City Partner Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o City Partner Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie City Partner Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Network Operation Center. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się aplikujący? Chętnie dowiemy się również więcej o pracy w innych działach firmy. Takie informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę City Partner jako potencjalne miejsce pracy.

kaka
użytkownik zarejestrowany

no ja z tych ofert to widziałam tylko takie jak Pracownik działu technicznego

dsf

a mozesz zdradzic jakie tam byly zarobki?

City partner to porażka.. Wszystko jest tam robione bez wcześniejszego zaplanowania byleby tylko zrobić(później wszystko parę razy przerabiać to samo). Właściciele płacąc uważają że pracownik jest do ich dyspozycji kiedy im się podoba. Pracowałem tam rok i stanowczo nie polecam tego okresu nie wspominam zbyt dobrze.

Zostaw opinię o City Partner Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Partner Sp. z o.o.