counter
2 34 43 5 1
Ania Nowy wpis

Jak sytuacja w firmie podczas pandemii? Coś się zmieniło?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.

Czy pracownicy w SKK S.A. dogadują się między sobą?

Pytanie Nowy wpis

Jaki dress code obowiązuje w SKK S.A.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, w SKK nie obowiązuje żaden dress code :) Zapraszamy na https://www.skk.com.pl/pl/kariera/Zobacz-film-o-nas.html i na nasz profil na Facebooku, gdzie można zobaczyć i przeczytać trochę więcej o nas :)

Elektryk
Nazwa działu: Handlowy

Może ktoś powiedzieć jakich zarobków można się spodziewać w dziale sprzedaży na stanowisku Sales Support?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wojtek

Bardzo dobra firma to i praca również. Patrząc na puste forum mozna się tylko utwierdzić w tym.

Tak2Nie2
Sebastian
@Wojtek

Cisza na forum może oznaczać różne powody. Pozytywnie oceniłeś firmę SKK, dlatego zastanawia mnie, czy kiedykolwiek tam pracowałeś? Mam nadzieję, że tak, bo dzięki temu mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu.

Elektryk

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Na stronie SKK znajduje się kilka ofert pracy, pytanie jak wygląda kwestia związana z chaosem wywołanym zmianą Prezesa. Czy wszystko się unormowało? Czy firma ma zapewnione jakiejś kontrakty na przyszłość? Ile osób pracuje teraz w SKK?

Pracodawca

Aktualność
Witamy na profilu SKK S.A. :)

Widząc zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy wykorzystać serwis GoWork.pl, by móc odpowiadać na pojawiające się pytania oraz zaprezentować Kandydatom naszą ofertę.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe komentarze, zwłaszcza za konstruktywną krytykę :) Każdy feedback - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny jest dla nas cennym źródłem informacji i pozwala nam nieustannie się rozwijać.

Zachęcamy do przeglądania naszego profilu, gdzie przybliżamy naszą firmę i panującą w niej atmosferę.

Wszystkich zainteresowanych pracą w SKK S.A. zachęcamy do zapoznanie aktualnych ofert pracy dostępnych na naszej stronie https://www.skkglobal.com/pl/kariera/aktualne-oferty-pracy.html
Aplikację można również przesyłać na adres: rekrutacja@skkglobal.com

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół HR
Pretendent do tronu

Przyjazna rekrutacja tylko w teorii. Brak odpowiedzi pomimo deklaracji odnośnie takowej.

@Pretendent do tronu

@Pretendent do tronu, możesz napisać, jak przebiegała rekrutacja i z ilu etapów się składała? Jakich pytań można się spodziewać? Napisałeś, że nie otrzymałeś odpowiedzi, a w jakim czasie miałeś otrzymać odpowiedź? Okres oczekiwania często podawany jest dość umownie. W praktyce procesy selekcyjne przeciągają się w czasie. Może warto w takiej sytuacji skontaktować się z firmą na własną rękę.

Tak7Nie

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy SKK S.A. jest takim przedsiębiorstwem?

Zuzanna

@Zakręcona, miałaś możliwość wynegocjowania warunków zatrudnienia, dobrze to świadczy o SKK S.A. jako pracodawcy. Podobała Ci się również atmosfera, która jest ważnym czynnikiem występującym w miejscu pracy. Czy oprócz tego pracodawca ten zapewniał Ci jakieś szkolenia lub pakiet benefitów?

Bh
@Zuzanna

Ok

Y

@Jasiek zdecydowałeś się na pracę w firmie? Masz jakieś porady?

Jasiek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie.? Czy w ogóle potrzebujecie ludzi?

Amelia
@Jasiek

Cześć, aktualne informacje o rekrutacjach możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce Kariera http://www.skk.com.pl/pl/kariera.html Jeżeli masz więcej pytań lub w ogłoszeniach nie ma pozycji, która Cię interesuje, zawsze możesz napisać na rekrutacja@skkglobal.com Mamy też profil na Facebooku gdzie co jakiś czas dzielimy się kulisami dnia codziennego ;)

Zakręcona

Firma bardzo fajna jeżeli ktoś chce zdobyć pierwsze doświadczenie. Atmosfera w pracy jak najbardziej na plus. Kiedy tam pracowałam firma oferowała pizzę co piątek i świeże owoce ;) Minusem są zarobki, ale w sumie wszystko zależy od tego co sobie wynegocjujesz na rozmowie

Tak2Nie
Zuzanna

Forum, na którym pozostawiacie swoje komentarze, służy wyłącznie wymianie merytorycznych opinii na temat pracodawców. Regulamin, który znajdziecie wchodząc w ten link:http://www.gowork.pl/regulamin określa dokładnie zasady, którymi każdy użytkownik forum powinien się kierować. Niedopuszczalne jest m.in. nieuprawnione wykorzystywanie cudzego wizerunku oraz umieszczanie treści wulgarnych.

Karol
@Zuzanna

Nike nie nadużywa niczyjego wizerunku, jedynie wyraża opinię i ostrzega, potencjalnych zainteresowanych pracą w tej firmie, przed popełnieniem błędu. Tak praca w tej firmie - jest błędem i marnowaniem czasu.

Tak19Nie

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Magazynier. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Na co mogą liczyć osoby, które postanowią aplikować na tą ofertę pracy?

Kciuki

Nie pracuje juz w organizacji od chwili, ale nowy prezes pochodzi z wewnątrz firmy i w mojej ocenie jest skromnym tytanem pracy o niesamowicie szerokiej wiedzy. Bardzo trzymam za niego kciuki! Powodzenia SKK!

Tak28Nie

Mol

@Zuzanna problem polegał na spychologii stosowej przez kilku pracowników. Moja praca tam była ciekawa i napewno mocno rozwojowa. Czas spedzony tam nie był czasem straconym patrząc na umiejętności oraz wiedzę na temat rynku i produktów z jaką przyszło mi opuścić firmę.

Sensor

SKK od 2 lat podlega stopniowej agonii. Firma bez majątku i własnej siedziby. Pazerność właścicieli i nepotyzm są główną przyczyną postępującego upadku. Boli strasznie jak popatrzy się na stan sprzed kilku lat, okresu rozwoju i nowoczesności. Oby nowy prezes ze starą gwardią zdołał firmę uratować - tego życzę!

Tak13Nie

Zuzanna

@molto ważna informacja, że w firmie można liczyć na przyjazną atmosferę. Wspominasz, że funkcjonowanie działów nie jest do końca optymalne. Co jest tego powodem? Chętnie też dowiemy się bliżej o tym jak wygląda Twoja praca w SKK S.A. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

mol

Ludzie w firmie są bardzo mili i życzliwi dla siebie nawzajem, jest to niewątpliwie duży plus. Co do samej pracy różnie bywało, można odnieść wrażenie, że pewne działy nie do końca wiedzą co jest w zakresie ich kompetencji. Po zmianie na stanowisku prezesa jest szansa na powrót do czasów świetności i normalności.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o SKK S.A. - Kraków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SKK S.A.
2/5 Na podstawie 34 ocen.