Prescient Sp. z o.o.

Kraków

Prescient Sp. z o.o.
4 51

Opinie o Prescient Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Waldi

Byłoby dobrze gdyby każdy przykładał się do swojej pracy!!

Michal

Firma nastawia sie na studentow, bo sa tani, duzo zatrudnia to i szybko zrobia, tylko brak ludzi ogarniajacych i z umiejetnosciami, przyjda nowi stundeci to nawet team leaderzy sie moze od nich cos naucza bo umiejetnosci brak, nie pracowali gdzie indziej, to ich pierwsza firma, z juniora na team leadera awans bo brakowalo ludzi, kto ambitniejszy ten odszedl, dlatego systemy pisane przez ludzi z zerowym doswiadczeniem albo studenckim bez wizji na szybkiego, przez to ludzie lapia sie ze doswiadczenie marne uzyskane w firmie, duzo technologii ze sie sami mieszaja i zadna opanowana wlasciwie, o awans trudno bo grupka ludzi sie zna od powstania przez to bawia sie w firme inzyniersko/programistyczna, nie polecam, kasa slaba doswiadczenie marne

Radek

Wysokość wynagrodzenia to zawsze punkt sporny. Może trzeba negocjować?

Olga

Niestety najwięcej do powiedzenia o firmie i to negatywnie mają byli pracownicy. Ciekawe z jakiego powodu są byłymi??

Ex
@Olga 18.04.2018 17:59

W wiekszości dlatego, że nie akceptowali niskich płac i braku możliwości rozwoju dla inżyniera. Aha no i nie spełniania obietnic przez management :)

Jerzy

Własne porażki niektórzy próbują przerzucić na innych pracowników i na firmę?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Racjonalista

Jako były pracownik, który zakończył jakiś czas temu współpracę z firmą, bez emocji słów kilka o Prescient. Powstawały różne działy, różne się zamykały. Firma nie miała pomysłu na pracowników, którzy nie chcą wykonywać bezmyślnej monotonnej pracy poprawiania błędów po wadliwym oprogramowaniu. Własne zdanie nie było mile widziane, a już wypowiedziane głośno... Jako miejsce do rozwoju, to istny strzał w kolano, zmarnowany czas. Nadgodziny były częste, nie ma co ukrywać. Praca dzień w dzień podobna, terminy wyśrubowane. W zasadzie nie wiedziałem, kiedy pracę skończę i często z niej wychodziłem, nie kończyłem (zawsze coś nowego by się znalazło). "Doświadczenia" wyniesionego z firmy nie można wykorzystać gdzie indziej. Zamiast myśleć o usprawnieniach, trzeba było wykonywać zadania na bieżąco. Biegało się z pełnymi taczkami, ale czy ktoś sprawdził, czy mamy napompowane koło? Odnoszę wrażenie, że menadżerowie bawili się w prowadzenie firmy, nie posiadając doświadczenia i kompetencji. Płaca była marna. W moim przypadku jeszcze bardziej marna, bo włodarze nie wywiązali się ze swoich obietnic, co pozostawia na ustach przykry smak goryczy. Czy warto? Nie odpowiem, wnioski niech Szanowny Czytelnik wysnuje sam.

A
@Wolf_PK 10.06.2016 10:06

Korpo-mowa jest, a niedotrzymywanie danego slowa i warunki sprawiaja ze ludzie sami odchodza.

Pk

Nie polecam, brak możliwości rozwoju, po roku dwóch zdajesz sobie sprawę że to ślepy zaułek, nigdzie tak nie projektują, jak chcesz odejść to masz doświadczenie praktycznie jak po studiach, a na awans nie ma co liczyć w tej chwili.

Gosia

Moja wypowiedź dotyczyć będzie działu inzynieryjnego. Firma proponuje dobre warunki zatrudnienia jak na polskie realia, umowa o pracę, benefity. Minusem jest to że projektuje się w ich opatentowanym systemie tylko mieszkaniowe do USA i w oprogramowaniu które sami napisali, więc z autopsji wiem że zdobyte tu doświadczenia inżynieryjne może nie być warte dużo u innego pracodawcy. Można się podszkolic z angielskiego. Atmosfera pracy w porządku. Jak terminy gonią trzeba robić nadgodziny (co dementuje główny menago na rozmowie kwalifikacyjnej, ponieważ ma wszystko dokładnie zaplanowane ;).

Paulina

Dziękuje za odpowiedź @Grzegorz, no tak to na pewno zniechęca do dalszej współpracy, ale wszędzie zdarzają się błędy, jak widać tutaj też. Próbowałeś w jakiś sposób wyjaśniać to z Prescient Sp. z o.o.? Może coś zostało przez nich pominięte?

Grzegorz

Byłem na rozmowie co do której nie miałem większych zastrzeżeń jednak szef tej firmy, który zajmuje się również rekrutacją zapewniał, że nie ma tu 'corpo stuffu' i odpowiedź dostanę w ten sam dzień lub kolejny. Tymczasem nie otrzymałem jej wcale, a mail został zignorowany, także słowności bym im nie zarzucił.

Paulina

Czy firma często prowadzi aplikacje przez portale pracy tego typu? To bardzo ciekawy sposób rekrutacji, ale jak wszystkie nowości - może wymagać usprawnień. Czy ktoś został zaproszony na rozmowę?

Stefan

Również aplikowałem przez linkedin. Nikt nie pofatygował się nawet żeby potwierdzić że otrzymali aplikację albo że oferta już jest nieaktualna. Nie muszą do mnie oddzwaniać ani zapraszać na rozmowę ale taki minimum jak potwierdzenie mogliby wysłać. W przeciwnym razie wygląda to bardzo nieprofesjonalnie.

Paulina

@Albin, może jeszcze nie zdążyli rozpatrzeć Twojej aplikacji. Trzymam kciuki!

Albin

@Paulina Aplikowałem przez LinkedIn i dotąd cisza. Pozostałe stanowiska nijak się mają do projektowania budowlanego, nieprawdaż?

Paulina

@Albin, będziesz aplikował? Oprócz tego stanowiska, Prescient Sp. z o.o. poszukuje jeszcze kandydatów na - Product Owner, UX - UI Designer, Software Engineer, Software Tester.

Albin

Firma ogłosiła nabór na portalach pracy. Interesuje mnie "Junior Design Engineer". Na czym polega rekrutacja na to stanowisko? Czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Tomi

[email protected] Powodzenia :)

MD

Cześć, a czy ktoś z Was mógłby podać namiary na ich biuro w Krakowie? W necie wyszukać można jedynie amerykańską stronkę i adres. Pozdrawiam

kam9

@Wolf_PK to w sumie naprawdę wygląda na stabilne zatrudnienie. Dla mnie to duży komfort, muszę przyznać, że marzę o takiej pracy.

m8

Yo, Ja pracuje w Prescient i jestem bardzo zadowolony. Dużo się można nauczyć, na pieniądze póki co nie mogę narzekać, a atmosfera to super zaleta!

AdamK

Dzięki, złożyłem CV, czekam na odpowiedź.

AdamK

Bardziej miałem na myśli atmosferę w pracy. Czy są pomocni i wyrozumiali jeśli ktoś na początku sobie nie radzi?

Gall Anonim
@AdamK 04.05.2016 17:44

Każdy na początku potrzebuje czasu na wdrożenie. Otrzymywana pomoc jest wprost proporcjonalna do zaangażowania i chęci autorozwoju.

AdamK

Ktos z Was tam pracuje? Bardzo dużą rotacje mają wśród nowo przyjętych? Słyszałem, że są wymagający bardzo, czy to prawda?

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Prescient Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Prescient Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prescient Sp. z o.o.