ECI-SERWIS

Kraków

Opinie o ECI-SERWIS

s

@anonim niestety od wielu lat ECI-SERWIS nie poszukiwała pracowników do swoich szeregów. Wiem bo i ja chciałam do nich swego czasu aplikować i uważnie obserwowałam ich stronę internetową i portale.

Bok

Umowa podpisana a tam wszystko było trzeba było czytać

Ranny

Niedość, że nie płacą to ślą pisma do wpółpracowników. A w piśmie każą zapłacić 2500 zł. kary nie wiadomo za co. Są tacy co nie zrobili kilometra dla eci i też dostają kary. Eci się prosi o prokuraturę bo według mnie to jest wyłudzanie. W tym wszystkim podobno jest niezły trójkąt: eci-efl-eurocar.Jak dzwonią z efl-u i przedstawi się, że sprawa idzie do prokuratury to nawet windykacja nie zabiera samochodów. DO WSZYSTKICH CHĘTNYCH: NIE WEJDŹCIE W TO BŁOTO JAK JA I INNI.

Edyta

Od stycznia miałam chyba ze 7 zleceń część faktur ściągłam przez windykacje od sierpnia zalegają mi z fakturą,zero kontaktu,zero zleceń,zostałam z leazingiem i długami przez tą pseudo firme.Niedajcie się naciągnąć im zależy tylko abyście brali auta bo z tego mają prowizje.

kucus55@wp.pl

Od marca czekam na zlecenia i nic, zgarneli 1500zł i mają mnie gdzieś. Zostałem z ratami za samochód i bez środków do życie. Nie dajcie się zrobić w balona.

byly kierowca

Banda gnoi i zlodziei 5 tysiecy mi wisza od maja ,naciagaja na auta maja z dilerami uklady potem troche pojezdzisz przyjdzie co do kasy.beda tak cie zwodzic ze do windykacii oddasz sprawe.znam okolo 20 oszukanych osob ktorzy zostali z lizingami na lodzie,niemuwie juz otym ze stracili na wplacie na te auta.sami teraz walcza zeby auto utrzymac.Maja juz kilka spraw w sadzie.mnie juz wyrolowali teraz szukaja nastepnych niedajcie sie.Lepiej samemu isc do dilera znalezc konkretnego spedytora i bedziecie mieli pewnosc bo oni maja dobry bajer aby omotac ludzi.

pabo

to prawda, omijajcie tych naciągaczy z daleka, mamy 6 sierpień a ja z maja dopiero 700 zł dostałem.....oszuści!!!!

kiero

Nie wypłacają pieniedzy za faktury jezdzi sie za darmo tzn trzeba za swoje tankowac oszusci i tyle

Zostaw opinię o ECI-SERWIS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECI-SERWIS