Planet Escape Sp. z o.o. Sp. k.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Planet Escape Sp. z o.o. Sp. k.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Planet Escape Sp. z o.o. Sp. k.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nowy wpis

Dziękujemy za kontakt. Do dyspozycji naszych pracowników pozostaje laptop i telefon, które po zakończeniu pracy zostawia się w biurze.

szczerze nie polecam pracy w tym miejscu jako Travel Consultant (tzw. osoba od brudnej roboty), chyba, że się jest studentem i to pierwsza praca biurowa. toksyczne środowisko

Nowy wpis

Rozumiemy, że Twoja opinia jest oparta na osobistych doświadczeniach, i doceniamy, że chcesz się nią podzielić. Jednakże, warto pamiętać, że każda osoba może mieć różne doświadczenia w miejscu pracy, a opinia jednej osoby niekoniecznie odzwierciedla pełny obraz sytuacji. Praca jako Travel Consultant może być wymagająca, jednak w żadnym razie nie można nazwać jej "brudną robotą". Każdy pracownik przy podpisywaniu umowy o pracę dostaje wykaz obowiązków i przykładamy dużą wagę do tego, by w toku pracy nie były one przekraczane. Wskazując na to, że praca jako Travel Consultant może być bardziej odpowiednia dla studentów lub osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową, warto podkreślić, że takie stanowisko może stanowić cenną okazję do zdobycia pierwszych doświadczeń biurowych oraz rozwijania umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych, jednak bez problemu w naszej firmie odnajdują się też osoby o długim stażu. Przykładamy też dużą wagę do tego, żeby atmosfera w naszej firmie była jak najbardziej przyjazna.

uczestnik rekrutacji

Dawno nie spotkałam się z tak nieprofesjonalną rekrutacją. Doświadczenie wymienione w cv było wg osoby rekrutującej niewystarczające co zakomunikowała po kilku minutach spotkania. Pytanie więc po co zapraszać kogoś na rozmowę i tracić swój i osoby zaproszonej czas. Cała rozmowa była nieprofesjonalna, a osoba rekrutującą wydawała się kompletnie nieprzygotowana. Komentarze personalne są niekulturalne i niezbyt dobrze świadczą o poziomie firmy. Zero informacji zwrotnej. Zmarnowany czas i energia.

@uczestnik rekrutacji

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat procesu rekrutacyjnego. Przykro nam, że doświadczenie to nie spełniło oczekiwań i przepraszamy za wszelkie nieścisłości czy niekomfortowe sytuacje, jakie mogły wystąpić. Chcemy zapewnić, że sprawdzimy i skorygujemy wszelkie aspekty naszego procesu rekrutacyjnego, które mogłyby wymagać usprawnienia. Będziemy wdzięczni za dodatkowe informacje na temat sytuacji, abyśmy mogli dokładnie zrozumieć, co mogło pójść nie tak i jak możemy się poprawić. Życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach pracy.

krk

Po rozmowie można odnieść wrażenie, że w sumie chodzi o znalezienie klienta biznesowego wśród firm, które kandydat ma w CV.

ML
@krk

Pracowałam na stanowisku Travel consultant w Planet Escape i nie przypominam sobie, żebym musiała wykonywać „czarną robotę”. Ciekawa jestem na czym ona miałaby polegać? Na robieniu kawy, sprzątaniu? Wątpie…

Grażyna
@ML

Chyba chciałaś się odnieść do tamtego komentarza od byłego pracownika odnośnie tej czarnej roboty, co nie? No ale skoro niczego takiego nie kojarzysz to dobrze. ;) A opowiesz coś o swoich normalnych obowiązkach na tym stanowisku u nich?

@ML

Zarówno wypowiedź, jak i użyte (zmyślone) inicjaly, choć naprowadzające na autorkę (polecam sprawdzić KRS) nie pozostawiają na wątpliwości, że komentarz napisała żona szefa, będąca zresztą kierowniczka tego działu...Nie popisała się intelektem, jak zwykle zresztą

Szymon

Możesz gdybać ale nie wiesz na pewno. To co ci się nie podobało w obowiązkach że jesteś już były? Za bardzo zawalali robotą?

bez nazwy
@Szymon

najbardziej to kwestie finansowe w tej firmie dla konsultantów się nie podobały, przynajmniej za moich czasów mam nadzieję, że teraz jest lepiej!

Szymon
@bez nazwy

A ile płacili za twoich czasów? Dawno tam pracowałeś?Była tylko wyłata czy też jakieś dodatki motywacyjne?

@krk

Dziękujemy za przekazanie swojej opinii na temat naszego procesu rekrutacyjnego. Chociaż nie zgadzamy się z interpretacją, że nasze rozmowy skupiałyby się jedynie na poszukiwaniu potencjalnych klientów biznesowych wśród firm wymienionych w CV, chcemy zapewnić, że każda rozmowa rekrutacyjna ma na celu lepsze zrozumienie umiejętności i doświadczenia kandydata, jak również określenie, w jaki sposób mogą się one wpasować w potrzeby naszej organizacji. Choć każde doświadczenie rekrutacyjne może być postrzegane inaczej, chcemy podkreślić, że nasze działania mają na celu nawiązanie partnerskiej relacji z potencjalnymi pracownikami, które opiera się na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Jeśli istnieje coś konkretnego, co moglibyśmy poprawić w naszym procesie rekrutacyjnym, będziemy wdzięczni za więcej szczegółów. Dzięki temu będziemy mogli skuteczniej dostosować nasze działania do oczekiwań kandydatów.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Planet Escape Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik działu księgowości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Planet Escape Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 10000 można liczyć na dodatkową premię?

Hsuwkw

10 tysięcy? Hahahaha, dobre

Grażyna
@Hsuwkw

Ciekawe czy to miało być netto czy brutto. No ale rozumiem, że żadna z opcji nie jest osiągalna? A napiszesz dla jasności ile najwięcej można zarobić w firmie, na jakim stanowisku i za jaką pracę?

Haha
@Grażyna

Konsultant jeszcze kilkanaście miesięcy temu mógł zarobić jakieś 2500-3000 na rękę +bonus w wysokości 30 zł (brutto) za przygotowanie 1x przewodnika/ 10 zł brutto za 1xofertę.

Niepowiem
@Haha

Z tymi 3 tysiącami to przesadziles/ as :) reszta się zgadza

W zakresie wynagrodzenia, pensja oferowana przez Planet Escape Sp. z o.o. zależy od różnych czynników, w tym od doświadczenia zawodowego, umiejętności oraz zakresu obowiązków pracownika. W związku z tym, pensja może być dostosowana do indywidualnych kwalifikacji i osiągnięć. Dodatkowo, chcielibyśmy podkreślić, że oferujemy umowę o pracę, co gwarantuje stabilne zatrudnienie oraz pewność dla naszych pracowników. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących warunków zatrudnienia w prosimy o kontakt na maila info@planetescape.pl.

Mary

O copywriter na jakiej umowie tu pracuje? chce się upewnić względem tej poprzedniej opinii, w której pojawiło się cos w formie jakiejś premii frekwencyjnej. W poprzednich firmach widziałam tylko opcje na zlecenie, tutaj na spokojnie na umowę o pracę można liczyć?

@Mary

Tak, w naszej firmie copywriterzy pracują na umowie o pracę. Premia jest przyznawana niezależnie od pensji, która jest ustalona i stała. Naszym celem jest zapewnienie sprawiedliwych i klarownych warunków zatrudnienia dla naszych pracowników. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania na ten temat, proszę śmiało pytać.

Zostaw merytoryczną opinię o Planet Escape Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Planet Escape Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Planet Escape Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Planet Escape Sp. z o.o. Sp. k.