Opinie o Media Markt Kielce w Kielce Radomska 8

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Kielce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Media Markt Kielce o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Kielce w Kielce Radomska 8

Leszek Nowy wpis

W kieleckim salonie kupiłem ekspres. Przy nieocenionej pomocy pani Małgorzaty, wybrałem doskonały sprzęt i teraz cieszę się aromatyczną kawą. Obsługa profesjonalna i kulturalna. 10 na 10 punktöw.

Czy można liczyć w Media Markt Kielce na prywatną opiekę medyczną?

Wielbiciel. Nowy wpis

Pan dyrektor jest bardzo przystojnym oraz miły człowiekiem.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Media Markt Kielce?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Markt Kielce? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Agata

Obsługa w sklepie w porządku, szybko i sprawnie. Natomiast panowie dowożący towar powinni się zastanowić, czy na pewno chcą to robić. Niech sobie do kieszeni schowają głupie teksty, zamiast obrażać klienta, który im pomaga i ułatwia pracę.

Klient 0001

Sklep katastrofa mało towaru ,nie miła obsługa i towar używany i sprzedawany jako nowy porażka .

Karol

Media Markt w Kielcach to najgorszy sklep żeby wogule kupić coś co jest nowe u nich i nie było używane,nie rozumieją że produkt nowy to produkt zapakowany fabrycznie,teraz obsługa również nie ciekawa brak nie tylko u nich wiedzy szczególnie z działu tv ale również chęci.

Marzena
@Karol

Co do tych produktów to masz na myśli również te, które w sklepie klient na chwilę rozpieczętuje? Bo w tym przypadku chyba szłoby się kłócić...

nick_@

Obsługa traktuje klienta w sposób ignorancki i z wielkim oburzeniem. Bo chcę aby mi ktoś pomógł doradził - po ta chyba tam są. Zero pomocy. Nie polecam tego sklepu, z daleko od nich..............

Jak długo czekaliście na odzew z Media Markt Kielce? Oddzwaniają zawsze?

pt

Właśnie zwalniają ludzi więc raczej nie prędko :)

Wiktor

@WidX Jeśli są jakieś uwagi do firmy to nie rozumiem dlaczego znalazły się na forum pracowniczym?

czarli

obsluga zenujaca . klient czuje sie jak intruz ktory prosi sie jakiegos handlowca zeby laskawie odpowiedzial na pytanie. obsluga moze nie cala, zarozumialstwo. wiekszosc udaje kierownikow. oddzial na radomskiej unikajcie z daleka. w innych punktach tego problemu nie zauwazylem.

Tymon

Czy tak dobrze wam się pracuje, że zapomnieliście czasami zajrzeć na to forum?

Klientka

Pani Ewa dzial telewizory, 5 min zakup zrobiony, a trafilam tam po fajansiarskiej obsludze w Media Expert, trafne pytania profesjonalna obsluga. Brawo, wiecej takich sprzedawcow

Wiktoria

@Dzak, piszesz, że praca w Media Markt Kielce to dobra praca dla osób młodych chcących zdobyć doświadczenie. Czego według Ciebie uczy praca w Media Markt? Czy prowadzone są tam jakieś szkolenia? Jak wygląda ścieżka kariery?

Czy ktoś z Was mógłby opisać Media Markt Kielce jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Dzak

Pracowałem w zamkniętej Koronie. Ale nie zmienia to faktu że Ci sami ludzie zarządzają w media na Radomskiej. Praca przede wszystkim dla młodych osób które zatrzymają się tam aby zdobyć doświadczenie i jak najszybciej uciekną.Kierownik którego wiecznie brak na sklepie i który nie ma pojęcia o tym co się na nim dzieję. Zero jakichkolwiek standardów, nikt się niczym nie przejmuję i nic nie trzeba robić. Obsługa klienta to jakaś fikcja, mnie szkoliły osoby którzy prosto w twarz potrafili powiedzieć kiero lub zastępcy żeby się je...li i leżeli dosłownie na tych swoich stanowiskach do obsługi na sklepie. Nic dziwnego że już zamknięte:-) dużo "dinozaurów" którzy myślą że nic nie muszą robić a nowi pracownicy będą za nich pracować przy pełnym poparciu kierownictwa i dyrektora- ten też z tych super ludzi, nic niewiedzacych. Polecam wszystkim młodym którzy nie lubią pracować oraz rozwijać się.

Wiesław

Tak się ładnie reklamują że niby jest to sklep nie dla idiotów. Jednak potencjalnego klienta tak właśnie traktują jakby nim był. Na przełomie roku 2016/2017 zakupiłem golarkę Braun za około 360zł po zapewnieniach sprzedawcy iż przede wszystkim szybko i skutecznie usuwa zarost co okazało się zwykłym kłamstwem.!!! Już po pierwszym goleniu uznałem iż za te pieniądze powinna golić zdecydowanie lepiej.!!! Ale ponieważ była to moja pierwsza golarka pomyślałem że może tak właśnie powinno być.????!!!!!!! W między czasie sprawdziłem kilka innych golarek w tym jedną zakupiłem w Kieleckim Jysku za 80złoty i okazało się że wszystkie pomimo dużo niższej ceny dużo lepiej usuwają zarost. W tej chwili jestem na etapie pisania kolejnej reklamacji której nie chcą uwzględnić. Czuję się naprawdę mocno oszukany przez tak wydawało by się renomowany sklep jak Kielecki Media Markt, moim zdaniem powinni się wstydzić za nabijanie klientów w przysłowiową butelkę.!!! O sposobie zakończenia tej tragi farsy dla mnie poinformuję ze wszystkimi szczegółami niebawem.

Katarzyna
@Wiesław

Ja dziś z mężem mieliśmy podobną sytuację. Otóż zakupiłam maszynkę do strzyżenia Remington pani zachwalala iż maszynka ta jest uznawana przez fryzjerow a że ja jestem fryzjerką zaufalam i kupiłam. W domu okazało się że źle strzyże pozostawia włoski na głowie. Postanowiłam oddać maszynkę. Pani mi reklamacji nie uwzględniła chciałam rozmawiać z kierownikiem nie umialy Panie mi racjonalnie odpowiedzieć czy kierownik jest czy go nie ma. Idioty głupie. Tepe strasznie nigdy więcej Media Markt będę każdemu odradzac. Pozdrowienia dla nie kompetentnych Pan

@Katarzyna

Tak się składa że z tym kierownikiem rozmawiałem dwukrotnie jest to osoba nie dbając o interes klienta tylko mm na wszystko ma przygotowane rutynowe odpowiedzi. Na pewno mocno się zastanowię zanim coś kupię w tym sklepie w którym klienta traktują jak idiote

Wiesław

Chciałbym jeszcze w paru zdaniach o w/w golarce jest to model Braun 3040 Naprawdę jest to duża porażka dla brauna jak również Media Marktu który rozprowadza tego bubla.!!!!! Tak więc urządzeniem tym nie mogę się szybko i sprawnie ogolić napisałem trzy reklamacje w tym jedna o rękojmie jednak nie uwzględnili. Jedyna możliwość w moim przypadku to Sąd a najlepiej żeby biegły sądowy sporządził opinię, jednak w Kielcach nie ma takiej osoby.!!! Może jest ktoś w stanie wskazać mi jakiegoś biegłego w tej materii w Świętokrzyskim abym mógł zakończyć tą bolącą kwestię.

Krzysztof

Możliwe że przyczyną takiego stanu rzeczy jest niekompetencji i oportunizm personelu. Kieleckiego M M

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Kielce - Kielce

Media Markt Kielce