Opinie o Velis Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Velis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Velis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velis Sp. z o.o. w Kraków

IG Nowy wpis

Pracy zdalna, luźna atmosfera, max 40h tygodniowo, praca na produkcie, porządna pensja

Jolanta Nowy wpis

Witam, czy tam faktycznie można pracować zdalnie? Bo widzę tutaj sprzeczne opinie trochę, zresztą nie tylko ja. Ktoś o szefostwie, ktoś o tym, że jest praca w domu przecież i że na to naciskają wręcz, już się pogubiłam, a miałam wysyłać CV.

AP Nowy wpis
@Jolanta

Zależy na jakim stanowisku, np. Dział IT pracuje w systemie hybrydowym, w większości czasu zdalnie. Jeśli stanowisko wymaga obecności w biurze czy delegacji to pracuje się w odpowiednim, dopasowanym do stanowiska trybie.

Franek

Nie polecam firmy, ciągle czuć oddech na plecach szefostwa ;) Nie pozdrawiam

Michał Nowy wpis
@Franek

podobnie z mojej strony, nie polecam

AP

Dziwna opinia, bo przecież od wielu miesięcy pracujemy zdalnie, a kto ma ochotę bo np. nie ma warunków w domu może przyjść do biura z zachowaniem limitów w pokojach, można też pracować samemu w salce Łatwo się wyżywać na Szefie jeśli się nie chce za bardzo pracować lub robi błędy, a może warto spojrzeć na siebie ... Tak ludzie są bardzo fajni - Ci którzy chcą pracować :) Myślę, że Zarząd bardzo dobrze dobiera Zespół, czasem nawet za długo kogoś "trzyma" dając kolejne szanse, bo kosztem "rozstania" są potem takie opinie, zyskiem za to ulga nie tylko dla przełożonego

AP

Nie rozumiem też wyrażania swoich preferencji jako negatywnych opinii. Nawet statystycznie iluś osobom pasuje praca zdalna innym w biurze, decyzje co do tego w Velis podejmowane są na podstawie ankiet.

@AP

Jedno wielkie kłamstwo :)

@AP

Moja opinia miała na celu w możliwie OBIEKTYWNY SPOSÓB pokazać jak wygląda praca z punktu widzenia pracownika. Nie uważam, żeby jakakolwiek kwestia z mojego poprzedniego komentarza była przedstawiona w sposób niezgodny z prawdą. Co do pracy zdalnej, jest zdecydowany nacisk i bardzo jasne sugestie w jaki sposób jest zaznaczane, że powinniśmy rozpocząć pracę w biurze (żadnych ankiet nigdy nie widziałem w firmie, żadnej nie otrzymałem, tak więc jest to w czystej postaci kłamstwo) :) COVID się skończy i wszyscy lądują w biurze, na bank. Reszta Twojej wypowiedzi nie ma składu i sensu, tak więc nie będę się do niej odnosić.

@poo

Wymiana zdań na tym podrzędnym portalu nie ma większego sensu ... ale odniosę się jednak ostatni raz, bo jednak szerzenie nieprawdy nie jest fair - ankiety są przeprowadzane Velis na slack i w rozmowach z pracownikami. Zdarzały się owszem osoby - pojedyncze przypadki, które miały problem z komunikowaniem się - np. odbiorem e-mail (zwykłe zaniedbania pracownika) więc jedynie to przychodzi mi głowy jeśli nie udało się wyrazić swojego zadnia na temat zdalnej pracy. Wywiady były na początku pandemii, potem po pierwszej fali i teraz kiedy zmienia się sytuacja - może ta osoba też nie pracowała tu wtedy. Trzeba być mega sfrustrowanym anonimowo wyrażając negatywne opinie w takim miejscu oraz nie lada zuchwałym przywołując czyjeś imiona z oszczerstwami. Nikt nikomu przecież nie broni szukać pracy w miejscu idealnie dopasowanym do sowich preferencji, życzę powodzenia w rozwoju zawodowym w innej organizacji. Z firmą i konkretnymi osobami można kontaktować się poprzez kontakty zamieszczone na stronie internetowej.

@AP

Zresztą usuwanie komentarzy na tym portalu wiele świadczy na temat Velis :) Zamiast się odnieść do komentarza, usuwanie niewygodne komentarze które pokazują całą prawdę o firmie.

Brałeś udział w rekrutacji do Velis Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Urszula

Chciałabym kandydować do firmy, ale chciałabym się dowiedzieć się czegoś więcej o firmie. Większość opini jest na temat atmosfery - i wygląda na to, że w tym miejscu była bardzo na plus. Czy ktoś aktualnie tu pracuje i mógłby potwierdić, że w tej kwestii nic się nie zmieniło? Nie ma natomiast żadnej informacji o wypłacanym wynagrodzeniu. Na jaką pensję można tutaj liczyć?

lolek

Jak w każdym miejscu są wady i zalety ;) Z mojej perspektywy kilka rzeczy na plus: - ludzie - zespół to chyba największa zaleta, spoko atmosfera, praktycznie każdy ci pomoże - organizacja pracy - dobry balans między swobodą a regułami, przewidywalność, nadgodziny to rzadkość - szybkie przełożenie od pomysłu do realizacji (może przez to, że firma jest nieduża), możliwość realnego wpływu na to co robisz - klienci z całego świata Na minus: - na wielu stanowiskach premii nie uświadczysz, w ogóle brak stałych premii rocznych (chociaż trzeba oddać, że co rok dają podwyżkę) - praktycznie brak możliwości pracy zdalnej (może się zmieni po COVID?) - przeciętne benefity - dla sporej części stanowisk brak jasnej ścieżki rozwoju/awansu

Zadowolony

Miałem okazję pracować kilka lat w tej firmie (do zeszłego roku) i zupełnie się nie zgodzę z tą opinią odnośnie szefów - kompetentni, regularne spotkania podsumowujące, bieżące codzienne dogrywanie tematów. Miałem za szefów już kilka osób i tu bym chyba nawet napisał, że było najlepiej. Dość duża swoboda i ciekawe projekty międzynarodowe - można się dużo nauczyć. Zespół pomocny. Skomplikowane produkty i trzeba się długo przez nie przebijać, ale warto. Nie miałem żadnych problemów z prawem pracy - wszystko raczej jak należy, nadgodziny rzadko, nigdy się nie spóźnili z wypłatą itp. Może to zdanie jakiejś niedowartościowanej osoby albo konkurencja ;)

TM

@Gocha, zgodzę się że zespół jest super i klimat w firmie bardzo pozytywny, są plusy i minusy średniej wielości firmy ale ogólnie dobrze się pracuje. Również od zarządu jest codzienne wsparcie w szczególności merytoryczne. Nie uważam że to idealne miejsce pracy ale nie wiem czy takie istnieją bo kilka razy w różnych firmach pracowałem. Na koniec to pracę tutaj polecam.

AP

Zespół Velis stanowią fajni, zgrani ludzie i cieszymy się, że podzielana jest ta opinia. Każda decyzja Velis o nieprzedłużaniu współpracy jest na pewno trudna dla obu stron, niestety nie zawsze udaje się „dograć”. Chcę podkreślić, że rotacja w firmie jest bardzo mała, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest wiele osób długim stażem, co najlepiej świadczy o warunkach pracy. W każdym dziale Velis dajemy szansę na rozwój i pokazanie swoich umiejętności. W sprawie ew. naruszeń prawa pracy proszę o kontakt poprzez naszą stronę i obiecujemy wyjaśnić tę kwestię

PG

Jako pracownik Velis, absolutnie nie zgadzam sie z ta opinia. Velis to grupa fajnych ludzi z pasja. Warunki pracy sa bardzo dobre, mysle ze Velis to jeden z najlepszych pracodawców w Krakowie. Nie jest to tylko moja opinia ale tez innych osób które tutaj pracuja. Szefowie to ludzie z klasa z którymi można porozmawiać na każdy temat i o każdej porze dnia i nocy. Rotacja w firmie jest bardzo mala i mysle ze to cos znaczy. Dziękuję i Pozdrawiam.

Jolanta
@PG

Napisałeś, że nie zgadzasz się z negatywną opinią na temat Velis i sam bardzo dobrze ją oceniasz. Według Ciebie warunki zatrudnienia są bardzo dobre, możesz w takim razie napisać coś więcej? Jakie są największe plusy firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Velis Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Velis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velis Sp. z o.o.?

Velis Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Podole 60
    30-394 Kraków