Opinie o Ists Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ists Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ists Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ists Sp. z o.o. w Kraków

Dramat Nowy wpis

Notoryczne awarie i lekceważenie klienta. Polecam jakiegokolwiek innego dostawce

Artur Nowy wpis
@Dramat

Za częste awarie i brak internetu powinni obniżać fakturę. Bo przecież trudno płacić za coś czego się nie dostaje. Rozmawiałeś na ten temat z dostawcą? Dają przez to jakieś rabaty?

Henio Nowy wpis
@Artur

Rabat parę zł?

Leszek

Korzystam z uslug Ists od wielu lat. Z roku na rok jest gorzej. Nieaktualne informacje, archaiczne dekodery, brak reakcji na reklamacje, sygnal telewizyjny slabej jakosci, niestabilny internet. Schodza na psy.

Ewelina Nowy wpis
@Leszek

Czy u Ciebie jakość Internetu, to czy się zrywa czy nie, zależy też od pogody? Gdy jest mocny deszcze lub silny wiatr to jest gorzej?

Janusz

Zmieniło się teraz coś na lepsze w firmie? Ostatnie komentarze o braku reakcji na zgłaszane problemy oraz o darmowych nadgodzinach nie zachęcają raczej do aplikowania...

Iwo

Czyżby pandemia wpłynęła na pracowników, że zapomnieliście zupełnie o tym forum pracowniczym?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ists Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Paulina

@NN a co ci się dzieje?

NN

Najgorsza firma internetowa jaka może być , odradzam każdemu , dni z internetem można policzyć na palcach jednej ręki.

jurko

Witam ! Posiadam umowę na dostawę tv i internetu z firmy ISTS w Krakowie. Korzystam z tych usług od kilku lat i nie mam podstaw do narzekania, wręcz przeciwnie - solidna firma, kompetentni pracownicy zwłaszcza technicy, którzy cierpliwie i fachowo zawsze mi pomagają nawet w tematach poza umownych. Usterki oczywiście się zdarzają (na pewno u wszystkich) ale są sporadyczne i szybko usuwane. Nie mam zamiaru zmieniać dostawcy na innego.

Witold

Czy zgadzacie się z opiniami zamieszczonymi do tej pory? Lsts jest obecnie w trakcie rekrutowania nowych członków zespołu. Wszelkie informacje o dostępnych stanowiskach znajdziecie pod adresem http://www.ists.pl/p/39,kariera Czy wiecie cos na temat warunków pracy w tej firmie? Zachęcam do zamieszczania nowych komentarzy.

Rafał

Zdecydowanie odradzam. Współpraca z Panami S. tragiczna, darmowe nadgodziny, 30 min w ciągu dnia extra nie płatne - to tak w ramach relaksu samochodowego stojąc w korku od instalacji do budowy. Praca w biurze zdecydowanie grosza. NIE POLECAM!!!

Stachu

Mam wrażenie, że firma rozwija się naprawdę w bardzo bardzo sympatyczny sposób, uwazam, że nie można z wielu powodów trafić lepiej, generalnie to jestme na tak

admin

Czy Twoim zdaniem firma ISTS Sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Ists Sp. z o.o. - Kraków

Ists Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bociana 4A lok. 68A
    31-231 Kraków