SKK S.A.

Kraków

Opinie o SKK S.A.

użytkownik zarejestrowany

Forum, na którym pozostawiacie swoje komentarze, służy wyłącznie wymianie merytorycznych opinii na temat pracodawców. Regulamin, który znajdziecie wchodząc w ten link:http://www.gowork.pl/regulamin określa dokładnie zasady, którymi każdy użytkownik forum powinien się kierować. Niedopuszczalne jest m.in. nieuprawnione wykorzystywanie cudzego wizerunku oraz umieszczanie treści wulgarnych.

Karol
@Zuzanna 2 tygodnie temu

Nike nie nadużywa niczyjego wizerunku, jedynie wyraża opinię i ostrzega, potencjalnych zainteresowanych pracą w tej firmie, przed popełnieniem błędu. Tak praca w tej firmie - jest błędem i marnowaniem czasu.

użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Magazynier. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Na co mogą liczyć osoby, które postanowią aplikować na tą ofertę pracy?

Kciuki

Nie pracuje juz w organizacji od chwili, ale nowy prezes pochodzi z wewnątrz firmy i w mojej ocenie jest skromnym tytanem pracy o niesamowicie szerokiej wiedzy. Bardzo trzymam za niego kciuki! Powodzenia SKK!

Mol

@Zuzanna problem polegał na spychologii stosowej przez kilku pracowników. Moja praca tam była ciekawa i napewno mocno rozwojowa. Czas spedzony tam nie był czasem straconym patrząc na umiejętności oraz wiedzę na temat rynku i produktów z jaką przyszło mi opuścić firmę.

Sensor

SKK od 2 lat podlega stopniowej agonii. Firma bez majątku i własnej siedziby. Pazerność właścicieli i nepotyzm są główną przyczyną postępującego upadku. Boli strasznie jak popatrzy się na stan sprzed kilku lat, okresu rozwoju i nowoczesności. Oby nowy prezes ze starą gwardią zdołał firmę uratować - tego życzę!

użytkownik zarejestrowany

@molto ważna informacja, że w firmie można liczyć na przyjazną atmosferę. Wspominasz, że funkcjonowanie działów nie jest do końca optymalne. Co jest tego powodem? Chętnie też dowiemy się bliżej o tym jak wygląda Twoja praca w SKK S.A. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

mol

Ludzie w firmie są bardzo mili i życzliwi dla siebie nawzajem, jest to niewątpliwie duży plus. Co do samej pracy różnie bywało, można odnieść wrażenie, że pewne działy nie do końca wiedzą co jest w zakresie ich kompetencji. Po zmianie na stanowisku prezesa jest szansa na powrót do czasów świetności i normalności.

użytkownik zarejestrowany

@Zadowolony chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Co uważasz za największy plus w swojej pracy?

Zadowolony

Ja dołączyłem do firmy w zeszłym roku i uważam jej kierunek za bardzo dobry i trafnie dobrany do realiów rynku. Zmiany z perspektywy kogoś kto od dawna jest w firmie zawsze są złe. A sama opinia zasmuconego to raczej wylew osobistych żali niż obiektywna ocena. Firma ma dużo nowych produktów, ciekawych rozwiązań i wróżę jej bardzo dobrą przyszłość :) Polecam wszystkim zainteresowanym!

Dorota

Zazwyczaj nie odpowiadamy na komentarze użytkowników, szanując ich prawo do posiadania własnego zdania na temat naszej organizacji. Chcemy się jednak odnieść do wpisu użytkownika zasmucony, ponieważ w naszej ocenie jest nie tylko niesprawiedliwy ale i nieprawdziwy. Firma jest i pewnie jeszcze długo będzie w zmianie prowadzonej w odpowiedzi na zmieniający się rynek, działania konkurencji, rosnące oczekiwania klientów. Konieczność tą dostrzegli właściciele - stąd między innymi taki kierunek obecnie prowadzonych działań. Bardzo zależy nam na tym, by tematy, które są związane z nami i bezpośrednio wpływają na komfort pracy, były adresowane do osób, działów, które mogą coś w tym obszarze zrobić, zmienić. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - wtedy jesteśmy w stanie zadziałać, odpowiedzieć.

zasmucony

Zgadzam sie z perspektywicznym i realista. Pracuję tutaj kilkanaście lat. Firma przechodziła wiele problemów wlotów upadków ale zawsze wszyscy !!! walczylismy za nia i bylismy z niej dumni!!! Teraz po tych latach przyszedl nowy Pan Prezes i jedyne co dobrzepotrafi to mówić "OK" z amerykanskim akcentem po kazdym zdaniu. Zwalnia dobrych ludzi ktorzy pracowali lata, zmienia strukture raz w miesiacu, ciagle kłamie i zabił ducha tej firmy razem z motywacja nas wszystkich. Potrafi zmieniać decyzje co drugi dzień i rozrzucać ludzi tam gdzie sie mu podoba, a stanowiska menadżerskie obsadza kolegami. TO juz nie jest firma z której jesteśmy dumni i nikt z nas o nia nie walczy. Teraz tylko patrzymy jak tonie i z niej powoli uciekamy. Udziałowcy ktorzy go zatrudnili to mądrzy ludzie, mam nadzieje ze w pore zauwaza co ten czlowiek wyprawia z latami ich ciezkiej pracy. Nic dziwnego ze odkad wrocil do Polski wszedzie gdzie pracowal wytrzymali z nim rok lub maksymalnie dwa.

realista

nikt nie bierze nadgodzin :) może też dlatego, że części osób podano do podpisania zadaniowy czas pracy ;) ciekawa i bardzo ogólna koncepcja..większość ludzi z mojego zespołu zabiera pracę do domu...i to nie jest tak,że to są niedoświadczone osoby-raczej takie z kilkunastoletnim stażem pracy. Potwierdzam wszystko co napisał perspektywiczny :)))

perspektywiczny

Na dziś to taka korporacja w krótkich majteczkach. Warto pomyśleć pracownikach, że są potrzebni. Zespoły się tworzą :) , a raczej zmieniają co jakiś czas ( bo zmienia się koncepcja i poprzednia nie wyszła ?). Następuje powolna, wymiana kadr. Przykład z samej góry odbieram: co innego mówię a co innego robię, reklamuję siebie i jestem tu na chwilę (?) albo nic nie mówię i nie wiadomo o co chodzi, albo mówię ale nie wiadomo o co mi chodzi. Zostało także zatrudnionych kilku piłkarzy z doświadczeniem w biznesie.

niezadowolony22

kiedyś to była naprawdę fajna firma, niestety to co się teraz dzieje to tzw. "dobra zmiana", chaos i niezadowolenie pracowników, praca w nadgodzinach, za dużo szefów i osób do strategii firmy, a za mało do pracy, nie polecam

zadowolony44
@niezadowolony22 07.12.2016, 23:40

Pracuję i nikt nie bierze nadgodzin jeżeli po prostu nie chce. I fakt - szefów jest dużo, bo nowe zespoły się dopiero tworzą. Co więcej, firma zatrudniła od roku 40 osób, chwilowy chaos jest nieunikniony :) Ja bardzo polecam, to świetny moment, żeby aplikować i załapać się na moment w firmie kiedy można zdziałać najwięcej.

ahm
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że jest to duża sieć @czek, w końcu z ich zabawek sporo klientów jest zadowolonych, ale najlepszym dowodem na sukces jest brak jakiejkolwiek oferty pracy.

Zadowolony

Firma jest w okresie transformacji, wchodzi na rynek międzynarodowy, nowy prezes itd. A do jakiego działu aplikować? Do tego w którym się ma najlepsze kompetencje ;)

Zadowolony

Organizacja ostatnio mocno się rozwija. Świetny moment na aplikowanie :) Z mojej strony polecam!

Adamos

Chaos, chaos rekrutacyjny. Spóźnianie się rekrutera, zero informacji zwrotnej. Aplikowałem na managera, sekretariat dzwonił w sprawie dyrektora, rozmowa o stanowisku kierownika. Najważniejsze pytanie czy jak zatrudnią bardzo młode osoby (tanie) to można wypracować obrót. Jedna z gorszych rekrutacji w jakiej uczestniczyłem - nie polecam.

niezadowolony2

moim zdaniem w firmie nadal panuje lekki chaos.

oval

@Radzio a na jakie stanowisko próbowałeś się tam dostać? I kiedy to było? Teraz czy kiedyś w przeszłości?

Radzio

Nie polecam - rozmowa kwalifikacyjna to tragedia. Brak konkretów, same ogólniki. Co innego mówią zapraszając na rozmowę, co innego oczekują podczas rozmowy. Mimo zapewnień i obietnic zero informacji o wynikach rekrutacji.

ET

Moja Firma ma od skk czytniki masakra

niezadowolony

Firma lata świetności ma zdecydowanie za sobą. Brak właściwego zarządzania projketami sprawia, że wszyscy pracują nad kilkoma tematami jednocześnie. W efekcie firma ma problemy z terminowym wdrażaniem rozwiązań. Stres, niskie zarobki, brak szkoleń, częsta praca w nadgodzinach. Nie ma możliwości awansu. Oczywiście połowa pracowników to "dyrektorzy" i "kierownicy".

Zostaw opinię o SKK S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKK S.A.