Prescient Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Prescient Sp. z o.o.

Paulina

Dziękuje za odpowiedź @Grzegorz, no tak to na pewno zniechęca do dalszej współpracy, ale wszędzie zdarzają się błędy, jak widać tutaj też. Próbowałeś w jakiś sposób wyjaśniać to z Prescient Sp. z o.o.? Może coś zostało przez nich pominięte?

Grzegorz

Byłem na rozmowie co do której nie miałem większych zastrzeżeń jednak szef tej firmy, który zajmuje się również rekrutacją zapewniał, że nie ma tu 'corpo stuffu' i odpowiedź dostanę w ten sam dzień lub kolejny. Tymczasem nie otrzymałem jej wcale, a mail został zignorowany, także słowności bym im nie zarzucił.

Paulina

Czy firma często prowadzi aplikacje przez portale pracy tego typu? To bardzo ciekawy sposób rekrutacji, ale jak wszystkie nowości - może wymagać usprawnień. Czy ktoś został zaproszony na rozmowę?

Stefan

Również aplikowałem przez linkedin. Nikt nie pofatygował się nawet żeby potwierdzić że otrzymali aplikację albo że oferta już jest nieaktualna. Nie muszą do mnie oddzwaniać ani zapraszać na rozmowę ale taki minimum jak potwierdzenie mogliby wysłać. W przeciwnym razie wygląda to bardzo nieprofesjonalnie.

Paulina

@Albin, może jeszcze nie zdążyli rozpatrzeć Twojej aplikacji. Trzymam kciuki!

Albin

@Paulina Aplikowałem przez LinkedIn i dotąd cisza. Pozostałe stanowiska nijak się mają do projektowania budowlanego, nieprawdaż?

Paulina

@Albin, będziesz aplikował? Oprócz tego stanowiska, Prescient Sp. z o.o. poszukuje jeszcze kandydatów na - Product Owner, UX - UI Designer, Software Engineer, Software Tester.

Albin

Firma ogłosiła nabór na portalach pracy. Interesuje mnie "Junior Design Engineer". Na czym polega rekrutacja na to stanowisko? Czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Tomi

rekrutacja@prescientco.com Powodzenia :)

MD

Cześć, a czy ktoś z Was mógłby podać namiary na ich biuro w Krakowie? W necie wyszukać można jedynie amerykańską stronkę i adres. Pozdrawiam

kam9

@Wolf_PK to w sumie naprawdę wygląda na stabilne zatrudnienie. Dla mnie to duży komfort, muszę przyznać, że marzę o takiej pracy.

m8

Yo, Ja pracuje w Prescient i jestem bardzo zadowolony. Dużo się można nauczyć, na pieniądze póki co nie mogę narzekać, a atmosfera to super zaleta!

AdamK

Dzięki, złożyłem CV, czekam na odpowiedź.

Gall Anonim
@AdamK 04.05.2016 17:44
Bardziej miałem na myśli atmosferę w pracy. Czy są pomocni i wyrozumiali jeśli ktoś na początku sobie nie radzi?...

Każdy na początku potrzebuje czasu na wdrożenie. Otrzymywana pomoc jest wprost proporcjonalna do zaangażowania i chęci autorozwoju.

Wolf_PK

Rotacji nie ma - w sensie statystycznie jest poniżej 1% chyba, a jak długo ja tam pracuje tak oni sami z siebie nikogo nie zwolnili (nie wiem czy to w ogóle miało kiedykolwiek miejsce). Mimo, że w firmie jest już 70 ludzi to nie ma żadnej korpo-mowy, przymusowego ubierania się w jakimś dress code itp. A z tego co się mówi w rozmowach kuchennych - 70 osób to dopiero początek rozwoju...pozdr

AdamK

Ktos z Was tam pracuje? Bardzo dużą rotacje mają wśród nowo przyjętych? Słyszałem, że są wymagający bardzo, czy to prawda?

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Prescient Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o Prescient Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prescient Sp. z o.o.