Opinie o Media Markt w Bielsko-Biała Sarni Stok 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Media Markt, a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Media Markt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Bielsko-Biała Sarni Stok 2

Jerzy
Klient

Fatalna obsługa i kadra zarządzająca sklepem. Przepisów to oni nie znają a opryskliwi tak bardzo że szok! Myślą że jak są korporacją to wszystko im wolno(śmiech). Pracownicy także wulgarni i myślą że są nie wiadomo kim. Nie tędy droga szanowni. Nie polecam.

lula

jest super

Pytanie Nowy wpis

Wiecie może, czy w Media Markt szukają chętnych na staż?

Były pracownik Nowy wpis

Ja również nie polecam pracy w tym sklepie szkoda życia u nerwów

Jerzy Nowy wpis

lula

jest super

Nastia Nowy wpis
@lula

Jest super owszem, jeżeli szczytem Twoich aspiracji jest zarobek w kwocie najniższej krajowej. Jest super również jeżeli lubisz (usunięte przez administratora) Super tez jest wtedy, kiedy lubisz być wykorzystywana i poniżana. Ale jak zauważasz, że ta pseudo korporacja i kadra w niej pracująca nie ma bladego pojęcia o podstawach handlu i jakimkolwiek szacunku to wtedy jednak nie jest już super... Na początku „jest super” i tak będzie dopóki będziesz osiągać wyniki. Później przyjdzie 10 fala pandemii, nowe tarcze i kariera się zakończy :-)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Media Markt? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant/Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
AH

Odszedłem w 2015, widać że trafna decyzja - kiedyś MM to było coś.....szkoda

Natalia

Czy można liczyć na jakieś zniżki na sprzęt jeśli jest się pracownikiem? W innych sklepach tak jest.

Grzegorz

Niestety klient nie ma co liczyć na zrozumienie i dobre traktowanie obsługi w przypadku zwrotów. Kawiarka, która miała działać na indukcję, nie działa, zwrot nie został przyjęty gdyż produkt "był używany"... Ciekawe jak sprawdzić czy produkt działa nie używając go.

Jerzy

Usługa naklejania folii na ekran telefonu mija się z celem gdyż na samo naklejenie sklep nie daje żadnej gwarancji na zabezpieczenie i ochronę ekranu a samo naklejenie jedynie zmniejsza prawdopodobieństwo jego uszkodzenia , szkoda pieniędzy bo za naklejenie bez żadnej odpowiedzialności żąda się ok 100zł.

StayorGo

Pracowałem w Media Markt w Bielsku-Białej prawie 2 lata. I zacznę od pozytywów: zespół. Ludzie, z którymi pracowałem, to kolarz naprawde różnych osobowości, jednak koniec konców, wszyscy są w stanie pomóc sobie nawzajem. Czy cele się podwyższa, czy wejdzie jakaś nowa zmiana w życie, z taką ekipą można konie kraść. Wiele nauczyłem się od kilku osób, i mam nadzieję mieć z nimi kontakt już dalej w przyszłości. To samo mogę powiedzieć o bezpośrednich przełożonych: robią, co się da, by pracownik dobrze wykonywał swoją prace, pozostając otwartymi na propozycje. Oczywiście, istnieje stres, gdy plany nie są wyrobione, ale czasem wystarczy porozmawiac z kierownikiem o możliwych rozwiązaniach. Oczywiscie są wyjątki w jednej i drugiej grupie, w postaci osób, które zbyt wygodnie czują się na dobrym stanowisku, ale to jeden, czy dwa przypadki. Chamówa wejdzie wszędzie. No i Dyrektor, jest osoba wyjątkowo skrupulatną, ale też wysłucha każdego, jeśli istnieją jakieś obiekcje, czy spory, osobiście nabrałem przez dłuższy czas szacunku do tego człowieka, i nie nalezy się go bać, chyba, ze ktoś planuje jakieś machlojki. Teraz minusy: Oczywiście, możnaby płacić trochę więcej pracownikom wraz z rosnąca liczbą obowiązków, ale to już niesety nie leży w kwestii bezpośrednich rpzełozonych. Praca bywa ciężka, stresująca, i myślisz o niej po powrocie do domu, jeśli chcesz zarobić więcej. No, ale poświęcenia zawsze sa wymagane. Praca jest zmianowa, więc można to elastycznie ustalić, jednakże często dochodzi do dłuższych 9, a nawet 12-godzinnych zmian. No i pomysły Centrali. To chyba największy minus. Firma zmienia się, ale szybko człowiek dochodzi do wniosku, że kolejne nowinki raczej działają na korzyść tych na samej górze, niż na kierowników, dyrektorów, czy pracowników. Przez to, często można dostać szału, przy niektórych zmianach, które odciskają się po pracy na pracowniku. Jednak benefity, ekipa i przełożeni rekompensują większość. Podsumowując, jest to dosyć ciekawa praca. Nie na stałe, ale można się sporo nauczyć, między innymi anielskiej cierpliwości do durnych pytań klientów. Praca bogata w zarówno negatywne, jak i pozytywne doświadczenia. Polecam.

Dodaj opinię o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda praca u niego. Osoby zastanawiające się czy wysłać do niego CV czekają na twój szczery wpis o firmie Media Markt w mieście Bielsko-Biała.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Media Markt