej

Uważam, że firma empik (usunięte przez administratora) team powinien się wstydzić za to co narobił starym pracownikom DHL. Po pierwsze szczucie i wyzysk pracownika, kompletna niewiedza co się dzieje na magazynie. Po drugie premie, jest nieobiektywna i niemoralna. Więcej powiem, empikowi garniaki przyszli i nie wiedzą jak wygląda proces od przyjęcia książki do wysłania książki. To ja pracuję z (usunięte przez administratora) i pewnie płacą im bardzo duże sumy. To jest nie normalne. Jeszcze jedna rzecz, mezanina, pakowanie. Przecież to jest kradzież w biały dzień, oni się się starają jak mogą, a reszta pięknych i i niesamowitych liderek na centralnym ma to w (usunięte przez administratora) i woli pić kawę, a spl na nich robi. Nie ma pracy, to jesteśmy wysyłani na czyszczenie podłóg. Empik firma z tradycjami.

@Duzoiwiecej

Ten cały SPL to się nadaje razem z tymi liderami i KO gwiazdy se po dobierały z Ukrainy. A tak naprawdę to żeby nie wózkowi to wy byście nie mieli co robić na tym swoim spl. Trzeba poznać trochę proces a puziniej pisać

Gwiazda
@Jarek

akurat wózkowi to największe aparaty i cwaniacy na tym magazynie. Najlepiej ciągle stać i gadać a praca się sama nie zrobi przecież.

Miki
@Gwiazda

Tak to prawda wózkowi to sami cwaniacy nic nie robią a strasznie zmęczeni

Dw
@Jarek

W sumie napiszę jeszcze jedną rzecz, wózkowi to są potrzebni jak piąte koło u wozu. Sami sobie przyciągniemy paleciakami wszystko. Widać Pan Jarosław, jak to Jarki w tym kraju, w innej rzeczywistości żyją. Chciałbym z całego serca zobaczyć jak pakujesz i jesteś na wysyłce gdy trzeba na prawdę swoje zrobić. A gwiazdą to widać ty jesteś, bo akurat do ko i liderów nie mogę nic powiedzieć, same wspaniałe osoby które pomogą i walczą z takimi wspaniałymi pracownikami jak ty. Ukraina, jeszcze wspomnę. To są w porządku ludzie, jeden ma gorszy dzień drugi lepszy jak i my Polacy, chociaż ty nie wiem czym jesteś. Morał taki... Jesteś rasistą, po drugie nierobem, po trzecie (usunięte przez administratora), po czwarte nie znasz gramatyki, po piąte piszesz bzdury o Ukraińcach którzy robią dla ciebie i oczerniasz spl, który cię żywi. Jeśli jesteś taki wspaniały, to idź i naucz się jak to wygląda od przyjęcia towaru, poprzez p0, P6, ptsy, itd. Potem mezaniny , w końcu pakowania różne, wysyłka. Łatwo siedzieć na (usunięte przez administratora) prawda? Mam szacunek do wózkowych, bo niektórzy na prawdę mają świetne umiejętności i warto ich mieć. Lecz w swojej zmianie cię nie mam, i mam nadzieję, że nigdy cię nie poznam Jareczku. Empik Team! :)

Broman
@Dw

Na kilometr ten tekst wali tym, że napisał to ktoś z biura lub kierownictwa. Jeszcze to "Empik Team" na końcu, doprawdy żałosne. Nice try, ale nie wszyscy się złapali.

Dw
@Broman

No i tutaj się mylisz. Raczej nikt z tych matołow nie dałby rady sklecić paru zdań. Rozbawiles mnie tą swoją odpowiedzią xD

TęsknieZaDHL

Gdy mówiłem że będziemy płakać za DHL nazywali mnie szaleńcem, mówili że to będą dobre zmiany. To wszyscy się mylili EMPIK to największe zło jakie powstało. Mobbing na każdym kroku, poniżanie ludzi, robienie problemu o wszystko, notataki, nagany za byle błachostki byle wyrzucić starych pracowników i zrobić miejsce dla agencji. Nie pozdrawiam.

POP
@TęsknieZaDHL

Ja też ostrzegałem i od początku plotek o przejęciu DHL'a przez Empik mówiłem, że będzie gorzej, to co poniektórzy nie wierzyli i się śmiali. No to teraz mają swoje "lepsze warunki" xD

@TęsknieZaDHL

Nie wiem co ci się nie podoba, ja jestem zadowolony, trzeba tylko lubić pracować a nie marudzić

Koles
@pracownik

A podwyżka też Ci się podoba a chamskie traktowanie przez liderów i kierowników też?Chyba że ty z tych uprzywilejowanychc?

@Koles

Pracownik na pewno jest z tych uprzywilejowanych jak mu się wszystko podoba. Najgorzej nie mogę znieść tego chamstwa że strony liderów dosyć że człowiek na nich ciężko pracuje to jeszcze im źle aby chodzą w tych polarach pozapinanych po sama szyję niech się wezmą za robote człowiekowi gorąco pot po (usunięte przez administratora) leci a im zimno i chodzą znudzeni biorą się do pracy godz. Przed końcem i tacy zmęczeni pytam czym chyba piciem kawy i chodzeniem na papierosa albo gadaniem przez telefon nie wspomnę o wielkim obgadywaniu a ściany mają uszy

XYZ
@Krycha

W całości się z Tobą zgadzam i ciekawa jestem czy empik w końcu dopatrzy się że wcale nie potrzebne są 2 osoby na działa lider i KO , jedna nie ma co robić a co dopiero 2 , ile to miesięcznie pieniędzy byłoby np. Na premię.I skonczyloby się to o czym piszesz. Nie za bardzo wierzę że te wpisy coś pomogą bo już tyle czasu ludzie wyrażają swoje uwagi i nic się nie dzieje ale może Ci panowie w czarnych kamizelkach nareszcie zaczną się interesować co dzieje się na magazynie.

@XYZ

Dokładnie, Polacy nie mają pracy, i wysyłają nas na gówniane roboty, bo idioci z Gruzji, Arabia, Ukrainy i innego (usunięte przez administratora) musi się uczyć. Coraz więcej osób odchodzi bo polityka firmy widać jaka jest. Polaka zgnoic jak śmiecia i wyzyskać żeby sam się zwolnił, a w to miejsce brudasów zatrudnić za (usunięte przez administratora) A ci nieudacznicy w czarnych strojach niech sobie obciągną w biurach bo nawet nie wiedzą jak magazyn działa. Temat przymusowego pójście na wózki to już inny temat. (usunięte przez administratora) Niby wysyłka jest najważniejsza, to po co ludzi wysyłają na centralny jak nie ma kto na końcówce robić, (usunięte przez administratora) liderzy którzy nic nie potrafią zrobić tylko siedzieć w polarkach i głupio się uśmiechać. (usunięte przez administratora) empik!

Byly

Nie tylko uśmiechać a ile to ludzi odeszło przez chamskie traktowanie przez chorych liderów jak liderka z pakowania że zmiany A ja jestem najlepszym przykładem stosowanego przez nią mobbingu wystarczy tylko raz nie zgodzić się z jej zdaniem i masz przechlapane, dlatego nie czekajcie aż Was wykorzystają do granic możliwości tylko poszukajcie normalnych miejsc pracy bo takie jeszcze sa

Duo
@Byly

A to celna uwaga ,szczera prawda u niej dobrze mają tylko wazeliniarze podpie..spalacze i te co ja karmią codziennie na stołówce ale ona nie jest jedyną jest więcej takich.A do wszystkich zarządzających i nie mających pojęcia o dobrym zarządzaniu stara prawda "Z (usunięte przez administratora) NIE MA DOBREGO PRACOWNIKA, i kiedyś boleśnie się o tym przekonacie.

Byly
@Duo

A poczytajcie sobie na forum empiku to zobaczycie co ludzie piszą o nie..wol.. nictwie w tej firmie

Haha
@Duo

A nie boi sie jadu?zapomniała jakie relacje miały jeszcze nie dalej jak rok temu a teraz takie przyjaciólki?

@Koles

Nie bede chwaliła lub krytykowała Empiku ale musze zareagować na te wpisy bo ludzie zapomnieli ze w DHl u też były śmieszne podwyżki,, rządzili Nami Ci sami liderzy i KO i też chodzili pozapinani po samą szyje. Też byliśmy przesuwani na inne działy i też były układy i układzikii. Nie należe do uprzywilejowanych .

x

To bardzo niskie tak nazywać Ukraińców. Stawiasz w złym świetle wszystkich Polaków, nie tylko siebie. Wstydż się.

LIDERTAKIZŁY?
@XYZ

Kochani przecież trwa rekrutacja na liderów, skoro taka łatwa i lekka robota to czemu nie weźmiecie sprawy w swoje ręce i nie pokażecie jak być dobrym liderem. :)

@LIDERTAKIZŁY?

A pewnie że bierzemy udział w rekrutacji i pokażemy że można i dobrze pracować i szanować podległych pracowników

@Nowy

Zgadzam się z Tobą jak wygramy to pokarzemy jak być liderem w pewnym słowa znaczeniu a nie obibokami jak większość z nich

@LIDERTAKIZŁY?

To farsa nie rekrutacja, już dawno wiadomo kto będzie liderem i gdzie. Tu liderem nie zostaje osobę doświadczona, która zna system i wie co się da zrobić tylko donosicielki i (usunięte przez administratora) przytakujące kierownikom i menadżerom.

Teresa

Ale Macie dramaty, jak Wam tak źle, to możecie iść pracować na inny magazyn a nie narzekać. W sumie domeną polaków jest narzekanie a z siebie nic nie dawanie. Mi jak się praca nie podobała, to się zwolniłam i tyle. Bez jęczenia i marudzenia, bo swój honor mam, a te osoby co tutaj marudzą, jak widać najmniej robią a chcą jak najwięcej mieć.

Zew
@Teresa

Jak tu nie pracujesz to czemu zaglądasz na stronę

Teresa
@Zew

Bo lubię czytac te żałosne wypociny osób, które znam osobiscie i wiem jak pracuja. Jak to mówią " krowa, która dużo ryczy mało mleka daje" i tak jest z tymi co ciągle narzekają

Były z dhl

Widzę, że niewiele się zmieniło a jak już to na minus, dobrze, że uciekłem stamtąd w marcu a jedyne wspomnienie to ciężki (usunięte przez administratora)i tekst lidera ,,musisz szybciej pracować" hahah współczuję obecnym pracownikom, mam nadzieję, że nigdy już w takie miejsce nie trafię, chociaż w życiu różnie bywa...

Onaaa

To co teraz się odbywa na tym magazynie zaczyna przekraczać wszelkie normy zdrowego rozsądku. Ciągłe strasznie notatkami, wyliczanie pracowników co do sekundy, co do jednej sztuki, jednego procenta itp. A dziesiątego za te wszystkie upokorzenia dostaniemy jak brudną (usunięte przez administratora) w twarz coraz niższe pensje. Jak tak dalej pójdzie to nie wytrwają w tym kołchozie nawet najbardziej wytrwali i cała nasza przewspaniała góra zarządzających pójdzie zbierać towar razem z agencją pracy. Empik zarżniesz własny magazyn tymi praktykami a zbliża się sezon świąteczny...

Alicja
@Onaaa

Czysta prawda,nie chodzi o pracę zawsze jak ktoś pracował uczciwie to miał wypłatę dobrą a teraz Nowi mają taką samą wypłatę jak ludzie po kilku latach pracy ,a wymagają więcej od nas więc ja się pytam gdzie ta sprawiedliwość.

Zuzi.

Chyba tylko SC i BOK jeszcze ostał się bez "pomocników" z agencji.

InżynierzWATu

Pracowałem tam około dwa miesiące przed pójściem na studia (rok 2018), żeby zarobić na pierwszy samochód. Czytając komentarze widzę, że dużo się nie zmieniło tj. 1. Wyrabianie normy na poziomie 100% jest awykonalne, chyba że możesz się sklonować to wtedy masz szanse. Pewna osoba opowiadała mi dlaczego podniesiono normy kilka lat temu (podobno jak weszli Ukraińcy do magazynu to wyrabiali normy po 300% stąd kierownictwo podnosiło normy). 2. Różnica między Ukraińcami a Polakami była znacząca, nasi sąsiedzi ze wschodu dostawali o wiele lepsze stanowiska pracy co oznaczało dla nich łatwiejsze wyrobienie normy, podczas gdy Polacy musieli mordować się przy znacznie cięższych pracach. 3. BHP magazynu wynosi istne 0 a raczej ma poziom poniżej zera, któregoś dnia prawie nie wydłubałem sobie oka, jakąś śrubą, która akurat była na poziomie oczu, dodatkowo pojawiały się szczury, myszy i mrówki na magazynie. BHPowiec chyba ma znacząco w głębokim poważaniu takie sytuacje. Oczywiście zdarzały się sytuacje wręcz absurdalne, bowiem zwykły pracownik nie może wejść na stanowisko pracy by poprawić drugiej osobie wiatrak, który rzuca podmuchy wiatru w jego stronę, gdyż musisz poczekać na drabinę i drugą osobę na poprawienie pozycji wiatraka (kompletny absurd). 4. Kolesiorstwo, tutaj można powiedzieć, że jeśli dobrze ustawisz się z daną ważną osobą to żyjesz jak król i to dosłownie. Dużo razy widziałem takie sytuacje, gdzie było widać kto jest ulubieńcem jakiegoś leadera czy K.O i miał raj w pracy. 5. Magiczne obniżanie norm pracownikom by nie mogli wbić odpowiedniego poziomu magazynu, to było coś czego sam nie mogłem zrozumieć, bowiem wyliczając miałem 100% pewności, że zarobiłem na odpowiedni próg za godzinę to nagle po wywieszeniu poziomu norm dla poszczególnych pracowników miałem 69,96%, gdzie próg większy zarobkowy zaczynał się od 70%. 6. Sami leaderzy i kluczowe pozostawiały wiele do życzenia względem zachowania do nowych pracowników zakładu, pamiętam jak po 3 dni dostałem reprymendę za to, że wyrabiam za małą normę przy pakowaniu zamówień, tłumacząc się tym, że jestem dopiero 3 dzień i nie mogę mieć prędkości takiej jak osoby co pracują tutaj dłużej, kluczowa nic na to nie odpowiedziała. 7. Historie na temat dostawania reprymendy za to, że ludzie za długo piją wodę, gdzie na magazynie jest ponad 40 stopni Celsjusza to jakieś kompletne nieporozumienie dla normalnego człowieka a jednak takie sytuacje się zdarzały. 8. Twoje opinie na temat rozwoju magazynu nic nie dadzą: pamiętam, jak podeszła do mnie pani z ankietą na temat rozwoju magazynu. Stwierdziłem, że magazyn powinien zaopatrzeć się w dodatkową linię produkcyjną, gdyż w przypadku mocnej awarii linia, która ciągnęła zamówienia z mezaliny do osób, które pakują zamówienia po prostu stanie w miejscu i spowoduje to znaczne koszty dla magazynu. Pani odpowiedziała, że na około 1000 osób jestem jedyną osobą, która wysunęła takie wnioski, lecz sama stwierdziła, że taki pomysł na 200% nie zostanie zrealizowany z powodu braku funduszy dla magazynu. Podsumowując, praca w tym magazynie oznacza pracowanie w nieludzkich warunkach przy pensji, która jest prawie minimalną krajową, gdzie ludzie pracują 6 dni w tygodniu i czasami trzeba iść w niedzielę na popołudnie do pracy. Mocno się zastanawiam jakie DHL (a teraz Empik) musi mieć wielkie plecy, że ten magazyn nie został zamknięty z powodu braku jakiegokolwiek BHP i brakuje jakiejkolwiek współpracy między osobami o najniższym a najwyższym stanowisku

Bzduraaaaaa
@InżynierzWATu

Zgadzam się z tobą, ale zupełnie odwrotnie. Dawno takich bzdur nie czytałem. Szczury na magazynie? Ukraina ma lepsze stanowiska? Magiczne obniżanie norm? I do tego rzekome układy z PIP czy innym urzędem kontrolującym. Człowieku zejdź na ziemię... Jeżeli się chce, to można zarobić dobre pieniądze nie mając nawet doświadczenia, ale to zależy od twojego zaangażowania. Jezeli przychodzisz żeby pogadać i marudzić że ktoś ma "lepsze" stanowisko to nic dziwnego że ma się niespełna 70%... Dodam, że gdyby faktycznie magazyn nie przestrzegał BHP to by każdy m.in. bez uprawnień jeździł pieskami, chodził bez kamizelek w strefach "niebiezpiecznych" itd. A tego oczywiście nie zauważysz, bo magazyn respektuje zasady. Warto zaznaczyć, że aktualnie magazyn będzie "świętował" trzeci miesiąc bez wypadku - na tak bardzo duży magazyn to bardzo ładny wynik.

@Bzduraaaaaa

Rozumiem, że można wyrobić 100% normy, gdy jesteś na samym końcu linii mając same gabaryty, bo ludzie co są na początku widzą co idzie i biorą najłatwiejsze i najprostsze rzeczy do spakowania. Sorki, ale żadna osoba nie zrobi 63 czy 64 (rok 2018) paczek w godzinę, jeśli ma same gabaryty przy pakowaniu i musi lecieć do mezaliny po odbiór tych gabarytów. "Ukraina ma lepsze stanowiska?" Oczywiście, że miała lepsze stanowiska, gdy pracowałem przez 2 miesiące to nie widziałem ani razu Polaka, który tylko siedzi i wkłada paczki dla ludzi na sortowanie paczek. Kolejny przykład? Na linii produkcyjnej pracowałem 75% czasu i byłem w różnych częściach, jeśli jesteś na samym początku to masz wszystko, od płyt po jakieś perfumy etc. jeśli widzisz, że coś jest gabarytem to nawet tego nie bierzesz, bo po co? Lepiej brać same małe rzeczy, szybko pakować i w miarę wyrobić normę na 100%, gdy jesteś po środku linii to jest w miarę ok, już masz cięższe rzeczy, ale jeszcze możesz uniknąć gabarytów, ale gdy jesteś na samym końcu linii to docierają do ciebie same gabaryty, a jak zobaczysz lekką rzecz to czujesz się jak na wakacjach. Ludzie w tamtym czasie irytowali się tym, że jest kompletna niesprawiedliwość wobec byciu na końcu linii w stosunku do początku linii. Jak był normalny leader to po 4 h kazał zrobić zamianę miejsc tj. ci co byli na końcu idą na początek i viceversa. Co robią nasi przyjaciele z Ukrainy? Niby idą z początku na koniec linii, ale po 4-5 stanowiskach odsuniętych od początkowych stanowisk wchodzili w środek linii produkcyjnej i byli zadowoleni, oni nigdy nieszli na sam koniec linii nie, nie, zawsze musieli omijać zagrania fair-play i zrobić po swojemu. Oczywiście większość Ukraińców nawet nie zna polskiego i rozumie tylko słowa: "Empik", "Transformers" i "Dzień dobry". Komunikacja z nimi była awykonalna. "Dodam, że gdyby faktycznie magazyn nie przestrzegał BHP to by każdy m.in. bez uprawnień jeździł pieskami". Jeśli mówisz o wózkach widłowych to ludzie mogli jeździć bez uprawnień, bo wystarczyło "zrobić kurs u nas, który jest ważny tylko tutaj", czyli niby masz uprawienia, ale ich do końca nie masz. To tak jak zrobić kurs na projektanta systemów bezpieczeństwa u ziomka sąsiada, niby da ci papierek, ale czy to są uprawienia od profesjonalnej firmy, mocno wątpię. "[...]magazyn respektuje zasady", jeśli mówisz o respektowaniu w ten sam sposób Polaków a Ukraińców, czy BHP stoi na dobrym poziomie to sorki, lecz chyba to nie ten magazyn. " Warto zaznaczyć, że aktualnie magazyn będzie "świętował" trzeci miesiąc bez wypadku - na tak bardzo duży magazyn to bardzo ładny wynik." Czy ty chcesz mi powiedzieć, że jeśli magazyn nie miał wypadku w ciągu trzech miesięcy to mamy bardzo ładny wynik? Kompletna bzdura, dobry wynik to brak wypadków na magazynie, bo można stwierdzić, że BHP jest spełnione, no ale nie ma co się dziwić po tym magazynie i braku jakiegokolwiek BHP.

2018??
@InżynierzWATu

Przyjacielu komentujesz 2018 rok w 2022? 90% kadry z tamtego okresu nie pracuje w tym magazynie, powstała ogromna ilość automatyki... Wygłupiasz się komentując 4 lata po fakcie rzeczy które może się działy wtedy, ale raczej szczerze wątpię

@2018??

Ciekawe dlaczego 90% kadry nie pracuje w tym magazynie, przecież magazyn DHL jest tak znakomitym magazynem, że nie powinno być takiego odsiewu, a co do "powstała ogromna ilość automatyki" to chyba jest jakiś żart, automatyka nie ma nic wspólnego do ludzi, którzy jak widzą jaki jest (usunięte przez administratora) w tym magazynie to po dniu uciekają, bo nie wyobrażają sobie pracować w tak obrzydliwym magazynie.

Tespsteronus Najmanus
@Bzduraaaaaa

Wystarczy pogadać z pracownikami ludzie bez uprawnień w sezonie jeździli retrakami,pieskami a inspektor bhp magicznie się nie pojawiał Z tymi stanowiskami różnie bywa zależnie od działu byłem na takich gdzie agencja była lepiej traktowana niż firmowi Odnośnie picia wody też zależy od działu na niektórych liderzy stoją z zegarkiem i patrzą ile pijesz wody na innym mają luźne podejście nawet idzie pogadać Bez pleców szkoda tracić czasu na tym magazynie 0 perspektyw rozwoju jedyne co możesz stamtąd wyciągnąć to garba

Adolf Von Yungen
@2018??

90% kadry osób które cokolwiek potrafiły (usunięte przez administratora) stamtąd xD

Obecny pracownik
@Bzduraaaaaa

Ty jeszcze mało o życiu wiesz,nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie tam są układy, chyba znasz powiedzenie ręką rękę myje pieniądz robi pieniądz.

Bzduraaaaaa
@Obecny pracownik

... a ziemia jest płaska?

Bo
@InżynierzWATu

Bo właściciel firmy należy do miłościwie panujących i stąd takie traktowanie

Jarek

Do zmiany A uwaga dla menedżera bo moim zdaniem to parę osób przychodzi do pracy po kelichu wuzkowy na czoluwce albo techniczny ten młody zgarbiony bo żeby nie było za puzino bo ewidentnie czuć alkohol

Były Pracownik
@Jarek

Chyba chodzi o tego Jarka z wysyłki i Piotrka bo oni wygladajom na takich co lubią doping. Ale co chlejta chłopaki przecież to wasze zdrowie

Meneg
@Jarek

A ja tam rozumiem chłopaków jak muszą robić swoją robotę i jeszcze za tych co się(usunięte przez administratora)albo ciągle są na zwolnieniu to jak troche sie wspomogą tp nic zlego przeciez najlepsi sportowcy tez stosują doping , tylko z umiarem to wszystko dozwolone.(usunięte przez administratora)

Maliniak

Nie martw się o mnie tylko o siebie i tego twojego nieudacznika co każdego dnia kompromituje Cię przed całym magazynem bo jeździ i szuka szczęścia u młodych Ukrainek ale mimo że chłopak bardzo się stara to nawet te najbrzydsze nie lecą na jego robaka i musi pocieszać się toba

Wielbiciel
@Maliniak

A co złego w tym że lubię ładne Ukrainki?

Kiedy ta podwyżka

Kiedy ma być dokładnie ta podwyżka podstawy wynagrodzenia do 5 tys. zł brutto o której mówiła osoba z centrali? Czy nie obniżą wtedy dodatku frekwencyjnego i premii miesięcznej?

Kevin De Bruyne
@Kiedy ta podwyżka

Hmm, ta, już to widze, jak podstawę z 3,300 podniosą na 5K xD

Inflacja
@Kevin De Bruyne

ile ? , chyba wtedy zwolnią połowę składu , hehh

Rita
@Kiedy ta podwyżka

Trzeba było słuchać uważniej na zebraniu, najwcześniej w marcu i to ma być dużo niższa kwota od 5 tys.

rita ta
@Rita

czyli 6 tysia ?

KO
@Rita

Dla ciebie to za dużo Rita? Nasze wynagrodzenia i tak nie nadążają za inflacją. Od nowego roku prąd 25% a gaz 50% w górę. GUS: Przeciętne wynagrodzenie wyniosło w listopadzie 2021r: 6022,49 zł brutto, w sektorze przedsiębiorstw, w firmach, w których liczba pracujących przekracza 9 osób.

Związki zawodowe w DHL
@rita ta

KGHM zdecydował się właśnie podnieść pensje o 10 proc. w górę, ponadto będzie jednorazowy bonus wartości 2 tys. zł. Do rozmów o płacach szykują się związki PGNiG, Orlenu i firm węglowych. Jastrzębska Spółka Węglowa porozumiała się ze związkami i podniesie również pensje o 10 proc.

@ sratata
@Związki zawodowe w DHL

Dhl to nie kopalnia węgla:) oni jedynie mogą ci tylko zabrać i szykują się do tego co tu zrobić aby zawalić pracownikowi premię.

inflacja
@@ sratata

kolejna niemiecka firma zapowiedziała podwyżki ciekawe kiedy u nas? Od marca pensje w Lidlu pójdą w górę. Jak wylicza sieć, świeżo upieczeni pracownicy sklepów będą zarabiać od 3750 zł do 4600 zł brutto, czyli 2862-3405 zł na rękę. Po roku pracy wypłata pójdzie w górę do poziomu 3850-4800 zł brutto (2926-3532 zł netto), a po dwóch latach będzie oscylowała w granicach 4100-5050 zł brutto (3085-3692 zł netto czyli na rękę). Podwyżki dostaną też pracownicy magazynów i menedżerowie sklepów Lidla. Magazynierzy będą zarabiali na początku pracy od 4350 zł brutto do 4750 zł brutto, po roku dostaną podwyżkę do poziomu 4550-5000 zł brutto, natomiast po dwóch latach będzie to od 4800 zł brutto do 5250 zł brutto. Z kolei pracownicy z co najmniej trzyletnim doświadczeniem mogą liczyć na wypłatę rzędu 5100-5500 zł brutto.

prawda boli
@inflacja

staż pracy nie ma znaczenia w tej firmie więc jak ktoś się nastawia na dłuższą współprace w celu polepszenia wynagrodzenia to się zdziwi spytacie czemu tak jest a w innych firmach za staż coś masz ? ano dlatego że rotacja jest tu tak ogromna że jednego dnia robisz na swoim dziale a na drugi możesz mieć już zupełnie inną ekipę oczywiście może trochę przesadzam ale to właśnie przez to że przewija się tu tyle osób firma nie może pozwolić na to by nowe osoby zarabiały mniej od innych bo nikt by tu nie chciał pracować przykre bo starsi pracownicy na tym tracą ale to ich wina że nikt tu dłużej nie chce zostać ? no chyba nie ja na szczęście zmieniałam pracę i jestem mega zadowolona bo za rok podwyżka stażowa i inflacyjna coś czego tu nie doświadczyłam przez dwa lata

kandydatka
@prawda boli

Serio zarabiacie już mniej od kasjerów i magazynierów w biedronkach i innych marketach? Na rozmowie o pracę w Kauflandzie na kasie miałam propozycję na początek 4500 brutto od marca i odrzuciłam.

@kandydatka

Tak to prawda. W supermarketach więcej zarabiają niż my w tym całym DHLu. Żałosne jak niektóre osoby się starają, (usunięte przez administratora) a odbierają 2400..

6tys w Biedrze

Sieć Biedronka, czyli największy prywatny pracodawca w Polsce, ogłosiła rekrutację. Pracownicy nowego magazynu mogą zarobić nawet 6000 złotych brutto. Znana sieć handlowa otwiera 17. magazyn w Polsce, który ulokowany będzie w Stawigudzie, w powiecie olsztyńskim. Niebawem ruszy rekrutacja około 500 pracowników. Nowy magazyn będzie wyposażony w ponad 200 wózków widłowych oraz 175 pojazdów ciężarowych. Magazynier z najmniejszym stażem uzyska nie mniej niż 3950 zł brutto. Magazynier ze stażem 3 lata ma zagwarantowane zarobki wynoszące minimum 4400 zł brutto. Pracownicy oprócz pensji zasadniczej mogą liczyć też na premie uznaniowe powiązane z realizacją celów, powiększające ich realne wynagrodzenia. Magazynier może otrzymać łączne wynagrodzenie do 5810 zł brutto. Prawie 6 tys w biedrze

Sr-empik
@6tys w Biedrze

Wstyd że nawet supermakety biedronki i kauflanda płacą więcej a ceny szaleją

Mama

To prawda, a miało być lepiej....

Jolanta
@Mama

czyli dalej nic się nie zmieniło??

Mama
@Jolanta

Dali skromne podwyżki, a ucięli premię, pensja wyszła gorsza :/... jeszcze przy takich cenach wszystkiego, żenada.

@@#zxx

Kierowniczko FF zmiany A uważaj proszę co do kogo mówisz ,bo grono osób jakim już obsmarowalas (usunięte przez administratora) jest już tak duże że już się chyba sama w tym wszystkim pogubiłas. Może należy troszkę bardziej z szacunkiem traktować pracowników, bo buzię to masz nie wyparzoną . A jeśli chodzi o wydawanie przez Ciebie kluczy to Twoje zachowanie jest poniżej krytyki .Kierownik który robi każdemu łaskę że wogole jest jedyną mocną stronę jak masz to darcie japy.Porostu jesteś w tym najlepsza i aby tylko zrobić gdziekolwiek jakiś dym .Wszyscy cieszymy się z Twojego pójścia na urlop wypoczynkowy , może w końcu zapanuje trochę normalnej atmosfery .

@@@#zxx

A kierowniczka anna jest taka sama zero szanunku dla ludzi ludzi mają za nic niech staną i popracują 8 godz zobaczą jak ciężko się pracuje w te upały im tylko mało boją się ze nie będą miały już takich wywalonych premi

Spr
@@@#zxx

Ja się tylko dziwię że gora nic nie robi żeby trochę poskromić te prymitywne miernoty myślę tu o zmianie A liderach i KO szczegolnie na pakowaniu i przyjęciach.Zastepowanie kierownika już całkiem rozum odebrało pani/wiadomo o kogo chodzi/Więcej szacunku dla drugiego człowieka bo na Ciebie haruje ty narcyzie a jak sobie nie radzisz ze swoimi problemami to idz do specjalistu a nie podżynasz szuru buru a w głowie brak rozumu

@Spr

Okropna osoba ,nie da się jej słuchać.Widać musi sie wykazywac bo po zawodowce liderką nigdzie nie bedzie.

SPL
@Krycha

A ja kocham Anie kierowniczkę że zmiany A bo jest stanowcza i wie co robi

@SPL

I tak trzymaj jako jeden jedyny czy jedyna

Zulugula
@@@#zxx

A jej zastępca Krzysiek miekka (usunięte przez administratora) a probuje kreować się na kierowniczka Ole. Tylko mu nie wychodzi ale widać że dobrze swojego pupilka chce wytrenować jako swojego (usunięte przez administratora)na posyłki.

Fantazja

PTM zmiana A te dwie gwiazdy jedna ko ty spójrz na siebie jak ty dziewczyno wyglądasz ty masz lekko 140 kg i te za ale stringi a ta Liderka to następna piękna jak noc listopadową i te jej odżywki i o każdym wszystko wiedzą plociuch magazynowe że słomą w butach

Fantazja
@Fantazja

Chodzi o ekspertkę

@Fantazja

Chyba mylisz ko z ekspertka pracowałem na tym dziale i tak masz rację co do lidera ekspertka mało kompetentna ale wyszczekana ale ko to chyba jedyny człowiek na tym magazynie na odpowiednim stanowisku wysłucha pomoże i ma w sobie dużo empatii nawet dla ludzi opornych na wiedzę a no i najważniejsze nie udaje że posiadała wszystkie rozumy

Stiwi

A te dwie kluczowe z mezzy że zmiany A to pinkne i mądre same pijom kawkę a ludzi goniom do roboty empik widzi wszystko nalepszy dział PTS

Potencjalny pracownik.

Jaka realna pensje odbiera zwykły pracownik ? Która zmianę polecacie omijać szerokim łukiem ? Hm i zapytam jeszcze właśnie o te możliwość korzystania z karty Multisport. Czy jest faktycznie i jaka miesięczna opłata .? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Oddany Pracownik

Ja się tylko dziwię jaka panuje wśród pracowników obłuda, zazdrość i wieczne narzekanie. Ludzie wymagają,rzadaja szacunku od liderów, kluczowych a sami nie szanują się na wzajem. Na przerwie przyjaciółeczki, a za 5 min już lecą kablować do lidera na siebie na wzajem. Jak zostanie zwrócona uwaga to co jedyne potrafią to obsmarowywac anonimowo!!! Ludzie w chwili obecnej macie możliwości możecie aplikować na stanowiska kierownicze i pokazać co umiecie! I, taki obrażanie kto jak szkołę skończył jak wygląda jest bardzo słabe!!! Zasada na tym magazynie jest jedną, lider zwróci uwagę wymaga to już jest zły...przypominam to jest ich praca z której się wywiązują!!!!Masz inne zdanie to zapraszamy pokażcie co potraficie!!! I ludzia się nigdy nie dogodzi!!! Pracowałem już na różnych magazynach I trochę doświadczenia mam, ale wszędzie jest tak samo!!! Zazdrość ludzka i obłuda jest nie do przebicia!!!

XYZ

@Tola Empatia i szacunek mówisz..Osobiście w ciągu wieloletniej pracy w tym magazynie znałem tylko jednego takiego kierownika a właściwie panią kierownik.Niestety z powodów zdrowotnych już z nami nie pracuje .Naprawdę szkoda

Tola

Jak widać po tym co piszecie większość ma aspiracje do bycia Kierownikiem , ale tylko osoba , która ma w sobie na tyle empatii ,by zrozumieć drugiego człowieka oraz traktuje innych ludzi z szacunkiem powinna nim być.

Jarek

Ten wuzkowy z przyjęć zmiana A. Ukraina. To tylko patrzy kogo (usunięte przez administratora) do Swojej kierowniczki Ani, pewnie mu premie obiecała ha ha ha

Wcześniej przychodziło się do pracy z chęcią a teraz po tych zmianach to z przymusu.Pracowało się na siebie a teraz na wszystkich leni co stoją i rozmawiają spacerują się. A nasi ukraincy to mają najlepiej bo żadnych zmian nie mają tylko my po dup;)dostaniemy .Empik to słaba firma.

Fred Flinstone
@Anna

Dlatego rób tak samo jak te "lenie", bo nie ma sensu robić inaczej. Wyrabiać aby te ich śmieszne 80% i tyle. Uwierz mi, że wiele osób z którymi rozmawiam a pracują bardzo sumiennie (w tym ja) robią tak samo ;) Jak zobaczą, że cyferki i procenty lecą ostro w dół to szybko pójdą po rozum do głowy i wrócą do starych zasad.

Kilka spostrzezen : Premi nie bedzie za wiele to widac z kazdym dniem na tablicach. Bedzie dramat na koncie. W miesiac odbija sobie podwyzki z nawiazka. Chodzimy w granatowo czarnych strojach a na magazynie 32 stopnie. Na magazynie duszo i goraco na mezie to juz dramat a jak pada deszcz to wszedzie stoja "miski" bo magazyn cieknie. Warunki skandaliczne. Gora ciagle op... za wszystko. Bardzo zle sie dzieje w Empiku. A mialo byc lepiej.

Fred Flinstone

Naprawdę byli tacy, którzy wierzyli, że za Empiku będzie lepiej xD? Przecież to nieporównywalnie gorszy twór niż był DHL i udowadniają to na każdym kroku. Premie? Jakie premie? Przecież właśnie o to im chodziło, rzucić śmieszne 200zł BRUTTO podwyżki i zmienić normy na takie, które będą im odpowiadać i na, których sporo zaoszczędzą.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL