Perfect Hotels Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Perfect Hotels Sp. z o.o.

ania
użytkownik zarejestrowany

szukam pracy na wakacje i pomyślałam o zatrudnieniu się w jakimś hotelu, a obiekty tej firmy bardzo mi się podobają i są blisko centrum Krakowa, może ktoś napisze parę słów o tym jak się tam pracuje? Będę wdzięczna za każda opinię o warunkach zatrudnienia i płacy

ania

a o jakich stanowiskach mówicie? szukają teraz do biura i do marketingu, w ogłoszeniu piszą o umowie o pracę, jak z tym jest?

AM

Pracuje się całkiem spoko, atmosfera OK, tylko zarobki mogłyby być wyższe. Płacą 8 - 9 zł za godzine na ręke wiec szalu nie ma, ale przynajmniej nie traktuja czlowieka jak smiecia, a to sie w innych hotelach czesto dzieje. Praca dobra dla studentow ida na reke z godzinami.

LE

Żenada a nie firma, polecam tylko desperatom.

Zostaw opinię o Perfect Hotels Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Hotels Sp. z o.o.