Items Polska

Kraków

Items Polska

Opinie o Items Polska

Szczerze odradzam dostawcą , jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Items na początku współpracy składa małe zamówienia na dany towar i reguluje nalezności wynikające z faktur. Po pewnym czasie zamawia na większą kwotę i dostawca już nie zobaczy swoich pieniedzy, przynajmniej przez rok lub 2 lata. Cwana pani prezes śmiesznie tlumaczy się brakiem pieniędzy i jaka to obna biedna. A tak wogóle to niedawno zmienil sie prezes i pani S. już jest pracownikiem. Siedziby zmieniają 3 razy do roku. Już nie wspomnę o komornikach, ktorzy zajmują konto firmy jeden za drugim. Odradzam, ostrzegam i nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Items Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Items Polska