Opinie o Ists Sp. z o.o. w Kraków

Ists Sp. z o.o.
4 8 6 5 1
jurko Nowy wpis

Witam ! Posiadam umowę na dostawę tv i internetu z firmy ISTS w Krakowie. Korzystam z tych usług od kilku lat i nie mam podstaw do narzekania, wręcz przeciwnie - solidna firma, kompetentni pracownicy zwłaszcza technicy, którzy cierpliwie i fachowo zawsze mi pomagają nawet w tematach poza umownych. Usterki oczywiście się zdarzają (na pewno u wszystkich) ale są sporadyczne i szybko usuwane. Nie mam zamiaru zmieniać dostawcy na innego.

Witold Nowy wpis
@jurko

Czy możesz napisać jak cenowo wygląda oferta, z której korzystasz? Czy w trakcie przedłużania umowy, można liczyć na oferty specjalne dla stałych klientów? Chciałbym także przypomnieć, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych, ale zdanie klientów jest także wartościową opinią.

Witold Nowy wpis

Czy zgadzacie się z opiniami zamieszczonymi do tej pory? Lsts jest obecnie w trakcie rekrutowania nowych członków zespołu. Wszelkie informacje o dostępnych stanowiskach znajdziecie pod adresem http://www.ists.pl/p/39,kariera Czy wiecie cos na temat warunków pracy w tej firmie? Zachęcam do zamieszczania nowych komentarzy.

Tak3Nie

Rafał Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Współpraca z Panami S. tragiczna, darmowe nadgodziny, 30 min w ciągu dnia extra nie płatne - to tak w ramach relaksu samochodowego stojąc w korku od instalacji do budowy. Praca w biurze zdecydowanie grosza. NIE POLECAM!!!

Tak13Nie

Stachu

Mam wrażenie, że firma rozwija się naprawdę w bardzo bardzo sympatyczny sposób, uwazam, że nie można z wielu powodów trafić lepiej, generalnie to jestme na tak

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Czy Twoim zdaniem firma ISTS Sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

Tak5Nie

Zostaw opinię o Ists Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Ists Sp. z o.o.