Opinie o Felg Software Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Felg Software Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Felg Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Felg Software Sp. z o.o. w Kraków

Klaudia Nowy wpis

Ile trwa szkolenie bhp?

Były klient. Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja

Jeśli chodzi o sam produkt,jakim jest aplikacja dla gabinetów stomatologicznych, to wydaje się że jest tam potencjał. Aplikacja ma co prawda jeszcze sporo do zrobienia, ale przy ogromnym nakładzie pracy programistów ma szansę szybko nadrobić zaległości. Największym jednak problemem tej firmy wydaje się właściciel. Tu występują ogromne braki zarówno z dziedziny zarządzania zespołem, jak i zarządzaniem firmą. Bardzo dużo obiecywane, mało realizowane. Dużo do życzenia pozostawia również kultura osobista.

Dlaczego zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie w przedsiębiorstwie Felg Software Sp. z o.o. w mieście Kraków? Opisz nam swoją historię, oceń tego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Felg Software Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Felg Software Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.