dpk

Wieliczka

Opinie o dpk

xxx

Firma nawet niezła, spoko właściciel i żona właściciela. Zarobki jak na te czasy słabawe. Firma oszczędza na wszystkim i na wszystkich. Poza tym sam system pracy porażka. Wdrażasz nie wiesz co i nie wiesz czy zadziała i znów zrobisz u klienta z siebie idiotę. Poza tym wszechobecne donosicielstwo, cóż skoro szef nie protestuje to donoszą a jakże, szczególnie wyspecjalizował się w tym jeden gość. Który i tak nie ma nic innego do roboty bo na niczym tak naprawdę się nie zna więc donosi. Generalnie klimat tej firmie jest do[usunięte przez moderatora], ale na szczęście już tam nie pracuje.

Zostaw opinię o dpk - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dpk