Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Doświadczony

Powiem Wam, drodzy koledzy i koleżanki, kochani pracownicy (nie mylić z Zarządem, który ma na nas wszystkich wywalone), że niestety nie macie co liczyć na to, że będzie lepiej. Mogę się pochwalić(?!) ponad 15 letnim stażem na różnych stanowiskach w tej firmie. To co się dzieje na przestrzeni ostatnich kilku lat to jest równia pochyła. Nie widać najmniejszej szansy na to żeby sytuacja miała się poprawić. Nie liczcie na to, serio. Coraz durniejsze decyzje najwyższych władz w firmie, kolejne gwoździe do trumny o których wspominacie zresztą w komentarzach rozwalają w drobny mak to co wypracowaliśmy przez te wszystkie lata. To cholernie przykre, nie tylko dla naszych portfeli. Została tu jeszcze "garstka" wartościowych ludzi, świetnych sprzedawców, kierowników, może także kilku dyrektorów... a wielu, dzięki którym ta firma zawdzięcza tak ogromny sukces na polskim rynku już w niej nie ma bo albo nie wytrzymali tego psychicznie albo po prostu nagle zabrakło dla nich miejsca, zostali zwolnieni bo nie pasowali do nowej koncepcji, tabelki w excelu. Niektóre "mądre" głowy, najpewniej z działu HR czy też innych fajnych, nietykalnych (do czasu!) posadek z centrali (ale nie tylko!) wypowiadają się tutaj zapodając hasła typu "skoro jest tak źle to czemu nie poszukasz pracy gdzie indziej". Drogie święte krowy, zrozumcie, że tu pracują też ludzie, którzy zostawiają zdrowie, oddają wręcz życie i (usunięte przez administratora) ponad normę całymi miesiącami, ba - latami ! Identyfikują się z tą firmą i robią co w ich mocy żeby było jak najlepiej (nie tylko w ich portfelach). Osiągają rewelacyjne wyniki, mimo tak dramatycznego spadku ilości klientów czy też braku towarów. To oni są skarbem i esencją MM ! Nie są winnymi tego co się dzieje.(usunięte przez administratora) Zresztą do kogo ja to piszę, przecież wy i tak nic nie możecie. Wykonujecie tylko polecenia z góry, ma być szybko i konkretnie (bo zaraz będzie SPRAWDZAM!). Od razu wam powiem, że konsekwencje tych durnych, nieswoich decyzji poniesiecie WY, prędzej czy później... zobaczycie. Podzielę się z Wami jak ja to widzę: - trwa intensywny przegląd kadr, wszelkie umowy na czas określony nie zostaną przedłużone (z małymi wyjątkami) - są już wstępne prognozy ile etatów będzie do ucięcia dla każdej hali (w dużej mierze uwarunkowane tym co powyżej) - jak skończy się tarcza a rynek nie ruszy tudzież faktycznie zrealizujecie co piszą niektórzy "pierdziele nie robię planów bo i tak mi nie zapłacą" to na 100% będą zwolnienia - dojdzie do pogłębienia centralizacji i ostatecznego wprowadzenia Multi-Kulti (pracujący wiedzą o co chodzi) - poważnie rozważane jest wprowadzenie odpowiedzialności materialnej (ilu macie ochroniarzy?) - jeśli tak duże spadki będą kontynuowane to dojdzie do zamknięcia pojedynczych lokalizacji a większe hale będą cięły przestrzeń handlową - ci co przetrwają do stycznia mogą liczyć na podwyżkę, powiedzmy 200-400 zł brutto w zależności od regionu + oczywiście przejęcie obowiązków i planów osób, którym nie udało się przetrwać - dalsze podnoszenie planów jest pewne jak w banku ponieważ są hale, które realizują te chore cele ! I tutaj mały komentarz. Jeśli należysz do osób, które je realizują to wiesz co musisz zrobić żeby je wyrobić. Tak tak, nie możesz mieć sumienia... musisz upodobnić się do tych co sprzedają schorowanym emerytom garnki, odkurzacze i inne cudowne wynalazki na tzw. pokazach (taki mały Tip dla Ciebie, ci sprzedawcy od "pokazów" zarabiają 5 razy tyle co w MM). Hmmm a może nie robisz planów bo uważasz, że są nierealne ? Dowiedz się od kierownika, który sklep je robi. Zadzwoń i zapytaj o te czary. Może ktoś życzliwy Ci podpowie jak dobrze ukryć w cenie G+, jak odpowiednio postraszyć klienta lub jak sprzedać tyle usług (pakiety, prekonfiguracja, brak golasów, rabaty). (usunięte przez administratora) Podsumowując - jest masakra. Jeśli wydaje się, że jest bardzo źle to przychodzi kolejny dzień/tydzień/miesiąc i nagle okazuje się, że jest dużo gorzej. Tempo degrengolady jakby wzrasta.(usunięte przez administratora)Jeśli jeszcze tu pracujesz to życzę Ci wytrwałości i dużo zdrowia bo spokoju i lepszych pieniędzy niestety nie doczekasz. Jeśli myślisz o pracy tutaj to naprawdę odradzam, poczytaj lepiej co się tutaj dzieje...

Laura
@Anonimowo

Jakie dane ? Imię i nazwisko oraz adres to chyba normalne Co podali twoje zarobki ? To niby jak list miał trafić ?

Wiliam

czy ktos jest mi w stanie powiedziec na jaka umowe tutaj mozna liczyc i czy da sie tu popracowac dluzej?

@Pppa

Skoro na czymś sieć musi zarabiać (czytaj gwarancje i produkty komplementarne) to niech przestanie sprzedawcy elektronikę użytkową a zamieni się w firmę ubezpieczeniową. Tak będzie uczciwiej.

Abba

Do centrali szukają teraz może pracowników? Wiecie gdzie można to sprawdzić?

Była z dobrymi wynikami

@Pracodawca Ja tez odeszłam nacisk na moja osobę był już tak mocny ze powiedziałam dość , inni nie byli i nie są tak ostro rozliczani - jak się pokaże ze cis sie potrafi to tylko Ciebie cisną a inni maja luz blus! Mimo iż przepracowała ponad 3 lata w MM P 334 Zielona Góra to nie polecam tam pracy . Dyrekcja nieciekawa - na początku udaje przyjaciółkę a potem … brak słów @Pracodawca

janusz

przestancie nazekac szkoda ze nie pochwalicie sie jak firma daje zarobic dodatkowo gwranacjami i uslugami

kandydat Nowy wpis

Widziałem ofertę, wysłałem CV i nikt nie odpowiedział. Co jest?

xxx Nowy wpis
@kandydat

Kontaktują się z wybranymi osobami, najwidoczniej nie zostałeś/łaś wybrany/a....

Q Nowy wpis
@kandydat

Widocznie twoja kandydatura nie jest wystarczająco dobra.

B2B

Wiece że centrala robi nas brzydko w wała? Dzisiaj się dowiedziałam że jedna z osób HQ, Pani na K ma na wyłączność oppo, motorole dla jednej z firm, gdzie pytam od kilku miesięcy, mało tego już ta firma się chwali że ma kilka tysiącu załatwione już za chwilę , Towar jest dzielony wpierw wśród nich, na początku miesiąca żeby wykazać jak to centrala świetnie sobie radzi dostają telefony żeby wywalić swój plan w górę, A15, m34 idą pod stołem na niskim targecie. Nowy HEAD nad niczym nie panuje. Do tego dołożyć podejrzane deale na drukarki o 30 proc taniej niż można sprzedać i macie obraz centrali. A rodzynek, ostatnie spotkanie - nie skupiajcie się na tv bo tam robimy kilkaset tysięcy obrotu, co by było gdyby nieroby z centrali załatwili ceny i byłoby 2-3mln?, to są realne straty na kategoriach.

@B2B

Tam jest jedna wielka klika, HQ najmniejsze plany, a towar pierwsi po cichu, dzieci specjalnej troski. Ale to samo 80proc ludzi w B2B, snują się po hali i proszą promotorów żeby na nich wystawiali. A jak zaczynasz pracować to dostajesz więcej.

Zniesmaczony

Spytaj kogoś z B2B, każdy Ci powie. I to że obecny szef działu nie panuje nad tym, oraz nie ma pomysłu to już widać. Zza pleców zdominował go pomagier poprzedniego i kroczą tą samą drogą co poprzedni HEAD, rozkładu i degrengolady. Jak tam nowy świetny system premiowy?, daliście się na to nabrać??

Już prawie byly
@Zniesmaczony

To teraz sprzedam Wam bombę, kombinują w centrali tak. Zabiorą Wam klientów i obsługiwać będzie centrala tych najlepszych, plany będą mieć na poziomie 30/40 procent całego B2B więc na tą chwilę jakieś 7-8mln , Wy będziecie robić małych, ale plany po kilkaset tysięcy, jak jesteś ambitny to więcej. Pomagier wymyślił żeby to przepchać, ostatnio rozpowiadał o tym w centrali. I teraz oni dostęp do towaru, jak teraz spod stołu po zaniżonych cenach i nieraz ze stratą dla firmy, Wy kosmiczne plany, a jak klient zacznie kupować to go Wam zabiorą bo powiedzą że ktoś kazał. Oni nie mają pojęcia jak powinien działać dział B2B, zrobili sobie kółko wzajemnej adoracji tam liczy się żeby oni mieli dobrze. Nie liczy się klient, nie liczą się ludzie, nic się dla nich nie liczy, uciekajcie stąd, ja już uciekłem.

Kama
@Już prawie byly

To od początku było źle prowadzone, tam jest układ centrala może wszystko i tyle. Nie liczą się klienci, nikt - tylko że by P i K z centrali mieli towar pod stołem.

Jajko Nowy wpis
@B2B

I znów dzisiaj centralka telefony puszcza, a dla Was nie ma nic? Tam jest układ, nie rozumiecie tego?

Pracuje w Media Markcie od ponad roku i oczywiście praca nie jest najprzyjemniejsza, ale jak ktoś szuka miejsca aby zarobic bez obaw o redukcje to tutaj to znajdzie

eryk
@pracownik

Myślisz że jest szansa na to aby przyjęli studenta bez zadnego doświadczenia?

@eryk

ktoś już niżej pytał o pracę studentów i nie ma żadnego problemu

tofajnie
@pracownik

to fajnie bo sam tez bym chciał aplikować jako student

tofajnie
@pracownik

wtedy jest umowa zlecenie ?

?
@tofajnie

Właśnie! Czy umowa o dzieło?

tbh
@?

a czym to sie rozni

jonas
@tbh

istnieje takie coś jak wyszukiwarka google, polecam

lol
@jonas

A wystarczyło odpowiedzieć jak wiesz...

Daniel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Hej Poznań(i reszta polski) czy te ogłoszenia o pracę które pojawiają się w internecie są realne czy to tylko ściema, zmowa pracodawców, mająca na celu obniżenie wymagań pracowników co do pracodawcy? Zero odzewu nie tylko na moje aplikacje ale i znajomych. Myślą że jak będą zamieszczać fejkowe ogłoszenia i nie będą się odzywać to wróci rynek pracodawcy?

Sprzedawca

Z dwoma bezpośrednimi przełożonymi, 2 etapowa

Czy mam dzieci? Czy planuje je mieć? Czy mam drugą połówkę? Pytania na które odpowiedz twierdząca automatycznie by mnie dyskwalifikowała. O to nie mogą pytać ale przecież rozmów się nie nagrywa, w idzie się na nie po to by dostać prace. Wiec nie idzie się do sądu. Bardzo nieuczciwa praktyka wobec przyszłych pracowników. Usłyszeli to co chcieli

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
Zwroty

Cześć! Mam duży dylemat i może dowiem się czegoś od Was. Klient kupił dwa produkty, odebrał 1 z nich, drugiego nie odebrał. Na magazynie klepnęli pieczątkę „Towar wydano”. Klient wraca po jakimś czasie po drugi sprzęt, ale zgubił paragon, jest kopia na magazynie, ale nie wyraźna gdzie ledwo widać „Towar wydano” i podpis pracownika. Przeliczone są stany tego produktu i faktycznie jest nadwyżka. Co w takiej sytuacji? Klient ma duplikat paragonu, bo wyciągnęli go z WWS - przepraszam, że pytanie na ten portal, liczę na wyrozumiałość. Klient powinien otrzymać swój towar ?

@Zwroty

Dla jasności kierownik nie chce zgodzić się na wydanie towaru. Mimo, że ewidetnie po stanach widać że jest nadwyżka.

Media
@Zwroty

Normalna procedura że wydajemy towar, jeśli w stanach jest nadwyżka produktu to jest to towar klienta. Zazwyczaj POK lub kierownik działu liczą produkt i weryfikują. Żadna skomplikowana procedura ????

xxx
@Zwroty

Jeśli nie minęło dużo czasu to masz jeszcze opcję przejrzenia monitoringu i zweryfikowania co pierwotnie było odbierane. Tak dla uspokojenia kierownika.

@xxx

Właśnie towar był nie odebrany od końca lutego, w między czasie kierownik działu się zmienił. Są gdzieś dłuższe zapisy kamer niż 1,5 msc?

xxx

Niestety nie :(

O
@Zwroty

Jak nadwyżka to oczywiste że od klienta.

@O

Też wydaje mi się to oczywiste, kierownik chce przeliczać całą grupę towarową, że może jest coś zamienione. Ale dlaczego klient ma ponosić odpowiedzialność w takiej sytuacji?

??

Polecacie pracę tutaj czy jednak szukać u konkurencji?

friks
@??

haha, wszędzie w branży podobnie, ale tak szczerze szczerze dwa lata robię akurat tutaj i nie jest źle, myślę że warto spróbować

Student

Czy ktoś z was dorabiał sobie tutaj jako student? Można tak?

tez student
@Student

tez się chętnie dowiem:) jest opcja wtedy na umowe zlecenie /?

1aa1

a to pracodawca tez na tym korzysta jak studenta zatrudnia?

lwyd

Moze to jego pierwsza robota co sie czepiasz

makos
@lwyd

moze i nie wszyscy są tak wyrozumiali, ale lepiej jest byc ogarnietym na tyle, zeby wiedziec chociaz jaka umowe sie chce i na ktore warunki sie godzic a na ktore nie

B2B

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

BukszPan

Radziłbym udać się na początek do Lekarza Pierwszego Kontaktu.

Bośniak

Hej, bylaby szansa się tylko na same wakacje tu zatrudnić ?

student

mógłby ktoś odrazu powiedzieć jak taka praca by wyglądała

kazet
@Bośniak

jaka wtedy by była umowa ?

agd
@kazet

na wakacje jakby dawali to tylko zleceniówka

Tatu
@student

Pewnie tak samo jak kazdy inny etat, pomijajac kwestie umowy. Raczej obowiazki te same, przynajmniej w wiekszosci

si
@Tatu

Dokładnie, żadnej wiekszej róznicy tutaj nie bedzie, zmieni sie tylko forma zatrudnienia na zleceniówkę. To wszystko.

jaskier

nikt się serio nie orientuje czy byłaby taka szansa w ogóle ? tez jestem zainteresowany głownie okresem wakacyjnym

Silan
@kazet

Ja pracowałem kiedyś normalnie na umowę o pracę ale miałem cały etat i pracowałem jakieś 3 lata

@Silan

To zalapales sie juz na umowe na czas nieokreslony?

@Silan

Widze, ze juz nie pracujesz ale wtedy przez te 3 lata chociaz. A jak nie to czy kojarzysz po jakim czasie miales dostac?

jajen
@posel

porozmawiaj o tym na rozmowie polecam ci

Student
@Bośniak

Powiedz że chcesz na stałe, dostaniesz na 2-3msc pracujesz ile chcesz, później nie przedłużasz, swoją drogą jak zobaczysz jak ta praca się różni od opowieści to też byś nie przedłużył chcąc nawet pracować dłużej :)

Adaś
@Student

A nie ma zadnego problemu jak później nie chcesz przedłużać umowy? Nie robią problemów?

Miku
@Adaś

Nie, żadnych problemów. Zwyczajnie nie przedłużysz umowy i tyle

@Miku

Jak wyżej, nie ma żadnych problemów. Nie przedłużasz umowy, kończy się praca i gotowe.

pffff
@pracownik

powiem Ci - nie musisz przedłużać umowy, ale jak masz dni urlopowe to staraj się ich nie wykorzystać lepiej, żeby zapłacili

???
@pffff

o to też prawda! Dzięki temu wpadnie Ci jeszcze troche dodatkowej kasy ;)

lwyd
@Adaś

Na siłe mieliby cie trzymac? No prosze cie

Mat

W Zielonej Górze klient chciał ukraść telefon i schował go …. Do puszki z farbą 2,5 l Oczywiście był sprytny i zapakował telefon do worka foliowego Niestety nie udało się - monitoring wychwycił gagatka Teraz już nie ma monitoringu

milor

Aż tak źle? Sam bym chetnie się dowiedział czego można się spodziewać, bo planuje na wakacjach dorobić sobie w MM.

senior

U nas zatrudnil się jakiś chłopak, skonczyła mu się umowa ale nie przypominał się nikomu. I nagle zwyczajnie zniknął nikomu nic nie sygnalizując xD Nie zapomne jak kierownik go szukał i nagle zaskoczenie bo chłopak zniknął z dnia na dzien

Trek

Ponad 5 tyś opinii. Żart!

Jaro

Mam pytanie ile godzin pracuje się dziennie w media markt jako doradca klienta?

Marko
@Jaro

A czy jako doradca musisz też pracować trochę na magazynie? Gdzieś widzialem taką informacje

vrom
@Marko

może od marketu zależy jak duży i jaki ruch? u nas nie ma tego łączonego

nerka

gdzie ewentualnie można kierować wszelkie pytania?

wien
@nerka

może na maila? albo można zadzwonić?

wien
@wien

myślicie że odpisują na takie maila z pytaniami?

manga

a czemu mialoby nie być? na moje oko nie ma w tym nic złego

manga

z kolei pomysł z podejściem do sklepu do mnie średnio przemawia, chyba ten mail jest najbardziej sensowny

Agent47
@manga

Zdarza się, czemu by nie. Byle trafić na kierownika albo mieć pewność że ktoś przekaże

Agent47
@wien

Sprawdź sam, ale wydaje mi się że raczej tak. Tylko na dobrego maila napisz

yakk
@Agent47

no albo najlepiej by bylo sie zglosic z jakiejs wstawionej oferty

kreol
@yakk

no to najpewniejszy sposób

ex
@Jaro

zatrudniasz sie i jesteś tutaj człowiekiem od wszystkiego, do Twoich obowiązków będzie należalo wszystko to, co trzeba aktualnie szybko zrobić. Niestety ale na czesci sklepów tak to wygląda, w tym na którym sam pracowałem

activia

sami wszystko mówią na tej rozmowie czy trzeba wypytywać ?

...
@activia

trzeba wypytywać, ale na rozmowie i tak usłyszysz same pozytywne rzeczy ;) Realia poznasz po podpisaniu umowy

@...

Wszedzie tak jest, zawsze jakies niedopowiedzenie moze sie trafic. I tak wole sprawdzic na sobie jak jest w rzeczywistosci

Jarek

Pracuje od kwietnia 2024, na start dostalem 7200 brutto… jako starszy doradca wiem ze starzy maja najnizsza krajowa to jest dramat Trzeba wciskac ubezpieczenia, zle nie jest ale to nie praca marzen Zobaczymy co powiem za pol roku ale juz nie chce mi sie tu robic… ale hipoteke trzeba splacic

Agata
@Jarek

Akurat prawda co ten koles pisze: do nas przyszedl nowy we Wroclawiu dostal 7300 brutto a czlowiek robi za 4500 brutto… masakra!!!!! Takie stawki dostaja teraz nowi 7k to minimum MM co ze starymi pracownikami??? My ledwo wiqzemy koniec z koncem: czlowiek oszczedza na wszytkim…

Cichy
@Agata

O której hali we Wrocku mówisz? Ja jestem 3 letnim expertem i mam 4800...

Aaa
@Jarek

tylko w MM nie ma starszego specjalisty, takze jakis blef

B2B Kraków

Dizwi mnie wasz płacz za ludźmi z B2B w Krakowskich marketach to notorycznie osoby z B2B utrzymują się tylko dlatego że Promotrzy piszą na ich numery lub czasem kogoś podeślą w zamian za rabat na produkty swoich marek. B2B to jedno wielkie nieróbstwo i picie kawek oczekiwanie że coś samo spadnie z nieba lub ktoś coś przyjdzie i jednak kupi na NIP. Który promotor lepiej dogadany temu poleca się sprzęt jak przypadkiem wpadnie jakiś mail od klienta. Stanowisko nie opłacalne i bez użyteczne w moim odczuciu. Media słynie w sumie z takich stanowisk więc nie ma czemu się dziwić.

Kibic
@B2B Kraków

W sumie sporo racji. U nas to tylko dodatkowa funkcja dla normalnego doradcy za co ta osoba oczywiście nie ma żadnego dodatku do podstawy xD. Nie wyobrażam sobie osobnego stanowiska bo to brzmi właśnie jak picie kawy przy biurku i zbijanie bąków.

@Kibic

W naszym markecie jest to osobne stanowisko (o zgrozo) co ciekawe ta osoba po prostu siedzi i przyklepuje zlecenia które jej głównie promotorzy przyniosą, ale zawsze jest płacz i lament jak to jest źle i nie dobrze. Faktycznie cały dzień przy kawie i przed mailami których wpada 5 dziennie to wysoka odpowiedzialność. Jak już jakiś klient przypadkiem napisze na tego maila to i tak schodzi na dział i dopytuje co można polecić (oczywiście promotora żeby dopychac target). Stanowisko do likwidacji bo i tak nic nie wnosi a za podstawę takiej osoby można zrobić chociaż imprezę integracyjną - więcej pożytku.

Karol
@B2B Kraków

Oczywiście masz sporo racji, tak wygląda 90 procent stanowisko w b2b, ludzi którzy faktycznie pracują, robią wyniki nie wiem czy jest 10 osób, reszta to sztuczne twory z mikro planami. Ten dział powinien mieć maksymalnie 15 najlepszych i to wszystko.

MM
@B2B Kraków

Problem że krakowski okręg przejął kierownik który orłem nigdy w sprzedaży nie był i gdyby nie centrala to wynikowo było by bardzo słabo tam. Rzeszów Kraków 4 Tarnów robiły dużo lepsze wyniki przed powstaniem hub’a ludzie będą odchodzić z b2b a będą tam się pojawiać ludzie którym wygodnie nic nie robić i udawać że się robi wypisując na siebie kartofle typu apple i golasy za które nie ma kasy sprzedawca a wielcy specjaliści biznesowi zapną mikro target. Problem ten jest w całej Polsce i tylko usunięcie tych stanowisk albo wrzucenie ich na halę sprzedaży da wymierny efekt.

Asia

Właśnie jutro wybieram się na rozmowę do Blue city Warszawa.

Cichy

Ja mam tylko jedno pytania, mianowicie NPS. Czy u was tez sytuacja wygląda tak, że pod koniec miesiąca ankiety na maila nie dochodzą? jest 29 czerwca, jutro ostatni dzień miesiąca, RR wacha się na poziomie wejścia w premie a dostajemy sygnał od klientów że nie dostali żadnej ankiety na skrzynkę elektroniczną. To jest jakaś kpina? Ja rozumiem że w dzisiejszych czasach premia w MM nie jest jakaś zachwycająca, ale dostać gołą wypłatę to jak zostać spoliczkowanym. Jak to inaczej nazwać, jak nie (usunięte przez administratora) pracowników przez pracodawcę? Ostatnie wystawione maile poszły w środę, DO DZISIAJ zero odpowiedzi (parę poszło również na test na prywatną skrzynkę, żeby sprawdzić ten chory proceder i co się okazuję? NIE MA ICH).

Nikt
@Cichy

Zazwyczaj przychodziły po 2 dniach.

Długoletni pracownik

Widzieliście wystąpienie prezes w jednym z portali?, jak to szanują pracowników, jaka ścieżką kariery. Najgorszą hipokryzja jaką słyszałem. Na marketach za najniższą krajową, nawet pieniądze na wigilię pracowniczą zabrali, to już jest koniec tej firmy.

Aaa

Nikt Cie tutaj nie trzyma.... moze i najnizsza krajowa ale jak umiesz robic to co robisz to wpada niezla premia

Mikołaj B2B

Czy to prawda że od lipca znów odchodzą dwie osoby od nas?, w tym jeden kierownik?

@Mikołaj B2B

Prawda, ta firma zabija potencjał ludzi którzy chcą pracować.

Owca

Rozwalili B2B, rozwalają ludzi z sprzedaży - hala. Wszyscy odchodzą z tej firmy, premii brak, perspektyw na lepsze jutro brak, ciągłe pretensje, brak motywacji odeszło wielu wartościowych pracowników i kierowników. Ta firma nie dba o ludzi.

Ktos
@Mikołaj B2B

Z tego co wiem to jeden kierownik, ale chyba za 2 lub trzy miesiące.

Wyrobnik
@Mikołaj B2B

Czego oczekujecie?, pochwały? - czy będąc w Warszawie choćby Daniel przybił rękę komukolwiek kto robi super wyniki? Jest przecież kilka takich osób, czy ktoś z zarządu pogratulował najlepszym?, jesteście tylko tabelkami w arkuszu i będą Was doić ile się da. Dzisiaj usłyszałem że szumnie zapowiadany nowy plan premiowy znów odroczony. HEAD zapewniał od początku że to priorytet, że ludzie za pracę powinni być nagradzani i takie tam. Zostaniecie większymi planami ci którzy robią, a lenie i obiboki będą mieli 20% tego co Wy i co miesiąc premie. Jak macie trochę rozumu to uciekajcie, tych najlepszych przygarną klienci czy konkurencja. Ta firma już dawno ma pracowników za nic, nie ma żadnej marchewki, jest kij, a pokaz ze potrafisz , a dostaniesz plan 5 razy większy niż inni. Na mnie już pora w tej pseudo-firemce.

Mikolaj
@Wyrobnik

Albo to, Pure- sztuczny twór, kreatywna księgowość i jeden wielki szwindel, pozabierali klientów i za chwilę dostaniemy takie same plany jak rok temu, gdzie ich nie będziemy wliczać, a jak zacznie nowy kupować to znów go nie będą wliczać, a plany takie same albo większe, do tego i tak będziesz miał plany plus na tych co się nie wliczają ???? to jest cyrk nie firma. Ale to poprzedni nieudacznik zaczął który się nie znał na tym, ten podąża tą samą drogą. I zgadzam się nikt chyba nigdy nie podziękował pracownikom, były imprezy formie na zakończenie roku budżetowego, widziałem jak regionalni z dyrektorami spijali sobie z dzióbków poklepując się po ramieniu w myśl, jacy jesteśmy świetni. Tylko szkoda że zabrakło na spotkaniu pracowników czy hal którzy te wyniki robili, czy pracowników b2b którzy uratowali nie jeden sklep przed z tego co mi wiadomo nawet likwidacją. Są ludzie którzy robią setki tysięcy czy milony miesięcznie, nigdy nikt z centrali nie powiedział im dziękuję. To motywacja największa w tej firmie.

Suchy

Uwielbiam czytać te komentarze, książkę można napisać! Współczuję takiego pracodawcy. Są inni warci uwagi. Pięknie usunięte komentarze które nie są przychylne, to świadczy tylko o tym jak traktujecie pracowników. Niech w końcu zacznie się coś dziać połowa dyrektorów i zasiedziałych kierowników jest do zwolnienia, nic nie potrafią tylko narzekają że słabo i mało. Premia kpina jak ją oczywiście zobaczysz bo przecież plany to jakaś paranoja. W dzisiejszych czasach żeby taki pracodawca miał dla pracowników 4300 brutto na umowie to żenujące. Niech ktoś w końcu otworzy oczy w HR. No i ręka rękę myje...

mik
@Suchy

dobrze gdyby chociaż raz ktoś z góry tutaj wszedł i sobie przeczytał jak wygląda realnie praca. Może wtedy dotarłoby że nie jest kolorowo i warto coś z tym zrobić...

Klient

Dlaczego drukarki u państwa lecą dużo niżej niż mogę zapłacić? Tylko do jednej firmy (czy nikt nie widzi co się dzieje i jak różnica jest rozliczana między zakupem i tą firmą?) od czego Państwo macie audyty w firmie? Przyjrzyjcie się czym jeżdżą osoby od zakupu i status, zrozumiecie co się wyprawia.

@Klient

Wszyscy o tym wiedzą, tam jest ściema w stylu pewny klient, wskazanie na niego dużo niższa cena, a różnica między kolesiami. Mnie zastanawia dlaczego przełożeni przymykają oko, ale chyba można sobie samemu dopowiedzieć.

Pitupitu

Aferka goni aferkę setki tysięcy wyprowadzone w świat … dział umiera zamiast pielęgnować go wymyślono by każdy market miał swoją dedykowaną osobę zaczęło się podbieranie klientów zarzynanie cen układy układziki. Najlepsi jeszcze zostali bo kasa na lewo idzie od zaprzyjaźnionych firm mi samemu na dużo mniejszej skali dochodziła druga wypłata od kontrahentów compliance nie istnieje.

@Klient

Audyt … jest przekupiony! Tyle błędów znaleźli a i tak żadnej odpowiedzialności nie wyciągną Pośmieli się , pouczyli i tyle @Pracodawca Gdyby kary były stosowane na kierownikach i dyrekcji to może było by inaczej

były

ciekawi mnie że tyle osób podpina tutaj MM w wątkach, a oni nadal milczą XDD Zamiatanie pod dywan ciąg dalszy!

Drukarki
@B2B

To największy wałek w tej firmie, zakupowiec każe puszczać do kolesia po dużo niższej cenie, tylko do jednej firmy, Rzuca ściemę że tak każe Canon itp, a różnicą jest u nich rozliczana prywatnie. To samo teraz zaczęli robić z kamerkami. Ciekawe czym zakupowiec jeździ i ile domów ma kupione. Ogólnie całe B2B w centrali to (usunięte przez administratora), towar wpierw między sobą dzielą, do innych trafia przebrany tylko, kiedy ostatnio sprzedaliście np oppo?, motorole? - wyłączność jedna osoba w centrali- nie jest dziwne?

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 849.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 731, z czego 47 to opinie pozytywne, 449 to opinie negatywne, a 235 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 657 ocen.

Media Markt Polska Sp. z o.o.