FORTRESS Gaming Technologies S.A.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 19 ocen.

Opinie o FORTRESS Gaming Technologies S.A.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORTRESS Gaming Technologies S.A.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@churchill dziękuję za odpowiedź. Czy w związku z odejściem takiej liczby osób, firma będzie potrzebowała nowych pracowników? Ktoś jeszcze może powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie szukania nowego miejsca pracy.

mm
@Maja 12.09.2017, 12:04
@churchill dziękuję za odpowiedź. Czy w związku z odejściem takiej liczby osób, firma będzie potrzebowała nowych pracowników? K...

Cały czas rekrutują. Połączyli się z ATSI i nazywają się teraz Novomatic Technologies

Maja
użytkownik zarejestrowany

@churchillco takiego było powodem odejścia tak dużej liczby pracowników?

churchill
@Maja 02.06.2017, 11:55
@churchillco takiego było powodem odejścia tak dużej liczby pracowników?

kasa stoi w miejscu już dłuższy czas, deadline często są zupełnie nierealne(a nadgodziny darmowe ale mile widziane), firmą rządzą bardzo trudni ludzie.

churchill

Przez ostatni rok odeszła ponad połowa składu. przypadek ;)?

Maja
użytkownik zarejestrowany

@stary wyga jesteś obecnie pracownikiem firmy? Chętnie usłyszymy Twoją opinie na temat pracy w firmie.

robcio
użytkownik zarejestrowany

high a możesz napisać co sprawia konkretnie tą atmosferę i układanie się pozytywnie tych relacji w firmie?

i

+mi się calkiem podoba, projekty są zupełnie inne niż dotychczasowych pracach. Za firmą jest duży miedzynarodowy holding więc kasa jest i zawsze jest na koncie mimo wielkości start-upowej. Umowy NDA nie pozwalają za dużo powiedzieć na forum publicznym :) fajny zespół -nie ma nadgodzin ale nie ma też obowiązku ich brania

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

stary wyga

Wejdź na ich stronę to się dowiesz. Ludzie kochani wykażcie się minimalną własną inicjatywą jak chcecie się gdzieś zatrudnić, jeśli już uważacie, że jest to firma twoich marzeń, lub przynajmniej na dzień dzisiejszy może być.

trololo
@stary wyga 28.07.2016, 07:13
Wejdź na ich stronę to się dowiesz. Ludzie kochani wykażcie się minimalną własną inicjatywą jak chcecie się gdzieś zatrudnić, j...

Rozmawiasz z botami człowieku :D Niekonkretne wpisy na gowork to boty, albo opłacane wpisy, które mają zachęcić do aplikowania. "Bardzo dobrze to napisałeś, poszukują speców, a więc musisz mieć kilka lat doświadczenia w programowaniu."

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

stary wyga

Oni cały czas szukają. Odpowiedz sobie jednak na pytanie czy chodzisz do pracy bo biuro jest fajne, czy aby zarobić pieniądze i mieć za nie fajną chatę - najlepiej na Malediwach ;)

stary wyga

Tak patrzę na te wasze posty i nikt nic konkretnego nie pisze... Nie dziwi Was robaczki, że nie ma ani jednego co by coś miał do napisania? Wnioski są dwa. Albo nie ma nikogo kto by coś miał ciekawego do napisania o tej firmie, albo ci co mają coś ciekawego do napisania mają podpisany jakiś dziwny papier, że nie mogą nic pisać. Decyzja należy do Was w co wierzycie i na co się godzicie. Jeśli rzeczywiście jest papier, to na pewno się o nim dowiecie po zatrudnieniu. Z mojego doświadczenia jak firma jest dobra to raczej ją ludzie chwalą. A jak nikt nic nie mówi, to coś jest nie tak, albo firma jest kompletnie nowa. A ta się ponoć chwali, że parę lat działa. Powodzenia w aplikowaniu:)

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

booo

Albo im się trafił kontrakt albo im się trochę ludzi zwolniło. To tak z mojego doświadczenia w chodzeniu po różnych firmach. Oczywiście na rozmowie się tego nie dowiesz, chyba, że masz w tym doświadczenie i wiesz jakie pytania zadawać;) PS. Ocena z palca wyssana;)

memento

zblizamy sie do czasow kiedy rozmawiac z soba beda tylko boty...

admin

Wiesz coś o rekrutacji w firmie FORTRESS Gaming Technologies S.A.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o FORTRESS Gaming Technologies S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORTRESS Gaming Technologies S.A.