Opinie o mebloo.pl - FABRYKA SYPIALNI Sp z o.o. Sp. K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo w Kraków

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rozmowa podczas procesu rekrutacyjnego w Mebloo (FABRYKA SYPIALNI Sp z o.o. Sp. K.) odbywa się również w języku angielskim?

Wojciech Nowy wpis
Klient

Szanowny Panie. Kierując się ogłoszeniami reklamowymi Pana produktów w internecie zapragnąłem kupić jedną z sof typu Oliwia lub Gracja. Zapytanie złożyłem jeszcze w czerwcu. Kierowałem się wyglądem modeli takimi jak dostrzegłem w reklamie. Po kilku miesiącach nie mam sofy a w końcu powiedziano mi, że w reklamie pokazano wizje artysty a nie modele praktycznie dostępne. Prosiłem o jakąś pomoc i wskazanie modeli zbliżonych. I na tym się niestety skończyło. Jestem głęboko zawiedziony, a sposób traktowania przez Pana pracowników klientów daleki jest od normalnych form współpracy klient dostawca. Dalej mam zamiar kupi sofę, ale przyznam,że nie widzę sposobu. Mam nadzieję,ze Pan mi w tym pomoże. Pozdrawiam Wojciech Chwaja Kraków, wtnchwaja@pro.onet.pl

Administrator

Czy twoim zdaniem w przedsiębiorstwie Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo w mieście Kraków panuje dobra atmosfera? Napisz jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Magnolii 6 lok. 4
    30-384 Kraków
  • NIP: 6782160493 REGON: 120118480
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo
Przejdź do nowych opinii