Opinie o Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo w Kraków

Maria Nowy wpis

Słuchajcie, widzę na stronie sklepu, że coś z mebli jest do kupienia od ręki, ale na resztę się czeka. I trochę duży rozstaw czasowy bo od 35 do 80 dni. Od czego to zależy? Ktoś z Was coś brał od nich i powie ile czekał (może jak mniejsze to miesiąc a jak duży komplet to 3 mies)...

Wojciech Nowy wpis
Klient

Szanowny Panie. Kierując się ogłoszeniami reklamowymi Pana produktów w internecie zapragnąłem kupić jedną z sof typu Oliwia lub Gracja. Zapytanie złożyłem jeszcze w czerwcu. Kierowałem się wyglądem modeli takimi jak dostrzegłem w reklamie. Po kilku miesiącach nie mam sofy a w końcu powiedziano mi, że w reklamie pokazano wizje artysty a nie modele praktycznie dostępne. Prosiłem o jakąś pomoc i wskazanie modeli zbliżonych. I na tym się niestety skończyło. Jestem głęboko zawiedziony, a sposób traktowania przez Pana pracowników klientów daleki jest od normalnych form współpracy klient dostawca. Dalej mam zamiar kupi sofę, ale przyznam,że nie widzę sposobu. Mam nadzieję,ze Pan mi w tym pomoże. Pozdrawiam Wojciech Chwaja Kraków, wtnchwaja@pro.onet.pl

Czy twoim zdaniem w przedsiębiorstwie Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo w mieście Kraków panuje dobra atmosfera? Napisz jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo - Kraków

Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Magnolii 6 lok. 4
    30-384 Kraków
  • NIP: 6782160493 REGON: 120118480

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomasz Sierant Firma Handlowo-Usługowa Mebloo