ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ooo Nowy wpis

Cześć. widziałem, że analityk zakupów ma w ofercie wpisany model hybrydowy. Czy wybór dni jest dowolny, sam decyduję? I ile ich jest w domu a ile w biurze?

Jędrek

Interesuje mnie stanowisko analityka. W jakim stopniu trzeba znać angielski? Ile się go używa?

Nowy wpis

@Jędrek

W naszej firmie jest kilka stanowisk związanych z analityką. Jeśli chodzi o stanowisko Analityk zakupów to tutaj konieczna jest swoboda szczególnie w komunikacji pisemnej.

Dzień dobry, czy będą jeszcze nabory dla analityków? Mam zeszłoroczna ofertę. ktoś już o nią zresztą pytał. nie posiadam doświadczenia, a nie było ono wymagane, stad zainteresowanie

Nowy wpis

Witam, prowadzona jest obecnie rekrutacja na stanowisko Analityk zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem oraz wymaganiami na portalu pracuj.pl Link do ogłoszenia znajdziecie również tutaj w zakładce Ogłoszenia o pracę.

Widzę po wpisach ze nie tylko mnie zainteresowała praca jako analityk. Na takim portalu wisiała oferta w tamtym rok, czy do dziś już nie było przyjęć na to stanowisko? Pytam, bo ciekawi mnie czy zarobki może się podniosły? W opisie wskazano kwotę do 5,500 zł netto. Proszę także o szerszy opis tego szkolenia wdrożeniowego. Oprócz niego są organizowane inne? Zewnętrzne?

Witam, w naszej firmie jest obecnie kilka stanowisk związanych z analizą np. analityk zakupów czy analityk danych. Aby być na bieżąco z prowadzonymi przez nas procesami rekrutacyjnymi zachęcamy do śledzenia nas na portalu pracuj.pl. Dodatkowo informacje te są również zamieszczone w zakładce Ogłoszenia o pracę na naszej stronie na GOWORK. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wielu czynników, między innymi zajmowanego stanowiska, doświadczenia a także od skuteczności, jaką wykazuje pracownik w trakcie wykonywania obowiązków. Obecnie widełki płacowe są już podwyższone. Szkolenia wdrożeniowe w naszej firmie odgrywają kluczową rolę w wprowadzaniu pracowników do organizacji. Szkolenia te dostosowane są do konkretnej roli, co pozwala na efektywne wykorzystanie wiedzy i umiejętności w praktyce. Dodatkowo pozwalają one nowo zatrudnionym szybciej osiągnąć pełną produktywność, ograniczając tym samym okres adaptacji. Na stanowiskach analitycznych najczęściej nowy pracownik współpracuje z opiekunem, który stopniowo przygotowuje go do samodzielnego działania.

Uczestniczyłam w procesie rekrutacyjnym na stanowisko analityk zakupów. Dostałam SMS a także maila, że jestem zaproszona do kolejnego etapu rekrutacji. Miałam kilka dni na rozwiązanie zadania, który miał zweryfikować moje umiejętności. Test trwał 15 minut, więc całkiem ok, ale był trudny. Dość szybko dostałam telefon od pani z działu rekrutacyjnego. Padały pytania odnośnie mojego cv, doświadczenia, dlaczego akurat chcę pracować na tym stanowisku, jakie umiejętności wykorzystywałam w swojej poprzedniej pracy itp. Rozmowa trwała około 30 minut, czyli szybko, ale konkretnie. Uzyskałam też informacje nt. dalszych etapów rekrutacji. Mogłam też zapytać o zatrudnienie, płace czy benefity. Pod koniec rozmowy telefonicznej zostałam zaproszona na spotkanie do biura. Rozmowa w siedzibie firmy była dość profesjonalna, ale jednocześnie bez wywierania niepotrzebnego napięcia. Zawsze mocno stresują mnie rozmowy o prace, a tutaj po kilku minutach rozmowy stres odpuścił. Rozmowa była w obecności 2 osób i z tego co kojarzę, to nie była ta pani, z którą wcześniej rozmawiałam. Dość dokładnie przedstawiono mi jak wygląda praca na tym stanowisku. Miałam możliwość szczegółowo opisać czym się zajmowałam do tej pory. Omówiliśmy ewentualną umowę oraz wysokość wynagrodzenia. Niestety nie została mi zaproponowana praca, bo podobno był ktoś lepszy... Dowiedziałam się, że na taką rozmowę do biura zapraszają jedynie kilka osób, więc i tak uważam to za swój mały sukces :), bo kandydatów było wielu. Na koniec dostałam oficjalnego smsa, że proces rekrutacji na to stanowisko się zakończył. W sumie to wszystko przebiegło tak jak opisują tutaj na stronie.

padają pytania o doświadczenie, o to co, dokładnie robiło się w poprzedniej pracy, czy miało się styczność z niektórymi programami

Aktualność
Electrosmart mistrzem!

Nasza firmowa drużyna miała okazję świętować na 30 jubileuszowej Gali Finałowej Biznes Ligi. Sezon 2022/2023 zakończył się dla nas 1 miejscem w III Lidze C. Zwycięstwo dało nam awans do 2 Ligi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszej drużynie!

Specjalista ds. sprzedaży

Pracodawca stawia duży nacisk na kulturę organizacyjną, co przejawia się w przyjaznej atmosferze w pracy i zaangażowaniu w tworzenie pozytywnego środowiska pracy. Komunikacja i zarządzanie są skuteczne, a pracodawca wykazuję się troską o swoich pracowników. Warto również dodać, że oferowane są dodatkowe benefity, takie jak karta sportowa czy możliwość pracy zdalnej. Wszystko to sprawia, że praca w tym miejscu jest satysfakcjonująca i godna polecenia.

Green

Cześć jakie macie opinie o firmie elektro smart na stanowisku analityka?

Zostaw merytoryczną opinię o ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kraków

• Jak się pracuje w ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA