Opinie o Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. w Kraków

counter
4 5 34 5 1
ja Nowy wpis

Czy staż jest tutaj płatny? Wie ktoś?

Pracownik administracji

Toksyczna atmosfera. Obiecują dużo na wstępie - podwyżki, awanse, a koniec końców nie można się doprosić zakresu obowiązków, ani żadnej pomocy na początek. Osoby na wyższych szczeblach szczują na siebie podwładnych. W końcu jedyna metoda zarządzania miejscem, które nie oferuje godnych pensji, ani w zasadzie niczego, to tworzenie sztucznych wrogów. Szkoda że pracownicy chcą się w to bawić. Nie polecam jako miejsca pracy.

Tak1Nie
Sygnalista
@Pracownik administracji

niestety to prawda

Pik Nowy wpis
@Pracownik administracji

W dziale technicznym pracuja dwie małointeligentne, nie polecam składać cv. Jest tak toksycznie ze aż boli o burackim zachowaniu nie wspomnę. Kierownik do wymiany.

Maria Nowy wpis

Jakie są oferowane tu warunki zatrudnienia dla pielęgniarek?

JANINA Nowy wpis

Gorąco dziękuję Paniom pielęgniarkom- położnym Oddziału Ginekologii i Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną pod kierunkiem ordynatora dr n. med. Marcina Opławskiego. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności, drogie Panie, za Waszą cudowną empatię, fachową opiekę, oddanie i gotowość niesienia pomocy. Mogłam liczyć na Was o każdej porze dnia i nocy. Wasze rady, życzliwość i uśmiech pozwoliły mi przetrwać wiele trudnych chwil w trakcie 4 tyg. leczenia. Po stokroć dziękuję także za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość wobec mojej osoby. Z szacunkiem dla waszej ciężkiej pracy pacjentka Janina Kolbiarz

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anka

Bardzo dobrze zostało to miejsce opisane poniżej nie tylko przez pracowników, ale także pacjentów. Całościowo tworzy to adekwatny obraz tego miejsca.

Sygnalista

O tym jak wygląda praca, atmosfera i zarobki w Szpitalu Rydygiera mówi niekończąca się rekrutacja. Żaden inny szpital w Krakowie nie ma takiej rotacji...

Alicja
@Sygnalista

Rzeczywiście sporo ofert mają aktualnych. A z czego, Twoim zdaniem, może wynikać ta rotacja w Szpitalu Rydygiera? Dlaczego ludzie odchodzą od tego pracodawcy?

Softi

Oddział rehabilitacji nie polecam. Zupełnie zbagatelizowali mój problem z barkiem. Nie doczekałam się tam konsultacji ortopedy ani usg. Pacjent musi mieć ze sobą swoje leki a jak ci się skończą to nie chcą wypisać recepty i nie podają .no chyba że jakieś leki ratujące życie. Rehabilitanci się starają ale mają dużo pacjentów więc nie mają zbyt dużo czasu na indywidualną pracę. Oddział może dobry dla pacjentów po udarach ale nie dla innych.

Agnieszka

Tragiczny szpital, tragiczny personel Pacjenta traktują jak śmiecia To jest dopiero kasta i nie ma na nich mocnych ( na razie )Nikomu nie polecam tego szpitala

wiola

Tak, lekarz z SOR Sebastian Szymczykowski to naprawdę fajny lekarz, odpowiednio czułam się przez niego zaopiekowana, wysłał mnie na dwie konsultacje, reagował na moje prośby , potem na koniec jasno wyjaśnił mi dlaczego powinnam zostać w szpitalu i poinformował o konsekwencjach , jak nie zostanę jednak . Od wjazdu pod opiekę na SORze, czułam się zaopiekowana i że lekarze naprawdę chcą mi pomóc. Więc jak zwykle- rejestracja kuleje już na 4 łapy , 1 pani i masa ludzi. Ale jak już się to piekło przeszło to opieka wzorcowa. Super lekarze, młoda kadra, zupełnie inaczej podchodzą do człowieka. Pomijając fakt, że ZDARZAJĄ się pielęgniarki którym mówi się W TEJ RĘCE CIĘŻKO O ZYŁĘ, BO ZAWSZE WENFLON JEST W LEWEJ, wolała ukłuć nietrafiając 3 razy zanim przejśc na drugą stronę, dlaczego ? Pacjent nie ważne co mówi?Czy chęc udowodnienia ze jednak się da, choć się nie dało ? Lekarze- do rany przyłóż. Zresztą zawsze o lekarzach z Rydygiera mam takie zdanie, pielęgniarki- 20 % w porządku, reszta jest tam za karę..

jola

pani ordynator naoddziale rehabilitacj bardzo niegrzecznieodnosi sie dopacjentow przyszłam zapytac o przyjecie meza na oddziałto powiedziała ze jestem nie z rejonu inie przyjmie meza a przeciez niemarrejonizacji fatalne zachowanie karygodne

Feliks

Ale to forum pracownicze, więc takie uwagi nie powinny się tu znaleźć.

Tak3Nie1
Anonim

Sor to jest masakra człowiek czeka tam na śmierć... Wolę żyromski przynajmniej jest dywan gdzie się położyć ????????

Tak2Nie2
Ewa K.

(usunięte przez administratora) Totalny chaos, tak naprawdę to tylko można liczyć na pomoce szpitalne i salowe. Brak reakcji na dzwonek alarmowy, które są przy łóżkach pacjentów. Oczekiwanie do godziny na reakcję personelu i lekarza na zgłoszenia pogorszonego stanu pacjenta, czy wysokiej temperatury. Zalecone specjalistyczne badania są wykonywane po kilku dniach, albo wcale. TO NIE JEST SZPITAL, PRZECHOWALNIA? NIE MAM NAWET SŁOWA JAK TO NAZWAĆ. TRAGEDIA!!!!

Tak2Nie2
Sebastian
@Ewa K.

Jeżeli komentarz, który dodałeś, jest zgodny z rzeczywistością, to przykro, że w taki sposób traktowani są pacjenci w Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Wszedłem do tego wątku z nadzieją, że znajdę jakieś informacje o pracy w tym miejscu. Czy ktoś z forumowiczów pracował może w tym szpitalu i mógłby napisać, czy warto ubiegać się o zatrudnieniu w tym miejscu?

Maria
@Sebastian

Witam Pracowałam w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie nie polecam co miesiąc tylko pomyłka w wynagrodzeniu Dziwna atmosfera i dziwni ludzie w tym S2zpitalu. Szukaj roboty gdzie indziej. W tym szpitalu to samo państwo. A znam tam ludzi. Każdy patrzy sobie nikt ci nie pomoże jak jesteś nowy.

Tak4Nie
Wiktoria
@Maria

@Maria Przykro mi, że nie jesteś zadowolona z pracy w Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.. Może jest jednak coś co rekompensuje Twoje niezadowolenie z tej pracy? Mam na myśli wynagrodzenie, ewentualnie jakieś świadczenia pozapłacowe. Możesz się wypowiedzieć na ten temat?

Krystel
@Sebastian

Zależy na jakim oddziale

Tak1Nie
Alicja
@Krystel

Jeśli możesz, to napisz proszę, na jakim oddziale pracowałeś, dzięki. Będzie to bardzo pomocne dla mnie. A po ile godzin pracuje się w Szpital Specjalistyczny?

Olenka

Chciałam dodać opinie lekarzowi który dziś miał dyżur w szpitalu Rydygier Sebastian Szymczykowski jednym słowem lekarz z powołania kilkakrotnie byłam na wizytach światecznych zawsze mnie zbywano a tu dziś taka niespodzianka lekarz miły inteligentny inni lekarze powini brać przykład z młodej kadry a nie traktować ludzi jak zło konieczne takich lekarzy naprawde szukać ze świeca to lekarz z powołania widac po podejsci do chorego

J.D.D
@Olenka

Bardzo dobry młody lekarz ,polecam .

Joanna

Nie polecam szpitalna a szczególnie oddziału wewnętrznego gdzie o przyjeciu decyduje Pani ordynator K.Straszak z gorączką 41 stopni ledwo stojąca na nogach ze SKIEROWANIEM z Sor nie zostałam przyjęta! Na tę chwilę miałam już wodę w płucach i opłucej ,Skandal!!!!! W pół przytomna resztkami sił wróciłam do domu i zadzwoniłam na pogotowie ,które zabrało mnie do Szpitala Żeromskiego gdzie udzielono mi pomocy i przyjeto na oddział. Tydzień temu moja bratowa również ze skierowaniem nie została przyjęta na oddział , z makabrycznymi wynikami wątroby, cholesterolu z guzem na wątrobie i bólami . Tacy ludzie nie powinni byc na tanich stanowiskach i decydować kto ma być leczony a kto nie,wszyscy mają do tego PRAWO . Życzę tej Pani żeby była potraktowana tak samo jak Ja i moja bratowa . Joanna Drożdż.

Mo~

Nie polecam tego szpitala - doświadczenia opisane poniżej: rok 2019 - mój dziadek, lat 84 został przyjęty na oddział urologiczny, po wykonaniu badań podstawowych został zakwalifikowany do zabiegu, dzień po zabiegu został "wypuszczony" do domu, a odpis miał byś do odebrania w trakcie kilku następnych dni. 24 h po wypisaniu do domu nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia i powrót na SOR. I niestety tutaj zaczęła się cała tragedia, nie wiadomo wg jakich kryteriów pacjenci są rozdzielani, czas oczekiwania 6 h, starszy człowiek z bólu już pokładał się w poczekalni, nikt tego nie kontroluje. Pacjentka przywieziona przez pogotowie ok 30-45 min czekała przy rejestracji, aż w końcu ktoś się nią zajął! Po wywołaniu awantury, w końcu doszło do badania i skierowania na oddział!!! rok 2013- poród na oddziale ginekologicznym. Zupełny brak profesjonalizmu Pani Doktor (niestety nie pamiętam nazwiska, starsza Pani). Druga faza porodu od godziny 20-22, doktor wraz z położnymi nie podjęła decyzji o cesarskim cięciu, dziecko z ciężkim niedotleniem przewiezione na intensywną terapię do innego Szpitala. Około godziny 2:00 przyniesiono jakieś papiery do podpisania, aby zrzucić całą odpowiedzialność z siebie. Naprawdę nie polecam, ktoś w końcu powinien zacząć kontrolować ten szpital!!! Moje sugestie dla wojewódzki szpital specjalistyczny im. L. Rydygiera: Nie polecam tego szpitala - doświadczenia opisane poniżej: rok 2019 - mój dziadek, lat 84 został przyjęty na oddział urologiczny, po wykonaniu badań podstawowych został zakwalifikowany do zabiegu, dzień po zabiegu został "wypuszczony" do domu, a odpis miał byś do odebrania w trakcie kilku następnych dni. 24 h po wypisaniu do domu nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia i powrót na SOR. I niestety tutaj zaczęła się cała tragedia, nie wiadomo wg jakich kryteriów pacjenci są rozdzielani, czas oczekiwania 6 h, starszy człowiek z bólu już pokładał się w poczekalni, nikt tego nie kontroluje. Pacjentka przywieziona przez pogotowie ok 30-45 min czekała przy rejestracji, aż w końcu ktoś się nią zajął! Po wywołaniu awantury, w końcu doszło do badania i skierowania na oddział!!! rok 2013- poród na oddziale ginekologicznym. Zupełny brak profesjonalizmu Pani Doktor (niestety nie pamiętam nazwiska, starsza Pani). Druga faza porodu od godziny 20-22, doktor wraz z położnymi nie podjęła decyzji o cesarskim cięciu, dziecko z ciężkim niedotleniem przewiezione na intensywną terapię do innego Szpitala. Około godziny 2:00 przyniesiono jakieś papiery do podpisania, aby zrzucić całą odpowiedzialność z siebie. Naprawdę nie polecam, ktoś w końcu powinien zacząć kontrolować ten szpital!!!

Tak1Nie1
my

6h czekania na informacje masakra co z moja mama

Anita

Praca w takim miejscu nie jest lekka. Trzeba mieć dużo cierpliwości ale jak ktoś to lubi będzie spełniony!

Tak1Nie1
Danuta
@Anita

Masz całkowitą rację. Praca w szpitalu - na każdym stanowisku - wymaga cierpliwości, a także i innych - równie ważnych - cech. Jaką funkcję sama pełnisz w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. L. Rydygiera? Czy poziom uzyskiwanych przez Was zarobków jest właśnie adekwatny do wykonywanych obowiązków i do zaangażowania?

Pacjent viola66

Blam 2-ce temu...laryngilogia...posciel w flizelinie 0 pytan o srodki przeciw bolowe po operacji nikt nie przyszedl zapytac jak sie czuje!!!!!!Wielka zenada gdzie do pacjentow po protekcji lekarz przychodzil ......jestem swiadkiem!!!Ja po operacje mialam planowana po 2.5 roku.Nie uwlaczam pielegniarka..bo one zapieprzaja!!!! Choc stracaja skladki naNFZ iZUS nie jestem zaowolona z tego szpitala,,,NIE POLECAM!!!!!!!

Antoni

Kto zna szpital Wojewódzki Rydygiera od strony pracodawcy? Jak można tam rekrutować? Nie widziałem na stronie szpitala żadnej zakładki. Polecacie? Czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Podzielcie się opinią, na pewno potrzebują jej osoby zainteresowane pracą w tym szpitalu.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Specjalistyczny Im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad