Amway Business Centre Europe

Kraków

Opinie o Amway Business Centre Europe

Paula

A ja wychodzę do pracy w poniedziałek w AMWAY. Dziękuję wszystkim

Yung Chang pracownik krk korpo

Taka rezerwacja dla no Life , korpoludkow, płacą dobrze jak na krk, jak na Polskę normalnie, jak na zachód , gdzie ksieguja to samo , weryfikuja to samo, to w 4-5 i więcej razy mniej.

A jak jest w dziale marketingu? Jak sie tam pracuje na rynek hiszpanski i niemiecki?

Karolina

@gość, dziękuję dla osób poszukujących pracy, tak jak pisałam, to bardzo istotna informacja. Widać, że posiadasz rzetelne informacje na temat pracy w Amway Business Centre Europe. Zapytam więc jeszcze, w jaki sposób, znajomość tych języków jest sprawdzana na rozmowie rekrutacyjnej? Testy czy zwykła konwersacja?

@Karolina 21.09.2017 15:49

Sprawdzanie języków zależy od działu, do którego aplikujesz. Z tego co wiem, w dziale obsługi klienta to test znajomości pisemnej, a potem rozmowa z lektorem. Jeśli startujesz do Marketingu, tam są testy tłumaczeniowe, które podobno możesz wykonać w domu.

@gość 25.09.2017 10:16

Tak, chodzi stricte o marketing, o zarzadzanie tresciami na stronach www. Jaka tam jest atmosfera?

Tomek

Hej wszystkim. Czy ktos kto pracuje w Business Centre pod Krakowem w Amway mialy ochote troche pogadac przez telefon, chcialbym sie jak najwiecej dowiedziec o firmie, amtosferze i warunkach pracy. Zastanawiam sie nad powrotem z zagranicy wlasnie do Amway i wiaze sie to z wieloma niepewnosciami :) Pozdrawiam

Veronique
@Tomek 13.09.2017 22:56

Hej! Od kiedy zaczynasz tam prace? I skad bedziesz dojezdzal? Pozdrawiam

Karolina

@gość dziękuję za wyjaśnienie, a czy możesz napisać, czy taki dodatek jest opłacalny i czy ma duży wpływ na naszą końcową wypłatę? Dla osób, które biegle posługują się językami obcymi to dość ważna informacja, która może zadecydować o ich zatrudnieniu w Amway Business Centre Europe.

@Karolina 06.09.2017 15:38

Bardzo dużo zależy jakim i iloma językami mówisz, bo dodatki są zróżnicowane. Jeżeli są to języki bardzo poszukiwane na rynku pracy, albo mówisz kilkoma językami, to dodatek będzie spory.

Ania

Nie polecam tej firmy, pracuje w niej . Firma ma za zadanie ograniczać rotacje pracowników ale robią to poprzez przenoszenie ich na inne stanowiska. Wszystko zależy jak ktoś napisał wczesniej do jakiego teamu się trafi- są teamy gdzie ludzie są okropni dla siebie, wzajemne nagabywanie , ośmieszanie , kablowanie, straszenie jednym słowem mobbing. Ale też są takie gdzie ludzie są zżyci z sobą i raczej sobie pomagają niż szkodzą nawzajem. Bardzo kiepsko firma radzi sobie z organizacją pracy, praktycznie wszystko tam działa jakby nikt nie przemyślał ile osób trzba zatrudnić i do jakich zadań!!! nowy pracownik nie ma zupełnie wsparcia na początku, zostaje zostawiony sam sobie z procedurami które często się nieaktualne ( gdyż firma od roku przechodzi transformacje w systemach), od innych sama usłyszałam że tu wszyscy musieli sami dojść do wszystkiego sami, więc Ty też, siedź po godzinach aż zaczaisz o co chodzi przykładowo z systemem który pierwszy raz widzisz na oczy . Leaderzy są głownie od naganiania do pracy i stania z przysłowiowym batem, często nie znają się na specyfice bo krajów jest dużo, raczej też są na tyle zajęci że nie poświęcają czasu na pomaganie. Jeśli trafi się na trudniejszy rynek ( mówie o dziale finansowym ) to jest sporo nadgodzin, na szczęście są wypłacane co miesiąc za mies poprzedni. Jeśli trafi się na łatwiejszy i nie probelmatyczny rynek to człowiek nie ma się żywcem czym zająć i chodzi żebrać żeby mu coś extra dali bo nuda a on ambitny :-) Też nowością są spotkania codzienne pod tablicą - każdy team zbiera się codzień i analizuje swoją robote i wyłapuje problemy z jakimi się boryka . Firma może kiedyś mało korporacyjna - bardzo się zmieniła i niestety jest coraz bardziej do bani!!!! Ludzie z dłuższym stażem uciekają powoli bo to już nie to do czego przywykli

anika

Jest bonus, ale nie wiem ile i chciałabym wiedzieć.

@anika 30.08.2017 13:04
Jest bonus, ale nie wiem ile i chciałabym wiedzieć.

kwota bonusu jest uzależniona od języka jakim się posługujesz, więc bonusy są różne

Karolina

Chciałabym pomóc @anika, ale nie rozumiem do końca pytania? Chodzi Ci o to, że za znajomość jakiegoś obcego języka jest dodatek? Jeśli rozbudujesz pytanie na pewno ktoś będzie w stanie na nie odpowiedzieć.

anika

Pilne pytanie: Ile są premie dla języków? Może ktoś pomóc? Dzięki

Karolina

@Pola na pewno warto przeczytać oferty pracy, bo w nich takie wymagania zawsze są opisane. Próbowałaś moze juz aplikować? Jak wrażenia?

Pola

Co jest powodem, że Amway ma tak potężną listę ofert pracy? Jakiś nowy projekt? Poczytałam opinie i widzę, że firma generalnie jest ok więc warto spróbować i złożyć cv. Czy firma wymaga od kandydatów znajomości jakiegoś języka obcego?

ok

jest ok

zadowolony

dobra firma. wiadomo, zawsze jest na co narzekać, ale jest mniej korporacyjnie, niż w innych firmach, w których pracowałem do tej pory. Dużo zależy od działu i przełożonego, na ktorego się trafi, ale ogólnie nie jest źle.

hihi

Ja to bym się załapał, zwłaszcza na takiego voice specialist, bo najważniejsze o to, żeby zadbać o stabilne warunki finansowe, skoro umowa i tak jest respektowana.

DJ

Centrum obsługuje kilka rynków w Europie - można sobie sprawdzić w necie - w tym tez i Bułgarię. Stąd wymagania co do języków nie powinny dziwić. Pozdrawiam.

AAA

To zalezy :) od tego do jakiego dzialu trafisz, na jakiego szefa, na jakie stanowisko. Ogolnie bardzo przyjazna firma, super atmosfera, spoko ludzie. Moim zdaniem warta polecenia. Nadgodziny sa, ale nie we wszystkich dzialach; warto dodac, ze platne, co niestety nie wszedzie jest norma. Firma idealna nie jest, ale jak do tej pory najlepsza w jakiej pracowalem. Pozdr

Zostaw opinię o Amway Business Centre Europe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amway Business Centre Europe