Opinie o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sabre Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sabre Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Sabrowicz
Pracownik
 Pytanie

Mam wrażenie, że w ten firmie rządzą ludzie pokroju Jacka „70mln” S. Wraz z kolejnymi zwolnieniami grupowymi firma podziękowała wielu prawdziwym kotom, osobom z ogromną wiedzą techniczną i biznesową, z dużym stażem i stackiem technologicznym którzy budowali wiele systemów, jednocześnie zostawiając ludzi którzy prawie nic konkretnego nie umieją ale wystarczy, że zarabiają 1-2 tys mniej miesięcznie więc już dla jakiegoś VP tabelki w excellu się spinają i udziałowcy zadowoleni. Później jest szukanie takich ludzi przez 2 lata… Porażka, jak to w ogóle działa na morale pracowników? Jesteś potrzebny póki nie zarabiasz trochę za dużo? Wtedy już każdy z ulicy bez stażu będzie lepszy.

SG0
Pracownik
 Pytanie
@asfd

Odpowiedz sobie lepiej na pytanie w którym korpo w ogóle jest rozsądnie cokolwiek planować na dłużej niż 3 miesiące? Ile jeszcze trzeba historii o masowych zwolnieniach żebyście już w końcu zrozumieli, że kariera i job security to są boomerskie mity o pradawnych czasach.

Potencjalnie zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Hej, Ja mam pytanie czy w tym momencie warto próbować dostać się na stanowisko c++ deva? Czy w obecnej sytuacji nie ma sensu bo patrząc po komentarzach to mam mieszane uczucia...

Postojowy
Kandydat
@Postojowy

Podobno kasy jest na 18 miesięcy suszy Ryzyko bardziej takie że będzie głównie utrzymanie a nie rozwój

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Czy stawki 27-30k brutto dla seniora albo dla tech leada są osiągalne w Sabre?

ex sigillum
Były pracownik
 Pytanie
@sg02xxxxx

no prawde piszesz, tez skonczylem swa przygode z Sab bo inna firma dawala juz xx% (tak, dziesiatki) wiecej, niestety lub stety. prace jako taka i ludzi wspominam niezle, natomiast technologicznie to zastoj- jak sam napisales.. tworzenie iluzji ze strony mgt ze soft jest super, i "karzacy palec" rynku i wyniki sprzedazy pokazujace ze tak nie jest.. no i zamiatanie problemow pod dywan, uciekanie w czasie z podwyzkami czy lepszymi benefitami.. i tak by mozna dlugo liczyc. w sumie na kazda fajna rzecz przypadaly 2-3 wtopy, slabe rozwiazania.. a czemu tu jestem? a bo wpadlo mi na SM info o sabre, tyle.. wpadlem zobaczyc czy cos sie zmienilo...

Pomocny
Były pracownik
 Pytanie

Czy w Sabre Polska praktykuje się on-calle w nielegalnej w Polsce formie jak to bywa w wielu innych firmach? Mam na myśli, czy pracownicy muszą brać dyżury po 24 i więcej godzin? Zgodnie z polskim prawem czas dyżuru nie wlicza się do ustawowego czasu odpoczynku między zmianami, który wynosi minimum 11h, ale wiele firm niestety tego nie przestrzega…

SG0 Nowy wpis
Pracownik
@Pomocny

Tak praktykują to i dają aż 100 brutto za dobę. W Święta całe 150. Znaleźli lukę w prawie i tłumaczą się że to nie jest dyżur tylko pozostanie w gotowości do pracy. Sądzę że w sądzie pracy można z nimi wygrać jeśli ktoś chce się procesować.

Ada Nowy wpis
Inne

Dzień dobry, widziałam w ofercie dla Specjalisty ds. Operacji Personalnych, że model pracy jest hybrydowy a sama rekrutacja ma formę zdalną. Czy jest tu może ktoś kto brał udział w rozmowie i by mi o niej opowiedział? jakie pytania zazwyczaj padają?

Były Nowy wpis
Były pracownik

Firma dla ludzi, którzy kiedyś jakieś technologie obczaili i nowościami się brzydzą. Ciągnięcie za uszy technologii z początku wieku, których wszyscy inni łącznie z twórcami się wyrzekli, jakakolwiek próba zmiany to opór straszny bo jak działa to nie ruszaj. Wymyślili sobie przenoszenie tego archeo na chmurę. Zabetonowane wersje narzędzi na poziomie korpo, bo jak działa to nie ruszaj. A że masz zrobić coś, co wspiera jedynie narzędzie w wersji dużo nowszej - trudno, radź sobie, szukaj workaroundów. Większość mojej pracy to było utrzymanie, czyli jak się nic nie dzieje to się nudzimy. Jako programista Java przez rok napisałem może 10 linijek kodu w Javie, reszta to rzeczy, którymi powinien się zająć devops - pisanie skryptów w bashu, skryptów terraforma itp itd. No i konfiguracja tego archeo żeby na chmurze zadziałało. Faktyczni devopsi wytrzymują po parę miesięcy, chyba że się już tam zabetonowali. Głównie dlatego, że używasz wewnętrznych narzędzi i nie robisz rzeczy dobrze tylko jak sobie ktoś z korpoludków wymyślił. Ludzie w sumie OK, ale mam wrażenie że ambicją większości jest dociągnięcie tam do emerytury, żeby im nikt tyłka nie zawracał. Chcesz rozwoju to idź gdzie indziej.

Były sg0 Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w Sabre kilka dobrych lat, kiedyś było świetnie, było mi bardzo dobrze w tej firmie, dobra w miarę kasa na START, pakiet VIP bezpłatny dla mnie i mojej rodziny, super biuro (nasza Bume (usunięte przez administratora) wspominam) ale od covida regres regres regres. Na początku jeszcze wierzyłem, że jakoś firma to przetrwa, ale od ponad 2 lat mi się już przelewało stopniowo, aż podjąłem decyzję o odejściu w tamtym roku). Ogółem to co przychodzi mi do głowy żeby opisać ostatni okres to ciągłe zmiany, projekty, zwolnienia, rosnąca lista zadań i obowiązków a awansu/solidnej podwyżki (od 3 lat) brak. Co dalej, chaos, obiecanki i mydlenie oczu, że będzie dobrze. Nie można wiecznie siedzieć dla spoko atmosfery, ludzi, czy wypasionego biura i dobrej kawusi/herbaty. To wszystko zaraz sie tez skonczy - piętra wynajmują bo mało kto przychodzi do biura, a ludzie fajni odchodzą już od jakiegoś czasu i nie tylko w działach programistów czy devopsow, ale to samo w finansach i hrach. Chyba nawet tam mają dość bo też im ludzi pozwalniali , a robota została pewnie nawet większa. Powodzenia życzę firmie bo sentyment jest i pamięć o tym co było kiedyś poza tym nie jestem jakiś mściwy, ale na ten moment nie wiem czy bym polecił, raczej nie.

Programista Java
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa profesjonalna

Pytania

Jak działa HashMapa (szczegóły), Generics, Java concurrent API (Atomics, synchronized keyword, CountDownLatch, InterruptedException), String pool

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(46 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista SEM
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. CRM
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
(207 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Lili
Inne

Hej, wstępnie mam zamiar aplikować na summer intership z front-endu. Opis wymogów już znam możecie jednak powiedzieć jak mniej więcej rekrutacja teraz może wyglądać? na co się przygotować i tak dalej?

anonim
Inne

Cześć, to jak w zasadzie w takich konkretach wyglądają tu teraz podwyżki? widziałem, że ktoś niedawno pisał, że taka otrzymał chociaż musiał walczyć. Ja bym chciał kiedyś przyjść na Juniora od Softa i zastanawiam się jaki miałbym start. z poprzedniej oferty, która teraz mam nie mogę się niczego dowiedzieć i zarobkach. I w przypadku juniora to te podwyżki są w ogóle możliwe czy raczej przeskakuje się na mida po prostu?

anonek
Pracownik
@anonim

raczej w tej chwili nie zatrudniają nowych programistów

kadydat
Kandydat
 Pytanie

Jakie są stawki za oncalla dla devów? Do tego może mi ktoś wytłumaczyć poziomy - spotkałem się z klasycznym junior/contributor/senior ale też z I, II, III, IV.

joni
Pracownik
@kadydat

Stawek nie znam ale stanowiska sie tak klasują: SE1-2 to odpowiednik juniora - associate SE3-4 to odpowiednik mida - contributor potem jest senior, lead, principal, principal II, sr pincipal, sr pricnipal II. To w teorii. Ja sam widziałem tylko jednego principal II - który siedzi w firmie 12 lat i jednogo sr principal II który ma podobny staż ale zajmuje sie architekturą. W mojej opinii te dodatkowe stopnie są tylko po to żeby menago miał wymówkę, żeby opóźnij awans/podwyżkę

Sabrewymiatacz
Pracownik
 Pytanie

I jak tam wasze vcp? Jakieś informacje już macie? Jak to procentowo wygląda?

Hariusz
Pracownik
@Sabrewymiatacz

Moje vcp jest mega spoko. Ale to chyba przez to, że od pół roku męcze menago o podwyzke. On widzi, że mi się należy bo się mega rozwinąłem, przez co chyba mu było głupio, że mi odmawiał podwyzki pół roku

anonim
Inne

Z czego to wynika, że jedni zostają na około 2 lata a inni na ponad 10? Tak niedawno napisano i chcę to rozumieć. Zwłaszcza te maksymalnie 2 lata, czemu tak? jakim osobom sugerujecie by na tyle się zatrzymać?

sg
Były pracownik
@anonim

Dużo osób które wyskakuje po roku dwóch to: - stażyści którzy chcą jakiegoś innego doświadczenia - ktoś kto wdepnął w słaby produkt, typu owijka green screena, gdzie umiejętności nijak przekładają się na rynek - ktoś z lepszymi doświadczeniami w innych firmach (nie jest tego mało) - ktoś kto strzela w kasę, bo generalnie w Sabre zbyt ciekawie nie ma Ale są osoby które czują się komfortowo bo na przykład są w fajnym zespole z niewymagającym produktem, kasy im starcza na to co chcą, pracują sobie zdalnie, atmosfera w ich organizacji jest luźna więc skupiają się na życiu a w Sabre siedzą dłużej. Bardzo częste dla osób których jest to pierwsza praca. Sporo osób ogarnia dopiero po kilku dobrych latach że w sumie loteria zwolnień może trafić na nich, no ale: - za wysługę lat dostali team leada albo więcej, więc pieniądze są już trochę lepsze - pracowali nad jakąś owijką nad green screena albo nad jakimś pojedynczym produktem, te umiejętności niekoniecznie są pożądane na rynku - dostaliby niższą pozycję, gorszą kasę, potencjalnie gorszą niż mają teraz - od lat nie chodzili na rozmowy więc nie wiedzą jak się dobrze przygotować Czasami takie osoby skaczą sobie gdzieś w bok na kilka lat, na przykład w management albo w produkt, Sabre z tym generalnie nie ma problemu zwłaszcza jak nabrało się trochę doświadczenia. Z tym ze nie wiem czy jest to unikalne dla Sabre, jest sporo takich osób w dużym korpo. Trochę kontrast podejścia do kariery i rozwoju.

anonim
Inne
@sg

Cześć, jest szansa na rozwinięcie kwestii tych właśnie osób, które robią sobie full remote i maja w miarę luz? Rozumiem, że ich projekty nie są zbyt stresujące? Jakich minimalnych kwalifikacji mi potrzeba by moc do takiego się dostać? i z jakimi zarobkami szłoby to w parze?

SG123456
Były pracownik

TK miał problem z dużą ilością ludzi odchodzących z Sabre i kombinował jak temu przeciwdziałać, stąd pewnie groźby że powrotu nie ma. W końcu sam wyleciał. Znam jedną osobę, która raz do Sabre wróciła i znów się zwolniła. HR nie zgodził się na kolejną próbą powrotu.

anonim
Inne
@SG123456

A wiadomo chociaż co taka autorska rotacja mogła dać takiej przykładowej osobie? Czy należy przy tym rozumieć, że nawet jeśli pracownik będzie uznany za wartościowego, to powrotu i tak nie będzie? jest to już żelazna zasada? Są jakieś jeszcze?

Sg021xxxx
Były pracownik
 Pytanie

Jestem byłym pracownikiem Sabre, pracowałem tam kilka lat i od ładnych kilku już nie pracuję, ale cały czas ją obserwuję i ja po prostu nie rozumiem ludzi, którzy tam dalej pracuję. Nie traktujcie tego jako atak, ale pomóżcie mi zrozumieć Waszą motywację. Dlaczego tam jesteście? Firma jest kompletnym bankrutem. Wartość firmy na giełdzie $1B, długi na ponad $4B, firma traci kasę i nie rośnie, więc szansy na "lepsze czasy" nie ma. Wiadomo, że firma padnie, więc wszystko nad czym się pracuje w sumie nie ma sensu. Czy to znaczy, że macie dość i "byle kasa się zgadzała"? A może jak w innych korpo, po prostu niewiele trzeba pracować i macie zamiar z tego skorzystać do czasu, aż ktoś Was nie zwolni? A może chodzi o to, że skupiamy się na swoim projekcie i udajemy, że reszta jest ok? A może liczy się w firmie na to, że ktoś ją kupi? Ja serio próbuję skumać, czym jest to motywowane, że jesteście nadal w Sabre?

Dekoder
Pracownik
 Pytanie
@Sg021xxxx

"byle kasa się zgadzała" To jedyne zdrowe podejście do pracy. Jak nie będzie dla mnie pracy to będę pracował gdzie indziej niezależnie czy firma ma kłopoty czy kończy się projekt. Sony dzisiaj zwolniło 900 osób, Microsoft 1900 a mają się dobrze. To gdzie mamy pracować? Nie bądź takim dzieckiem.

SG0
Pracownik

Nie wiem czy firma nie idzie ku sprzedaży lub mocnej restrukturyzacji i częściowego pozbycia się aktywów. Może nawet ku bankructwu. Dużo projektów pozamykali na koniec roku, zwalniali całymi zespołami. 5 miliardów długów, przychody nie pokrywają wydatków, ceny akcji spadły 90% i dalej spadają - rynek nie wierzy w przyszłość firmy.

Irmina
Inne
@SG0

Faktycznie tak dużo projektów pozamykali teraz pod koniec roku? o jakich przykładowych mowa i co było stawiane jako zasadniczy argument? jakie w zasadzie się ostały i co z tymi ludźmi, którzy musieli odejść? przy następnych projektach mogą dostać kolejna ofertę?

anonim
Inne

Jakkolwiek to wyjaśnisz? Co się skrywa pod stwierdzeniem, że ktoś się do czegoś może nadać? Pozostali pracownicy maja utrudniana pracę i w tym występuje problem? W jaki sposób?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania w Sabre Polska Sp. z o.o.?

3
JJ
Pracownik

Pracowałem w Sabre 22 miesiące i muszę przyznać, że było całkiem przyjemnie. Menadżerzy których miałem serio wsłuchiwali się w moje zdanie (np całkowita zmiana zakresu obowiązków na moją prośbę), także środowisko pracy jest FANTASTYCZNE, ludzie spoko jednak odszedłem z firmy z kilku powodów: - pod koniec nie robiłem absolutnie nic (bo nic do roboty nie było) , ale to z powodu tego w jakim stadium był projekt (ponad 90% maintanance) - przestarzałe technologie: żadnej Kafki, żadnego Spring Boota, żadnego Hibernate. Całe szczęście chociaż Java11 była - oczywiście finanse (nowa firma zaoferowała mi dokładnie dwa razy więcej :) )

Tobiasz
Inne
@JJ

A czy te 22 miesiące, czyli mniej więcej dwa lata, to norma jeśli chodzi o staż pracy w Sabre? Czy raczej wyjątek?

sg0225xxx
Inne
@Tobiasz

Są ludzie którzy zostają tam na te około dwa lata, albo tacy którzy zostają na 10+ aż ich trafią zwolnienia. Mało kto pomiędzy.

anonim
Inne

Mimo tych ostatnich opinii to czy jest tu ktoś kto był na rozmowie odnośnie tej oferty dla Głównego Księgowego ds. Podatków? Niby jeszcze dwa tygodnie pozostały by złożyć dokumenty i ciekawi mnie jakie warunki na rozmowie będą możliwe do zaoferowania. Czy stawka będzie sztywna? Jaką kwotę można podać by została uznana za akceptowalną?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Czy stawki 27-30k brutto dla seniora albo dla tech leada są osiągalne w Sabre?

Senior
Pracownik

30k na seniora xD bliżej 12-15k xD

Ciekawy
Kandydat
@Senior

Dla obecnych pracowników to wiem, pytam o widełki dla nowych

Irmina
Inne
@Ciekawy

Czemu sugerujecie, że nowi mają mieć jakoś inaczej? I pytanie z marszu czy na plus czy na minus? Na to stanowisko można przejść także poprzez awans? wtedy byłyby jakieś różnice kwotowe? I o co chodzi tymi falami zwolnień, które ludzie w innych postach przywołują?

sg02xxxxx
Były pracownik
@Irmina

Zawsze tak było, nowi dostawali więcej bo za kase jaką mieli pracownicy nie przeciągneli by nikogo. Kase w Sabre dopiero się zarabiało przy mocnych awanasach dlatego tak wielu BMW z 10-15 stażem wypromowano na staowisko Sr Principal w hołdzie wdzięczności za lojalność. Po drugie to wizerunkowo ładnie wygląda, że można tyle lat pracować w Sabre nie wspominając że ci ludzie sobie już nigdzie pracy nie są w stanie znaleźć. Tak samo było z kontraktorami Infolet, Luxoft i co tam jeszcze z nimi współpracowało. Koledzy nie ukrywali ile dostawali więc łatwo się było dowiedzieć jakie różnice istniały. Odpowiedź managementu i HR: nie chcemy pompować rynku wyższymi pensjami. Ale żeby nie było. Mi się bardzo fajnie pracowało w Sabre, poznałem wiele wspaniałych ludzi z którymi do tej pory mam kontakt. Praca jak praca, ja trafiłem na wiele nowych projektów ale byli ludzie co siedzieli w stary kodzie latami. Jedni mieli super managerów drudzy fagasów. W jednym projekcie nie było co robić a w innych siedziano po godzinach. Ta firma nigdy nie sypała dużą kasą. Kilka lat temu odszedłem za blisko 50% większą pensje.

xxxx
Pracownik
@sg02xxxxx

Tak to prawda, co piszesz. Jestem też byłym pracownikiem, który odszedł dla blisko 50% wyższej pensji

anonim
Inne
@xxxx

To z czego w zasadzie wynikają takie spore rozbieżności w oferowanych stawkach? To znaczy łapię to stwierdzenie ze niby nie chcą rynku nimi pompować, tak jak zostało to stwierdzone wyżej, ale jak widać mimo wszystko ta tendencja stale będzie występować? Kandydaci i tak przychodzą? Ze względu na jakie alternatywne warunki?

ex sigillum
Były pracownik
 Pytanie
@sg02xxxxx

no prawde piszesz, tez skonczylem swa przygode z Sab bo inna firma dawala juz xx% (tak, dziesiatki) wiecej, niestety lub stety. prace jako taka i ludzi wspominam niezle, natomiast technologicznie to zastoj- jak sam napisales.. tworzenie iluzji ze strony mgt ze soft jest super, i "karzacy palec" rynku i wyniki sprzedazy pokazujace ze tak nie jest.. no i zamiatanie problemow pod dywan, uciekanie w czasie z podwyzkami czy lepszymi benefitami.. i tak by mozna dlugo liczyc. w sumie na kazda fajna rzecz przypadaly 2-3 wtopy, slabe rozwiazania.. a czemu tu jestem? a bo wpadlo mi na SM info o sabre, tyle.. wpadlem zobaczyc czy cos sie zmienilo...

anonim
Inne

Pisali wcześniej o tych falach odejść a ja widzę dwie świeże oferty z takiego portalu. w biurze jest nieco inaczej? o pracę głównego księgowego ds. podatków mi chodzi. jest to pełny wymiar na umowie o pracę, przy czym podkreślają opcję na tryb hybrydowy. Czy ocenicie warunki z tej perspektywy? I jak wygląda rozmowa w tym przypadku?

Sabrowicz
Pracownik
 Pytanie

Mam wrażenie, że w ten firmie rządzą ludzie pokroju Jacka „70mln” S. Wraz z kolejnymi zwolnieniami grupowymi firma podziękowała wielu prawdziwym kotom, osobom z ogromną wiedzą techniczną i biznesową, z dużym stażem i stackiem technologicznym którzy budowali wiele systemów, jednocześnie zostawiając ludzi którzy prawie nic konkretnego nie umieją ale wystarczy, że zarabiają 1-2 tys mniej miesięcznie więc już dla jakiegoś VP tabelki w excellu się spinają i udziałowcy zadowoleni. Później jest szukanie takich ludzi przez 2 lata… Porażka, jak to w ogóle działa na morale pracowników? Jesteś potrzebny póki nie zarabiasz trochę za dużo? Wtedy już każdy z ulicy bez stażu będzie lepszy.

asfd
Były pracownik
 Pytanie
@Sabrowicz

Też mi się rzuciło w oczy na (usunięte przez administratora), sporo ludzi pracowało tam po 10-15 lat, ze stanów polecieli ludzie z 35 letnim stażem w Sabre. Jak można planować długoterminowa pracę w takiej firmie?

Sabrowicz
Pracownik
@asfd

No sam się nad tym zastanawiam, z szacunku do ludzi wyrzuconych, odczekać 3-4 miesiące aby spokojnie znaleźli zatrudnienie oni i tez stad się zmywać. A potem płacz, ze największa konkurencja Sabre ma akcje x20 droższe.

Miś
Inne
 Pytanie
@Sabrowicz

W Polsce też jacyś ludzie zostali zwolnieni?

1
SG0
Pracownik
 Pytanie
@asfd

Odpowiedz sobie lepiej na pytanie w którym korpo w ogóle jest rozsądnie cokolwiek planować na dłużej niż 3 miesiące? Ile jeszcze trzeba historii o masowych zwolnieniach żebyście już w końcu zrozumieli, że kariera i job security to są boomerskie mity o pradawnych czasach.

były
Inne
 Pytanie

czy właśnie była uzupełniająca "fala zwolnień" ?

Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Sabre Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 9 listopada.

ExSG
Były pracownik
 Pytanie

Widzę, że Sabre znowu zaczyna rekrutować. Widziałem ciekawą ofertę. Czy ta firma ma jeszcze jakąś przyszłość? Da się wynegocjować sensowną stawkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Polska Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sabre Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Sabre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabre Polska Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Sabre Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Sabre Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii