Opinie o Media Markt Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Bydgoszcz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Media Markt Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Bydgoszcz w Bydgoszcz

Max 1951 Nowy wpis

Kupując zmywarkę jestem bardzo zadowolony obsługi. Pan, który nas obsługiwał wykazał się dużą wiedzą i cierpliwością. Wybrałem zmywarkę whirlpool WSIO 3T125 6PE X i z zadowoleniem stwierdzam, że wszystko działa jak należy. Andrzej

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Media Markt Bydgoszcz?

Lech Nowy wpis

Promocja i bony to jest nieporozumienie w MediaMarkt. Zakupiłem TV w ramach promocji „Misja Święta! Teraz za każde wydane 500 zł otrzymasz 50 zł na karcie podarunkowej”. Od grudnia ub.r. bonów nie otrzymałem, firma nie odpowiada na maile jak i na przesłany formą tradycyjną list z wezwaniem do wydania bonów.

Koniecznie muszę dodać pozytywną opinię, bo myślę, że warto doceniać pracowników "z powołania" ????????. Wczoraj tj. 06.04.2022r. córce przed zajęciami z pływania, które mamy o 19, spadł telefon i niestety popękał cały ekran ????????.Ogólnie miała już mało pamięci w telefonie i zwlekaliśmy z kupnem nowego, bo wiadomo-takie dodatkowe wydatki nigdy nie są w porę????. Po basenie mąż zabrał nas do Focusa, ul.Jagiellońska do Media Markt,żeby kupić nowy telefon (ku naszemu mega miłemu zaskoczeniu,bo wcześniej musiałyśmy wysłuchać "kazanie". Do sklepu trafiliśmy ok.20:30, a zamknięcie jest o 21:00. I tu sedno sprawy - gdy patrzyliśmy na wystawione telefony, "namalował" nam się (mimo późnej godziny) uśmiechnięty pracownik z zapytaniem czy może w czymś pomóc ????. Z napisu na plakietce wiem, że miał na imię Bartosz. Super nam wszystko doradził, powiedział... Pofatygował się na magazyn po telefon, którego już nie było na wystawie, a był w promocji o 500 zł taniej!!! Podsumowując: kupiliśmy już telefon ze 128 MG, dodatkowo folię ochronną total protection objętą 24 miesięczną gwarancją i etui. Pan był tak miły, że od razu przełożył kartę ze starego telefonu, zgrał na nowy. Ogólnie zaangażowanie pracownika, jego fachowość i miła atmosfera, którą syworzył naprawdę zasługuje na pochwałę ????. Z córką wyszłyśmy mega zadowolone z takiego zakupu - tatuś może mniej, bo lżejszy o nieplanowaną w wydatkach kwotę ????. Jednakże będąc już w domu,gdy emocje opadły, wszyscy byliśmy zadowoleni z zakupu, a nade wszystko z obsługi - Pana Bartosza, który mimo już prawie końca swojej pracy zachował pełen profesjonalizm i rozładował "napiętą sytuację". DZIĘKUJĘ i życzę samych takich pracowników na drodze każdego klienta i pracodawcy ????????????

@Kasia

Ps. W miejscach tych znaków zapytania w moim telefonie wstawiałam fajne emotionki - z reguły uśmiechnięte buźki. Głupio wyszło, że zamiast tego widoczne są znaki zapytania :(((

Focus? Jagiellońska? Media Markt? Hmm

@Andrzej

...ok, faktycznie, to nie MdiaMarkt tylko MediaExpert. Brawo za czujność.

Denis
@Kasia

Media Markt to nic ciekawego , słabe ceny i wciskanie dodatkowych szrotów, większość pracowników którzy pracują solidnie to nawet nie jest ich pracownikami tylko promotorami... Biedni promotorzy bo robią robotę za tych czerwonych nieuków. Odradzam wszystko w tej firmie w Bydgoszczy. Konkurencja we wszystkim ich bije na łeb.

Wiktoria Nowy wpis
@Denis

A to ceny nie są raczej podobne we wszystkich tego typu marketach? A o tych promotorach to skąd to wiesz?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Markt Bydgoszcz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Jaras

Na gorąco. Byłem dzisiaj w Media,w Bydgoszczy, Zielone Arkady. Zdecydowany kupić lodówkę LG za 4999. Wyszedłem z niesmakiem, pytam się, czy sklep jest dla klienta czy klient dla sklepu?. Pan obsługujący koniecznie chciał się mnie pozbyć, ja tylko chciałem by godzina dostawy była określona między 16 a 22. Mało tego, mam zapłacić całość za coś co może otrzymam za parę dni. Sugestia moja że wpłacam 1000 na poczet zamówienia została krótko mówiąc olana. Finalnie zamówiłem przez internetowo z płatnością przy odbiorze. Da się?.

KKK
@Jaras

Takie są warunki zakupu w sklepie stacjonarnym. Płaci się za całość i wtedy zamawiany jest sprzęt. Można dokonać dostawy bezpośrednio z magazynu centralnego, albo do odbioru na sklep i wtedy umówienie dostawy na konkretny dzień (ta opcja jest idealna dla osób, które dostawę chcą w późniejszym terminie). W sklepie stacjonarnym nie ma takiej możliwości jak płatność przy odbiorze, z dostawą od razu do miejsca dostawy. Co do godzin dostawy, to realizuje je dla sklepu firma zewnętrza, która podaje określone przedziały godzinowe dostawy, ale czy się z nich wywiążą, zależy od tej firmy. Pamiętam, że mają tam taki przedział jak 15-22, ale sprzedawca nie może i nie powinien zapewnić klienta o której dostarczą bo tego zwyczajnie nie wie. Przez Internet da się, na miejscu w sklepie nie. Proszę teraz przejść się do sklepu i przeprosić sprzedawcę, bo zapewne wyjaśnił Panu jakie są warunki dostawy i co może, a czego nie może zrealizować. Klient jest dla sklepu, ale sklep nie jest zakładnikiem klienta.

MM Out
@KKK

Przeprosić to można ludzi którzy sprzedają rzetelnie i mają wiedzę. Większość sprzedawców to bajkopisarze i (usunięte przez administratora) kierowników w obu marketach ,którzy wciskają co się da ,albo (usunięte przez administratora)prawdziwych sprzedawców mających mega wiedzę i sumienie .Konkurencja jest o niebo przed nimi i ma lepsze ceny.Jeszcze trochę i to padnie .Sklep bez duszy typowe korpo dla prawdziwych klientów i sprzedawców. Omijać .Nie rób z siebie (usunięte przez administratora) szkoda nerwów , pod każdym względem.

Jak wygląda ścieżka kariery w Media Markt Bydgoszcz? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ekspert

W MediaMarkt Bydgoszcz....ścieżka kariery usypana jest gałęziami.... konarami :)

klient

Dzień dobiegał końca, było przed zamknięciem sklepu Media Markt w Bydgoszczy przy ulicy Jagielońskiej. Mimo panującej sytuacji w kraju w związku z pandemią, ku mojemu zaskoczeniu i żony panowie sprzedawcy z parteru, pan Sebastian i pan Filip mieli dla nas tyle czasu, że zakupy były samą przyjemnością. Fachowość i kultura osobista zrobiły na nas bardzo duże wrażenie, na pewno nie raz zrobimy tam zakupy. Jesteśmy pod dużym wrażeniem i gratulujemy takich fachowców. Stały klient Nowojski Kazimierz

Tonik

Ostatnio tak mało opinii zostawiliście na tym forum, mam nadzieję, że jest dobrze i warto aplikować?

Luigi

Widać negatywne opinie pracowników zwolnionych za molestowanie seksualne innych pracownic, na które Kierownicy i Pani Dyrektor nie wyrażali zgody. Przykro się czyta te bzdury. Żal mi takich ludzi którzy sączą jad i nieprawdę. Wpisy na temat wymienionych osób to szkalowanie i mam nadzieje, ze zostanie im wymierzona kara za znieważenie i oszczerstwa. Bardzo ciekawe ze wymienione osoby pracują od lat i to z powodzeniem ludzie chwała sobie prace. Smutne ze paru frustratów zwolnionych za zboczenia i niekompetencje buduje opinie. Pamiętajcie jedno karma wraca. Pozdrawiam serdecznie

smile t. mex.
@Luigi

no cóż korpo to samo zło niestety karma to wraca do was ,coraz mniej klientów,lepsza konkurencja w szanowaniu ludzi i coraz wyższe koszty utrzymania wasze.Wciskacie kit że tam jest dobrze o wyzysku itd. nic .Robicie sobie z ludzi po niemiecku ja ja.To tylko wyzysk na tak .Zawsze jest kilku wartościowych ludzi ale coraz mniej niestety ich,sami out,a przez reorganizajce coraz mniej ludzi do pracy i tu się kończy normalność.Całkowicie zasłużony negatyw nietylko odemnie ale od wielu osób !!!

Zeus
@Luigi

Ja bym obstawiał ta dwójkę co mieli romans na sklepie i przecież rozbili małżeństwo. Taaa on zboczeniec co tylko o cyckach i (usunięte przez administratora) kobiet gadał a ona męża w rogi waliła. Taaa i to ten jeden z tych lepszych kierowników przed obecnymi faktycznie. Myśle ze wystarczy wnioski wysunąć samemu. Dobrze ze TYCH osób już nie ma.

Tymek

Nie mogę się zgodzić z opinia. Dziewczyna na tv jest bardzo pozytywna, uśmiechnięta i pomocna.

@Tymek

Chyba pisze to ona tą opinie Bo kilka osób wie jaka naprawdę jest . Masakra. Anty sprzedawca.

Madagaskar
@Kajetan

Powiedz mi a kim Ty jesteś żeby oczerniać jakaś osobę?! Skoro jest jak mówisz to chyba już nie pracuje bo takich opinii musiało być więcej jeżeli są prawdziwe. Daj osobie żyć też jest człowiekiem i wiecznie się uśmiechać nie musi. Powiedz jakim trzeba być frustratem i tchórzem żeby pisać o kobiecie takie rzeczy. Co nie dowartościowany jesteś? Czy zasada „kozak w necie pi.... w świecie”? Miałeś odwagę jej osobiście powiedzieć co Ci nie pasuje czy tu się żalisz jak wszyscy Ci frustraci skrzywdzeni przez los ????

@Madagaskar

Opinia to nie szykanowanie kogoś, kobieta czy facet jest uprawnienie takie samo. Piszę prawdę i jednemu ta osoba nic nie zrobi złego a drugiemu robi. Takie rzeczy nie pisze się bez powodu bo po co. Niech nowi uważają na takich ludzi. Nie nazywaj kogoś tchórzem bo co to ma wspólnego z negatywną opinią. Bronisz osobę ze swojej perspektywy i nie wiadomo czy z tego coś nie masz lub dla ciebie jest ok. Piszę moralnie jest na samym dole. Ostrzegam poprostu innych niech uważają. Nie masz prawa mnie pouczać!

Madagaskar
@Kajetan

Naprawdę polecam Ci przeczytać definicje opinii, sposobu w jaki się ja wypowiada bo widać brak Ci „elementarza”. Podpowiem każda opinia powinna być konstruktywna. Coś Ci podpowiem w realnym życiu się idzie do takie promotorki i mówisz np. „Słuchaj denerwuje mnie w Tobie to i to i to...”. No tak zapomniałem do tego trzeba mieć jaja. Ty masz chyba jakieś paranoje. Jak komentarz inny niż Twój to napewno ona sama pisze a mi co płaci czy coś innego??? Naprawdę lekarz czeka. Nie pozdrawiam internetowych pieniaczy

pako

masakra ,szczególnie promotorka tv lg o słabej wiedzy (słyszałem jakie bzdury mówi klientom aby tylko sprzedać towar i wcisnąć usługę ) ,niemiła ,nieuśmiechnięta dla klientów ,trzymająca ręce w kieszeni przy klientkach osoba ,patrząca na pracownika jak jakieś (usunięte przez administratora) ,z tego co wiem pracująca tam kilka lat osoba jak się coś nie podoba kabluje bezpodstawnie na pracownika(lepiej sprzedającego od niej) a innych promotorów podkręca aby się pozbyć go.Żenada .Praca za trzech sprzedawcy .Nie polecam

@pako

Potwierdzam. Lepiej uważać na takich pseudo ludzi

pracownik parteru jagiellońska

Chyba będzie lepiej - ktoś w centrali czyta o tym co się u nas dzieje i pani dyrektor już u nas nie ma. Największy tyran i donosiciel kierownik z góry znika z naszego marketu i co najważniejsze zabiera swojego pieska z dołu czyli naszego kierownika - człowiek z biedronki więc nie ma się co dziwić, który idealnie uzupełnia się z kierownikiem z góry. Market świętuje że aż trzech tyranów od nas odchodzi. Niestety jest spory minus ich zarządzanie doprowadziło do tego, że być może pojawią się problemy z wypłacaniem premii dla pracowników. Jednak jeżeli szukasz pracy w handlu to chyba będzie dużo lepiej, po tych osobach które od nas znikają to nic gorszego mediamarkt na jagiellońskiej się nie przydarzy. Trzymamy kciuki, aby nowe osoby były jak nasi kierownicy, którzy byli przed tyranami - oby oby.

Jacek
@pracownik parteru jagiellońska

A jak ma na imię ten kierownik?

Kajetan

Dyrektorka czepiająca się każdego. Kierownik Przemek niby miły a odwrotnie cię wyzyskuje i niejednego wartościowego człowieka zwolnił.(usunięte przez administratora) Gdyby nie wyzysk promotorów (niektórzy może mają coś z tego i chcą) ktorzy sprzedają inne towary przeważnie niż swoje to by już padło to. Co ciekawe że tak sobie te firmy dają, bo to bez sensu przecież MM im nie płaci a sprzedają więcej niż swój towar promowany. Promotor jest od promowania swojego towaru powinien wołać sprzedawcę i go nic nie obchodzić. Żałosne praca czy taka czy taka dla (usunięte przez administratora)

Media Jagiellońska - pracownik

Jest jeden pozytyw pracy, można dobrze zarobić jeżeli mamy umiejętności wciskania G+ i trafimy na dobry dział (usunięte przez administratora) niestety ogromny minus pracy to kierownicy i ogólna atmosfera. Panowie którzy są kierownikami parteru oraz piętra to niestety osoby bez szacunku do człowieczeństwa, łamią prawo pracy, aż dziwne że do dzisiaj nie pojawiła się kontrola z PIP. (usunięte przez administratora)

darek

Jak wyglada to ze zniżkami dla pracowników? Można liczyć na jakieś specjalne rabaty na sprzęt w tym sklepie?

nie dla idiotów Jagiellońska

Bardzo mało sprzedawców, masakra ,przez co promotorzy pomagają nie zawsze dobrowolnie , a bez nich to by tego sklepu nie było .Tu promotor robi za sprzedawce media markt bardziej niż za promotora {co na to te firmy płacące a nie media markt ,pewnie nie wiedzą że często pcha ich promotor towar konkurencjii ,masakra ,wyzysk,pracujesz na 2 etatach ), ma pchać promotor wszystko i wszystkie usługi i wystawiać nawet raty kompleksowo za to że może tu być i najlepiej całować kierownika z podkrążonymi oczami od monitora po rączkach, któremu zależy tylo na zysku ,a jak tego nie robisz to out,chociaż zrobiłeś wiele dla tej firmy ,czy jako sprzedawca czy promotor .Powinieneś promować swój tylko towar i nic więcej niepowinno cie to obchodzić , wyzysk na maxa ,zero szacunku ,jak śmieć ,robisz za trzech (rozmawiałem ze znajomym ) nie polecam nie dla id....ów .Jeszcze kilka lat i ta firma padnie bo ludzie nie są idiotami !!!

WstayMiZaWas

Media Markt Bydgoszcz. Obecnie praca w tym punkcie to jakiś dramat(usunięte przez administratora) Groźby, wulgarne zachowani przełożonych, ogromny nacisk na wyniki. Szefowie, powinni przejść szkolenia z pracy z ludźmi - mają nas w d.....Zastanów się grubo, zanim pójdziesz tam do pracy !!

john doe

to jest handel i tyle. jak zarabiasz to jest GIT a jak nie zarabiasz to jest do wypadu. każda praca w handlu rządzi się takim przykazaniem.

Anonimowo

Witam, pracowałam w Media Markt 3lata temu na stanowisku punktu obsługi klienta i chcę ostrzec przed pracą na tam jest tam bardzo nie miła atmosfera między pracownikami zastępca myśli, że jest ponad wszystko,całe dnie spędza na siedzeniu wszyscy muszą jej służyć. Niestety wie gdzie odpowiednio ma się podlizac dlatego do tej pory tam pracuje. Praca z kimś takim jest wręcz nie możliwa więc zakończyła ją przy pierwszej nadazajacej się okazji. e

kapik

Dyro do bani.