Opinie o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sabre Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sabre Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

ExSG

Widzę, że Sabre znowu zaczyna rekrutować. Widziałem ciekawą ofertę. Czy ta firma ma jeszcze jakąś przyszłość? Da się wynegocjować sensowną stawkę?

Czy w Sabre Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Qwwrryui

Bezpośrednio nie ale są firmy które pośredniczą w zawieraniu kontraktów B2b z sabre.

@Qwwrryui

i co w zasadzie jest przyczyną tego, że bezpośrednio nie ma takiej możliwości? jest to po prostu polityka firmowa czy jest jakiś inny dodatkowy powód? co do firm pośredniczących jest jakaś, którą można w razie czego polecić czy to bez różnicy?

John_Doe

Smutne, refleksyjne i troszkę przerażające. Niegdyś wspaniała firma z fantastyczną atmosferą, jedno z niewielu miejsc, gdzie polski pracownik był traktowany całkowicie na równi z amerykańskim, świetny work-life balance i elastyczność. Teraz już jedynie cień tego, co było kiedyś. Ostatnie zwolnienia są jedynie smutną konsekwencją spirali upadku, niestety. Kurs akcji na giełdzie nowojorskiej mówi wszystko. Prywatnym zdaniem: firmę dość szybko czeka albo bankructwo albo wykup. Przepracowałem ponad 10 lat i bez wahania zrobiłbym to ponownie- zaczynając właśnie 10 lat temu. Teraz chyba już niestety trzeba się naprawdę konkretnie zastanowić, jeśli oczywiście Kraków będzie kiedykolwiek jeszcze prowadził rekrutacje.

zastanawiam sie czego wy ludzie oczekujecie od pracodawcy (zwl na poczatek), ze takie negatywne opinie. Pracuje w Sabre 12 lat i nie powiem, zeby bylo idealnie, ale nigdzie nie jest. Jest za to dobrze, zmienilam dzial kilka razy, nie jestem senior mngr ani VPkiem tylko podrzednym pracownikiem, mam kase moze nie najwyzsza (ale stosowna do umiejetnosci), nigdy nie aplikowalam na wyzsze stanowiska bo zawsze to praca do mnie przychodzila, ludzie w kazdym z zespolow, gdzie bylam, w zdecydowanej mierze przyjazni i chetni do pomocy. Na HD pracowalam przez 5 lat i owszem bywalo ciezko, ale klimat byl super. W jednych projektach lepiej, w innych gorzej, jak wszedzie. ale ogolnie niech kpiarze nie kpia bo ludzie wracaja do Sabre i sa zadowoleni. Socjal jest dobry, sa imprezy wspolne (ludzie sie spotykaja i zzywaja ze soba), jak sie tafi na fajny team to i razem na piwko sie wychodzi raz na czas, czasem nawet firma stawia. Tak ze nie ma co narzekac tylko popracowac i sie przekonac

Rudy
@pracownik

To już wiadomo, że pracujesz w HR pisząc taki komentarz w momencie gdy firma zwalnia 15% załogi. Ludzie teraz masowo odchodzą z Sabre na czele z CEO i kilku innymi ludźmi, którzy nią zarządzają. Sytuacja na giełdzie w Nowym Jorku idealnie obrazuje jak firma funkcjonuje teraz. Mydlenie oczu na porządku dziennym :)

Z
@Rudy

To jest straszne, że załatwili sobie Great Place to Work tuż przed ogłoszeniem zwolnień. W Sabre zawsze pracowało mi się super, ale prowo co chwilę strzelają sobie w stopę.

Hmhn

Sprytnie pozbierali głosy przed info o przesunięciu podwyżek na druga polowe roku i info o zwolnieniach już wspomnianych ;)

nie

A jaki problem, żeby każdy z HR wysłał po 100/200/300 ankiet?

Programista Java

Rozmowa profesjonalna

Jak działa HashMapa (szczegóły), Generics, Java concurrent API (Atomics, synchronized keyword, CountDownLatch, InterruptedException), String pool

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Niestety, nagminne stosowane nieprofesjonalne praktyki przez pewne grupy architektów,programistów: nadużywanie pracy w nadgodzinach tylko dlatego, że dostają za nią kasę (a w trakcie normalnych godzin pracy brak konkretnych efektów pracy, udawanie że nie starcza im czasu na zadania, praca w biurze wygląda bardziej jak spotkania towarzyskie, a praca w domu to bardziej przebywanie w domu i załatwianie spraw domowych), brak kontroli firmy nad tym tematem sprawia że motywacja dla pracowników konkretnie, rzeczowo podchodzących do obowiązków i pracy oraz nastawienie do organizacji w jakiej pracują jest na marnym poziomie.

exsabre

Zawsze mnie to zastanawiało jak niektórzy biegając cały dzień po biurze i nic nie robią biorą jeszcze nadgodziny bo się nie wyrabiają. :D

@exsabre

cudowny paradoks. Ja to ciekawa jestem jakby latali, gdyby był system na akord. Myślicie, że wtedy zamiast w standardowe 8 dałoby radę w 6 zrobić i do domu? ;p

Karol

Siema, pojawiło sie kilka ogłoszeń na stanowisko Accountant. Jakieś opinie o pracy, dziale, widełkach? Pozdrawiam

@Karol

No i cisza, ciekawe czemu. Aplikowałeś ostatecznie? Co sprawdzają na rozmowie na to stanowisko i w sumie to po jakim czasie od niej da radę podpisać już umowę?

Za pewne zależy od działu i zespołu jak w każdej firmie. Z mojej perspektywy duże niezorganizowanie, momentami (usunięte przez administratora) Pod osłona uśmiechów i miłych słow wpychanie jeszcze więcej pracy i więcej, nie patrząc na jakim levelu jesteś i ile pracy masz. Jeżeli chodzi finansowo to ilość pracy w stosunku do zarobków (czy jakiś ekstra rzeczy których również niewiele) to żart. Za tyle w innych firmach przerzuca się tickety w systemie. W tym roku dodatkowo przesunięte podwyżki z dnia na dzień na druga polowe roku. Ale mamy być wdzięczni, bo tyle firma dla nas robi.

@były

Czyżby "Great Hell to work" ? w końcu firma utytułowana

Jankes

Ciagla comarchializacja i proba zatrudniania duzej liczby swiezakow. Wiecej w tej firmie naroslo managerow - szczegolnie bez zadnej wiedzy technicznej - (i ciagle rosnie) niz pracownikow. Jak chcesz sie czegos nauczyc, to wybierz inna sciezke, bo Sabre to strata czasu.

Były SG
@Jankes

Cała prawda

Gabriela
@Jankes

Hm, czyli zatrudniają dużo świeżaków juniorów bez doświadczenia? Czyli jest to dobra praca na start? Można zdobyć tutaj dużo doświadczenia zawodowego? Można się stąd wybić dalej?

Zenek

Czy możecie coś powiedzieć o kulturze pracy w Sabre? Dostałem ofertę, ale nie wiem zbyt wiele o atmosferze, stylu zarządzania top managementu.

@last
@Zenek

Jeśli to twoja ostatnia deska ratunku to bierz, ale jeśli masz alternatywę to nie warto inwestować tutaj swój czas i zaangażowanie

Urszula
@@last

A możesz napisać coś więcej? Dlaczego w ten sposób piszesz?

Jankes
@Urszula

Duzo legacy code, ludzie z przerosnietym ego i project menagerowie, ktorzy sie mineli z powolaniem

Były sabrowicz
@Urszula

Weź pod uwagę że Sabre jest w branży travel - jak ktoś w republice kongo popatrzy łakomo na nietoperza to w 200ms Sabre jest od razu w hiring freeze.

Czy w firmie Sabre Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Assistant, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Baxx

Dla kogo istotna?

@Baxx

w sumie może dla każdego z zatrudnionych, po co od razu do jednego stanowiska to sprowadzać? to na jakie mona u was liczyć i ile by wynosiły?

Policja
@Aleksandra

To jest portal do dzielenia się opiniami o pracodawcach, jeśli chcesz ich o coś spytać wyślij maila i nie zaśmiecaj naszego forum.

Maria
@Policja

Rozumiem że to jakaś tajemnica? Szkoda bo w takich miejscach kandydaci szukają informacji o firmie i sprawdzają czy warto aplikować. Mam nadzieję że w firmie jednak nie ma kłopotów z otrzymywaniem pomocy albo odpowiedzi na zadane pytania?

sg02xxxxx

Mnie już kilka lat w Sabre nie ma ale każdego roku ocenia się performance pracownika i przy dobrych wynikach finansowych można liczyć nawet na nieco ponad miesięczną wypłate jak się było grzecznym i ma dobrego managera. Nie wiem czy to się tyczy wszystkich pozycji (byłem developerem) ale pewnie tak. Jak masz managera złamasa to zobaczysz tylko niewielką część tych pieniędzy a w pewnych przypadkach nawet wcale. Dużo trudniej otrzymać indywidualną nagrode za osiągnięcia i tu się proszę mocno trzymać bo stawki wynoszą... 50-250$ w postaci vouchera Amazon.com

Boru

Czy rozmowa rekrutacyjna przez hirevue jest prowadzona po angielsku?

Hej. Ktoś coś może sie orientuje co do działu Revenue Optimization NPS and Retail Intelligence ?

Mietek

Cześć , Ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska Lead Technology Program Managera jeśli chodzi o Sabre? Jaka jest tam atmosfera , team ( podobno głównie współpraca z Amerykanami )?

Tester55

Testuje dodawanie opini.

Były SG
@Tester55

Nie sądzę, sporo ludzi z wiedzą dawno już odeszło, jest duża rotacja i raczej brakuje jasnej wizji strategii.

@Były SG

Skoro tak to się zastanawiam w jaki sposób aktualnie praca tutaj wygląda? Bo po tym co tu piszesz brzmi to tak jakby ludzie nie wiedzieli za bardzo co mają robić

Kto nie przedłuży w grudniu umowy na kolejny rok?

SGred

Siema SG-rsi, Jak wygląda sytuacja na ten moment? Warto rozważać powrót?

@SGred

Jakub
@xD

Co cię tak bawi? Może wyjaśnisz?

@Jakub

@xD

To znaczy, że pewnie za bardzo to byś nie powrócił? A zdradzisz czemu?

Krystyna

Wspominacie ze zarobki niższe niż te rynkowe, ktoś poda może kwotę w formie widełek? :)

Coforge

Kojarzycie jakieś projekty w Sabre organizowane przez teamy dostarczane przez firmę Coforge? Co tam się robi, jakies opinie, wrażenia :p ?

Coforge

FirmaPomylka

Ta firma to pomyłka. Uciekają z niej nawet VP. Zarobki poniżej rynkowych na stanowiskach regular+(włącznie). Do tego kolesiostwo, jak nie masz mocnych pleców to jesteś na przegranej pozycji. Na plus: w moim zespole można nic nie robić, wypłata i tak wpadał, nikt się nie orientuje nawet.

Jolanta
@FirmaPomylka

O to aplikuję.

@Jolanta

Tylko po to, żeby niczego nie robić? A niskie zarobki nie odstraszają?

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabre Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sabre Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabre Polska Sp. z o.o.