Opinie o Lufthansa Global Business Services sp. z o.o w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lufthansa Global Business Services sp. z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lufthansa Global Business Services sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lufthansa Global Business Services sp. z o.o w Kraków

Ile dostaje sie podwyzki z juniora na accountanta?

@.

300 pln brutto

xyz
@.

500/600 brutto

Nantes

Po dwóch latach postanowiłam roztsać się z firma, z powodu poniżej wypisanych punktów. Potencjalnych aplikantów proszę tylko o jedno - zapoznajcie się z wszystkimi plusami i minusami zanim wybierzecie swoje przyszle stanowisko pracy: mamy w obecnej chwili rynek pracownika w Krakowie, więc naprawdę można wybrać coś co w stuprocentach będzie odpowiadało naszym potrzebom. Moja opinia dotycze pracy na stanowisku w obszarze finansów i księgowości jak i firmy ogólnie: PLUSY: Dużo inicjatyw okołofirmowych: wsparcie schronisk, szlachetna paczka etc. Firma jest teź otwarta na nowe inicjatywy (np. wsparcie biedniejszych rodzin, domów dziecka) Elastyczny czas pracy (pomiędzy 7 a 10 ale można też przyjść na przykład na 6:45 jeśli komuś zależy na wcześniejszym wyjściu do domu. Jeśli lubisz usprawniać procesy, to team projektowy chętnie cię przyjmie. Firma poszukuje specjalistów w tym obszarze, bo duży nacisk kładziony jest na to, żeby procesu automatyzować. Jeśli jesteś bardo dobry w Excelu (np. makra) to też team reportingowy/automatyzacyjny chętnie cię przyjmie w poczet swojego teamu. Firma organizuje wewnętrzne szkolenia z języka niemieckiego (poziom B1 do C1) za naprawdę grosze. Jeśli zależy ci na szlifowaniu języka niemieckiego, to team HRS jest teamem dla ciebie [wymagany jest tu języka na poziomie C1 i C2, głównie z powody wymagających dokumentow: pracujesz na prawie pracy i znajomości rożnych przepisów i kodeksów, więc język potrzebny do wykonywania takich operacji to miminum C1) MINUSY: biuro przeludnione, źle działająca klimatyzacja: albo ogromnie gorąco albo przeraźliwie zimno, zbyt dużo ludzi na większości piętrach, przez to dużo ruchu i haładu: odbieranie telefonu w takich warunkach nie jest komfortowe. Ja jako introwertyk miałam codziennie migreny. ogromna rotacja pracowników w każdym teamie, przez co naprawdę nie ma od kogo się czegokolwiek nauczyć, praca pod ciągłą presją czasu i nastawienie na jak najszybsze wykonywanie obowiązków (które są monitorowane) przy jak najmniejszej liczbie błędów (z których jesteś rozliczany) praca we finansach/księgowości nastawiona tylko i wyłącznie na realizowanie targetów, pracownik nie za bardzo się tu liczy, raczej nikt nie wie kim jesteś, co skończyłeś, jakie masz możliwości i w czym chciałbyś się realizować-liczy się wyłącznie osiągnięcie targetu i redukowanie liczy osób w teamie praca z klientami niemieckimi jest niestety męcząca i irytująca: przez dwa lata pracy z klientami niemieckimi zauważyłam, że Niemcy nigdy nie przyznają się do błędu, lubią swoimi błędami obarczać innych (np Ciebie) i rzadko kiedy masz możliwość obrony - no chyba, że jesteś superasertywny i umiesz 'przegadać' każdego.Rzadko te odpowiadają na ważne emaile, później udając, że nigdy ich nie dostali. Ogólnie często traktują pracowników LGBSu jako pracowników gorszej kategorii. DLACZEGO ODESZŁAM: brak wsparcia od kogokolwiek, firma nie inwestuje w dobrych i solidnych pracowników, liczy się tylko to jak tani jesteś. ciągłę nadgodziny i nawet brak podziękowania za dodatkową pracę: naprawdę szkoda życia na ciągłe siedzenie w pracy. praca pod CODZIENNĄ presją czasu. Jeśli nie lubisz cały czas być poganiany i oceniany pod kątem szybkości pracy, to nie miejsce pracy nie dla ciebie-nie bez powodu rotacja we firmie jest tak duża. brak możliwości rozwoju pionowego- robisz ciągle jedno i to samo tylko szybciej i szybciej, i im dłużej pracujesz tym więcej najtrudniejszych zadań dostajesz. Od pracowników ze stażem pracy rok plus wymaga się juz wykonywania trudnych zadań. Nawet gdy nie wiesz jak je wykonać (ale o dziwo sam dojdziesz do tego jak je wykonać oporawnie) to zamiast pochwały dostaniesz tylko naganę, za to że nie dało się tego szybciej wykonać I na końcu- większość firm krakowskich płaci o wiele lepiej, zwłaszcza jeśli masz już jakieś doświadczenie. Nie bez powodu we firmie mającej 1000 osób jest tylko garstka ludzi ze stażem pracy powyżej 5 lat. Podsumowująć-dla kogo jest w takim razie praca w LGBSie? Dla osób dobrze znających język, odpornych na stres i pracę pod presją czasu, a takż dla tych, którzy dla tanich biletów lotniczych są w stanie poświęcić swój wolny czas.

Lgbs accountant
@Nantes

Ja jestem rok tutaj i mam podobne odczucia. Jednak u mnie czasami więcej nudy niż ciągłego klepania w klawiaturę. Najbardziej wkurzające jest to, że czasami nikt nie wie jak coś zrobić, gdzie to wysłać, kto się tym zajmuje... instrukcje napisane przez nas samych nie wystarczają xD i koło się zapętla. W firmie jest grupa osób pracująca powyżej 10 lat, a reszta przychodzi, zbiera doświadczenie i odchodzi. I kontakt z Niemcami, Austriakami jest męczący. Potrafią krzyczeć i przezywać nas... Choć to się poprawia. A zarobki z niemieckim są takie, że da się przeżyć w Krakowie na normalnym poziomie. Trzy kafelki to jednak zbyt mało na wyżywienie większej rodziny....

kaki
@Nantes

W stu procentach zgadzam się z opisem tej firmy i potwierdzam każde słowo! Pozdrawiam serdecznie.

ela

Firma placi zdecydowanie ponizej stawek rynkowych, a decydujac sie na przyjecie oferty warto miec swiadomosc, ze wysokosc pensji moze nie ulec zmianie przez kilka kolejnych lat (a potem mozna dostac smieszna podwyzke typu 150 - 200 zl brutto) i ze jedyny moment, kiedy mozna cokolwiek wynegocjowac to ten przed przyjeciem oferty. Oprocz tego szef LGBS Krakow na corocznych spotkaniach z pracownikami opowiada glodne kawalki o tym, ze wprawdzie moglibysmy zarabiac tyle samo co w Google, ale wtedy nie mielibysmy kiedy tego wydawac i ze oni wola zaplacic mniej i zeby byl zachowany work life balance (w tym miejscu zawsze przywoluje przyklad swojej znajomej z Google'a :D). Oprocz tego czas pracy jest rozliczany co do minuty i dochodzi do takich zenujacych sytuacji, ze jesli komus system nie zarejestruje prawidlowej godziny wyjscia z biura, to trzeba to odpracowac albo znalezc jakis dowod, ze bylo sie o tej godzinie w pracy ( ostatnio osoba, ktora nie byla w stanie udowodnic, ze przebywala w tym czasie w biurze, bo akurat nie pisala maili/nie ksiegowala w sapie, zostala poproszona o zdobycie zapisow z monitoringu, zeby potwierdzic jej wersje, bo firma z zalozenia nie ufa pracownikom i nie zaryzykuje tej brakujacej godziny :)). Jak ktos zapomni swojej karty, to nie moze zostac dopuszczony do pracy przez swojego team leadera ani managera, tylko czeka przy recepcji, az w pracy pojawi sie jedna z dwoch (na tysiac pracownikow) osob majacych uprawnienia, aby potwierdzic tozsamosc pracownika i dopuscic go do wykonywania pracy (czas spedzony w recepcji oczywiscie nie wlicza sie do czasu pracy w tym dniu, zeby firma nie byla stratna, wiec czasem bardziej oplaca sie wrocic do domu). Dodatkowe benefity tez zdecydowanie gorsze niz w wiekszosci innych firm (chociaz ostatnio chyba cos nieznacznie drgnelo, bo w nagrode za wypelnienie ankiety o firmie mozna bylo dostac voucher na 1 kulke lodow). Duzo do zyczenia pozostawia sposob w jaki dzial HR odnosi sie do pracownikow. Firma nadaje sie dla matek malych dzieci, ktore sa zmuszone czesto brac zwolnienia lekarskie lub urlopy wychowawcze. Takich osob jest bardzo duzo i nikt nie robi im z tego problemow.

Gosia

Hejka, wiecie jak długo się czeka na odpowiedź po rozmowie w siedzibie firmy?

KorpoDama
@Gosia

Maksymalnie do dwóch tygodni :) ale z reguły dają znać wcześniej.

@Gosia

ja czekalam dwa dni

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko RtR Tax Manager w firmie Lufthansa Global Business Services sp. z o.o? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Stella

Czy aktualnie prowadzą jeszcze rekrutacje? Warto aplikować?

@Stella

Nie napisałaś, jakie stanowisko Cię interesuje. Widzę też, że minęło już trochę czasu, ale może nadal przyda Ci się link do ogłoszeń o pracę w LGBS. W tym momencie szukają pracowników na dziewięć stanowisk z miejscem pracy w Krakowie: https://tiny.pl/tlngn Daj proszę znak, czy aplikowałaś i jak Ci poszło.

Czy w firmie Lufthansa Global Business Services sp. z o.o są regularne szkolenia pracownicze?

Dorm

Nie. Szkolenie do procesu trwa przeważbue kilkanaście dni i później możesz już dany proces wykonywać samodzielnie.

Wera

Nie polecam.. Wynagrodzenia i benefity wręcz śmieszne w porównaniu z innymi korporacjami, a nawet mniejszymi przedsiębiorstwami w Krakowie. Zero organizacji. Dopiero w pierwszym dniu pracy dowiedziałam się do jakiego działu zostałam przyjęta, a po 7-dniowym szkoleniu okazało się, że trafiłam również do innego teamu. Prawie trzy miesiące czekałam na dostępy dzięki świetnej organizacji... Pracują tam ludzie, którzy tak naprawdę nie mają pojęcia co robią. Seniorzy nie mają dla nich czasu, ale wymagają wiele. Ogólnie ludzie, którzy pracują w tym miejscu ponad rok zachowują się jak elita, próbują zrzucić winę za błędy na nowych, a jak spyta się ich o wytłumaczenie danego procesu to nie są w stanie nic powiedzieć.

boczka
@Wera

Na jakim stanowisku pracowałaś?

Master Data Specialist

Cześć. Mam 3 lata doświadczenia z zakresu Master Data, pracuję na stanowisku specjalisty. Myślę nad aplikowaniem do LGBS. Myślicie, że warto? Co firma może mi zaproponować? Aplikuje się na konkretne stanowisko, czy po wysłaniu CV decyzja o przydzieleniu do konkretnego stanowiska jest po stronie firmy?

@Master Data Specialist

Cała Master Data robiona jest na Filipinach więc nie widzę sensu ...

Master Data Specialist

Znalazłem ofertę, której opis koresponduje z moim doświadczeniem: oferta była kierowana do osób z doświadczeniem w SAPie + z doświadczeniem w transformacjach procesowych i projektach. Mam takie, stąd moje pytanie. W nazwie stanowiska pada stwierdzenie Master Data, a lokalizacja to Kraków. Może jednak część procesu jest w Krk? Ktoś ma wiedzę na ten temat?

Bibi
@Master Data Specialist

Tak, Master Data jest częściowo robiona w Krakowie.

@Bibi

Master Data Specialist zdecydowałeś się na rekrutację? Napiszecie też coś więcej o funkcjonowaniu Lufthansa Global Business Services? Pytam, ponieważ wspominacie o Filipinach.

Fgh

Dzień dobry, ja jestem w procesie rekrutacyjnym. Przeszedłem testy telefoniczne, także tą językową z niemieckiego, gdzie wypadłem na poziomie C1(potwierdzone przez native speaker ). Teraz mam pytanie. Jak może wyglądać rozmowa kwalifikacyjna w firmie, oraz w ogóle testy?Co można się spodziewać? Ps: Angielskiego nie umiem gdzie zaznaczyłem na wstępnej rozmowie rekrutacyjno - telefonicznej.

Poziomka
@Fgh

Hej, ja też biorę udział w rekrutacji i otrzymałam informację od osób po spotkaniu, że na miejscu pojawia się prosty test gramatyczny z języka angielskiego oraz z j. niemieckiego. Są także krótkie testy analityczne na czas. Na koniec jest rozmowa z Managerem działu. Całe spotkanie trwa ponad godzinę. Czy jesteś już po spotkaniu? Możesz się podzielić jak dokładnie wyglądają te testy analiyczne? :)

Rrr
@Poziomka

Rozmowa odbywa się z Panią z HR oraz danym Team leaderem. Rozmowa Trwa około 50-60 min. Test trwa około. 15-20min. Jest to test wyboru.

Poziomka
@Rrr

Dziekuję za podpowiedź. :) A czy test jest trudny? Czy ktoś kto nie ukończył studiów matematycznych, poradzi sobie?

Rrr
@Poziomka

Nie ma za co:) Najważniejsze jak wszędzie to jest dobrze wypaść na rozmowie. To daje Tobie duży plus u kadry jako zapas. Test , jeśli czujesz się swobodnie oraz masz wewnętrzną pewność iż dobrze to umiesz to pójdzie gładko.

@Fgh

Czy w pierwszej rozmowie telefonicznej tez dostałeś informację jak ja, że bez znajomości j. angielskiego nie dopuszczają niestety do procesu rekrutacji, chyba że za zgodą biura LGBS, o co spytają.....

Fgh
@Anonim

Cześć u mnie nie było takiej sytuacji, więc nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć dokładnie. Jedynie mogę powiedzieć iż ja takiej informacji nie otrzymałem.

AB
@Rrr

Witam,czy rozmowa jest po niemiecku ?czy tylko Test jest z niemieckim a reszta po polsku?wie Ktos moze?

Ten Tamten

Jestem w procesie rekrutacji, dopiero po telefonie od pani z działu HR. Przed testem z niemieckiego i ewentualnie dalszymi etapami. Wybierajac tego pracodawce sugerowalem sie marka i mialem gdzies w glowie swiadomosc jakosci tej marki, utozsamiajac rowniez z nia jakosc i warunki pracy. Tymczasem czytajac tutaj opinie mozna odniesc wrazenie, ze firma corka LH w Krakowie to typowe korpo, ktore szuka mlodych, chetnych pracowac za miske ryzu, jeszcze w dodatku w nadgodzinach... Podczas gdy dzisiaj faktycznie na rynku pracy jest juz tendencja czasu pracy 8 godzin w tygodniu, a w piatek krocej, gdyz nadchodzi weekend i czas na odpoczynek po tygodniu pracy. Ogolnie odnosze wrazenie, ze chyba szkoda czasu na dalszy etap rektrutacji w LH...

Zefit
@Ten Tamten

ale Lufthansa Global Business Services to polska spółka, która jest na rynku od mniej więcej 10 lat - czy w takim krótkim czasie można sobie wyrobić markę? No nie sądzę.... Tak, to jest typowe korpo, ze średnią wieku 23 lata, gdzie liczy się przede wszystkim to jak szybko pracujesz i ile błędów przy tym popełniasz. Obowiązkowy czas pracy to 8 h 15 min, codziennie, z tym że w każdym dziale są nadgodziny (a najwięcej pod października do marca).

Aga

Czy w wieku lat 35 będę jednym ze starszych pracowników? Czy pracują tam w ogóle ludzie w tym wieku?

Nel
@Aga

średnia wieku na kazdym piętrze to około 23 lata. Na całe piętro zdarzy się kilka osób po trzydziestce.

Pan T
@Aga

90% personelu na pewno nie ma wiecej jak 25 takze ja sie czuje jak dziadek a mam tylko 34.

Janusz IT

Witam Czy ktoś z was pracował lub może procuje w dziale (czy jaki ta jest podział wewnętrzny w firmie nie wiem) Aeronautics. Możecie napisać ktoś czy to też korpokołchoz czy ciekawe miejsce? Czy ważniejsza jest kopoetykieta niż wiedza lotnicza? Czy faktycznie praca jest w lotnictwie (LIDO) czy outscoure okołolotniczy? Jaka atmosfera? Czy cisną na tickety i wykresy? itd itd

Aldo
@Janusz IT

W tej formie nie ma takiego stanowiska czy nawrt działu.Lufthansa krakowska jest nastawiona na usługi księgowe, stanowiska inżynieryjne oferuje Lufthansa Systems w Gdańsku więc opinie o LS poszukaj sobie na goworku pod 'Lufthansa Systems Gdańsk'

Mateusz

Niestety nie polecam. Szkoda czasu, nawet jeśli to Twoja pierwsza firma. Marne pieniądze - w porównaniu do innych firm, co za tym idzie brakuje im rąk do pracy i pracuje się po 10h-12h. Benefity również śmieszne gdy porównasz je z kolegami z innych korporacji. Ciastko - renifer na święta i tyle. Szkoda czasu, pozdrawiam. Moje sugestie dla Lufthansa Global Business Services sp. z o.o: proponuję podwyżki dla pracowników i większe stawki dla nowych osób, za chwilę nie będzie rąk do pracy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: podwyżki dla pracowników

@Mateusz

Niestety potwierdzam - zarobki to totalna katastrofa. Jak dostaniesz 3500 na reke to jest po prostu wow!

Anty niemiec

Bardzo słabe hry. Zero feedbacku po interview. Czy to prawda, że pracownicy w biurze obok bonarki nie mają kawy i herbaty firmowej tylko muszą przynosić swoje?

Nantes
@Anty niemiec

Tak, nie ma ani firmowej kawy ani herbaty

Lgbs accountant
@Anty niemiec

Człowieku dużo pracy mają, więc nie odpisują tym co się nie dostali xD kawe lepiej mieć swoją bo przynajmniej smakuje ;))

kornel

Witam, Nie mam doswiadczenia w pracy w korporacji, jestem studentka zaoczna (1rok). Jakie mam szanse z angielskim zaawansowanym i niemieckim B1 (ciagle nad nim pracuje). Pozdrawiam

Verka
@kornel

językowo masz duże szanse, jednak to, kogo firma przyjmie do pracy zależy od wielu czynników. Na Twoim miejscu próbowałabym aplikować do teamów na przykład księgowych lub Billing Cargo. Na stronie Test HR znajdziesz wszystie aktualne ogłoszenia jakie firma w danej chwili posiada.

HR
@kornel

Mam informacje o tej firmie. Napisz do mnie e-mail to opowiem. Joanna.dabrowska414@gmail.com

Kaninchen
@HR

Hej,a masz może jakieś info odnośnie działów HRowych?

verqa

Witam, mam pytanie jakie stanowiska pracy w LGBS możecie polecić osobie z jez ang b2 +, doświadczeniem w banku oraz mgr ekonomii? chodzi mi o pracę na start, może pozniej uda się wewnętrznie awansować natomiast nie wiem na co aplikować bez większego doświadczenia w tego typu pracy oraz jakie zarobki firma proponuje na start brutto (około). Dziękuję z góry, pozdrawiam !

@verqa

Super, że chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w firmie Lufthansa Global Business Services. Szkoda, iż akurat ja nie jestem w stanie Ci pomóc, jednakże na pewno znajdzie się tu taka osoba. A powiedz jeszcze, jakie stanowisko najbardziej spełniłoby stawiane przez Ciebie oczekiwania?

@Marzena

Odpowiedz nieprofesjonalna. Wystarczyloby podeslac jakis link, a nie zbywac kogos odpowiedzia NIE WIEM...

Marzena

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale użytkownik @verqa pytała o konkretne stanowiska pracy, uwzględniając przy tym swoje doświadczenie. W takim przypadku nie mogłam jej jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ nie jest osobą z HR firmy Lufthansa Global Business Services. A Ty, w jaki sposób jesteś powiązany z tym przedsiębiorstwem?

Sławek
@verqa

Jakie są zarobki bez doświadczenia na Start z niem b2 I ang A2?

@verqa

Wejdź sobie na stronę firmy i sprawdź jakie stanowiska oferowane są z językiem angielskim.Każdy dział ma swoją specyfikę i swoje wymagania.

@Serva

@verga - problem chyba w tym, że każdy ma inne zarobki i w tym jest sęk.... ile sobie na początku wynegocjujesz, tyle dostaniesz (na podwyżkę raczej nie ma za szybko co liczyć). Za znajomość drugiego języka (niemieckiego) dostaje się dodatek językowy w wysokości ok. 700-1500 zł brutto (to drugie za znajomość niemieckiego na poziomie native speakera). Angielski niestety znać musi każdy, przynajmniej na takim poziomie, żeby móc zrozumieć, co do Ciebie piszą (i móc odpowiedzieć na maila team leaderowi, który po polsku pisać już nie potrafi) ;) Obstawiałabym, że na co najmniej na B1. Jeżeli aplikujesz do działu obsługi klienta to czasami musisz znać i niemiecki i angielski przynajmniej na poziomie B2. Od księgowych raczej taka znajomość języka nie jest wymagana.....

@XX

wyobraż sobie, że dajesz SOPa do poczytania i do nauki osobie z poziomem A2. Albo osoba z poziomem A2 bierz udział w callu... Znam osoby z B1 tak słabym, za które trzeba bylo pisać mejle. bo były tak słabe.... i to mówię o działach niemeickojęzycznych, gdzie korespondencja po angielsku też się zdarza....Pytanie, po co w teamie osoba, za którą reszta będzie musiala pracować, bo dana osoba boi się odebrać telefonu albo trzeba jej sprawdzać mejle....Czy na pewno takich osób potrzebuje ta firma?

@XX

Świetnie, że dołączyłeś się do tej dyskusji! Twój wpis na pewno wnosi do niej dużo, równie istotnych, informacji. Chyba należy docenić firmę Lufthansa Global Business Services za to, że dodatkowo wynagradza osoby znające dodatkowy język. To wydaje się sprawiedliwie i niewątpliwie motywujące. A macie tam organizowane jakieś szkolenia, mające na celu podnoszenie Waszych kwalifikacji?

@Marzena

@Serva - no masz rację, o SOP-ie nie pomyślałam. Tym bardziej może być kłopot, jeżeli ktoś tego SOP-a będzie musiał pisać (a zdarza się tak przy migracji procesu). @Marzena - szkolenia są oczywiście, także językowe (ale tylko z języka niemieckiego). Kursy językowe są na terenie firmy, więc jest to dosyć wygodne rozwiązanie. Do poziomu B2 jest taka zasada, że musisz odpracować tylko 1,5 h, a drugie 1,5 h masz wliczone do czasu pracy. Od poziomu C1 musisz odpracować 3 godziny. Jest też dużo innych szkoleń, natomiast ponoć najciekawsze szkolenia są dopiero dla team leaderów.....

Bubiba

Jakie są zarobki z zaawansowanym niemieckim i podstawowym angielskim? Niestety nikt nie chce z firmy tego podać. Warto w ogóle aplikować?

@Bubiba

z podstawowym angielskim to raczej nie do korporacji.....

@Serva

Jakby tak było to by do mnie nie dzwonili. Podstawowy angielski to u mnie B2...

@Bubiba

Z resztą Lufthansa w Polsce to raczej firemka, a nie corpo haha

@Bubiba

Angielski podstawowy to poziom A1 i A2 i piszę to jak certyfikowany lektor języka. Co do zarobków: dostaniesz tyle, ile sobie wynegocjuesz.

prosiaczek

Witam, ja mam pytanie, czy można w ogóle aplikować do tej firmy inaczej niż przez agencję, tzn. bezpośrednio przez portal Lufthansy? Nie mogę znaleźć takiej informacji w Internecie, a współpraca z firmą TEST HR rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia.

@prosiaczek

@prosiaczek Dobrze, że użytkownik @XX zechciał Ci już pomóc w tym zakresie. Twoje zainteresowanie podjęciem pracy w firmie Lufthansa Global Business Services już dobrze rokuje. Myślałeś o jakimś konkretnym stanowisku, czy niekoniecznie?

prosiaczek

Dziękuję, dodam do zakładek. :)

@Marzena

@Marzena tak, chodziło o konkretne stanowisko, natomiast ze względu na zmianę sytuacji zawodowej to już bardziej nauczka na przyszłość, żeby aplikować bezpośrednio. Pozdrawiam. :)

@prosiaczek

@prosiaczek Dziękuję Ci za odpowiedź. Może jednak zdradzisz Nam, o jakie konkretnie stanowisko chodziło? Bylibyśmy bardzo wdzięczni, jakby jeszcze jakiś pracownik firmy Lufthansa Global Business Services zechciał dodać coś od siebie o tym pracodawcy. Czy nowo zatrudnieni pracownicy dostają miesięczną pensję na podobnym poziomie, co Ci bardziej doświadczeni?

Australijczyk
@Marzena

nowi pacownicy dostają o wiele większą pensję niż ci z długoletnim stażem

Mirosław

@Były pracownik Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od konkretnych potrzeb danego pracownika, dlatego też stanowi to już jednostkową kwestię. Co do tego typu kradzieży - myślę, że powinniście to już wyjaśniać między sobą. Swoją opinią mogłeś jednak zachęcić niektóre osoby do podjęcia pracy w firmie Lufthansa Global Business Services. Czy zatem wiesz coś o rekrutacji - prowadzą w tym momencie?

@Mirosław

ale co wyjaśnisz między sobą? Będziesz chodził i rozpytywał 300 osób pracujących na piętrze? Niestety, takie przypadki, jak zabieranie jedzenia, korzystanie z zapasów ze wspólnych lodówek przez osoby trzecie były nagminne-i to nic, że podpiszesz swoje jedzenie czy herbatę, tak aby nikt nie miał wątpliwosci do kogo należey-zawsze znalazł się ktoś, kto bezczelnie korzystał z twojego jedzenia/rzeczy.

Bartek $&$

Czego się spodziewać na teście z niemieckiego w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej?

@Bartek $&$

Telefoniczny test jest prosty - najgorsze są testy, które pisze się podczas rozmowy kwalifikacyjnej w biurze. Jeżeli Cię przyjmą do pracy to od nich zależy wysokość dodatku językowego (mówię tu o testach z niemieckiego).

@XX

Nie da się ukryć, że sporo wiesz odnośnie tego, jak wygląda poszczególny etap rekrutacji w firmie Lufthansa Global Business Services. Jak mniemam - zapewne już od jakiego czasu tam pracujesz. Powiedz zatem - na jakim mniej więcej poziomie trzeba znać dany język, by dostać pracę w tym przedsiębiorstwie?

Igor
@Marzena

Jak wyglądają takie testy pisane w biurze? Czego trzeba się spodziewać... gramatyki czy słownictwa?

@Igor

@Igor - gramatyki i to na zaawansowanym bardzo poziomie...

@Igor

Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie Lufthansa Global Business Services, co oczywiście bardzo cieszy. Złożyłeś już u nich swoje dokumenty, czy na razie jesteś na etapie zbierania informacji o tym pracodawcy? Mam nadzieję, iż będziesz Nas tutaj informował na bieżąco o swoim aktualnym położeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lufthansa Global Business Services sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Lufthansa Global Business Services sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Lufthansa Global Business Services sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lufthansa Global Business Services sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lufthansa Global Business Services sp. z o.o

Lufthansa Global Business Services sp. z o.o